22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Locked
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Maki »

Moj najjači pozitivan utisak sa utakmice je svetlo u WC-u na istoku!
Mislio sam da neću doživeti taj dan, i da su instalacije fejk, ali desilo se čudo! :cheers:

Što se igre tiče, nije bilo sreće večeras, ali ovo je 4. utakmica u nizu sa dva azijatska prevaranta od trenera u kojoj nije osvojena pobeda.
Zna se šta je dobar domaći trener, onaj koji prati našu ligu i ima uspehe iza sebe. Nikakva filozofija.

Pre nego što odem da glasam za igrača utakmice, naglasiću da Seri neće dobiti nijedan bod jer je prvu mrtvu šansu on promašio, a ne Vukanović, a pogotovo ne Ivanović koji dobija minute na kašikicu, i nikada u ovom klubu sa ovakvom politikom neće postati igrač.
Seri je za sada bez ikakvog učinka iako je čudo od igrača.
Jedini koji su danas bili na visini zadatka su štoperi i bekovi, kao i anonimni majstor koji je zašrafio sijalice u toaletu.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Mare_Liman »

Свашта се овде спомиње као оно "вредно" са утакмице, позитивни утисци итд. Различити су утисци, ал знам да је сигурно за @slanobarca детаљ и тренутак утакмице кад је цео запад поздравио Лалата :cheers: :cheers: :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Turija »

Za mene je utisak veceri to sto, trenutno, imamo 110 poseta na Forumu. (in total there are 101 users online :: )
PS
Pogledam danas malo utakmicu Dinamo - Rijeka i puna gostujuca tribina navijaca Rijeke u Zagrebu. I onda se setim gde je nekad bila Rijeka i gde Vojvodina u SFRJ. Rijeka trenutnu prva na tabeli.
Sta znaci kad se radi dobro i za Klub i za Grad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by rykerfcv »

Turija wrote: Sun Feb 25, 2024 10:33 pm Za mene je utisak veceri to sto, trenutno, imamo 110 poseta na Forumu. (in total there are 101 users online :: )
PS
Pogledam danas malo utakmicu Dinamo - Rijeka i puna gostujuca tribina navijaca Rijeke u Zagrebu. I onda se setim gde je nekad bila Rijeka i gde Vojvodina u SFRJ. Rijeka trenutnu prva na tabeli.
Sta znaci kad se radi dobro i za Klub i za Grad.
uprava dosla da vidi nase utiske sa utakmice :mafia:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Cane »

Treba vremena da se utisci slegnu, pa sutra hladne glave sagledati sve ...
Za sada, mislim da se momcima ne može zameriti na zalaganju, želji, htenju ...
Ali i pored toga ne pobedismo, to je ipak ono što je ključno i ono što ostaje. A šta je to što nedostaje da bi ishod bio onaj koji je realno zaslužen e to je pitanje na koje treba dati odgovor, ko ga može dati više nisam siguran.
Što se tiče drugih utisaka, nisam bio na istoku pa ne znam za to svetlo, a sa zapada se videlo da je teren ipak u boljem stanju nego za prethodnu utakmicu, eto bar nešto što je pozitivno nezavisno od rezultata.
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by draganas »

Firma i dalje tihuje; prelepo kakva navijačka grupa za poželeti.

Zbiljini svedoci u punom sjaju; opravdavati 0-0 sa Spartakom je više nego bedno i patetično.

Ovo napredno lažljivo podgojeno 💩💩 je najveća sramota u istoriji Vojvodine; svako ko ovo podržava je poprilična jajara.

Zbiljiću; odlazi bre više. Nije trener problem; nisu igraći… TI SI !!!

Ps. boža da večeras predloži trenera Zbiljiću. I sve je opet ok.
Last edited by draganas on Sun Feb 25, 2024 11:04 pm, edited 1 time in total.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by VošaNS »

Momcima se na borbi zameriti ne može, ali kako od toliko šansi da ne možemo ubaciti loptu u gol, neverovatno. Izgledalo je kao da hoće da se ušetaju u gol, niko da šutne. Poseta odlična. Bandović da ne dočeka jutro na našoj klupi i neka se vrati odakle je došao i neka povede SD-a. Ako je istina za Marka Savića onda bi to bilo možda i najbolje rešenje. Rosić danas bez posla. Lazarević solidan, šteta što nemamo više Koraća u ekipi. Momak je odmah na početku pokazao borbu i srce i odmah me je kupio. Crnomarković je imao dobro izletanje i jednu šansu, bez kikseva. Giorbelidzea kao da je neko ograničio da lopta ne ide napred. Milosavljević kao i uvek borben i majstorski odradio posao, šteta za onaj ofsajd. Njegoševa najbolja partija od dolaska, ali može još bolje naravno, Zukić slabo danas. Seri zna fudbal i biće brutalno pojačanje, Radulović osim dobro izvedenog slobodnjaka slab. Vukanovićev pas grudima neverovatan, šteta što nije bio gol. Sutra padamo na osmo mesto i zaostajemo za KG 2 boda i za Lučanima ako pobede isto, za Čukom 5 i mislim da je što se tiče i četvrtog mesta kraj. Biće žestoka borba ili za peto ili za plej of, razlika je mala. Bandoviću odlazi.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Grbavica.021* »

Нема шта и Лалат нас похвалио :D

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ece/475457
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by milancl »

Ne branim Bandovića, prvi sam rekao da je njegovo dovođenje bruka za klub, baš baš bruka... Što se nažalost pokazalo tačno...

Nemam pametan predlog koga da dovedemo, imam samo puno predloga koga da NE dovedemo za trenera...

I nemam ništa lično protiv Marka Savića, niti imam išta protiv njegovog dovođenja, ali me zanima na čemu se gradi ovakav optimizam i idealizovanje njegovog lika i dela... Nije mi baš sa nekim pokrićem,jer verujem da pre Voždovca 99% njih nije ni čulo za njega
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by draganas »

Zbiljiću; napredno 💩💩💩💩

Je l’ si se čuo sa Maradoninim genijem za trenere
- DEJAN VUKADINOVIC GDM SPORT????

Nekoga iz Malezije da ti preporuči; nekog novog maga fudbala.

Bedo ljudska; ovako da uništiš klub sa svojim menadžerima i kombinacijama; koliko samo mrziš ovaj klub ustvari pa radis ovo sto radis. Jado jedna.

Ali, igrači dobijaju plate likovi , braća dobra finansijska situacija frikovi :? :oops: :cry: jedino odvratniji od ove nesreće što nas vodi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Sun Feb 25, 2024 10:28 pm Свашта се овде спомиње као оно "вредно" са утакмице, позитивни утисци итд. Различити су утисци, ал знам да је сигурно за @slanobarca детаљ и тренутак утакмице кад је цео запад поздравио Лалата :cheers: :cheers: :cheers:
Ovo nije tačno. Znam sigurno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Cane »

Mislim da bi neko trebao da povede računa o terminima koji se koriste ovde. Srozavanje na nivo kakav se da videti nije dostojan ovog foruma.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Feb 25, 2024 10:00 pm PS
I da, nije nam trebao Pavkov, jer imamo izvrsne skakace u napadu.
Prvo, uopste nemamo pravih centarsuteva za nebeske skakace, a drugo Pavkov ne ume da igra fudbal glavom.

Ono sto je mene najvise iznenadilo na pocetku meca je za ovakvo stanje odlican broj gledalaca. Drugo Korac, ocekivao sam da ce dati sve od sebe, ali da ce uci onako napaljeno u mec to nisam ocekivao. Postava koja je izasla je realno u ovom trenutnku ono najbolje sto imamo da ponudimo, e sad opet, nije Bandovic kriv sto nemamo bekove i centarfora. Tim je bio pristojno skockan. Svi hvalite veliki broj sansi, za mene je to bio mali broj sansi, jer kad se setim TV izvestaja Vose iz nekih prethodnih vremena pa to je bilo po 10-15 zicera po mecu, lepe akcije, brz fudbal... ovo danas.... Onako, danas sam gledao i Merijevu Manisu, i otprilike to je taj nivo. Seriju i svima iz gornje polovine tima nisam dao bodove jer oni nisu obavili svoj zadatak. Nisu dali gol, a igrali su protiv ekipe koja je bila ofanzivno nezainteresovana za fudbal, sto znaci da smo ceo mec mogli biti na njihovoj polovini i bez nekog posebnog trosenja u defanzivnim zadacima, tako da je takav mec bez postignutog gola jos veca tragedija.

Seri je zanimljiv igrac, tj. mozda bi mogao biti igrac po mom ukusu, ali u ova dva meca primetio sam i neke nedostatke kod njega, pa jos ne mogu da procenim da li je to plod slucajnosti ili su ipak nedostaci. Rekao bih da Seri ima sve sto malom Jovanovicu fali, a to su brzina, snaga i duel igra, a opet Jovanovic ima sve ostalo sto Seriju fali, pre svega malo siri pogled na teren, malo vise fudbalske "inteligencije", ali videcemo, kao sto rekoh ne mogu jos da ga procenim. Danas bi nam i Kordic bio dobar na golu :mrgreen:
Image
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by slanina »

Kad su već penzoše dovodili trebali su Vukadinovića,eno dade gol u GAT-u,svi pobeđuju sem nas i fenjeraši... :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked