22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Milan »

fare wrote: Sun Feb 25, 2024 9:37 pm Arena jebo vam sever Srbije mater recite više jednom derbi VOJVODINE.
Pridružujem se čestitkama šupcima sa arene. Očigledno je da su dobili instrukcije po ovom pitanju, tako da im i ja jebem mater iz južne Vojvodine!




Što se utakmice tiče, ne znam šta bih napisao. Videla se želja kod igrača, bili su borbeni veći deo meča, ali... Jedini odgovor na ovu agoniju je da smo ubeđeni kako imamo igrače većeg kvaliteta nego što je to zapravo slučaj. Očigledno su limitirani i tu nema pomoći, koga god stavili na klupu.

Pogledao sam sad šansu Ivanovića i nije on tako loše ni šutnuo iz te pozicije (na stadionu je izgledalo da je mogao da bira gde će), ali je golman vrhunski odreagovao.

Dopalo mi se što sam video Zuku sa trakom oko ruke.

Korać svojom drčnošću privlači, ali danas realno nismo mogli videti koliko može u igri. Spartak baš nije hteo da napadne.

Da pomenem i još kako nemamo nikakvog respekta od strane sudija, što se videlo i danas. Vrhunac je produžetak utakmice za samo 4 minuta.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Marko93 »

slanina wrote: Sun Feb 25, 2024 11:46 pm Kad su već penzoše dovodili trebali su Vukadinovića,eno dade gol u GAT-u,svi pobeđuju sem nas i fenjeraši... :mrgreen:
Mrkaic bi dao ono na kraju :D :D :D
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Milan »

Da dodam i da sam bio iznenađen posetom, ali je to verovatno posledica humanitarnog karaktera naplate ulaznica. Ako će to doprineti, predlažem da se praksa nastavi.

Šteta što nismo doživeli huk za gol u '94. To bi bilo štogod!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10667
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Turija »

Realno gledano, prvih pola sata utakmice nismo mogli da se sastavimo sa loptom i pasom i smislenom akcijom u napadu, a na kraju utakmice, nismo imali kondicije da pritisnemo, cak i sa izmenama - odmornim igracima sa klupe.

Pred kraj poluvremena smo imali par prodora Serija, ali bez dobre zavrsnice tog igraca, kao i svih ostalih. Seri sutira na gol ili ubacuje loptu suvise blizu golmana. Nema povratnog pasa, ali mislim da i nema nasih igraca da stignu da ga isprate u begu.
To je sad mozda ta mana na koju sumnja Voja, ali posto gledam utakmicu preko TV, nemam dobar pregled terena i gde se nalaze nasi napadaci. Cini mi se da ga samo Vukanovic, donekle, prati? Sto se suta tice, sramno je kako slabo sutiramo i koliko kasnimo u pripremi suta i pasa.

O stopovanju lopte i tajminzima odluka je vec mnogo puta govoreno i nema se sta novo reci.
Koliko je kriv trener za prikazanu igru i rezultate, isto su krivi i igraci i rukovodstvo. Svako na svoj nacin.
Last edited by Turija on Mon Feb 26, 2024 12:07 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Deep Purple »

Da li može neko ko je bio na stadionu da nešto više kaže o duelu Njegoša sa nekim fudbalerom Spartaka u drugom poluvremenu, mislim da ga je igrač Spartaka “otkinuo” klizećim startom nakon što je dobrih sekundu - dve Njegoš odigrao pas i bio bez lopte odnosno da ga je bez lopte udario taj igrač Spartaka i da je bilo neko koškanje, Arena nije htela to da prokaže.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 12:04 am Da li može neko ko je bio na stadionu da nešto više kaže o duelu Njegoša sa nekim fudbalerom Spartaka u drugom poluvremenu, mislim da ga je igrač Spartaka “otkinuo” klizećim startom nakon što je dobrih sekundu - dve Njegoš odigrao pas i bio bez lopte odnosno da ga je bez lopte udario taj igrač Spartaka i da je bilo neko koškanje, Arena nije htela to da prokaže.
Његош је наставио пас да л према Зуки или Николићу није ни битно и играч Спартака га је буквално покосио без лопте након чега је Његош устао и кренуо на њега ал их је одвојио играч Спартака после...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Mon Feb 26, 2024 12:06 am
Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 12:04 am Da li može neko ko je bio na stadionu da nešto više kaže o duelu Njegoša sa nekim fudbalerom Spartaka u drugom poluvremenu, mislim da ga je igrač Spartaka “otkinuo” klizećim startom nakon što je dobrih sekundu - dve Njegoš odigrao pas i bio bez lopte odnosno da ga je bez lopte udario taj igrač Spartaka i da je bilo neko koškanje, Arena nije htela to da prokaže.
Његош је наставио пас да л према Зуки или Николићу није ни битно и играч Спартака га је буквално покосио без лопте након чега је Његош устао и кренуо на њега ал их је одвојио играч Спартака после...
Mislio sam da ih je razdvojio Crnomarkovic,igrac spartaka ubi Njegosa, mislim da ga je Petrovic zakacio ramenom prvom prilikom i nesto dobacio.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Deep Purple »

Image
Image


Situacija gde smo oštećeni po mom skromnom mišljenju za čist penal. Ne mogu da zaustavim a da bude lep kvalitet slike da bi se videlo. Na Areninom yt kanalu je prikazana ova situacija iz više uglova u odnosu na pregled sa Superliga YT stranice. Vukanović bi 99% postigao gol da nije bio povlačen dobre tri sekunde. Meni je neverovatno da var uopšte nije analizirao ovu situaciju kao ni onaj start nad Njegošem zato sam i pitao ljude koji su bili na tribini šta se tačno desilo. Rajko je dobio smešan žuti karton i opravdano je onako reagovao prema sudijama.

U svakom slučaju jedna stvar je definitivna a to je da je Bandović bivši da li u skorijem periodu ili na kraju sezone to ne znam ali znam da je on svoje istrenirao i da je zamena pronađena.
Last edited by Deep Purple on Mon Feb 26, 2024 12:25 am, edited 1 time in total.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Uvek sa tobom »

@Deep слажем се да је врло вероватно био пенал, ал шта нам то вреди, кад управа ћути на све то, зато нам раде шта хоће, прошло коло кући непостојећи корнер у задњем минуту из ког примамо го, кући имамо срамно суђење, то је истина иако то није свакако оправдање за овако лоше резутате, ал могли би мало да не ћуте, ако смеју и ако их је брига!?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by gospodinFKV »

Ne treba im davati priliku za dimnu zavesu u vidu sudijskih odluka.

Doveli su je**nog dunstera za trenera.
Otisli na najgluplje i najgore pripreme u novijoj istoriji, jer je stranka rekla tako.
Osvojili smo 2 boda od mogucih 9, sto je 7 manje u odnosu na ocekivano, s obzirom na snagu tima i protivnike.

O cemu pricamo????
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by fare »

gospodinFKV wrote: Mon Feb 26, 2024 1:04 am Ne treba im davati priliku za dimnu zavesu u vidu sudijskih odluka.

Doveli su je**nog dunstera za trenera.
Otisli na najgluplje i najgore pripreme u novijoj istoriji, jer je stranka rekla tako.
Osvojili smo 2 boda od mogucih 9, sto je 7 manje u odnosu na ocekivano, s obzirom na snagu tima i protivnike.

O cemu pricamo????
Ne zaboravi i Voždovac 3:2 od 12 samo 2 boda zato su nas svi stigli na tabeli.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by N13 »

Sto se tice igre, dominirali smo i bili daleko bolji u polju. Indovodualno smo 3 nivoa iznas Spartaka i to se videlo.
Medjutim, ja imam osecaj i da se igralo jos 6 poluvremena, da mi ne bismo dali taj jedan gol. Sta vise, rekao bih da bi ga Spartak dao pre nas iz neke kontre.

I to iskljucivo zbog trenera. Izbor prve postave sasvim ok (eventualno bi trebao i Mateus da se tu nadje, mada razumem odluku da Rajko igra, zasluzio je).

Ali covece mi smo bunarili loptu celu utakmicu. Imali smo preko 30 dugih lopti i ko zna koliko centarsuteva. Ne bih nista rekao da je ta taktika donela nesto, ali mi smo bukvalno iz svake takve situacije izgubili loptu. Trener je taj koji mora da vidi da neki nacin igre ne dobosi rezultat i da menja taktiku. Ali ovaj to ne vidi, kako pocne utakmicu, tako hoce i da je zavrsi. E pa ta njegova tvrdoglavost nas je kostala 2 boda danas. Morali smo igrati kratke pasove, i probati probiti kroz sredinu ili duplim paaovima, driblinzima, povratnim loptama, sutevima sa distance i eventualni odbitak. Ma bilo sta, trebalo je menjati taktiku cim se videlo da duge lopte i centarsutevi ne prolaze.

Igracima, svima do jednog, svaka cast. Od mene su dobili aplauz. Borbeni, pozrtvovani. Spartaku nisu dozvolili posed, agresivno smo igrali odbranu. To treba zadrzati za naredne utakmice.

Za Serija smo rekli vec sve proslo kolo. Korac me odusevio energijom. Ne znam da li je jos neko primetio, kad smo postigli gol (koji je ponisten), koliko se decko radovao, sprint, zagrljaj, pa onda okret prema zapadu i izliv emocija, stegnute sake i vristanje. Kao da je on dao taj gol, i to za titulu :D

I publiku vredi pohvaliti. Ocekivao sam 300-400 ljudi na stadionu. A ono red za karte bio do Bulevara skroz. Steta, da je uslo ono na kraju, siguran sam da bismo sledecu utakmicu imali pun stadion. Ovako ocekujem osipanje.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Sasa1969 »

Ja samo da napisem da sam sokiran ovim glasanjem za igraca utakmice.Odavno sam primetio da ima ovde likova koji vole da palamude.
Image
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Mark Renton »

Lazarevićevi centaršutevi-zločin koji traje
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Maki »

Kako je Turija naglasio, mi nismo igrali ništa u prvih pola sata. Drugo, mi iz 7 kornera nismo uradili ništa, a to jedino što su igrači naučili od Ranka Popovića. Ko je kriv što su sve zaboravili? Šta oni uopšte mogu da nauče? :roll:
Kriv je ceo tim.
Drugi krivac zašto juče nismo pobedili je Seri, jer nije bio sposoban da pogodi iz najbolje šanse na utakmici. Posle toga bismo petardirali Subotičane. To je bila ona šansa kad je posle odbitka Rajko iz ofsajda dao gol, koji je poništen i euforija spala u bunar.
Treći krivac je Vukanović koji je iz mrtve šanse, iako pod faulom, glavom prebacio gol sa udaljenosti od tri metra.
Četvrti krivac je Ivanović.
Tek peti krivac može biti sudija, njihov golman, naš trener, ili njihov koji je postavio sramotnu taktiku.

Što se tiče glasanja za igrača kola, neka glasa ko kako misli, to je demokratski. Ni meni se često ne dopada ishod glasanja, ali uzrok je katastrofalno loš utisak koji nam priređuju igrači poslednjih godina pa niko realno ne odskače.
U prvoj utakmici 2024. su svi glasali za igrača jer je dao gol iz penala, a bio je jedan od najgorih na terenu i po igri i po ponašanju (oteo je loptu da izvede penal).
U drugoj utakmici je pobedio golman, jer je (pazi sad ovo!) „najviše želeo pobedu“, uzgred izgubili smo sa dve lopte u njegovoj mreži.
Sada će pobediti neko ko i pored lepršave igre nije učinio ništa da naš tim postigne makar jedan gol, osim jedne divne asistencije koju je poslao sa svoje prirodne pozicije (10), a igrao je silom prilika levog napadača. Takav učinak, nikakav, su mogli da imaju i Malbašić, Kembel ili neko od naših klinaca koji ne dobijaju šansu, s tom razlikom što bismo osuli drvlje i kamenje po njima. Uzgred, takvu asistenciju je poslao i Zukić u prvoj utakmici, a već sledeću je poslat na klupu.
Locked