22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by MiSmoFKV! »

Radulović je fantasy fudbaler, ima brojke, ali generalno čini mi se da usporava ekipu. Opet, velika je verovatnoća da će baš on dati gol, nekim šutom sa ivice 16, tako da mislim da je izbor svakog trenera da ima takvog igrača u ekipi
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Savcic Luka »

Uvek sa tobom wrote: Mon Feb 26, 2024 6:27 pm Имамо једног "миљеника" са истока дотичног Радуловића. РАААААДУЛЕЕЕЕЕ :mrgreen: поздрав за њега :thankyou:

Никад ми није било то јасно кад такви играчи играју за себе, а да играју за тим били би много учинковитији...
Odlično se čulo i na zapadu :D
Da nije Maki?!

I sam upisah gore negde da njega treba odmoriti jednu utakmicu bar. Imamo sad opcija na krilima koje neće biti ništa lošije.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Deep Purple »

Radulović ima potencijal da bude dobar igrač na nekom evropskom nivou ali mu treba neki dobar trener koji će ga usmeravati u karijeri i uspeti da ga izoblikuje.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Mare_Liman »

@LIMAN

За Савићевића је тренер више пута рекао да није спреман да одигра свих 90 или генерално да почне, зато и минути на кашичицу јер није физички спреман...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 7:52 pm Radulović ima potencijal da bude dobar igrač na nekom evropskom nivou ali mu treba neki dobar trener koji će ga usmeravati u karijeri i uspeti da ga izoblikuje.
Evo ja ću za početak. Nek počne da koristi desnu nogu, bar za centaršut jer će ih tako imati bar 2x više. Juče su ga puštali da ide desno, a nekoliko puta udvajali na levo :D
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by ssnigd »

Savcic Luka wrote: Mon Feb 26, 2024 8:25 pm
Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 7:52 pm Radulović ima potencijal da bude dobar igrač na nekom evropskom nivou ali mu treba neki dobar trener koji će ga usmeravati u karijeri i uspeti da ga izoblikuje.
Evo ja ću za početak. Nek počne da koristi desnu nogu, bar za centaršut jer će ih tako imati bar 2x više. Juče su ga puštali da ide desno, a nekoliko puta udvajali na levo :D
Pomislio da je Roben... Koliko god da je jedan od retkih koji sa igracem na ledima zna da izdrzi duel i sacuva loptu, toliko mu je brzina odlucivanja prespora. Steta, jer ima dobar cenfarsut, nisko teziste da lako promeni stranu i napravi prostor, ali to sve traje sa dva dodira vise
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Rabba »

Radulović će biti isforsiran do kraja zbog toga što je bonus, u to ne treba sumnjati. Na terenu deluje da je ovde samo u prolazu i da sve radi da bi razdužio opremu. Ali brojke su na njegovoj strani.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by icebaby »

Da budem iskren mene ponekad slogira koliko ljudi ovde imaju lose vidjenje o igracima ...msm na kvalitet.
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by ultra komsa »

Ima jedna stvar, Zuka. Zuka je napredovao ali to što jebeš mater tribini i to lepim psovkama nije odlika kapitena. Evo ti moj savet. Sledeći put priđi momcima koji su tu došli da gledaju fudbal pa raspravite to. To kapiten radi. Mudrinski ker ciganski, i treba ga vređati, seljoberska glava.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by naseljekolumbija »

Тако је, напредовао је у псовању!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by VošaNS »

ultra komsa wrote: Tue Feb 27, 2024 9:23 am Ima jedna stvar, Zuka. Zuka je napredovao ali to što jebeš mater tribini i to lepim psovkama nije odlika kapitena. Evo ti moj savet. Sledeći put priđi momcima koji su tu došli da gledaju fudbal pa raspravite to. To kapiten radi. Mudrinski ker ciganski, i treba ga vređati, seljoberska glava.
Šta se tu tačno desilo?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Grof Žekula »

Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 7:52 pm Radulović ima potencijal da bude dobar igrač na nekom evropskom nivou ali mu treba neki dobar trener koji će ga usmeravati u karijeri i uspeti da ga izoblikuje.
Без употребе десне ноге, чак ни у додавању најближем саиграчу, неће даље догурати од Бокеља!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by slanobarac »

Grof Žekula wrote: Tue Feb 27, 2024 12:05 pm
Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 7:52 pm Radulović ima potencijal da bude dobar igrač na nekom evropskom nivou ali mu treba neki dobar trener koji će ga usmeravati u karijeri i uspeti da ga izoblikuje.
Без употребе десне ноге, чак ни у додавању најближем саиграчу, неће даље догурати од Бокеља!
Ja baš i ne mogu da se setim nekog našeg da upotrebljava obe noge, sem za hodanje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by 1892 »

VošaNS wrote: Tue Feb 27, 2024 11:07 am
ultra komsa wrote: Tue Feb 27, 2024 9:23 am Ima jedna stvar, Zuka. Zuka je napredovao ali to što jebeš mater tribini i to lepim psovkama nije odlika kapitena. Evo ti moj savet. Sledeći put priđi momcima koji su tu došli da gledaju fudbal pa raspravite to. To kapiten radi. Mudrinski ker ciganski, i treba ga vređati, seljoberska glava.
Šta se tu tačno desilo?
Jel se ovo zapravo desilo ? Već drugi kapiten u dve utakmice psuje svoje navijače ?

Na stranu sve ovo. Igrači za izdanje protiv Spartaka nisu zaslužili zvižduke. Igrali su solidno. Toliko znaju. Zvižduke zaslužuje loža i teleće glave u njoj.
Come on you Reds!
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Maki »

slanobarac wrote: Tue Feb 27, 2024 12:11 pmJa baš i ne mogu da se setim nekog našeg da upotrebljava obe noge, sem za hodanje.
Milosavljević i Seri igraju sa obe noge, mislim.
Locked