Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1119
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

Svaka čast za igre u našem dresu, ali smisao za humor mu je za šut kartu na kraju pozajmice. :roll:
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Prvi tim

Post by LIMAN »

Ja ne verujem o cemu se ovde raspravlja, da li je stavio 2 ili 4 loptice na instagramu :D Svaki od trojice igraca sa slike je dao gol i doprinosi timu, to je jedino sto me zanima.
Само храбро до нове победе, але...
Cane
Posts: 1030
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Prvi tim

Post by Cane »

Meni je zaista fascinantno za šta su neki ljudi u stanju da se uhvate. Nemam drugog komentara.
User avatar
N13
Posts: 2040
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Prvi tim

Post by N13 »

Haha, a kada nasi klinci isto to stave, npr Zuka, jel i to za sut kartu? :mrgreen: :mrgreen:

Pobogu, po treci put ove nedelje pisem... kakva smo sorta mi slaninari, da nas nema, trebalo bi nas izmisliti. Zamisli stavio cetiri loptice bele i crvene boje :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Prvi tim

Post by gospodinFKV »

Zamisljam razgovor u klubu i Njegosa koji ulazi u kancelariju kod Zbiljica i Mandare. Oni ozbiljni, pokisli. Na stolu otvorena fascikla ''Projekat: Vojvodina Sampion Srbije 25/26'', Njegos precrtan, slika pocepana i u kanti. On pita sta je bilo, sta se desilo.

''Stavio si po dve bele i crvene kuglice na instagramu kao pruge, umesto da si samo stavio belu i crvenu.''

''Ali...ali...stavio sam prvo belu, plus sam jos napisao Vosa''

''Ne, ne...nije dovoljno. Maki has spoken. Vracas se Spaniju nakon 37. kola. Jako smo razocarani.''

:rolll: :rolll: :rolll:
User avatar
rykerfcv
Posts: 746
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Prvi tim

Post by rykerfcv »

N13 wrote: Fri Apr 12, 2024 8:56 am kakva smo sorta mi slaninari, da nas nema, trebalo bi nas izmisliti. Zamisli stavio cetiri loptice bele i crvene boje :mrgreen:
Najgora na kugli zemaljskoj! :greenbutt:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
ssnigd
Posts: 3371
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

A hteli ste da terate Bandovica, a vidi kako je forum prokljucao :mrgreen:
Da ima 20 kola do kraja, jos bismo pisali da bijemo cigane u poslednjem kolu i uzimamo titulu :cheers:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Ne mislim da je Njegos nesto dublje razmisljao o simbolici sa 4 kuglice, a i napisao je Vosa.
Da gledamo pozitivno. Ako je skenirao boje spreda od rukava do rukava, onda je to to. :cheers:

PS
Ne slazem se da smo najgora sorta navijaca, nego je sve to posledica pritiska na Klub od osnivanja, pa do danasnjih dana. Nekad vise, nekad manje. Jos smo mi super, kroz sta se sve prolazi(lo).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4167
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Milan »

U svoju odbranu, mislio sam da će moj post biti shvaćen kao zezancija. Mada... :greenbutt:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1119
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

Samo vi banalizujte, ali ovo je ozbiljan incident. Ako se u korenu ne osudi, biće sasvim normalno da piša ko kako hoće po nama. I na Malbašića sam upozoravao da je skandal da nam bude kapiten, pa je bilo mudraca ovde koji su tražili dokaz da je crni, jer tobože to što je igrao u Partizanu ne mora ništa da znači.
S druge strane Pavkov vam je problem, koji i ne igra u ovom klubu.
Normalno je da Njegoš od mene neće više dobiti ni bod na glasanju za Igrača sezone, jer ovakvim bezobrazlukom donosi više štete nego koristi klubu koji ga je ispoštovao i pružio ruku spasa da se vrati vrhunskom fudbalu umesto da trči krugove u Granadi :evil:
ssnigd
Posts: 3371
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

Maki je trol 10000% :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1369
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Prvi tim

Post by Uvek sa tobom »

ssnigd wrote: Fri Apr 12, 2024 1:00 pm Maki je trol 10000% :mrgreen:
Можда се и он само зеза као @Милан :roll:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2040
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Prvi tim

Post by N13 »

Maki wrote: Fri Apr 12, 2024 12:17 pm Normalno je da Njegoš od mene neće više dobiti ni bod na glasanju za Igrača sezone, jer ovakvim bezobrazlukom donosi više štete nego koristi klubu koji ga je ispoštovao i pružio ruku spasa da se vrati vrhunskom fudbalu umesto da trči krugove u Granadi :evil:
Sa ovakvim nacinom razmisljanja celokupna ideja za glasanje igraca sezonu gubi smisao.
Nije glasanje za naj slaninara, vec za najbolje igraca tima. Iskreno se nadam da se samo salis, jer ako si ozbiljan ubijas smisao neceg sto forum pravi gotovo dve decenije. Nepostovanje foruma i ljudi koji vode tu akciju vec 19 godina.

Ozbiljan incident bi bio da je okacio sliku njih trojice u ciganskom dresu i napisao zvezda umesto Voša.
Decko postavio sliku kako se raduje pobedi u dresu Vojvodine, napisao ime kluba i stavio boje kluba. I ozbiljan incident.
I jos jednom Maki, potpuno istu stvar su uradili vise puta klinci u koje se kunes. Da li je ozbiljan incident i da li su za sut kartu??

I dalje se nadam da si samo od onih ljudi koji zvuce jako ozbiljno kad se sale :cheers:
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by 1892 »

Ljudi ne pecajte se. Dajete na važnosti potpuno suludoj teoriji.
Come on you Reds!
limanfkv
Posts: 2838
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by limanfkv »

Nije za dzabe Karadjordje preksten u Dom Bolesnih svojevremeno :mrgreen:
Lepo je videti da smo svi prsli samo nam se F-ovi razlikuju :mrgreen:
Post Reply