9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA 3:2 (2:1)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Rabba »

Giorbelidze po karijeri ne deluje kao menadžerska kombinacija, ima i 11 mečeva za reprezentaciju Gruzije, ali koliko problema mu je večeras napravio ovaj Flemings, rastavio ga je na sitne komade. I kad je dolazio, nejasno je bilo zašto na Bukinca i Antonijevića dovodimo još jednog, izvesno skupog igrača, na poziciji na kojoj smo puni. Na kraju se ispostavilo da ni Đorđević nije ispao iz planova. Poput mnoštva letnjih pridošlica, ostaje otvoreno pitanje da li smo za njegovu ne malu platu mogli dovesti igrača na poziciji na kojoj nam škripi. Samo da dodam, pogledajte komične reakcije Crnomarkovića kod oba gola Flemingsa.

Šteta i za Antonijevića večeras, promašio je dve velike šanse u zaostavnom vremenu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by fare »

Po meni ovo je bila sudijska lakrdija ne znam dali ste videli pre njihovog 2 gola da je bio faul nad našim igračem, crveni karton prestrogo dosuđen kao da je jedva čekao da pokaže. Da nismo imali igrača manje okrenuli bi ubeđen sam kakve smo samo šanse imali sa igračem manje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Rabba »

fare wrote: Fri Dec 22, 2023 12:45 am Po meni ovo je bila sudijska lakrdija ne znam dali ste videli pre njihovog 2 gola da je bio faul nad našim igračem, crveni karton prestrogo dosuđen kao da je jedva čekao da pokaže. Da nismo imali igrača manje okrenuli bi ubeđen sam kakve smo samo šanse imali sa igračem manje.
Moram priznati da nisam video nikakav faul pre našeg gola, a crveni karton potpuno opravdan, neoprezan start, nenameran ali neoprezan. Videlo se i po Guramovom ponašanju da mu je bilo neprijatno zbog načinjenog faula.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Neizlecivi »

Nazalost nisam uzivo video Guramov faul, ali pre drugog gola Vozdovca njihov igrac je laktom i ispruzenom rukom odvalio rebra i pomerio unutrasnje organe Milosavljevicu.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by fare »

Sad navijati da Čuka odigra x pa da ostanemo makar 6 na tabeli.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Maki »

Možda će nekome biti od koristi: od 55 evropskih reprezentacija, gruzijska se nalazi na 46. a crnogorska na 53. mestu (iza su samo Gibraltar i San Marino).
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1889
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Grbavica.021* »

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by fare »

Rabba wrote: Fri Dec 22, 2023 12:53 am
fare wrote: Fri Dec 22, 2023 12:45 am Po meni ovo je bila sudijska lakrdija ne znam dali ste videli pre njihovog 2 gola da je bio faul nad našim igračem, crveni karton prestrogo dosuđen kao da je jedva čekao da pokaže. Da nismo imali igrača manje okrenuli bi ubeđen sam kakve smo samo šanse imali sa igračem manje.
Moram priznati da nisam video nikakav faul pre našeg gola, a crveni karton potpuno opravdan, neoprezan start, nenameran ali neoprezan. Videlo se i po Guramovom ponašanju da mu je bilo neprijatno zbog načinjenog faula.
Evo sada sam ponovo vratio snimak Milosavljeviću je onaj dobrano bubrege namestio i ostao na travi da se previja sudija nije zaustavio igru a ni igrači Voždovca nisu loptu izbacili a var se hvala bogu nije javio u usta im se naserem i varu.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Savcic Luka »

Rabba wrote: Fri Dec 22, 2023 12:30 am Giorbelidze po karijeri ne deluje kao menadžerska kombinacija, ima i 11 mečeva za reprezentaciju Gruzije, ali koliko problema mu je večeras napravio ovaj Flemings, rastavio ga je na sitne komade.

Šteta i za Antonijevića večeras, promašio je dve velike šanse u zaostavnom vremenu.
Taj Flemings me oduševio. Mislim da nije imao loš potez. Čuo sam večeras da je došao iz Newcastle.
Da li bi Bukinac bio bolji ne znam, ali mislim da Gruzijac nije značajno bolji, da bi imao toliku prednost.

Što se tiče Antonijevića, Carević se majstorski postavio i odradio posao, naročito kod druge šanse. Isto kao i pri još nekim situacijama.
Dodao bih i njega kao utisak večeri uz grupu. Plus što od TSC-a, mislim, da nije imao kiks (da ga ne ureknem).
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA 3:2 (2:1)

Post by Uvek sa tobom »

Нисам погледао утакмицу, по овом прегледу делује ми да је најзапаженији опет био Вукановић, надам се прво да га неће продати, а онда да ће на пролеће бити још бољи. Шта промаши Милосављевић, не знам шта се дешава ово је страшно...

Следи нам прелазни рок, део у години који је можда стреснији од самог првенства.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Rabba »

Savcic Luka wrote: Fri Dec 22, 2023 1:41 am Što se tiče Antonijevića, Carević se majstorski postavio i odradio posao, naročito kod druge šanse. Isto kao i pri još nekim situacijama.
Dodao bih i njega kao utisak večeri uz grupu. Plus što od TSC-a, mislim, da nije imao kiks (da ga ne ureknem).
Moram se složiti, Carević ponovo bio diskutabilan sa loptom u nogama, ali što se golova tiče, jedino treći u taj bliži ugao mu mogu tražiti zameriku, mada, ostao je na vetrometini, uz Crnomarkovića koji se kao petlić poneo.

Samo da dodam za Flemingsa, on je u Voždovcu na pozajmici iz francuskog Tuluza, tako da ništa tu naši nisu "lošije izabrali". Voždovac ima nekoliko pozajmica iz ozbiljnih ekipa, ne znam da li su ušli u saradnju sa nekima, ali ako imaju opciju za otkup, onda su bogami odlično uradili domaći.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by CRD FCV »

Savcic Luka wrote: Fri Dec 22, 2023 1:41 am
Rabba wrote: Fri Dec 22, 2023 12:30 am Giorbelidze po karijeri ne deluje kao menadžerska kombinacija, ima i 11 mečeva za reprezentaciju Gruzije, ali koliko problema mu je večeras napravio ovaj Flemings, rastavio ga je na sitne komade.

Šteta i za Antonijevića večeras, promašio je dve velike šanse u zaostavnom vremenu.
Taj Flemings me oduševio. Mislim da nije imao loš potez. Čuo sam večeras da je došao iz Newcastle.
Da li bi Bukinac bio bolji ne znam, ali mislim da Gruzijac nije značajno bolji, da bi imao toliku prednost.

Što se tiče Antonijevića, Carević se majstorski postavio i odradio posao, naročito kod druge šanse. Isto kao i pri još nekim situacijama.
Dodao bih i njega kao utisak večeri uz grupu. Plus što od TSC-a, mislim, da nije imao kiks (da ga ne ureknem).
Ако Flashscore не греши, Родриго Вилка је из Њукасла на позајмици. Имају из Кристал Паласа једног, Келвин Агхо.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA 3:2 (2:1)

Post by Neizlecivi »

Ja se ne mogu sloziti za Guruma, meni on deluje kao tehnicki dobar bek. Brz je i snalazljiv sa loptom.
Gorak utisak je ostavilo to sto je defanzivno imao greska, ali ruku na srce juce ih je ovaj Flemings zgazio. I Malbasic i Kembel i Matheus su imali problema sa njim. Pa cak i Crnomarkovic...

Za ostatak sezone nam treba: Trener, desni bek, krilo i VEZNI KOJI CE DA SE PITA NESTO! Takodje stopera imamo 2. U sustini tim nam treba.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA 3:2 (2:1)

Post by ssnigd »

Jos jedno mucenje gotovo.
Limitirana ekipa, tehnicki jedna od gorih koju sam gledao u Vosi. Svaki napad protivnika je pola gola.
Ne znamo da sutiramo na gol vec godinama.
Suplji smo na svakom delu terena.

Prizeljkuje se trener Vozdovca..hahahhaha
Stil igre koju on forsira nasa ekipa nije sposobna da izvede.
Ovaj igracki kadar mora da se otera i da se dovede sve novo. Ako ostaje kostur ovog tima, bice isti djavo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA 3:2 (2:1)

Post by Maki »

Razlika između epskih promašaja Malbašića i Milosavljevića je što se jedan zbio na oranici, a drugi na betonu. Ipak, Rajko je imao previše dobrih momenata ove sezone da bismo mu ovu bruku predugo pamtili. Tu je i psihološki momenat, koji je i do trenera, jer su pojedini igrači izgubili svaku sigurnost. Pogledajmo te evrogolove Voždovca (kojih je moglo biti i više da Carević nije bio na nivou), a pogledajte naše promašaje.
Locked