I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Radoye »

Stanje na tabeli tokom zimske pauze:

1. Aleksa Vukanović 16
Image

2. Andrija Radulović 16
3. Radomir Milosavljević 14
4. Dejan Zukić 12
5. Matheus Indio 12
6. Nikola Čumić 12
7. Lazar Carević 8
8. Lazar Rosić 8
9. Đorđe Crnomarković 5
10. Jonathan Bolingi 5
11. Milan Lazarević 5
12. Filip Malbašić 4
13. Mihailo Ivanović 4
14. Mamadou Traore 4
15. Vladimir Miletić 3
16. Uroš Nikolić 3
17. Stefan Đorđević 2
18. Lazar Jovanović 2
19. Stefan Bukinac 2
20. Norman Campbell 1
21. Marko Bjeković 1
22. Guram Giorbelidze 0
23. Igor Jeličić 0
24. Stefan Vukić 0
25. Nemanja Toroman 0
26. Mihajlo Butraković 0
27. Milan Kovačev 0
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Mare_Liman »

Сасвим реална табела, једино да је Милосављевић можда испред Радуловића и Матеус на 3. месту, Црномарковић и Росић по мени да су имали више бодова, ал генерално гледано скроз реална табела...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Maki »

Ubedljivo najbolji igrač u ovoj generaciji Vojvodine je Zukić, kao što je pre njega bio Topić, ali tabela to ne pokazuje.
Vukanović je pravo osveženje, a Radulović je lepo iskoristio šansu bonus igrača. Mislim da je imao bar duplo više minuta nego svi ostali bonus igrači zajedno. Srećom, otarasili smo se se trenera bez hrabrosti i rezultata.
Milosavljević i Mateus su isto zasluženo u vrhu, a ostali su uglavnom razočarali.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Mare_Liman »

Maki wrote: Mon Dec 25, 2023 9:58 pm Ubedljivo najbolji igrač u ovoj generaciji Vojvodine je Zukić, kao što je pre njega bio Topić, ali tabela to ne pokazuje.
Vukanović je pravo osveženje, a Radulović je lepo iskoristio šansu bonus igrača. Mislim da je imao bar duplo više minuta nego svi ostali bonus igrači zajedno. Srećom, otarasili smo se se trenera bez hrabrosti i rezultata.
Milosavljević je isto zasluženo u vrhu, a ostali su uglavnom razočarali.
Маки по потенцијалу можда да, али стварно ми није јасно по чему је Зука најбољи у овој генерацији, ја разумем да је твој љубимац, наше дете и ја га волим ко сланинара и остало, али дај мало реалности... под Батаком је био сјајан, Чука, Партизан, после Апоел, али после оног гола против Апоела буквално је нестао на мапи, гол РФКу уз прославу, ал остатак партија врло бледо и испод његовог нивоа, било је упечатљивијих партија али углавном и падова у форми, али далеко испод очекивања Зука ове сезоне..
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Maki »

Vrv sam subjektivan, ali evo i ovog pokazatelja koji potvrđuje da su ova četvorica vrh - od naša 34 gola u sezoni najviše učešća golom ili asistencijom:
9 Zukić
8 Radulović
7 Vukanović
4 Milosavljević i Čumić
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Uvek sa tobom »

Мислим да је табела потпуно реално приказана, драго ми је због Вукановића, ја сам међу првима био против његовог довођења, ал ето својим понашањем и залагањем ме је потпуно разуверио.

Играч утакмице и капитен на 12 месту, питање за наредног тренера, а и СД шта ћемо са њим?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by ssnigd »

Zuka je drasticno pao u formi u poslednjih nekoliko kola, otud i na mestu na kom se nalazi.
Radulovic je imao fantazi dobre rezultate sa nekoliko solidnih partija, automatski je skocio na tabeli.
Vukanovic je stvarno osvezenje za tim i posebno dobar u egzekuciji prilika koje stvorimo.
Za mene razocarenje je Uros Nikolic. Jedan dobar potez, pa dva losa, pa crna rupa od 10min na terenu. Vrlo verovatno i povreda tokom sezone ucinila svoje. Vreme je za rastanak, najbolje za sve.

Tabela je na kraju realna i uvek i bude takva. Svi glasamo shodno ucinku igraca i zalaganju na terenu. Naravno, svako fudbal gleda drugacijim ocima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by MiSmoFKV! »

Meni je fascinantno da Traore ima 4 boda, a mislio sam da nije igrao ove sezone.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by VošaNS »

Aleksa apsolutno zasluženo prvi, došao zadnji dan prelaznog roka i zaigrao tek od osmog kola. Mislio sam da mu neću ni davati bodove, ali momak nas je sve razuverio i pokazao želju, borbu i ono što većina naših igrača nema, znanje i inteligenciju.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Stexman »

MiSmoFKV! wrote: Tue Dec 26, 2023 11:23 am Meni je fascinantno da Traore ima 4 boda, a mislio sam da nije igrao ove sezone.
Meni jos fascinantnije je da je Bolingi bolje plasiran od kapitena a covek prakticno bio "mrtav" dva meseca!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Maki »

Nešto kontam, na prva dva mesta su nam ovosezonske pridošlice, prema kojima sam imao najveći otpor, zbog njihove veoma ružne prošlosti. Ipak, pokazali su se kao pojačanja, mora se priznati. MJ je mnogo lutao, ali ovde je pogodio.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Turija »

Nista on nije tu pogodio, nego su ta dva igraca imala zelju da dodju i tu je samo trebalo dogovoriti platu. A, to je vec bio predsednikov resor.
I Meri bi hteo, samo treba dogovoriti platu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Maki »

Dobro, a ko je procenio da su za Vojvodinu? Batak i Popović ili Zbiljić? Mislim da je Jovanović tu bio presudan, pogotovo za Vukanovića. Ne mogu da tvrdim...
jackson
Posts: 34
Joined: Wed Feb 10, 2010 2:45 pm

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by jackson »

Evo jedno nepopularno mišljenje.Po meni je najveći problem ove ekipe Zukić.On definitivno zna fudbala, možda i najpismeniji naš igrač ali daleko od modernog igrač na toj poziciji na kojoj igra.Mada je i sama ta pozicija diskutabilna u modernom fudbalu.Najbolji su po meni bili Indio i Vukanović.Prijatno iznenađenje Milosavljević, razočaranje Rosić.Generalno gledano veoma sam pesimističan po pitanju budućnosti sa ovom ekipom na čelu.Teško ih je i slušati već.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S. 2023/24: Polusezona - komentari

Post by Turija »

Nije to nepopularno misljenje, vec cinjenicno.
Zukic odigra 2 dobre utakmice i na 5 ga nema na terenu. Ima dobru nogu, sve ostalo presporo. Takav fudbal se igrao pre 50 godina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply