20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Firma kej »

Mare_Liman wrote: Wed Feb 14, 2024 10:38 pm
Firma kej wrote: Wed Feb 14, 2024 10:21 pm Trener ima neke svoje ideje i želi da izgura do kraja svoje zamisli pored pomenutih sklonjen je i Bukinac i još jedan igrač ali ne znam ko.
Nisam obožavalac igre Zukića, ali ne znam zašto je sklonjen ?
Iza svega stoji naš dragi sportski direktor i trener Banda :frown:
Чекај Кеј склоњени из првих 11 или ?
Ne računa se na njih
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Voja »

Firma kej wrote: Wed Feb 14, 2024 11:10 pm
Mare_Liman wrote: Wed Feb 14, 2024 10:38 pm
Firma kej wrote: Wed Feb 14, 2024 10:21 pm Trener ima neke svoje ideje i želi da izgura do kraja svoje zamisli pored pomenutih sklonjen je i Bukinac i još jedan igrač ali ne znam ko.
Nisam obožavalac igre Zukića, ali ne znam zašto je sklonjen ?
Iza svega stoji naš dragi sportski direktor i trener Banda :frown:
Чекај Кеј склоњени из првих 11 или ?
Ne računa se na njih
Hahaha, a ja se ubih da ukapiram sta znaci ovo "Kej" :mrgreen:
Nema tu mnogo filozofije, svi ste kukali da su sklonjeni igraci bili ocajni, ako je taj jos jedan Nikolic onda je to to, glas foruma, navijaca, i nema sta da se bunite. Idemo dalje, da vidimo mozda ce zamene biti bolje
Image
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by N13 »

Ne verujem da je bilo ko sklonjen zbog performansi u timu.
Igraci se iz tima sklanjaju samo ako se tesko prekrsi klupska disciplina.
Ako je to slucaj, svakako podrzavam sklanjanje, ko god da je u pitanju. Ali ako je izbila neka svadja na treningu, fizicki obracun, ili ne daj boze rasisticki ispad... onda one price sa priprema 'sjajna i nikad bolja atmosfera u ekipi' ne pije vodu.

Verujem da cemo saznati sta stoji iza toga uskoro. Ako je samo neki Bandovicev egocentrizam u pitanju, onda je on taj koji treba da se sklanja.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3837
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Sve je sad rekla kazala dok ne vidimo odnosno ne saznamo konstruktivno šta je po sredi i onda treba na osnovu toga rezonovati. Pokušaću da saznam šta se događa.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Milan »

Zuka možda zbog svadje oko penala?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Savcic Luka »

Ako je istina za Zuku i Bukinca, onda je to sramota, pogotovo ako je razlog samo igra. Ako je bilo neke nediscipline, pa da i razumem.
Drugo, ako imaš tu “atmosferu”, onda se ne ovo ne radi. Kako napisa Lazo, nema upiranja prstom u timu.
Gomila fraza i gluposti… Skloniti Zukića umesto dati mu mesto ofanzivnog i pustiti ga da igra.
Meni se ovo ne dopada, ali da sačekamo nešto zvaničnije.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Nemam informacije, ali sam 99% siguran da nije zbog igre, vec da je disciplinska stvar u pitanju.
Apsolutno nema smisla da je zbog igre, jer su odigrali jednu utakmicu. Nesto je tu u ekipi trulo, osim ovog svakodnevnog truleza koji vidimo.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Milan »

Kako? Zar nije do besvesti ponavljano kako je atmosfera u ekipi nikad viđena? :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

A, mislis isto kao sto je tvorzic rekao da su Nedeljkovic i Mijatovic poslednji igraci koji su na prodaju?
Isti je to kombinat, Milane, da im covek ne veruje da je dan napolju kad sija sunce.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

Сад можда и победимо у недељу :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Turija »

Uvek sa tobom wrote: Thu Feb 15, 2024 12:41 pm Сад можда и победимо у недељу :mrgreen:
Da.
Svadja je dobra, ako je konstruktivna. Ako nije, makar podigne energiju inata, tj. borbenost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Maki »

O čemu vi pričate? Kakva nedelja, kakav inat? Ako je ovo istina, nema više Voše, ostaje samo raspala cigansko-naprednjačko-crnogorska mašina za pranje para, potpuno demaskirana.
Ovde nema više govora o najvažnijoj sporednoj stvari na svetu, ovo je kriminal i samoporicanje bilo kakvog identiteta osim autodestruktivnog.
Nemojmo ovo dopustiti! :evil:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3830
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Maki wrote: Thu Feb 15, 2024 3:10 pm Ako je ovo istina, nema više Voše, ostaje samo raspala cigansko-naprednjačko-crnogorska mašina za pranje para, potpuno demaskirana.
Šta, milion drugih sranja ti nije bilo dovoljno, sad tek povlačiš liniju da je previše?!
Io odio Belgrado
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by 1892 »

Iskreno ne znam razlog/uzrok, ali sem Zuke Bazuke ovo i nije tako loše (ko god da je četvrti na listi).
Slabiji biti nećemo, eventualno može malo da se zakuva pa da se momci sete da igraju fudbal i počnu da pobeđuju.
Utakmica protiv Lučana je bila sramotna. Uostalom kao i svaka na kojoj je bio besplatan ulaz i više od hiljadu ljudi. Da useremo to znamo.
Come on you Reds!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Rabba »

Utakmica protiv Lučana je bila sramotno postavljena, pa je glavni krivac kao nagradu izgleda dobio zeleno svetlo da reši problem. Koje je on napravio. Da mu nisu zamerili što je neznalica možda?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked