19. kolo: Radnicki (N) - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Nevernik II »

Niko da primeti da nismo primili gol u zadnja tri kola.
Granitna odbrana 8)

Čair ružniji i od našeg stadiona. Isuse, na šta to liči.
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Firma kej »

Carević danas je imao par dobrih intervencija koje su nas spasile, ali njegova izletanja i ispucavanja lopte su me preznojavala, bekovi danas dobri pogotovo Lazarević u prvom i njegova komunikacija sa Radulovićem donosi nam dosta dobrog u napadu, a i u odbrani sa 3-4 izvrsna klizeća starta, na kraju se primetilo da mu je malo ponestalo snage. Giorbelidze je daleko mogao bolje ali otom potom. Štoperi danas dobri sve su pokrivali i čim dobro oni odigraju nema puno bojazni za naš gol. Zukić danas slabo odigrao kao i kapiten Pipi. Radulović danas najbolji na terenu pored India. Vukanović kako je produžio ugovor u padu je forme. Milosavljević solidan. Kembel bolje da nije ulazio (takav utisak ostavio na mene), Vukić danas odradio posao sidraša dobro. Nikolić klimavo. Bjeković i Ivanović malo odigrali da bih imao utisak o njihovom nastupu
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Maki »

Ono po čemu ću pamtiti utakmicu je što sam zaspao za vreme prenosa, i pored ta dva košmarna trenutka, koja su mi priredili Malbašić i Carević. Nadam se da sam to sanjao, jer ono u javi nije moguće.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by VošaNS »

Previše se vraća lopta nazad za Carevića. Danas je 5-6 puta vraćena nezgodna lopta koju je ispucavao u aut ili izbacivao bilo gde napred. To mora da se menja, a ne od situacije ispred protivničkog gola mi magično dodjemo do Carevića.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by slanobarac »

VošaNS wrote: Sat Dec 16, 2023 7:17 pm Previše se vraća lopta nazad za Carevića. Danas je 5-6 puta vraćena nezgodna lopta koju je ispucavao u aut ili izbacivao bilo gde napred. To mora da se menja, a ne od situacije ispred protivničkog gola mi magično dodjemo do Carevića.
Videli bivšeg trenera Đorđevića pa se vratili na njegovu omiljenu igru.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Turija »

@ Firma kej
Kembelu treba vreme da se uklopi u ekipu, ali jako dobro pomaze u defanzivi, tj Guramu. Mnogo smo sigirniji u odbrani sa njim na krilu i potencijalno opasni u kontri. Samo mu treba dati loptu u prostor, a to, za sada, izostaje.
Slab mu je sut i treba vise da asistira u napadu, a manje da pokusava dati gol.

Ni UN nikako da se sastavi sa sutom, a ne Kembel, koji ima daleko slabiju tehniku.
Bice Kembel korisniji na prolece.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Firma kej »

Turija wrote: Sat Dec 16, 2023 7:24 pm
Ni UN nikako da se sastavi sa sutom, a ne Kembel, koji ima daleko slabiju tehniku.
Bice Kembel korisniji na prolece.
UN nas možda napusti na zimu. Ali otom potom duga je zima :deal:
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Duplof »

Baš tužan ambijent danas - očajan teren, još očajniji stadion, nekoliko stotina ludaka koji vole ova dva kluba i (opravdano) loš fudbal.

Još jednom se vidi koliko Mateus znači ovoj ekipi, pogotovo saigračima u sredini koji dobijaju na samopouzdanju čim imaju nekog takvog pored sebe. Pohvalio bih Radulovića, kao i tandem Rosić-Crnomarković koji sve bolje izgleda zajedno (iako i dalje prave kikseve). Generalno, većina naših momaka je okej odigrala s obzirom na uslove. Biće zanimljivo videti kako ćemo se prilagoditi s ovog očajnog terena na veštak na Krovu za samo par dana.

Ranko, molim te, nemoj Malbašića više stavljati barem za kapitena, sramota je! Žao mi je što to moram reći, ali čovek je igrač manje na terenu.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Rakovac »

Svakako vrlo važna pobeda kojom smo konačno došli u plus sa bodovima(ako se računa da je 0 ako kući sve pobediš a u gostima sve izgubiš, ja sam oduvek to tako nekako računao), plus 1. Sad smo u dosta dobroj poziciji da se borimo za četvrto mesto sa Čukom i Pazarom.
Inače gde god otvorim neki sajt vrte Malbašićev promašaj kao verovali ili ne.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Savcic Luka »

Sjajna uvertira za sledeću utakmicu.
Bilo bi super da nas bude.
Jako se radujem zbog Mateusa, baš se radujem.

E sad, usudiću da napišem da Malbašić nije ništa gori ili bolji i da ne zaslužuje :shit:
Da li mu je učinak dobar - nije.
On bi trebao da pravi razliku, a ne čini to.
Možda bi bilo dobro da ne počinje ili da izađe ranije, ne znam...
Pročitao sam Čumićev intervju gde je baš njega imenovao kao osobu koja najviše znači timu i najviše zbog toga mislim da je ovo sve kriza u igri koja će proći.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

Duplof wrote: Sat Dec 16, 2023 8:17 pm Baš tužan ambijent danas - očajan teren, još očajniji stadion, nekoliko stotina ludaka koji vole ova dva kluba i (opravdano) loš fudbal.

Još jednom se vidi koliko Mateus znači ovoj ekipi, pogotovo saigračima u sredini koji dobijaju na samopouzdanju čim imaju nekog takvog pored sebe. Pohvalio bih Radulovića, kao i tandem Rosić-Crnomarković koji sve bolje izgleda zajedno (iako i dalje prave kikseve). Generalno, većina naših momaka je okej odigrala s obzirom na uslove. Biće zanimljivo videti kako ćemo se prilagoditi s ovog očajnog terena na veštak na Krovu za samo par dana.

Ranko, molim te, nemoj Malbašića više stavljati barem za kapitena, sramota je! Žao mi je što to moram reći, ali čovek je igrač manje na terenu.
Ко што је неко рекао ваљда жели да се утера што пре на зиму па користе кредит траке, играча утакмце итд. Против Вождовца ћемо преживети још, ал ако се не прода и ако се настави да му се даје трака ил генерално да буде на терену онда стварно не знам шта да кажем
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by rykerfcv »

Mene vec pocinje da zabrinjava to sto Ranko ne daje nasim mladima u ligaskim utakmicama,kako da momci napreduju kada ne dobijaju minute?Kada je utakmica vec prakticni pobedjena nek im da 15-20 minuta oni to cekaju.

Crnomarkovic i Rosic lagano izrastaju u jedan jako dobar stoperski par,redje kiksaju i cini mi se da se dobro slazu.

Lazarevic i Radulovic su se uklopili,Radulovic danas sjajan jako je dobar u malom prostoru i svidja mi se sto dosta pomaze Lazarevicu u defanzivi kao i Lazarevic njemu u napadu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 19. kolo: Radnicki (N) - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Marko93 »

Jel Malbasic igrac utakmice?
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by ssnigd »

Forza Voša wrote: Sat Dec 16, 2023 4:15 pm
Tesko da ce Nikolica ubaciti na ovakav teren, on ide u Grcku sad na zimu tako da verujem da je jedan od ciljeva da ga ne uvodimo ako je ikako moguce.
Citam ovo i razmisljam kako je za Nikolica vreme da ode na zimu i da dovedemo novog igraca na njegovoj poziciji. Nismo dobili tu desetku sto smo ocekivali da ce on biti i koja nam treba kao leb nasusni. Niti smo dobili osmicu. Na kraju je Milosavljevic jos bio i mnogo produktivniji na terenu tokom sezone.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 19. kolo: Radnicki (N) - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Mark Renton »

Tačno kad se uporedi Karađorđe sa Čika Dačom i Čairom izgleda ko svemirski brod, za Čika Daču manje više raspad je bio i pre 10-15 godina, večito gaziš kroz kaljugu na ulazu, samo što su imali stolice na svim tribinama da malo zamasikraju. A šta reć za Čair...stadion koji je ozbiljno rekonstruisan pre 10 godina u to vreme baš atomski izgledao, a sada kao oni napušteni stadioni po Ukrajini-baš te depresija drmne čim zakoračiš na gostujući sektor
Locked