18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Duplof »

Bez da se iko naljuti, ali ovaj Firmin bojkot je teška glupost. Termin je bio i više nego pristojan za utakmicu ponedeljkom i opet nema nikog na severu? Da je gostujuća utakmica u Surdulici npr. pa i da razumem, ali igrali smo u svom gradu...

Lepi golovi večeras, teren užasan.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by CRD FCV »

Да ли покушавају да испеглају Малбашићеву статистику са овим играч утакмице моментима и уваљају га некоме, јер ми ништа друго нема смисла.
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Mon Dec 11, 2023 8:36 pm Николић на терену уместо Матеуса... Вероватно да се не ризикује са Матеусом да се не обнови ил погорша повреда...
Mateus je po završetku poluvremena kada su odlazili sa terena sam tražio izmenu.

Inače, mnogo situacija koje su morale biti bolje rešene. Iskreno, u jednom momentu u drugom poluvremenu sam čak pomislio da će se ponoviti Pančevo.

Leva strana sa Kempbelom i Girom ume da bude prodorna kao i Lazarević i Belo ciganče po desnoj. Malbaša zna fudbal, ali jednostavno ne ide.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Voja »

Rabba wrote: Mon Dec 11, 2023 10:23 pm Velika zamerka treneru što Miletić nije nagrađen makar poluvremenom za partiju protiv GAT-a. Velika.
E vidis ja sam ovo isto pomislio ali za Jovanovica, greh je kod rezultata 2:0, potpune dominacije i nezainteresovanosti protivnika ne dati Junioru bar 20 minuta, posebno posle GATa. Indio - Nikolic i razumem, hteo je da igramo jos ofanzivnije, da damo treci, ali i Junior je ovde morao igrati bar 20 minuta. Steta
Image
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by aleksafkv »

VošaNS wrote: Mon Dec 11, 2023 10:58 pm
Kakav seljački potez Lazarevića posle gola, Milosavljević i Jeličić mu zapušili usta odmah.
Šta je kazao
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Turija »

Voja wrote: Tue Dec 12, 2023 12:34 am
Rabba wrote: Mon Dec 11, 2023 10:23 pm Velika zamerka treneru što Miletić nije nagrađen makar poluvremenom za partiju protiv GAT-a. Velika.
E vidis ja sam ovo isto pomislio ali za Jovanovica, greh je kod rezultata 2:0, potpune dominacije i nezainteresovanosti protivnika ne dati Junioru bar 20 minuta, posebno posle GATa. Indio - Nikolic i razumem, hteo je da igramo jos ofanzivnije, da damo treci, ali i Junior je ovde morao igrati bar 20 minuta. Steta
Ne delim misljenje i slazem se sa izmenama koje je izvrsio Popovic. Evo zasto.

U ovoj utakmici je bio cilj: pobeda ispred svega. Za ostalo, bice vremena.

Jovanovic zasluzuje minute, ali vi gledate samo njegovu ofanzivu ( defanziva je vrlo upitna). A, danas je trebalo sacuvati 2:0, pre nego dati treci gol.

UN je usao kao organizator igre, jer je Mateus trazio izmenu. Ranko je racunao na njegovo iskustvo, a verovatno se pomalo i plasio eventualne greske Miletica?

Sa Vukicem je hteo ojacati defanzivu ( i Vukic je izbacio iz nasih 16m glavom jedan opasan centarsut pred kraj utakmice - odradio zadatak), a i racunalo se da zadrzi neku loptu u duel igri i eventualno ubaci u gol neki nas centarsut.

Sve u svemu, nemam ja tu velike zamerke za izmene, osim u delu tajminga izmena ( mislim da su trebale biti nesto ranije, kad smo imali velik pad u igri, zbog nedostatka snage pojedinih igraca).

Ipak, pobeda se danas samo racuna (na onako losem terenu).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Nevernik II »

Koliko ja pratim izveštaje mladjih kategorija Jovanović redovno igra za omladince.
10.12 je igrao protiv Niša, nemam pojma koliko je snage imao da danas (11.12) odigra još pola sata...ali, moguće da i zbog toga nije bio ubačen u igru.

I dalje mi nije jasan ovaj bojkot radnim danima, kao da nas ima mali milion na stadionu. Ali, ajde...
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by vdn slaninar »

На ФБ ФКВ играч утакмице Малбашић.Нисмо створили много шанси,терен је ужасан,контролисали смо утакмицу скоро све време,рекло би се рутински.Зато и доводиш квалитетне фудбалере да некад својим потезом реше овакве утакмице,мислим на Радуловића.Лазаревићу исто свака част за голчину.Ја од бекова пре свега очекујем чврстину у одбрани,добро су људи овде писали да је кориснији као крило.Не треба мрачити свака част на победи,иде прелазни рок па ћемо видети шта очекивати од будућности.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Radoye »

Uvek sa tobom wrote: Mon Dec 11, 2023 10:57 pm

Ови нас зај*бавају :mrgreen:
Ahahahahahahahahahahaha! :rolll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by Mare_Liman »

VošaNS wrote: Mon Dec 11, 2023 11:28 pm Jel nastavak prvenstva i meč sa Mladosti igramo na Karadjordju ili ide rekonstrukcija sad?
Не играмо са њима уопште ове године, имаш на супер лига топику све, окачио сам...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Deep Purple »

https://instagram.com/stories/bojana.mi ... QzNmJjMA==

Mali će postati Slaninar ne znam koliko im je to pametno :D
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Maki »

Od naša 32 gola u sezoni kapiten je učestvovao kod samo dva (1 gol i 1 asistencija). :roll:
Evo kako to izgleda (sa Transfermarkta sam vadio podatke):
9 Zukić
7 Radulović
6 Vukanović
4 Milosavljević i Čumić
2 Ivanović, Bolingi, Kembel i Malbašić
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak, ponedeljak 18:30

Post by VošaNS »

Mare_Liman wrote: Tue Dec 12, 2023 8:38 am
VošaNS wrote: Mon Dec 11, 2023 11:28 pm Jel nastavak prvenstva i meč sa Mladosti igramo na Karadjordju ili ide rekonstrukcija sad?
Не играмо са њима уопште ове године, имаш на супер лига топику све, окачио сам...
Znam zato i kažem nastavak prvenstva. Posle zimske pauze.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:0 (2:0)

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Tue Dec 12, 2023 8:54 am https://instagram.com/stories/bojana.mi ... QzNmJjMA==

Mali će postati Slaninar ne znam koliko im je to pametno :D
Никако, још ако остане још коју годину у клубу, најебали су :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked