17. kolo: partizan - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Locked
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by exlimanac »

Kakvi smo mi SLEPCI....pa to svet nije video...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by CRD FCV »

Чему овај потез Гураме мајку му, избијај то
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by draganas »

Bedni klošari, bedni trener, bedni predsednik.

Idemo opet patetične hvalospeve poput prošle nedelje.

Jedna beda od kluba, eto na to smo spali.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by churguzijanac »

CRD FCV wrote: Sat Dec 02, 2023 6:29 pm Чему овај потез Гураме мајку му, избијај то
Guram, malo, malo pa omaši ceo fudbal.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by CRD FCV »

Мислио сам рећи како би требало Ђорђевића увести уместо Гурама ал је направио добар неки потез па нисам. Ал требало га је вадити.
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by rykerfcv »

Umesto da bude 1-3 za nas,mi se useremo posle datog gola i stanemo.

Beda od igraca,uprave,celog kluba.

Mi smo luzerski i najukletiji klub na celom svetu potpisujem.

tuga,cemer,jad.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Stexman »

Penal napravljen van 16 metara ali to je najmanji problem. Problem je pederski mentalitet i nemanje muda. Sve sto smo trazili je da ponove zalaganje od prosle utakmice a oni ocigledno nemaju snage ni volje da to ponove. Jednostavno kvalitet svih fudbalera je ispod nivoa ovog kluba. A takva je i uprava.
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Nevernik II »

Da nije bilo Carevića bilo bi 5:0.

Zaslužena kazna za kukavičluk od 75. minuta. Umesto da se potrudiš da dodješ do pobede jer si u tom periodu dominatniji ti se odlučiš da čuvaš rezultat...iako imaš jednu od najgorih odbrana u ligi.

Luzerski mentalitet ove generacije se iz nedelje u nedelju potvrdjuje.
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Vladimir »

Ovo je postalo već bezobrazno od igrača da se ovako ophode prema dresu, klubu, navijačima.... naravno i uprava ima svoj udeo. partizan niti je bolji, niti jači takođe i cz.
Ovo je sada postalo neprofesionalno baš jako,naročito Zukić. Nema brzinu, tehniku, katastrofa.
Baš sam razočaran.
Телеп
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Pera Centar »

Nevernik II wrote: Sat Dec 02, 2023 6:38 pm Da nije bilo Carevića bilo bi 5:0.

Zaslužena kazna za kukavičluk od 75. minuta. Umesto da se potrudiš da dodješ do pobede jer si u tom periodu dominatniji ti se odlučiš da čuvaš rezultat...iako imaš jednu od najgorih odbrana u ligi.

Luzerski mentalitet ove generacije se iz nedelje u nedelju potvrdjuje.
Odbrana Vojvodine primila u 16 utakmica 29 golova, najviše u ligi. Sa najslabijom odbranom nema logike da se braniš, jer će negde da procuri.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Mark Renton »

Najveća luzerska spika koja nas prati je upravo ovo što Popović priča:"Nismo ništa manji klub od njih kme kme" večito se uvek mora o njima pričat i što se više forsira ta spika:"Vojvodini je mesto uz večite" mi smo sve dalji od njih i da im otkinem bodove postaje sve nerealnije, ista stvar i sa predsednikom nema intervjua da ne pomene i njih, čak i u negativnom smislu misleći da će tako dobiti plus kod Vošine mase, a u suštini samo postajemo sve nemoćniji od njih.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by slanina »

Džaba ti kad igrač pokazuje da je slaninar a realno nije ni za klupu,džaba dve dobre tekme kad pola tima ne zna loptu da šutne,gledao sam juče PAzar ,imaju 2-3 igrača koji znaju da drže loptu,igrali se cica mace sa javorom 5 minuta zadnjih ovi ne mogu da priđu,mi nemamo nijednog koji zna da zadrži loptu i da stane na nju,stalno panika i očaj.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Maki »

Igrali smo koliko nam je protivnik dozvolio. Imali su 14 šuteva u naš okvir, i treba im čestitati.
Trener tvrdoglavo gura Malbašića i Giorbelidzea, i što se mene tiče nema više nikakvog kredita da vodi Vojvodinu. Ovaj broj bodova bi uzeo i Batak, pa i neki još slabiji treneri koji su nas vodili. I ne, ne rastemo! :roll:
Iz aviona se videlo da je na poluvremenu morao da menja Gruzijca, koji nije ni trebalo da dolazi u srpski fudbal, jer nema kvalitet, a kod nas pogotovo, koji smo imali tri leva beka bolja od njega. Ulaskom Kembela drastično se poboljšala naša leva strana, pa je Giorbelidze čak i dobro izgledao. Ostali momci su odigrali solidno, i tu smo gde smo, u borbi za Plej-of.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Milan »

Red Marquis wrote: Sat Dec 02, 2023 6:26 pm Zaslužen gol. Jednostavno imamo mentalitet malog kluba i niko to nije uspeo promeniti.



Ovo na prvom mestu! Na drugom je ono što već dugo drvimo - ova ekipa je skup prosečnih i vrlo limitiranih pojedinaca i ne možemo se nadati nekom boljitku u igri sa njima…


Sramota je i da igrači rade upravo ono što Ranko stalno ističe - valjanje i odugovlačenje. Sudjenje prilično nama naklonjeno.

I još nešto što se ponavlja - majstori smo da vraćamo u život i omogućimo ejakuliranje beogradskim smradovima…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Rabba »

Sve očekivano, kako i napisah pre utakmice. Naše mesto se u ovom sistemu zna. Milion i prvi put u našoj skorijoj istoriji, umesto da ih zgazimo dok su na zemlji, mi ne samo da im dajemo ruku da ustanu, već im nudimo da mi legnemo da se malo oni na nama iživljavaju.

Preduhitrio me Milan sa opservacijom, nama svima dobro poznatom :)

A kakav odvratan tekst, onako ljigavo šugavo uvlakački, sa romantiziranim partizanom u glavnoj ulozi na mocartsportu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked