Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4793
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Prvi tim

Post by gospodinFKV »

ssnigd wrote: Fri Apr 12, 2024 1:00 pm Maki je trol 10000% :mrgreen:
I to vrhunski :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9705
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Maki wrote: Fri Apr 12, 2024 12:17 pm Samo vi banalizujte, ali ovo je ozbiljan incident. Ako se u korenu ne osudi, biće sasvim normalno da piša ko kako hoće po nama. I na Malbašića sam upozoravao da je skandal da nam bude kapiten, pa je bilo mudraca ovde koji su tražili dokaz da je crni, jer tobože to što je igrao u Partizanu ne mora ništa da znači.
S druge strane Pavkov vam je problem, koji i ne igra u ovom klubu.
Normalno je da Njegoš od mene neće više dobiti ni bod na glasanju za Igrača sezone, jer ovakvim bezobrazlukom donosi više štete nego koristi klubu koji ga je ispoštovao i pružio ruku spasa da se vrati vrhunskom fudbalu umesto da trči krugove u Granadi :evil:
Ja sam primetio da Njegos za nas daje golove istom nogom kao i u Zvezdi... kontam da to namerno radi i da je njihov
Image
User avatar
Maki
Posts: 1119
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

Ovaj forum se sve više pretvara u mesto internet okupljanja simpatizera Zvezde i Vojvodine. Tim redosledom.
Cigani u našim redovima, a to je pola tima, su forumaške svete krave i čim se pomenu u negativnom kontekstu, grakne pola foruma na onoga ko se usudio da im dira svetinju, i to ad hominem.
Pravda za Malbašića! On je izgleda stradao samo zato što navija za pogrešnog blizanca.
Sada će opet administracija da me opominje, ali nek se zapita da li je ovo normalno da se brani Njegoš Petrović koji nas otvoreno vuče za nos.
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

@ Maki
Mogu delom da se slozim sa tobom, u vezi ove fotografije, u segmentu zasto je Njegos bas njih trojicu zajedno postavio?

Sta je bio kriterijum? Da li su njih trojica, uopste, igrali zajedno u zvezdi u istom periodu, pa otud staro drugarstvo, ili je samo zvezdin dres kopca ( sto bi susjedi rekli poveznica)?
Hocu da verujem da nije, ali postoji mali crv sumnje?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3969
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by Rabba »

Ne znam da li će neko da te opominje, ali definitivno podsećaš malo na ove ravnozemljaše i ostale teoretičare zavere :) Fali ti samo ono "pametnom dovoljno" :)

Odmori malo, ako Njegoš provocira, brzo će to izaći na videlo. Samo, malo je nejasno zašto i kako bi provocirao, nejasno mi je šta ti misliš da je on želeo da kaže?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3862
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

Da otklonim dileme otkud ova slika i baš zašto ona i da se manemo teorija zavera.



Njegoš je samo podelio sliku koju je mozzart okačio, to je možda i prva okačena slika posle utakmice a on je na njoj tagovan.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1370
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Prvi tim

Post by Uvek sa tobom »

Кад смо већ код Његоша...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Savcic Luka
Posts: 341
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Prvi tim

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Fri Apr 12, 2024 9:25 pm Da otklonim dileme otkud ova slika i baš zašto ona i da se manemo teorija zavera.



Njegoš je samo podelio sliku koju je mozzart okačio, to je možda i prva okačena slika posle utakmice a on je na njoj tagovan.
Pokvari svu zabavu… :mrgreen:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1370
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Prvi tim

Post by Uvek sa tobom »

Сад је питање зашто је Моцарт окачио баш ту слику :mrgreen:

Још су нам и спонзори СД :roll:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Znaci mozzart, sponzor Vose, nam je podmetnuo ovu diskusiju. Slucajno bas tu sliku odabrali? Sto bi se reklo: sta je ,,pesnik" hteo da kaze?
Njegosu prastamo, kao i njima dvojici, dokle god igraju u puno za Vosu. :cheers:

PS
Evo ja sad tek vidim da me je @Uvek sa tobom preduhitrio :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Prvi tim

Post by Red Marquis »

Uvek sa tobom wrote: Fri Apr 12, 2024 9:52 pm Сад је питање зашто је Моцарт окачио баш ту слику :mrgreen:
Izgleda tamo radi neki njihov Maki, pa nas troluje. Sve jasno.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4793
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Prvi tim

Post by gospodinFKV »

Ne, ja mislim da mora da postoji direktiva iz kluba ako si igrao u zvezdi gol mozes da slavis iskljucivo sa igracima koji nisu igrali u zvezdi. Da se ne uvrede ljudi. :greenbutt:
CRD FCV
Posts: 1614
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Prvi tim

Post by CRD FCV »

ssnigd
Posts: 3371
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Prvi tim

Post by ssnigd »

Ovaj forum zasluzuje globalizaciju i ozonske rupe, citaj Makija :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Hajde da zavrsimo ovu diskusiju i dopustimo pravo Makiju da je blagonakloniji prema igracima iz Vosine skole( kao i mnogo nas), nego iz blizanacke i da lakse oprasta greske njima, kao sto i mi to cinimo vise svojoj deci, nego nekoj drugoj.

Zasto smo osetljivi i sumnjicavi i na najsitniji detalj u vezi blizanaca u kontekstu Vose?
Ima mnogo razloga, a i medijskih. Koliko smo puta samo culi, npr. na areni, za nekog igraca u drugom domacem klubu, da je bivsi zvezdin ili partizanov ,,djak" ili igrac, a koliko puta za aktuelnog igraca blizanaca, da je ,,djak" ili bivsi igrac nekog drugog kluba? Sve je to usmereno na devalvaciju tih klubova i ako oni naprave neki uspeh, da je to zato sto su im igrali bivsi blizanacki igraci. Pa i iz tog razloga imamo osnova da sumnjamo, makar nas prozval i ravnozemljasima, ozonskim rupama i slicno.

E sad, npr. za Zukica ( za sada, a nadam se i u buduce) to ne mogu reci. I Maki je tu pravu za vecu naklonost prema igracima iz nase skole ( dok nas ne razocaraju).

Bivsi blizanacki igraci u Vosi moraju da vode racuna, da ne izazivaju nikakve asocijacije Vosinih navijaca na svoju igracku proslost, dok su u FKV. Oni nisu sada tu iz entuzijazma i ljubavi, kao mi navijaci, i treba da imaju na umu osetljivost te teme kod navijaca Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply