21. kolo: Radnički (KG) - VOJVODINA 2:1 (1:0)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by naseljekolumbija »

Чуј Топић се јавио 😂, па наравно да јесте јер је оваква игра његов ниво
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by CRD FCV »

Rabba wrote: Mon Feb 19, 2024 9:47 am Meni je užasno strašno što se osipa drvlje i kamenje po Bukincu, podsetiću vas da je dečko vatreno krštenje dobio na čmarakani kod Radoslava Bataka u prvom kolu, kad smo dobili laganih 5 komada. Za njegove užasne predstave kriva je jedino i isključivo struka, tj nepostojanje iste. Ko sa njim radi? Kako se sa njime radi? Imamo suvi talenat, koji je pušten da se batrga i pati, umesto da se intenzivno i pažljivo vodi. Posle se pitamo što nam deca odlaze u Beograd... Pa koji im je motiv da ostanu ovde? Da šaka jada svoje frustracije iskaljuje na mladom reprezentativcu, za verovatno kikiriki? U blizancima bi barem bio plaćen za to pljuvanje, i imao bi sistem(nakaradan ali sistem) koji bi ga plasirao u neki evropski klub da proba da gradi svoju karijeru. Da se razumemo, ne tvrdim da je Bukinac budući reprezentativac Srbije, ali dečko je od strane navijača proglašen za nekvalitetnog nakon nešto više od 500 minuta seniorskog fudbala. Istih onih navijača koji su ispljuvali Topića, pa se sad retroaktivno kunu u istoga. Sa našom decom se ne radi kako treba. Tranzicija u prvi tim im je užasna. Uperite prst u krivce, ne u žrtve.
+1

Дати му још времена, игра на позицији где се грешке скупо плаћају. Ако смо дали оволико прилика Јеличићу онда Букинцу морамо макар толико.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by vdn slaninar »

Није оволика фрустрација по коментарима због једног пораза,кикса Јеличића( дешавало му се),Букинца који покушава да се навикне на прволигашки фудбал.Фрустрација је због стања у и око клуба,као и тренера из сумњиве лиге,са сумњивим ЦВ.Неко каже да не помињемо политику,форум је фудбалски,навијачки,па то може у Швајцарској и Немачкој,нисмо ми криви( мало и јесмо) што се политика уплела и пита се за све у овој земљи.У том смислу,шта нам значи смена Збиљића,поставиће неког другог који ће радити исто,неће се променити систем функционисања.Овако Збиљић бар се изјашњава као ватрени Сланинар,локал патриота,и вечно питање које је решење,кога уместо њега.Видели смо да га погађају наше критике овде и хвала Моцарту на не цензури,тако да треба наставити реално и у центар гађати.Ужасан летњи прелазни рок,распродаја свега што може без обзира на уговор,писао сам да смо у игри за треће место само зато што су Чука и ТСЦ оптерећени Европом.Друго распад у омладинској школи,какве играче ми избацујемо.Ако је Батино време било златно време наше школе,и пре њега смо редовно избацивали једног два добра играча,много боље него данас у много бољим условима.Клуб је стајао много лоше кад смо избацивали Красића,Ланета,Батака, Степанова, Вукељу,Белића, Леринца,Цилиншека млађег...Ми без јаке наше школе не можемо да будемо на високом нивоу,ми не можемо да финансирамо десет јаких уговора,скупо ће нас то коштати у будућности.Значи потребне су хитне промене у раду омладинске школе.
Не ваља тренер,терен нам се распада,одбрана критична,шта је са Кораћем,доведени солидни играчи а не можемо никог да победимо,лоши резултати праве лошу атмосферу на релацији навијачи( независни) и клуб.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Mare_Liman »



Док се не отвори топик за Спартак...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1895
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Grbavica.021* »

Радуловић: Без избора против Спартака

Андрија Радуловић упркос поразу у Крагујевцу верује да Војводина може да оствари циљеве.
Само две утакмице биле су довољне фудбалерима Војводине да у њиховој кући, зазвони сигнал за узбуну. Од могућих шест Новосађани су освојили само бод, иако су и сами најављивали успешно и берићетно пролеће. Уместо осмеха, на лица су им се, после пораза од Радничког 1923 у Крагујевцу (1:2), навукле боре, које сведоче о забринутости. И не само то: не умеју још да схвате шта им се то догодило и због чега ова, по именима играча веома квалитетна екипа, не успева да изађе на победничку стазу.

Један од играча који је имао велику улогу код изједначујућег гола Новосађана на „Чика Дачи”, био је Андрија Радуловић. Млади играч успео је да се избори за лопту на крилу и потом упосли Дејана Зукића, што му је пета асистенција у сезони, који је изједначио резултат на 1:1. Ипак, то није било довољно да тим тренера Божидара Бандовића на крају остане бар непоражен.

И даље ни сам не умем да објасним шта нам се то догодило – искрен је Радуловић. – Ушли смо јако добро у сусрет, створили неколико прилика и деловали убедљиво. Толико, да ни сам нисам препознавао наш тим и учинило ми се да ћемо успети да тријумфујемо. А, онда је уследио гол из контре, нисмо тада добро реаговали и све се променило.

Уместо Старе даме, у високи пресинг изашли су Крагујевчани, показујући да нису ривал коме ико сме да прети, посебно када играју код куће.

Желели смо победу, стигли смо до изједначења, али... Нисам добро видео шта је то претходило досуђеном једанаестерцу за Крагујевчане, није то ни битно. Изгубили смо и сада нам не преостаје ништа друго, него да у следећем колу, на нашем „Карађорђу” и пред нашим навијачима, савладамо Спартак и најзад ступимо на пут успеха.
Locked