18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Locked
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Mare_Liman »

Солидно, ал свакако много боље друго полувреме, слажем се са осталима није ми јасно што није одморио неке играче, мука је гледа Малбашића, поготово са траком... Одбрана климава, да је нека квалитетнија екипа, било би занимљиво, Зука и Милосављевић на нивоу, Вукановић јако борбен, без праве прилике по гол данас, види се да му је било криво, али колико трчи и даје на терену показали су аплаузи при изласку са терена, могло би на кладионице да се стави да типујемо колико ће Ранко утакмица пропустити до краја сезоне због суспензија од жутих картона :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by rykerfcv »

slanobarac wrote: Mon Dec 11, 2023 9:27 pm
rykerfcv wrote: Mon Dec 11, 2023 9:14 pm
Ranko mi danas nije jasan uopste,Cambell na klupi ceka da udje i osvezi igru.

Umesto India uvodis Nikolica umesto Miletica?

Mogao bi i Radulovica da izmeni da ga odmori zaslusio je.
Meni nije jasno da čovek ima ovde, na forumu, skoro jedinstvenu podršku a nema nikog ko ne kaže:"što igra ovaj, zašto forsira onoga, kakva je ovo igra, kakve su ovo izmene....." Mnogo je tu kontradiktornosti, meni nerazumljivo.
Od Rankovog dolaska igra nam se poboljsala,za rezultate sam ocekivao gore pa smo ipak izvukli ok broj bodova.

Meni je jedina zamerka trenutno u njegovom mandatu te izmene i to je jedina stvar.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by fare »

Meni je žao što nismo dali i 3 a morali smo po šansama ,raduju akcije posle kornera svečano da vidimo nešto novo da se radi .Prodaja frizurice i angažovanje Radulovića potez Decenije .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Rabba »

Jedna izrazito beskrvna utakmica, na stadionu pozorišna atmosfera i lepi golovi Lazarevića i Radulovića. Mislim da slabiji, tačnije nezainteresovaniji, protivnik dugo nije bio na Karađorđu, a opet su u nekoliko situacija ozbiljno pripretili.

Nemam pojma šta bih dodao, osim da se u par navrata osetila neka loša atmosfera u našoj ekipi, Malbašić je nešto objašnjavao Giorbelidzeu, Milosavljević koji je prilično iziritiran Radulovićevom nonšalancijom, Carević koji mora prilično aktivno i agresivno da skreće pažnju igračima na Napretkove viškove... Ne znam, i bilo je dobro i nije bilo dobro. Mateus Indio nije morao počinjati, opet ulazak Nikolića umesto njega nam je potpuno skršio sredinu, Vukić u dve situacije tragikomičan i očigledno da pokušavaju da ga pokrenu nekako, ali to nikako ne ide. Ivanović je ovde mogao po gol. Malbašić se trudi, pokušava, ali ne ide ni to i ne znam šta da očekujemo u naredne dve utakmice sa njim u 11. Pohvala moja za Jeličića, do nekog 70 minuta je bio bolji u paru sa Rosićem, ali onda je Rosić sa nekoliko krucijalnih poteza pokazao da je klasa. Carević pogrešio u onom jednom istrčavanju, ali odbranio Bojoviću i vrlo brzo posle i onu rekontru Napretka. Giorbelidze špartao 90 minuta. Nadam se da smo rutinirali ovu utakmicu, jer mislim da će morati bolje, pogotovo protiv naloženog Radničkog u Nišu.

Velika zamerka treneru što Miletić nije nagrađen makar poluvremenom za partiju protiv GAT-a. Velika.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by VošaNS »

Prvo poluvreme osim ta 2 prelepa gola velika 0. Izmene nisu najjasnije. Zašto Nikolić umesto Mateusa, a ne Miletić koji je zadnji vezni? Zašto Kembel nije dobio ni minut, a Malbašić kojem je ovo nadam se i poslednji meč na Karadjordju igra 90 minuta i po običaju ne uradi ništa? Rosić loš na početku, ali posle par sjajnih poteza. Jeličić par puta izbacuje Careviću loptu iz ruke, a ovaj se javio. Vukić pod ruku sa Malbašićem. Radulović trebao ranije na odmor, pokidao je danas. Lazarević mora da bude igrač sa klupe i na zimu desni bek pod hitno. Svidjaju mi se Rankove reakcije pored klupe. Pravila moraju da se znaju kad je penal, a kad ne, potpuno nejasna situacija. Zbog čega Firmin bojkot? Totalna glupost. U Niš po 3 boda.
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by LIMAN »

Meni je utisak utakmice Vukanovic. Ne znam da li je iko primetio, ali kad je izlazio sa terena prilikom izmene, cak 2 puta je podigao ruke ka zapadu, ali ne kao da se zahvaljuje na aplauzima, vec kao izvinjenje. Izvinjenje sto nije postigao gol i sto je vezao par utakmica bez gola. E to je ono sto volim da vidim, i sto sam retko kad uzivo imao priliku da vidim od bilo koga.

Covek je fudbaler, napadac, to mu je posao, zanimanje. Danas nije odradio svoj posao i toga je svestan, iako je zasluzio aplauze i podrsku bez obzira sto nije postigao gol.
Svaka cast momku, prvi sam ga docekao na noz jer je igrao u kanceru, ali ovim potezom me je kupio na duge staze. Samo napred, bice golova!
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1360
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Uvek sa tobom »



Ови нас зај*бавају :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Mare_Liman »

Неко се са нама овде зајебава!?!? Малбашић опет играч утакмице???!?!??
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by VošaNS »


Kakav seljački potez Lazarevića posle gola, Milosavljević i Jeličić mu zapušili usta odmah.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Mare_Liman »

LIMAN wrote: Mon Dec 11, 2023 10:52 pm Meni je utisak utakmice Vukanovic. Ne znam da li je iko primetio, ali kad je izlazio sa terena prilikom izmene, cak 2 puta je podigao ruke ka zapadu, ali ne kao da se zahvaljuje na aplauzima, vec kao izvinjenje. Izvinjenje sto nije postigao gol i sto je vezao par utakmica bez gola. E to je ono sto volim da vidim, i sto sam retko kad uzivo imao priliku da vidim od bilo koga.

Covek je fudbaler, napadac, to mu je posao, zanimanje. Danas nije odradio svoj posao i toga je svestan, iako je zasluzio aplauze i podrsku bez obzira sto nije postigao gol.
Svaka cast momku, prvi sam ga docekao na noz jer je igrao u kanceru, ali ovim potezom me je kupio na duge staze. Samo napred, bice golova!

Сјајно запажање, у трку истрчава захваљује се на аплаузима и извињава се, а колико је дуела добио и какве реакције је имао кад их је изгубио, толико борбе, жеље, кидања... Заиста сам одушевљен генерално приступом према грбу, са таквим ставом доће и голови ко што су и дошли... И највећи имају падове у форми ил несрећне околности...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by VošaNS »

Uvek sa tobom wrote: Mon Dec 11, 2023 10:57 pm

Ови нас зај*бавају :mrgreen:
:frown: :frown:
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Marko93 »

Uvek sa tobom wrote: Mon Dec 11, 2023 10:57 pm

Ови нас зај*бавају :mrgreen:
Pa jel vi verujete upravi ili svojim ocima :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Rabba »

Pitanje da li će dobiti i bod u našem glasanju. Nešto se tu pokušava, samo mi je nejasno šta.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by VošaNS »

LIMAN wrote: Mon Dec 11, 2023 10:52 pm Meni je utisak utakmice Vukanovic. Ne znam da li je iko primetio, ali kad je izlazio sa terena prilikom izmene, cak 2 puta je podigao ruke ka zapadu, ali ne kao da se zahvaljuje na aplauzima, vec kao izvinjenje. Izvinjenje sto nije postigao gol i sto je vezao par utakmica bez gola. E to je ono sto volim da vidim, i sto sam retko kad uzivo imao priliku da vidim od bilo koga.

Covek je fudbaler, napadac, to mu je posao, zanimanje. Danas nije odradio svoj posao i toga je svestan, iako je zasluzio aplauze i podrsku bez obzira sto nije postigao gol.
Svaka cast momku, prvi sam ga docekao na noz jer je igrao u kanceru, ali ovim potezom me je kupio na duge staze. Samo napred, bice golova!
Aleksa je neko ko daje i više od 100% sebe u svakoj mogućoj utakmici. Danas je dobio mnogi duela i zagradio dosta lopti. Nije bilo prave šanse za gol danas, ali biće ih. Aleksa me je kupio od dolaska u klub svojim zalaganjem i borbom do kraja :cheers:
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by VošaNS »

Jel nastavak prvenstva i meč sa Mladosti igramo na Karadjordju ili ide rekonstrukcija sad?
Locked