I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by ssnigd »

slanobarac wrote: Mon Jan 01, 2024 8:48 pm
Savcic Luka wrote: Mon Jan 01, 2024 7:56 pm Srećna svim navijačima Vojvodine!!!
I pored svega, mi u ovoj ligi, imamo mogućnost da budemo u prva četiri.
Na žalost, ne zbog našeg kvaliteta, već zbog jednakog nekvaliteta ostalih.
Nadam se da će se to promeniti!
Nikakav benefit nam na donosi to magično četvrto mesto. Videli smo kako su prošle naše ekipe koje su imale direktan prolaz u grupe. A mi i crni smo se brukaki a da nismo ni omirisali grupe. Amaterizam.
Ako ostane ovakav kvalitet ekipe, nema nam spasa od jos jedne bruke.
Remont ekipe je pod must za svakog ko se bavi sportskim sektorom u ovom klubu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by slanobarac »

Meni je utisak zadnjih nekoliko sezona a ne samo ove polusezone spušten kriterijum navijača Vojvodine. Slaninari se ne mogu zadovoljavati nekim nerešenim rezultatima pogotovo sa ekipama iz donjeg doma. Eeeej, težimo da budemo 4. ili 5.? Nema zime ni za upravu, ni sd, trenera, igrače.... dok smo mi ovakvi i ovoliko brojni. Uprava se hvali milionima a onda dovode sumnjive i povređene, bez motiva igrače. A mi ovde raspravljamo ko treba da igra, ko je kapiten, kakve su izmene urađene..... Ne radi se dobro u klubu i krivce treba tražiti isključivo tamo a ne na forumu, tribini, sportskim portalima, areni, Beogradu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Voja »

slanobarac wrote: Tue Jan 02, 2024 6:13 pm Ne radi se dobro u klubu i krivce treba tražiti isključivo tamo a ne na forumu, tribini, sportskim portalima, areni, Beogradu.
A ja sam razumo zavrsne reci u onom intervjuu na RTV da su ustvari navijaci krivci, jer bez jedinstva ne mozemo nista, a navijaci to izgleda nece (mislim da sam tako shvatio)
Image
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Savcic Luka »

Red Marquis wrote: Mon Jan 01, 2024 9:12 pm Čukarički je klub bez ikakvih ambicija van prodaje fudbalera, ali TSC je zaradio dobro, gura i ove godine u prvenstvu, nije nabio plate povređenim i isluženim igračima kao mi. I ne bi me iznenadilo da oni sledeće sezone naprave još konkurentniju ekipu, novca imaju. Idu polako i napreduju, to što je neko ovde mislio da će oni da šamaraju nemce i engleze, njegov problem. Tako da, njima Evropa jese služila svrsi.
Potpuno saglasan.
Slučajno i znam par ljudi u BT koji su deo kluba i upravo tako razmišljaju.
Pre 3-4 godine mi je lik otprilike rekao: “Od zvezde ne možemo biti bolji, ali za drugo se možemo boriti.”
I to se pokazuje, a plus treba pogledati njihove mladje kategorije pa da se vidi kakvu “priču” guraju.
Samo nikad neće imati navijače.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Rabba »

Kakve veze imanje navijača ima sa bilo čime u ovoj državi? Osim instant-socijalne mreže slikanje-ludi smo i alternativni jer država u nas spaljuje stotine miliona evra-"navijača" dva beogradska zla, i to isključivo u evropskim utakmicama, niko tu nema neku konstantnu brojnost, pa ni oni. Kad balon pukne, brojnost će se vratiti u standardne, zanemarljive, granice.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Savcic Luka »

Nisam baš najbolje razumeo upis, ali da objasnim svoj.
Pod navijačima nisam mislio na organizovane grupe, već obične ljude koji vole svoj klub. Mislim da je tamo situacija da veliku većinu boli uvo iako su u ovom momentu u prva tri kluba u zemlji. Razumem da smo mi godinama unazad razoreni raznim sranjima u i oko kluba, gde su rezulatati samo jedan deo i da nas nema na stadionu.
Naravno, možda grešim i možda, ako nastave ovako, da će se situacija promeniti.
U svakom slučaju rad tog kluba je prilično svetla tačka srpskog fudbala.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Rabba »

Ja sam ciljao na finansijski i "vetar u leđa" aspekt navijača. U pravu si, mada nije kod njih puno lošija trenutna situacija nego u ostatku lige. A ljudi će generalno početi da ih prate ukoliko prepoznaju nešto iole zdravo. Možda neće navijati za njih, ali ljudima fali bilo čega pozitivnog u srpskom fudbalu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by vdn slaninar »

Полусезона нема нешто вредно помена,победа против ТСЦ и Матеус који иако ништа посебан,у овој екипи одскаче.Ни једног клинца нисмо афирмисали.Предалеко од Европе,бодовно још Боже помози,ал квалитетом превише далеко.По мени разочаравајућа сезона,вероватно без Европе,но ајде да видимо прелазни рок је ту,пуни смо пара и лепих речи.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by VošaNS »

Gde podeliti bodove od danas?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Radoye »

VošaNS wrote: Sat Feb 10, 2024 6:28 pm Gde podeliti bodove od danas?
Evo, sad ce
Kasnim, sinoc malo zatraj'o s drustvom :D
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply