22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by slanobarac »

Jooooj šta nam sudije rade. :frown: Neuspelo gašenje požara. :mrgreen:
A što se tiče glasanja, ovde postoji sindrom novog igrača. Uvek pridošlice krenu žestoko i posle se ispuvaju kao balon.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Voja »

slanobarac wrote: Mon Feb 26, 2024 9:08 am A što se tiče glasanja, ovde postoji sindrom novog igrača. Uvek pridošlice krenu žestoko i posle se ispuvaju kao balon.
Pa realno niko od igraca nista nista pokazao nije, i onda je jedino logicno da bodujem bar one koji su obavili svoj deo zadatka tj. sacuvali mrezu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Turija »

Posle ova 3 kola, zaokreta i izlaza nema.
Prosao prelazni rok, prosle pripreme, izgubljeni bodovi, izgubljeni navijaci igrom i praznom pricom.., otrprilike kao na autoputu, kada se smer i izlaz promase. Sledece skretanje ili zaokret su tamo negde kilometrima ( u Vosi godinama) daleko, a pitanje i na koje bespuce bi ono odvelo? ,,Daleko je sunce" za Vojvodinu.

Nasi igraci, struka i rukovodstvo su limitirani, tu negde za sredinu domace lige, bez bilo kakve vizije i optereceni negativnom selekcijom kadrova. Moglo bi se izvuci nesto vise, kad bi svi radili maksimalno, a ne sa 50% angazovanja. Kad nemas dovoljan kvalitet, moras ga nadoknaditi velikim radom i zalaganjem.

Ne mogu reci da se nasi igraci nisu zalagali na utakmicama.
Medjutim, nemaju daha za vise od pola sata ozbilnijeg trcanja.
Da li zbog neadekvatnog kondicionog treninga ili prirodno ne mogu da nabiju kondiciju? Prosto receno ,,nemaju pluca" za trcanje, kao ni brzinu i eksplozivnost, kojom bi umanjili tehnicke i takticke nedostatke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by slanobarac »

Voja wrote: Mon Feb 26, 2024 9:48 am
slanobarac wrote: Mon Feb 26, 2024 9:08 am A što se tiče glasanja, ovde postoji sindrom novog igrača. Uvek pridošlice krenu žestoko i posle se ispuvaju kao balon.
Pa realno niko od igraca nista nista pokazao nije, i onda je jedino logicno da bodujem bar one koji su obavili svoj deo zadatka tj. sacuvali mrezu
Nisam Vojo mislio na ovo kolo konkretno već inače. Čitam ovde komentare oko bodovanja pa sam zavirio i video upravo to da novi igrači dobijaju dosta poena. Kasnije se i oni utope sa "starosedeocima".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by torrente »

jbt.ispada da je proslogodisnji tim za ove premija!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by naseljekolumbija »

torrente wrote: Mon Feb 26, 2024 11:32 am jbt.ispada da je proslogodisnji tim za ove premija!!!
Како не видиш да се прави шампионски тим за 2026?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Uvek sa tobom »

Још сам под утиском како је Кораћ на фињака шибао оног ћелавог Мудринског, већ ме је купио својим првим наступом :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Radoye »

Uvek sa tobom wrote: Mon Feb 26, 2024 2:00 pm Још сам под утиском како је Кораћ на фињака шибао оног ћелавог Мудринског, већ ме је купио својим првим наступом :mrgreen:
Faca je Korac, bez respekta prema protivniku, ne j**e zivu silu. Kad bi uspeo da prenese taj stav na ostatak ekipe pa da nas Bog vidi, ali nazalost verovatnije je da ce se vremenom i na njega primiti mlohavost i mlitavost ostalih...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by LIMAN »

Sad kad su se malo slegli utisci, da napisem nesto.

Prvo, kakav god da je trener i odakle god da je dosao, za ovu postavu koju je uveo - svaka cast. Izmene takodje dobre, s tim da bih mozda Vukana pustio jednu celu da vidim stvarno sta moze, onaj poslednji napad je on izmislio.

Drugo, drago mi je sto sam otisao kuci sa stadiona, a nisam bio ravnodusan. Kad posle Vose covek bude ravnodusan, to je najgore, ta apatija. Naravno da sam bio besan sto nismo pobedili ove seljane koji su dosli po bod, ali definitivno se ne moze nikom zameriti zalaganje. Apsolutni sam protivnik zvizdanja igracima ako su se trudili, a svako ko je gledao utakmicu juce moze da se uveri u to. Nisam mogao da verujem da mi krecemo u poslednji napad (iz kog je na kraju mogao pasti gol i delirijum), a pola zapada zvizdi, kao da je utakmica vec gotova. Mnogi ljudi poistovecuju pobedu sa dobrom igrom, a poraz/remi sa losom - a to ne moze biti nikako tako. Koliko sam se nasih utakmica nagledao gde smo pobedjivali 1:0, 2:1, ili cak sa vise golova razlike, pa su igraci zasluzili zvizduke. Takodje, koliko sam se utakmica nagledao gde su izrovali teren, pa na kraju X ili poraz. Takva je bila ova jucerasnja. Dakle ljudi, iskazite nezadovoljstvo kada je to potrebno, a pruzite podrsku kada je ona zasluzena, nemojte automatski da radite stvari, vec mislite svojom glavom.

Trece, njihov golman pi***tina koji zadrzava vreme od jedno 10. minuta utakmice... Jebao te fudbal Lalatovicu i tvoja taktika. Krstio se i slavio bod kao da je osvojio LS, a radovanje kod naseg ponistenog gola da ne spominjem.

Cetvrto, zapazio sam da kad ide neka lopta na Koraca, protivnicki igraci samo "odustanu" od presinga na njega, nego krenu da se povlace pozadi, dok recimo kad je Jelicic sa loptom, ili Bjekovic, protivnici hitaju kao ludi na njih. To je do tog stava, to da li je Korac dobar ili nije tek treba da vidimo, ali samim tim nakurcenim stavom smo vec dobili dosta, ocigledno da uliva poverenje i seje strah protivnicima, ne odaje utisak da mu nekim pritiskom moze neko uzeti loptu, za razliku od ove dvojice. Nek su nasa deca 100 puta, ne zanima me.
Само храбро до нове победе, але...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by fare »

Maki wrote: Mon Feb 26, 2024 8:20 am Kako je Turija naglasio, mi nismo igrali ništa u prvih pola sata. Drugo, mi iz 7 kornera nismo uradili ništa, a to jedino što su igrači naučili od Ranka Popovića. Ko je kriv što su sve zaboravili? Šta oni uopšte mogu da nauče? :roll:
Kriv je ceo tim.
Drugi krivac zašto juče nismo pobedili je Seri, jer nije bio sposoban da pogodi iz najbolje šanse na utakmici. Posle toga bismo petardirali Subotičane. To je bila ona šansa kad je posle odbitka Rajko iz ofsajda dao gol, koji je poništen i euforija spala u bunar.
Treći krivac je Vukanović koji je iz mrtve šanse, iako pod faulom, glavom prebacio gol sa udaljenosti od tri metra.
Četvrti krivac je Ivanović.
Tek peti krivac može biti sudija, njihov golman, naš trener, ili njihov koji je postavio sramotnu taktiku.

Što se tiče glasanja za igrača kola, neka glasa ko kako misli, to je demokratski. Ni meni se često ne dopada ishod glasanja, ali uzrok je katastrofalno loš utisak koji nam priređuju igrači poslednjih godina pa niko realno ne odskače.
U prvoj utakmici 2024. su svi glasali za igrača jer je dao gol iz penala, a bio je jedan od najgorih na terenu i po igri i po ponašanju (oteo je loptu da izvede penal).
U drugoj utakmici je pobedio golman, jer je (pazi sad ovo!) „najviše želeo pobedu“, uzgred izgubili smo sa dve lopte u njegovoj mreži.
Sada će pobediti neko ko i pored lepršave igre nije učinio ništa da naš tim postigne makar jedan gol, osim jedne divne asistencije koju je poslao sa svoje prirodne pozicije (10), a igrao je silom prilika levog napadača. Takav učinak, nikakav, su mogli da imaju i Malbašić, Kembel ili neko od naših klinaca koji ne dobijaju šansu, s tom razlikom što bismo osuli drvlje i kamenje po njima. Uzgred, takvu asistenciju je poslao i Zukić u prvoj utakmici, a već sledeću je poslat na klupu.
Nama kako je otišao Rosić mi nismo zapretili iz prekida glavom nema ko da skoči odkad njega nema .
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Turija »

@fare
Moze Korac dobro da skoci.
To sam video jos na onom materijalu sa YT ( kao i da ima odlican klizeci start), dok jos nije dosao u Vosu,. Medjutim, mi nemamo pravih centarsuteva za Koraca. Cak mislim da bi bio i bolji centarfor od svih nasih, koji su sad kao na toj poziciji ( potpuno bezopasni u skoku).
Juce je tih upotrebljivih centarsuteva bilo premalo (slabije ih izvodio
Radulovic, nego ranije). Onaj jedan, sto je bio dobar, Korac ga je skinuo na prvoj stativi i produzio Vukanovicu na drugu ( kad je Vukanovic bio fauliran).

@ Liman
Po meni je legitimno sto je njihov golman zadrzavao vreme.
Isto je legitimno i sto se Lalat radovao. On je trenutno trener Spartaka.
Drugo, nisam pristalica da se igracima zvizdi kada pobede 1:0 ili 2:1, ako nisu utakmicu srecno dobili, a da se nisu maksimalno zalagali. Igrali su onoliko koliko je trebalo. Ne moze se na svakoj utamici igrati 100%, jer onda ces na onoj gde to treba, izgubiti snagu, zbog premora.
Nisam ni da im se zvizdi, ako ih ne ide, a trude se. Jedino jesam, ako su lose selektirani, a ti zvizduci tada nisu upuceni igracima, vec struci i rukovodstvu. Sada je to slucaj, jer imamo u timu previse igraca koji nisu za Vojvodinu, onakvu kakvu je znamo i zelimo.

Za sada, ja ne mogu puno da zamerim Bandovicu, jer nema dovoljno kvalitetnog kadra i prekratko je na toj funkciji.
Mogu jedino da zamerim na izjavama i recimo sto ne menja vise i brze nase startere i sto Jovanovica ne uvodi.
Posto ima pravo na 5 izmena, treba da menja igrace na terenu, cim primeti da stanu, da im je nestalo snage i motiva ili ih ne ide tog dana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by CRD FCV »

Turija wrote: Mon Feb 26, 2024 5:27 pm Mogu jedino da zamerim na izjavama i recimo sto ne menja vise i brze nase startere i sto Jovanovica ne uvodi.
Posto ima pravo na 5 izmena, treba da menja igrace na terenu, cim primeti da stanu, da im je nestalo snage i motiva ili ih ne ide tog dana.
Гледам јуче како би требало нешто мењати али поглед на клупу не даје много могућности. Једино Кембел да освежи брзином и Савићевић који не би оборио квалитет. Сви остали су лошији од оних на терену, можда Лане јуниор да унесе неку луцидност уместо Зуке.

Нама фали играч(и) који могу да ураде нешто 1 на 1.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Milan »

Turija wrote: Sun Feb 25, 2024 10:00 pm
UN nije opcija. Radulovic igra za sebe, Malbasic, mozda, 10 minuta na terenu, pred kraj utakmice, kao i Ivanovic.


Sa gore iznetim se slažem, a posebno me iritira boldovani deo. Ja bih ga malo odmorio i ukazao mu da je on tu zbog ekipe, a ne ekipa zbog njega...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Voja »

Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 6:10 pm
Turija wrote: Sun Feb 25, 2024 10:00 pm
UN nije opcija. Radulovic igra za sebe, Malbasic, mozda, 10 minuta na terenu, pred kraj utakmice, kao i Ivanovic.


Sa gore iznetim se slažem, a posebno me iritira boldovani deo. Ja bih ga malo odmorio i ukazao mu da je on tu zbog ekipe, a ne ekipa zbog njega...
Ja to vec dugo provlacim, decko igra neki svoj fudbal, a i prozvao sam ga: 3 dodira Radulovic
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Uvek sa tobom »

Имамо једног "миљеника" са истока дотичног Радуловића. РАААААДУЛЕЕЕЕЕ :mrgreen: поздрав за њега :thankyou:

Никад ми није било то јасно кад такви играчи играју за себе, а да играју за тим били би много учинковитији...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked