19. kolo: Radnicki (N) - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Locked
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by rykerfcv »

Vladimir wrote: Sat Dec 16, 2023 4:48 pm Poslednje 2-3 utakmice totalno amaterski fudbal, prosto ne mogu verovati da ovi igraju u Vojvodini. Ne kontrolisano ispucavanje, ne dodavanje posle jednog,-dva dodira..... Totalni amaterizam.
Sreća pa smo postigli jedan gol.
Ruku na srce danas nije bilo ni moguce igrati na ovoj njivi.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Red Marquis »

Što pre skratiti ligu i time sprečiti igranje u decembru i februaru. Tereni su živi očaj, a nikom se ne smrzava dok gleda očajni fudbal pa stadioni zvrje prazni. Ovo danas muka za gledati.
Zimska pauzo, dolazi što brže možeš.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Sat Dec 16, 2023 4:29 pm Слажем се, мада и Вукић је идеалан за овакав терен
Ja i zaboravio na njega da postoji, pa napisao da treba Ivanovic u spic :mrgreen: al sustina je ista. kao i efikasnost :mrgreen:
Last edited by Voja on Sat Dec 16, 2023 5:00 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

Ко што сам и рекао, не очекујем лепоту и неку доминацију, прво полувреме сјајно из те неке лепоте али опет без идеје у завршници... Најбитније је свакако да су 3 бода ту небитно како... Мени ће права провера бити против Вождовца на крову следеће коло, вештак, а Змајеви у последње 3 утакмице на Крову дали 15 ил 14 голова...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Uvek sa tobom »

Све све, ал Бјековић :frown:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by VošaNS »

Bili smo bolji za tačno taj jedan gol. Na ovakvim terenima teško i da može bolje. Carević bez posla danas, desni bek pod hitno. Crnomarković i Rosić delovali sasvim korektno, Giorbelidze mora da popravi igru u odbrani. Milosavljević do žutog odličan, posle nije smeo da rizikuje, Mateus drži sredinu i otkupiti ga moramo kako znamo i umemo. Zukić se trudio, ali slabo. Radulović danas najbolji na terenu, Malbašić :frown:
Kembel osim brzine ništa nije pokazao od dolaska, Vukanović borben kao i svaki put, gol izostao. Za Vukića ovakvi tereni kao stvorebi za njega i njegov stil igre. Kajević četvrtu utakmicu van protokola, nadam se da se rastajemo. Protiv Voždovca mora mnogo bolje, igraju sjajno u zadnje vreme i biće dosta teško, ali 3 boda su obaveza.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Turija »

Uvek sa tobom wrote: Sat Dec 16, 2023 5:16 pm Све све, ал Бјековић :frown:
Zamalo da nas onaj nepotreban prekrsaj kod korner zastavice kosta bodova :frown:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by VošaNS »

Uvek sa tobom wrote: Sat Dec 16, 2023 5:16 pm Све све, ал Бјековић :frown:
Lazarevića na klupu, desnog beka dovesti. Bjekovića uvaljati bilo kome, momak nije za fudbal, a ne za Vojvodinu.
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by hvylarn »

Indio Indio. Koliko nama samo znači vezni igrač koji je školovan iole drugde samo ne u Srbiji. Još jednog sličnog naći, samo da nije naš i možemo razmišljati o nekom konkretno plasmanu. Ovako i dalje smo za 5-6 poziciju.
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Maki »

Zaspao sam u 70. minutu i sada sam vratio da pogledam ostatak, ali bolje da nisam, jer sam se šamarao da ostanem budan.

Utakmica po mom ukusu i ukusu naših trenera koji su negovali ovaj stil igre sa puno trčanja, borbenosti i bezidejnosti. Ranko mi se sve više sviđa, jer je počeo da igra na rezultat.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Sat Dec 16, 2023 5:00 pm ... Најбитније је свакако да су 3 бода ту небитно како...
Šta kažeš da jedno prvenstvo odigramo celo kao danas i uzimamo 3 po 3 boda i budemo šampioni? Milina.... za gledati i uživanje u majstorijama.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Sat Dec 16, 2023 5:44 pm
Mare_Liman wrote: Sat Dec 16, 2023 5:00 pm ... Најбитније је свакако да су 3 бода ту небитно како...
Šta kažeš da jedno prvenstvo odigramo celo kao danas i uzimamo 3 po 3 boda i budemo šampioni? Milina.... za gledati i uživanje u majstorijama.
Мислим да сам све даље рекао у посту, на окаквом терену најбитније 3 бода, следећа локација кров где је вештак и ту ћемо видети где смо и шта смо као екипа и где ћемо надам се уживати у лепоти и уз ту лепоту освојити 3 бода...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Turija »

Mare_Liman wrote: Sat Dec 16, 2023 6:10 pm
slanobarac wrote: Sat Dec 16, 2023 5:44 pm
Mare_Liman wrote: Sat Dec 16, 2023 5:00 pm ... Најбитније је свакако да су 3 бода ту небитно како...
Šta kažeš da jedno prvenstvo odigramo celo kao danas i uzimamo 3 po 3 boda i budemo šampioni? Milina.... za gledati i uživanje u majstorijama.
Мислим да сам све даље рекао у посту, на окаквом терену најбитније 3 бода, следећа локација кров где је вештак и ту ћемо видети где смо и шта смо као екипа и где ћемо надам се уживати у лепоти и уз ту лепоту освојити 3 бода...
I vestacka trava i sam krov, uopste, nisu zgodni za gostujuce ekipe.
Zato je najvaznije da i tamo uzmemo 3 boda i onda, na zimu, napravimo ekipu kakva dolikuje Vojvodini..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

Turija wrote: Sat Dec 16, 2023 6:17 pm
Mare_Liman wrote: Sat Dec 16, 2023 6:10 pm
slanobarac wrote: Sat Dec 16, 2023 5:44 pm

Šta kažeš da jedno prvenstvo odigramo celo kao danas i uzimamo 3 po 3 boda i budemo šampioni? Milina.... za gledati i uživanje u majstorijama.
Мислим да сам све даље рекао у посту, на окаквом терену најбитније 3 бода, следећа локација кров где је вештак и ту ћемо видети где смо и шта смо као екипа и где ћемо надам се уживати у лепоти и уз ту лепоту освојити 3 бода...
I vestacka trava i sam krov, uopste, nisu zgodni za gostujuce ekipe.
Zato je najvaznije da i tamo uzmemo 3 boda i onda, na zimu, napravimo ekipu kakva dolikuje Vojvodini..
Слажем се рекао сам у неком посту горе, Змајеви су на последње 3 утакмице на свом стадиону дали 14 или 15 голова... Не чека нас ни мало лак сусрет, свакако битно је узети 3 бода, али мислим да ћемо моћи и да уживамо у фудбалу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked