18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Maki »

Savcic Luka wrote: Wed Dec 13, 2023 5:59 pm Koji je interes protivnicima da se sklanjaju Malbašiću??
A koji je naš interes da Malbašić igra?
Nema nikakve logike, osim muljanja i kriminala u kome Ranko voljno ili nevoljno učestvuje. Sve je počelo kada je Zbiljić rekao (zapovedio) kako Zukić pada u formi, a Malbašić raste. Da li je Zbiljić deo kriminalne bande koja je privatizovala državu? Jeste! E, zato i verujem da Zbiljić mulja i u ovom slučaju, a ne verujem da Ranko ne vidi ono što svi vidimo.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by slanobarac »

Maki wrote: Wed Dec 13, 2023 10:24 pm
Savcic Luka wrote: Wed Dec 13, 2023 5:59 pm Koji je interes protivnicima da se sklanjaju Malbašiću??
A koji je naš interes da Malbašić igra?
Nema nikakve logike, osim muljanja i kriminala u kome Ranko voljno ili nevoljno učestvuje. Sve je počelo kada je Zbiljić rekao (zapovedio) kako Zukić pada u formi, a Malbašić raste. Da li je Zbiljić deo kriminalne bande koja je privatizovala državu? Jeste! E, zato i verujem da Zbiljić mulja i u ovom slučaju, a ne verujem da Ranko ne vidi ono što svi vidimo.
Maki daj nešto novo, uzeće te jedan kolega na zub. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Maki »

Pa, evo novo je što branim Ranka.:)
Ponela me predizborna groznica, oladiću malo dok ne prođe.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Milan »

Nije mi jasna Lazareviceva reakcija nakon gola, sem ako ne cita forum. A i ako cita, pa gari, ako igras lose, naravno da cemo te kritikovati. Svi se ponasaju kao velike zvezde, a ne shvataju da su samo suvi prosek jedne od najlosijih liga u Evropi…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by slanobarac »

Milan wrote: Thu Dec 14, 2023 9:18 am Nije mi jasna Lazareviceva reakcija nakon gola, sem ako ne cita forum. A i ako cita, pa gari, ako igras lose, naravno da cemo te kritikovati. Svi se ponasaju kao velike zvezde, a ne shvataju da su samo suvi prosek jedne od najlosijih liga u Evropi…
Imao je neposredno pre datog gola baš, baš očajne centaršuteve i dodavanja posle kojih su se čuli zvižduci sa tribina. Verovatno je to u pitanju. A mogao je da postigne još jedan gol na toj utakmici. Ja mu nikad ne zameram na borbenosti ali morao bi malo poraditi i na drugim segmentima igre.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Turija »

Milan wrote: Thu Dec 14, 2023 9:18 am Nije mi jasna Lazareviceva reakcija nakon gola, sem ako ne cita forum. A i ako cita, pa gari, ako igras lose, naravno da cemo te kritikovati. Svi se ponasaju kao velike zvezde, a ne shvataju da su samo suvi prosek jedne od najlosijih liga u Evropi…
Ni meni nije bilo jasno o cemu se radi. Jos sam pomislio sto Jelicic to radi ( vrlo neprijatno), zasto mu zapusava usta. Tek sad mi je postalo jasno i svaka cast Jelicicu :lala:
Kritikovana je ovde i igra Jelicica, kad odigra lose sa loptom, ali momak to shvata dobronamerno u cilju popravke svoje igre. :cheers:

Takodje, tako treba to da shvati i Lazarevic.
Kad odigra dobro, kao onomad, dobije mnostvo bodova, pa i 3 boda u glasanju. To samo govori, da kako odigras utakmicu, tako budes i ocenjen. Naravno, da niko nista nema licno protiv nasih igraca, niti nekog uzima ,,na zub", vec sve po prikazanoj igri/igrama.

PS
Najocitiji primer je Vukanovic. Docekan je vrlo neprijatno, zbog igranja u zvezdi, a postao, zacas, omiljen igrac u Vosi, jer pokazuje zelju i umece.

E sad, pitanje za Ranka.
Zasto je Vukanovic prestao da daje golove i zasto se dogodio pad u njegovoj igri, a time i ucinak ( ostalo na terenu samo njegovo veliko zalaganje i borbenost)?
Sta je razlog tome?

Takodje, zasto je pao i ucinak Zukica?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Rabba »

Turija wrote: Thu Dec 14, 2023 10:21 am Kritikovana je ovde i igra Jelicica, kad odigra lose sa loptom, ali momak to shvata dobronamerno u cilju popravke svoje igre. :cheers:
Mnoštvo igrača nam je u minus fazi, neki nisu nikada ni pokazali da imaju plus fazu. Jeličić je delovao kao da mu je samopouzdanje unakaženo nakon katastrofalnih igara na desnom beku, koje nije njegova pozicija, do te mere da je izgledao zastrašujuće i pogubno po nas u utakmicama u kojima je igrao na svojoj prirodnoj poziciji. Protiv Napretka vrlo dobar i nadam se da ćemo više gledati tog Jeličića od ponedeljka.
Turija wrote: Thu Dec 14, 2023 10:21 am Takodje, tako treba to da shvati i Lazarevic.
Kad odigra dobro, kao onomad, dobije mnostvo bodova, pa i 3 boda u glasanju. To samo govori, da kako odigras utakmicu, tako budes i ocenjen. Naravno, da niko nista nema licno protiv nasih igraca, niti nekog uzima ,,na zub", vec sve po prikazanoj igri/igrama.
Ako malac misli da su mu navijači krivi za njegova izdanja, onda ima ozbiljan problem u lobanji. Dečkonja za mesec dana puni 27 i još uvek se stiska kad treba malo muda da se spuste. Voša mu je i dalje najveći klub u karijeri za koji je igrao, a i drugde gde je igrao nije baš bio katalizator dobrih rezultata. Ako postoji mesto gde je imao podršku, to je uvek bilo ovde. Slabi smo na naše mlade, ali i naše strpljenje ima granicu. Umesto što j**e mater, nek krene od sebe, aplauz i podrška će brzo doći.
Turija wrote: Thu Dec 14, 2023 10:21 am Zasto je Vukanovic prestao da daje golove i zasto se dogodio pad u njegovoj igri, a time i ucinak ( ostalo na terenu samo njegovo veliko zalaganje i borbenost)?
Sta je razlog tome?

Takodje, zasto je pao i ucinak Zukica?
Za Vukanovića, medeni mesec je prošao, a i kriza je normalna za igrače. Što se tiče golova, sa 5 u 11 mečeva je debelo prebacio očekivani učinak, a ako bude igde blizu ovog odnosa na kraju sezone, biće jedan od naših najubojitijih špiceva u skorije vreme.

Što se Zukića tiče, već sam pričao, šetaju ga ko eskort damu po terenu. I opet je stigao da asistira protiv Napretka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Voja »

Rabba wrote: Thu Dec 14, 2023 12:08 pm
Turija wrote: Thu Dec 14, 2023 10:21 am Takodje, tako treba to da shvati i Lazarevic.
Kad odigra dobro, kao onomad, dobije mnostvo bodova, pa i 3 boda u glasanju. To samo govori, da kako odigras utakmicu, tako budes i ocenjen. Naravno, da niko nista nema licno protiv nasih igraca, niti nekog uzima ,,na zub", vec sve po prikazanoj igri/igrama.
Ako malac misli da su mu navijači krivi za njegova izdanja, onda ima ozbiljan problem u lobanji. Dečkonja za mesec dana puni 27 i još uvek se stiska kad treba malo muda da se spuste. Voša mu je i dalje najveći klub u karijeri za koji je igrao, a i drugde gde je igrao nije baš bio katalizator dobrih rezultata. Ako postoji mesto gde je imao podršku, to je uvek bilo ovde. Slabi smo na naše mlade, ali i naše strpljenje ima granicu. Umesto što j**e mater, nek krene od sebe, aplauz i podrška će brzo doći.
Bogme, danas citam intervju sa Lazarevicem u Zurnalu, nekako bas deluje prepotentno. Kao hteo je da postigne onakav gol... ok sve i da jeste, ali koliko godina mi cekamo takav gol? Do sad nije hteo da ga da? :D
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Uvek sa tobom »

Па он је и ономад био рекао да је хтео да да го против чуке, а јасно се видело да није био шут :mrgreen:

Не разумем то бусање у публику, ако је с разлогом критикован после 3 очајна центар-шута, чак не ни нешто превише критикован од малобројне публике са истока....
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Mare_Liman »

Turija wrote: Thu Dec 14, 2023 10:21 am
Milan wrote: Thu Dec 14, 2023 9:18 am Nije mi jasna Lazareviceva reakcija nakon gola, sem ako ne cita forum. A i ako cita, pa gari, ako igras lose, naravno da cemo te kritikovati. Svi se ponasaju kao velike zvezde, a ne shvataju da su samo suvi prosek jedne od najlosijih liga u Evropi…
Ni meni nije bilo jasno o cemu se radi. Jos sam pomislio sto Jelicic to radi ( vrlo neprijatno), zasto mu zapusava usta. Tek sad mi je postalo jasno i svaka cast Jelicicu :lala:
Kritikovana je ovde i igra Jelicica, kad odigra lose sa loptom, ali momak to shvata dobronamerno u cilju popravke svoje igre. :cheers:

Takodje, tako treba to da shvati i Lazarevic.
Kad odigra dobro, kao onomad, dobije mnostvo bodova, pa i 3 boda u glasanju. To samo govori, da kako odigras utakmicu, tako budes i ocenjen. Naravno, da niko nista nema licno protiv nasih igraca, niti nekog uzima ,,na zub", vec sve po prikazanoj igri/igrama.

PS
Najocitiji primer je Vukanovic. Docekan je vrlo neprijatno, zbog igranja u zvezdi, a postao, zacas, omiljen igrac u Vosi, jer pokazuje zelju i umece.

E sad, pitanje za Ranka.
Zasto je Vukanovic prestao da daje golove i zasto se dogodio pad u njegovoj igri, a time i ucinak ( ostalo na terenu samo njegovo veliko zalaganje i borbenost)?
Sta je razlog tome?

Takodje, zasto je pao i ucinak Zukica?
Дочек му је био сјајан и након Пазара, ако је неко гледао снимак кад су дошли до навијача итд. Мислим да му је то само био још већи мотив да жели да покаже да му је стало до клуба и да хоће да гине, баш ко што је неко рекао 5 голова у 11 утакмица је сјајан учинак, па ни нападачи из премијер лиге немају такав учинак, нападач Челсија има 6 голова у 15 утакмица,а Хојлунд из Јунајтеда у Премијер лиги нема ни један гол на 12 утакмица, Левандовског исто ухвати да по 5 утакмица и више неда гол и ако је најбољи нападач ове генерације уз Суареза... Једноставно нормална је криза и код великана,а не Вукановића, битно је да се види борба и жеља, реално гледано није ни имао толико прилика па да кажемо, скоро увек је из шансе у којој се нашао дао гол... Полако само нека даје 100% и голови ће сами доћи, ал свакако то мислим да није питање за Ранка, не питају ни Гвардиолу што је тај и тај играч пао у форми, за Зуку свакако шетају га, ал за Вукановића једноставно мања криза која је сасвим нормална код нападача
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by hvylarn »

To uopšte ne mora da predstavlja trenutno ogroman problem. Siguran sam da protivničke ekipe obraćaju najviše pažnju na Vukanovića, što znači da se stvara prilika za druge naše igrače jer će uvek imati igrača na sebi, ponekad i dva. Što bi trebao naš trener da uvid i iskoristi maksimalno.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Turija »

Pitanje sam naslovio treneru, jer mi se cini da je za pad forme Zukica i Vukanovica uzrok ,,setanje" po pozicijama? Zato pitam , da li je zbog toga?
Obojica imaju jak motiv, tako da nije do motiva i rada na treninzima, nego..???

Najlakse je reci, naidje kriza svakom igracu, (pa je to veciti alibi), ali pad ne biva toliko ocit i strmoglav, bez znacajnijeg razloga. A, ja ga ovde vidim u tumbanju uloga. Kako je napisao @ Rabba - setaju ih k'o eskort damu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by hvylarn »

Pa jeste u dobrom delu pitanje za trenera, što niko od ovih gubavih novinara ne ume da pita. Indio ako ne igra, nama je Milosavljević-Zukić vezni igrači, Nikolić ili neko treći iza špica. A celu sezonu, po mom mišljenju, imamo adekvatno rešenje za domaću ligu, a to je mali Miletić. Klasičan zadnji vezni, da nam bude osigurač i da bi mogli ostali rasterećenije da igraju.

Bitnu utakmicu nedavno počinje sa Vukanovićem na krilu, a Ivanovićem kao najisturenijim. Osim možda na treningu, nijednom na utakmici nije pokušano i sad se odjednom pribeglo tom rešenju? A imali smo na klupi Radulovića i Kembela. Stičem utisak da je pala naredba da Ivanović mora početi, pa je na krilo stavio Vukanovića jer je do sad naš najefikasniji igrač.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Maki »

hvylarn wrote: Thu Dec 14, 2023 4:13 pm Bitnu utakmicu nedavno počinje sa Vukanovićem na krilu, a Ivanovićem kao najisturenijim. Osim možda na treningu, nijednom na utakmici nije pokušano i sad se odjednom pribeglo tom rešenju? A imali smo na klupi Radulovića i Kembela. Stičem utisak da je pala naredba da Ivanović mora početi, pa je na krilo stavio Vukanovića jer je do sad naš najefikasniji igrač.
Pa, vidi, po pravilima jedan bonus u21 mora igrati u svakom trenutku. Ranko je do sada počinjao sa Radulovićem, Ivanovićem ili Bukincem. Znači, ako ne startuje Radulović, onda na teren mora neko ko ima 21 godinu ili manje.
Moja glavna zamerka treneru je što je u 90% slučajeva počeo samo sa jednim takvim, jer je morao. Ali, to je bilo i kod prethodnih trenera, osim mislim kod Dragana Radojičića, koji nije ni dobio pravu šansu, a Slaninar je. Prethodno je na takav način Sosa Babić uzeo Kup.

EDIT. Uzgred, napadački trio Radulović, Vukanović i Ivanović, je sigurno najbolje rešenje, naravno, uz Kembela, Kovačeva, Butrakovića i Vukića, koji treba da ulaze sa klupe. Malbašiću se treba zahvaliti na zalaganju, ali on trenutno nije za profesionalni fudbal, a teško da će ga trener kalibra Popovića reanimirati.
Last edited by Maki on Thu Dec 14, 2023 4:51 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Turija »

hvylarn wrote: Thu Dec 14, 2023 4:13 pm Pa jeste u dobrom delu pitanje za trenera, što niko od ovih gubavih novinara ne ume da pita. Indio ako ne igra, nama je Milosavljević-Zukić vezni igrači, Nikolić ili neko treći iza špica. A celu sezonu, po mom mišljenju, imamo adekvatno rešenje za domaću ligu, a to je mali Miletić. Klasičan zadnji vezni, da nam bude osigurač i da bi mogli ostali rasterećenije da igraju.

Bitnu utakmicu nedavno počinje sa Vukanovićem na krilu, a Ivanovićem kao najisturenijim. Osim možda na treningu, nijednom na utakmici nije pokušano i sad se odjednom pribeglo tom rešenju? A imali smo na klupi Radulovića i Kembela. Stičem utisak da je pala naredba da Ivanović mora početi, pa je na krilo stavio Vukanovića jer je do sad naš najefikasniji igrač.
Od tog momenta, Vukanovic ne daje golove, a verovatno i zbog ovoga sto ,,igra" Malbasic (ni krilo, ni vezni)?
Ko tu sastavlja tim i zasto se menja nesto sto je dobro funkcionisalo? A, posle tih promena, igra nam je losija i ucinak tih igraca. Zukic ne daje golova, Vukanovic ne daje golove?
Sto bi @Voja rekao, da li je to sad rukopis trenera?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked