21. kolo: Radnički (KG) - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Locked
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by slanobarac »

Ne mogu da shvatim da tim koji ima onakvu statistiku na meču isti izgubi. Svi parametri na našoj strani, samo 2 šuta u okvir i oba ušla. :frown: Šta smo mi to igrali u Kg????
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by fare »

Plej aute evo nas, Bandoviću pakuj kofere Jeličić i Bukinac šut karta gde ga nismo dali crvenima kao i frizuricu.
fcvisart
Posts: 54
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by fcvisart »

Da li je moguće da su protiv nas sve ekipe, svi navijači najbrojinj najnapaljeniji?
Jel do nas ili do njih?
Zbiljiću, teraj se u tri lepe zajedno sa kompletnom ekipom, ovo nema smisla više, postali smo prosečan superligaški klub.
Gde su legende kluba, stariji navijači..ima li nekoga da se pobuni za nešto ili sedimo gledamo i ćutimo. Isto nam je kao i sa državom.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Sun Feb 18, 2024 3:59 pm Из ове тужне утакмице издвојио бих само Росића, трчање по лопту скроз до југа испред Ђавола, па трчање до истока, колика жеља, Букинац, Јеличић и "наша" деца требају да му завиде а и остали "шминкери" , боље да је осто у Радничком можда би му било и боље ...
Bilo je momenata gde se vidi koliki je borac, a za to trčanje :lala:
N13 wrote: Sun Feb 18, 2024 3:50 pm Jelicicu i Bukincu uruciti papire, neka idu, nije ovo za njih.

Oni su mi identitet kluba, do mojeg... jos traku nosi, sramota.
Bukinac može postati igrač. Ja sam u to siguran.

A što se tiče sreće, svako ko se bavio sportom zna da sreća dolazi sa mudima koja se moraju pokazivati konstantno. Bez toga sreću zaboli k***c da ti dodje. Mi muda ove godine nemamo.
Ali bolja utakmica nego protiv Mladosti. Nadam se da je čovek bar sastav sada skontao za sledeću.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Deep Purple »

Nisam gledao osim malo sredine prvog poluvremena, katastrofa. Kako radimo tako se i vraća i to je to. Bez reči sam. Nemam volje ni snimak da gledam.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by gospodinFKV »

Dve trecine glasackog tela smatra da sa neznalicama na svim nivoima u drzavi, pa i u sportu, fudbalu, Vojvodini, nema nikakvih problema. Neznanje bira neznanje. Neznanje isto tako, iz neznanja, bira zlo, a oko Vojvodine se ne zna cega od ta dva ima vise.

Trazili ste ljude poput Zbiljica, preko Maradone, do Bandovica - gledajte!

Ovo ionako nije moja Vojvodina. Nema sta da se nerviram. Neko ce reci da drugu nemamo, ali bih ja radije nemao Vojvodinu, nego imao ovu ljusturu od fudbalskog kluba, koju je silovao svaki rezim i svaki politicki podoban dunster koji je stao u red.
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by draganas »

Svako ko ovo podržava je jeziv.

Ovo je sada već klasična napredna predstava; debeli treba da se pokupi i ode; znamo da nema obraza i srama / vrlo napredno razmišlja /; isto tako možda ipak u Firmi ima neko čestit i pošten koji nije na spisku nesretnog zbiljića, možda neko posle meseci tišine ipak umesto par stotina zelenih, izabere par stotina godina i stane iza kluba.

Ova nesreća i zlotvor napredni mora da ode; nema tu šta da se pregovara.

Odlazi!!!!
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Na_3_boda »

Bandovic, Jelicic i Bukinac nisu za Vojvodinu, ovo je nivo Surdulice... Da dovedemo bilo kog trenera iz lige bio bi bolji od Bandovica... Protiv Spartaka ne ocekujem nista bolje nego protiv Mladosti i Radnickog... U velikom smo kanalu...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by churguzijanac »

Malo je reći blagi užas!Možda nam ovaj rezultat pomogne da se što pre rastosiljamo ovog buzdovana od trenera.Rašrafio nas je na priprema ko niko.Ne treba čekati da nas Spartak rastavi, nego pismenog trenera dovesti.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by slanobarac »

draganas wrote: Sun Feb 18, 2024 4:11 pm Svako ko ovo podržava je jeziv.

Ovo je sada već klasična napredna predstava; debeli treba da se pokupi i ode; znamo da nema obraza i srama / vrlo napredno razmišlja /; isto tako možda ipak u Firmi ima neko čestit i pošten koji nije na spisku nesretnog zbiljića, možda neko posle meseci tišine ipak umesto par stotina zelenih, izabere par stotina godina i stane iza kluba.

Ova nesreća i zlotvor napredni mora da ode; nema tu šta da se pregovara.

Odlazi!!!!
A ne, ne. Neka ostane do kraja dok se ne smuči i ovima što su ga doveli, što mu tepaju ovde. Kako ih samo nije sramota?! :shit:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by CRD FCV »

Букинац је још млад па му треба дату кредита али за сада не иде на добро.
Јеличић дефинитивно није за нас а можда ни за неког другог. Пенал и оно пред крај како је направио корнер је превише.

1 бод у две утакмице.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by ssnigd »

Toliko smo losi, da se ni ne nerviras kao ranije.
Zali Boze bacenih drzavnih para u ovaj klub.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by VošaNS »

fcvisart wrote: Sun Feb 18, 2024 4:06 pm Da li je moguće da su protiv nas sve ekipe, svi navijači najbrojinj najnapaljeniji?
Jel do nas ili do njih?
Zbiljiću, teraj se u tri lepe zajedno sa kompletnom ekipom, ovo nema smisla više, postali smo prosečan superligaški klub.
Gde su legende kluba, stariji navijači..ima li nekoga da se pobuni za nešto ili sedimo gledamo i ćutimo. Isto nam je kao i sa državom.
Za šta da se pobunimo? Nekoliko njih se pobunilo protiv Lučana pa su navijači hteli da se tuku sa tim što su se pobunili. O čemu pričamo?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Red Marquis »

Obično kad nešto ne valja to i napišem, a ovako kad baš ništa ne valja, hladan sam. To nam je što nam je na duže staze. Dok barem ne odleti sportski direktor, džabe bi nam i Klop bio. Jadni smo na svim frontovima.
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by fare »

Sreća pa nam sada Lalat dolazi pa će imati milosti :)
Locked