I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Mare_Liman »

Duplof wrote: Sun Dec 31, 2023 5:17 pm
Mare_Liman wrote: Sun Dec 31, 2023 3:06 pm
Duplof wrote: Sun Dec 31, 2023 1:49 pm

Htedoh isto ovo dopisati i za Mateusa i Vukanovića, al' rekoh da ne zatrpavam forum :D

Što se Zuke tiče, iskreno nisam primetio da ga je Batak "gurao" u tim jer mu je ljubimac već jer je napredovao i igrao dobro u tom momentu.
Ниси ме разумео, нисам мислио да је гурао у тим јер му је љубимац, тј. да то место није заслужио, него је играо тог офанзивног везног, имао је слободу, генерално је имао комуникацију посебну са њим јер је Батак сланинар и волео је да гура нашу децу, не мислим да га је гурао овако него да му је излазио у сусрет на терену и да је играо без притиска, имао је слободу, није имао посебне задатке, нит дефанзивне ко што је било случај и код Ранка и код Миме
Da, definitivno te nisam razumeo, izvinjavam se. :)
:cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Rabba »

Ne samo da bi me ostavio ravnodušnim odlazak bilo kog igrača, već se potajno nadam da će gotovo svi otići što pre... Mateus Indio, Bukinac prvi red, drugi red Zukić i možda Rosić i to je to... Sutra da se probudim i da nema recimo Radulovića, Vukanovića, Malbašića, Milosavljevića, Carevića... Osećao bih se kao da ima prostora da klub nađe mnogo bolje rešenje(cena-kvalitet). Nije to osećaj koji imam prema većini igrača od sada, odavno je tako, svaki put kad neko ode(uz par izuzetaka), ponadam se. I gotovo po pravilu sam razočaran zamenom...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Maki »

Zukić i Lazar Jovanović, njih bih još gledao. Svi ostali mogu da potraže sreću negde drugde, što se mene tiče.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Duplof »

Nadam se da će ova godina doneti bolji nastavak sezone, bolje partije, bolji prelazni rok, bolje... Nadam se da će klub za ovu jubilarnu godinu, makar na trenutke, pokazati svoju veličinu koja se od njega očekuje!

Srećna Nova godina svim forumašima, kako na privatnom planu, tako i da uz što manje nerviranja pratimo ovaj naš napaćeni klub :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Turija »

Duplof wrote: Mon Jan 01, 2024 9:16 am Nadam se da će ova godina doneti bolji nastavak sezone, bolje partije, bolji prelazni rok, bolje... Nadam se da će klub za ovu jubilarnu godinu, makar na trenutke, pokazati svoju veličinu koja se od njega očekuje!

Srećna Nova godina svim forumašima, kako na privatnom planu, tako i da uz što manje nerviranja pratimo ovaj naš napaćeni klub :cheers:
Srecna Nova godina i tebi i svim forumasima i navijacima Vojvodine!
Nadajmo se boljem. Dok postoji nada, postoji i mogucnost. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Duplof »

Turija wrote: Mon Jan 01, 2024 10:06 am
Duplof wrote: Mon Jan 01, 2024 9:16 am Nadam se da će ova godina doneti bolji nastavak sezone, bolje partije, bolji prelazni rok, bolje... Nadam se da će klub za ovu jubilarnu godinu, makar na trenutke, pokazati svoju veličinu koja se od njega očekuje!

Srećna Nova godina svim forumašima, kako na privatnom planu, tako i da uz što manje nerviranja pratimo ovaj naš napaćeni klub :cheers:
Srecna Nova godina i tebi i svim forumasima i navijacima Vojvodine!
Nadajmo se boljem. Dok postoji nada, postoji i mogucnost. :cheers:
:cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by CRD FCV »

Срећна нам јубиларна година, још једна у низу за велику историју. Срећно нам свима и много живаца желим.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Mare_Liman »

CRD FCV wrote: Mon Jan 01, 2024 1:31 pm Срећна нам јубиларна година, још једна у низу за велику историју. Срећно нам свима и много живаца желим.
:cheers:

Срећна Нова година и да у овој години гледамо Војводину из премијум скај боксова и из та два нивоа централне ложе :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Radoye »

Mare_Liman wrote: Mon Jan 01, 2024 3:18 pm
CRD FCV wrote: Mon Jan 01, 2024 1:31 pm Срећна нам јубиларна година, још једна у низу за велику историју. Срећно нам свима и много живаца желим.
:cheers:

Срећна Нова година и да у овој години гледамо Војводину из премијум скај боксова и из та два нивоа централне ложе :cheers:
Pa kako nam ide lako je moguce da ce nas taman toliko i ostati da svi mozemo da stanemo u svecanu lozu... :frown:

U svakom slucaju - srecna Nova, kup je nas! :cheers: :cup:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Savcic Luka
Posts: 330
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Savcic Luka »

Srećna svim navijačima Vojvodine!!!
I pored svega, mi u ovoj ligi, imamo mogućnost da budemo u prva četiri.
Na žalost, ne zbog našeg kvaliteta, već zbog jednakog nekvaliteta ostalih.
Nadam se da će se to promeniti!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by slanobarac »

Savcic Luka wrote: Mon Jan 01, 2024 7:56 pm Srećna svim navijačima Vojvodine!!!
I pored svega, mi u ovoj ligi, imamo mogućnost da budemo u prva četiri.
Na žalost, ne zbog našeg kvaliteta, već zbog jednakog nekvaliteta ostalih.
Nadam se da će se to promeniti!
Nikakav benefit nam na donosi to magično četvrto mesto. Videli smo kako su prošle naše ekipe koje su imale direktan prolaz u grupe. A mi i crni smo se brukaki a da nismo ni omirisali grupe. Amaterizam.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Djisa »

slanobarac wrote: Mon Jan 01, 2024 8:48 pm
Savcic Luka wrote: Mon Jan 01, 2024 7:56 pm Srećna svim navijačima Vojvodine!!!
I pored svega, mi u ovoj ligi, imamo mogućnost da budemo u prva četiri.
Na žalost, ne zbog našeg kvaliteta, već zbog jednakog nekvaliteta ostalih.
Nadam se da će se to promeniti!
Nikakav benefit nam na donosi to magično četvrto mesto. Videli smo kako su prošle naše ekipe koje su imale direktan prolaz u grupe. A mi i crni smo se brukaki a da nismo ni omirisali grupe. Amaterizam.
Brate, ali si ti mracan i depresivan!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Red Marquis »

Čukarički je klub bez ikakvih ambicija van prodaje fudbalera, ali TSC je zaradio dobro, gura i ove godine u prvenstvu, nije nabio plate povređenim i isluženim igračima kao mi. I ne bi me iznenadilo da oni sledeće sezone naprave još konkurentniju ekipu, novca imaju. Idu polako i napreduju, to što je neko ovde mislio da će oni da šamaraju nemce i engleze, njegov problem. Tako da, njima Evropa jese služila svrsi.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by slanobarac »

Djisa wrote: Mon Jan 01, 2024 9:03 pm
slanobarac wrote: Mon Jan 01, 2024 8:48 pm
Savcic Luka wrote: Mon Jan 01, 2024 7:56 pm Srećna svim navijačima Vojvodine!!!
I pored svega, mi u ovoj ligi, imamo mogućnost da budemo u prva četiri.
Na žalost, ne zbog našeg kvaliteta, već zbog jednakog nekvaliteta ostalih.
Nadam se da će se to promeniti!
Nikakav benefit nam na donosi to magično četvrto mesto. Videli smo kako su prošle naše ekipe koje su imale direktan prolaz u grupe. A mi i crni smo se brukaki a da nismo ni omirisali grupe. Amaterizam.
Brate, ali si ti mracan i depresivan!
Gos'n psihologu šta nije tačno od gore napisanog?
Ti ako vidiš ovu našu(srpsku) euro-sezonu drugačije onda napiši pa ćemo bar da se smejemo. Daj nam optimizma.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Djisa »

slanobarac wrote: Mon Jan 01, 2024 9:31 pm
Djisa wrote: Mon Jan 01, 2024 9:03 pm
slanobarac wrote: Mon Jan 01, 2024 8:48 pm

Nikakav benefit nam na donosi to magično četvrto mesto. Videli smo kako su prošle naše ekipe koje su imale direktan prolaz u grupe. A mi i crni smo se brukaki a da nismo ni omirisali grupe. Amaterizam.
Brate, ali si ti mracan i depresivan!
Gos'n psihologu šta nije tačno od gore napisanog?
Ti ako vidiš ovu našu(srpsku) euro-sezonu drugačije onda napiši pa ćemo bar da se smejemo. Daj nam optimizma.
Pa sta god da se kaze ti nadjes zamerku. Ako ti smeta sistem ti navijaj za neki klub iz Engleske ili Nemacke. Ovde je kako je tako je! I ja bih voleo da je drugacije, ali nije. I da, vise bih voleo da budemo cetvrti pa da igramo makar 2 sigurne utakmice kod kuce (nadam se na Karadjordju), a ko zna, mozda i prodjemo nekog. A jos vise bih voleo da osvojimo kup, pa da imamo zagarantovanu grupnu fazu. Kao da svake godine igramo grupe, pa nam je to ispod casti. Ovo je poslednja sezona sa takvim benefitom, pa da makar iskoristimo. Bolje da mi igramo, pa makar izgubili, nego Tsc ili Cuka. Eto ja tako vidim, malo optimisticnije.
Pa da se ne ljubimo!
Post Reply