19. kolo: Radnicki (N) - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

19. kolo: Radnicki (N) - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Radoye »

Za Real sa Nisavu svaka cast, ali kao i u proslom kolu sa Carapanima ako imamo ambicije za visok plasman i mislimo dogodina da igramo Evropu tri boda su pod moranje. Jako je tanka linija izmedju Evrope i plej-auta ove sezone, a mi smo bespotrebno prosuli vec previse bodova do sada. Ono sto mozda tesi (iako je zapravo alarmantno) je sto u zadnjih par utakmica uprkos losoj igri uzimamo pobede, za razliku od perioda pre toga kad smo igrali dobro (ili barem dosta bolje ) i prosipali bodove. Eh kad bi smo se nekako namestili tako da i igramo fudbal i pobedjujemo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

Радоје нажалост сутра нећемо бити у могућности да играмо фудбал по оном терену, зато момци морају да оставе срце на терену и само некако да се однесу 3 бода, јер по оној ораници победиће онај који буде више утеро, не очекујем никакву лепоту нит то треба да буде мана за сутрашњу утакмицу ако узмемо 3 бода... А на крову последње коло да играмо леп фудбал и освојимо 3 бода :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by slanobarac »

Baš bih se jako iznenadio da pobedimo u Nišu. Da se i nama vrati osmeh na lice kao našem treneru. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Voja »

Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Dec 15, 2023 7:33 pm
Vojo, bez komentara?
A, bilo je pitanja na kzn.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Dec 15, 2023 8:52 pm Vojo, bez komentara?
Manjak vremena, jedva da sam stigao i pogledati. Pohvale za youtube kanal da su napokon ponovo poceli da postavljaju konferencije pred mec pre pocetka istog. Svidela mi se i Lazina duhovitost, al mi se svidelo i kako trener objasnjava da je fudbal igra sa minimalnim brojem dodira i da to moze da se prezentuje i na losem terenu
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by CRD FCV »

Ајде да се започне серија победа, да се година заврши са достигнутим низом од три победе након предуго година.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by ssnigd »

Hocemo li docekati da pevamo i da se desi, bice tesko, bice 0:3!!!

Pobedite tamo, pa da se razilazimo do proleca, a sa nekima i zauvek!
Ranko, prebaci taj tvoj osmeh i na teren!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Voja »

Evo jedna motivaciona za trenara i igrace: Tamo je i Batak pobedio :mafia:
Image
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by lapo-lapo »

Porazavajuce je za ligu sto su svi tereni sem vecitih i tsc, ocajni, bar prema onome sto sam vidio u pregledima pogotovo za drugu ligu je ono katastrofa, ne znam sta je bilo sa onim izjavama iz saveza da ce svi superligasi dobiti nove podloge... Nego, danas ocekujem tvrdu utakmicu, mozda da rijesimo nekim sutom sa distance kao protiv Napretka u svoju korist, trener je izjavio da su se dogovorili da probaju vise da sutiraju pa se nadam da cemo se tako nekako "provuci" i ovu utakmicu. Nije dobro sto je Radnicki poceo bas sada da se budi, ozbiljan su kandidat za ispadanje, uostalom kao i Napredak, ali mislim da nisu slucajno dobili Partizan. Sve u svemu, optimista sam, mislim da cemo dobiti jedva :)
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Maki »

Od utakmice (igre i rezultata) ne očekujem ništa. Voleo bih samo da Malbašić ne igra, jer ako zaigra, može se desiti da u poslednji čas bude imao učinak koji će mu obezbediti produženje ugovora. A, kako rekoh, to će biti jako jako sumnjivo. Ponoviću i to da Ranko ne bi smeo da vezuje svoju sudbinu za Malbašića, a upravo on je promovisao najgoreg igrača tima u kapitena.
U ovogodišnjim sporovima MJ/Batak vs Đorđević i Ranko/Zbiljić vs Zukić, nepodeljeno stojim uz kapitene Vojvodine, kojima je traka bez objašnjenja oduzeta. Možda grešim, ali tako je.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Deep Purple »

Kao i protiv partizana zbog posla nažalost neću gledati. Nadam se boljoj igri nego u poslednjem periodu i da kao što su i neke kolege forumaši rekli da konačno vežemo treću pobedu. A red je da se odnese i druga pobeda u gostima ove sezone.

@Maki ima puno faktora, ko zna zašto i zbog čega je tako učinjeno, ne treba samo tako sagledavati situaciju pogotovo što uopšte nije ni blizu ista situacija kao sa Đorđevićem. Đorđević je sam kriv za situaciju koja ga je zadesila i treba da bude prezadovoljan što je dobio drugi šansu da bude legitimni deo ekipe.

Verovatno da su forumaši znali kakvu smo ponudu za Zukića imali pre Apoela da bi ga upakovali sa sve mašnicom i pustili. Pa se na kraju odbila ponuda, to je valjda dovoljno jasno u kolikoj meri se računa na Zukića. Nadam se da će klub rasti i moći dovoljno da pruži Zukiću da on ostane kod nas, jer mislim da je on igrač posle x godina koji možda može i da pusti korenje kod nas i ostane dugi niz godina.

On treba da bude vesnik drugačije Vojvodine i lider u godinama koje dolaze, a ne da odlazi na Kipar ili u neke slične fudbalske sredine nakon par dobrih igara, ako neko u ovom klubu ima kredita i to na pretek onda je to Zukić. On realno ne bi igrao ni u jednoj nama konkurentnoj ekipi za evropu ovoliko koliko igra kod nas.

Voli dečko klub, tek će da se dodatno opusti na terenu kada stekne još rutine, relativno je mlad a ima već dosta mečeva kod nas.

Nadam se povratku Rockova u klub, ne igra u Mađarskoj, bolje mu je da bude kod kuće i da se bori za mesto na golu. Nadam se da Zukić neće napraviti istu grešku kao Rockov. Mada je tad situacija u klubu bila jako loša a Rockov je imao dobru sezonu pa je verovatno hteo da se naplati ali mislim da taj tip fudbalera koji su cenjeni i voljeni kod nas a ipak nemaju ponude iz liga petica (plus Portugal, Holandija, Turska) da im je bolje da ostanu kod nas.
Last edited by Deep Purple on Sat Dec 16, 2023 1:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by slanobarac »

Sudija današnjeg meča nam je taličan. Sve utakmice koje nam je sudio smo dobili. Neka tako i ostane! :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by Turija »

Ala nas nahvali Slavoljub na Mozzartu.
Samo da ne bude kao kad nas je hvalio Lazetic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: Radnicki Nis - VOJVODINA

Post by ssnigd »

Ocekivan sastav
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked