16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Post by Grof Žekula »

Почело је с њима, дебаклом. Коло се окренуло, сад их дочекујемо у нашем граду. Нове „петарде“ неће бити, надамо се.

Од прошле репрезентативне паузе, до данас, одиграли смо шест мечева (по један куп и пријатељски, те четири првенствена). Звучи лепо када се каже да смо на њима дали 14 голова. С друге стране, 24 до сада примљена гола само у првенству (друга најгора одбрана лиге), опомињу нас јако и упиру прст тамо где нам не иде никако. И то не само заслугом дефанзиве, јер у данашњем фудбалу за то (одбрану гола) задужени су сви!

У суботу знамо шта нас очекује. И на трибинама и на терену, код судија и у ВАР соби (ако затреба), а вероватно и у ложи.

Да смо прави домаћини, па да их сачекамо (на клупско руководство мислим, нама навијачима се зна где је место) са уплатницом на којој пише СВРХА УПЛАТЕ – УРОШ КАБИЋ, ДАТУМ – ОДМАХ и да не могу унутра док не плате. Тако се љубазно дочекује пословни партнер, коме успут пожелимо узалудан предстојећи пут у Швајцарску, а уз наду да ће више размишљати о том, него о нашем међусобном, мечу.

Ништа од тога нема. Остаје нам да верујемо да су Вукановић и Радуловић жељни „да им врате“ по нешто од раније, да их Малбашић не мирише никако, да Индио и Кембел играју по систему „Ко су ови?“, да Зукић може да одигра као против Кипрана или Детелинараца, јер жели да скине дрес и ућуткује прстом онај део Запада који неће навијати за нас/њега, да Царевић, Росић и Црномарковић кажу „Е сад не може ни један гол, части нам“, да Милосављевић и Ђорђевић поново одиграју „докторски“, да Лазаревић бар озледи некога, да уђе Букинац и викне „Зато сам остао у Воши“...

Нисмо веровали у више од овога ни пре равно 18 година, а онда је Кизито решио меч, После 10 година неуспеха, дошла је та победа. Што не би и у суботу око 18 часова? Давно беше и тај 7. мај 2016. године (Малбашић и Росић беху и тада у тиму)...Осим ако ови, што уплатницу не спремају, немају другачији план или знају оно у шта ја, и даље, не желим да верујем...

Ранкова прва утакмица противу њих. Покажи се сад!!!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by VošaNS »

:lala:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Red Marquis »

Odlična najava.
Nadam se samo da ovaj Izraelac neće rešiti da baš sad da šansu onoj pobegulji, jer znamo kako vole svi bivši da nam uvaljaju gol. Nisam optimista (nisam to nikad kad igramo s njima), ne verujem da je stiglo vreme da ih mi oladimo od nada za titulom.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Rabba »

Na stadion protiv njih ne idem od 2:0-2:3, a mislim da sam poslednju celu utakmicu pogledao, beše Lalatovo finale kupa. Isprati se krajičkom oka rezultat, ako bude iole povoljan, pogledaju se i golovi. Kad tasovi na vagi na početku i tokom utakmice budu na istom nivou, tad ću opet početi da pratim aktivno duele protiv smeća. Do tada, jedino što tražim je da im neko bar naudi, nekom povredom otvorenim đonom, nek bude važan igrač, nek bude pred njima bitnu utakmicu. Bolje kad razmislim, da ne skinemo gaće, poput u periodu pokojnog Bate Kan-Kana, svaki put kad igramo sa njima, i već bi velik deo preduslova za povratak ovim "duelima" bio ispunjen.

Momcima želim sreću, da ne ukaljaju pre svega svoj obraz.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mark Renton »



Ovo je poslednji put da smo ih ućutkali i pokazali ko je gazda-zapad i sever kao jedan-koreo, masovnost, grmljavina totalna nadmoć čak i na terenu smo bili dosta nadmoćni i kada se desio sumnjivi preokret. Neka se ovakvo izdanje ponovi u subotu da ih slomimo i na terenu i na tribinama.
SVI NA SEVER!
SVI NA KARAĐORĐE!
MASOVNO!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

Сјајна најава, даће Бог да велики Фирмаш из Гајдобре обасја образ целом селу и наметне се баш против њих :mrgreen: , а да Радуле покаже што су требали да га задрже... Што би рекао део из пароле за најаву за кавез "Играјте храбро, сачувајте образ! "
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Turija »

Da pohvalim Grofovu najavu, a bez komentara sam pred ovu utakmicu, jer ne znam sta bih, realno smisleno, napisao.
Ako momcima bude dozvoljeno da igraju fudbal, mozemo do pozitivnog rezultata. Eto, toliko.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Duplof »

Grof je, po običaju, sjajno najavio ovu utakmicu!

Poslednji put smo slavili protiv njih na Karađorđu 2013, pre 10 godina! Te godine smo prvi put čuli za reč selfi, najpopularniji telefon te godine je bio iPhone 5S, a današnji brucoši su bili na samom početku osnovne škole.
Momci, odigrajte hrabro i onako kako najbolje znate, kritika od strane nas navijača neće pasti, ali možda sreća hoće! Neka neko od vas bude novi Kizito!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

Grof Žekula wrote: Tue Nov 21, 2023 2:03 pm Почело је с њима, дебаклом. Коло се окренуло, сад их дочекујемо у нашем граду. Нове „петарде“ неће бити, надамо се.

Од прошле репрезентативне паузе, до данас, одиграли смо шест мечева (по један куп и пријатељски, те четири првенствена). Звучи лепо када се каже да смо на њима дали 14 голова. С друге стране, 24 до сада примљена гола само у првенству (друга најгора одбрана лиге), опомињу нас јако и упиру прст тамо где нам не иде никако. И то не само заслугом дефанзиве, јер у данашњем фудбалу за то (одбрану гола) задужени су сви!

У суботу знамо шта нас очекује. И на трибинама и на терену, код судија и у ВАР соби (ако затреба), а вероватно и у ложи.

Да смо прави домаћини, па да их сачекамо (на клупско руководство мислим, нама навијачима се зна где је место) са уплатницом на којој пише СВРХА УПЛАТЕ – УРОШ КАБИЋ, ДАТУМ – ОДМАХ и да не могу унутра док не плате. Тако се љубазно дочекује пословни партнер, коме успут пожелимо узалудан предстојећи пут у Швајцарску, а уз наду да ће више размишљати о том, него о нашем међусобном, мечу.

Ништа од тога нема. Остаје нам да верујемо да су Вукановић и Радуловић жељни „да им врате“ по нешто од раније, да их Малбашић не мирише никако, да Индио и Кембел играју по систему „Ко су ови?“, да Зукић може одигра као против Кипрана или Детелинараца, јер жели да скине дрес и ућукује прстом онај део Запада који неће навијати за нас/њега, да Царевић, Росић и Црномарковић кажу „Е сад не може ни један гол, части нам“, да Милосављевић и Ђорђевић поново одиграју „докторски“, да Лазаревић бар озледи некога, да уђе Букинац и викне „Зато сам остао у Воши“...

Нисмо веровали у више од овога ни пре равно 18 година, а онда је Кизито решио меч, После 10 година неуспеха, дошла је та победа. Што не би и у суботу око 18 часова? Давно беше и тај 7. мај 2016. године (Малбашић и Росић беху и тада у тиму)...Осим ако ови, што уплатницу не спремају, немају другачији план или знају оно у шта ја, и даље, не желим да верујем...

Ранкова прва утакмица противу њих. Покажи се сад!!!
Gari, pročitao i naježio se!! Ništa dodati, ništa oduzeti.
Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

Mark Renton wrote: Tue Nov 21, 2023 4:34 pm

Ovo je poslednji put da smo ih ućutkali i pokazali ko je gazda-zapad i sever kao jedan-koreo, masovnost, grmljavina totalna nadmoć čak i na terenu smo bili dosta nadmoćni i kada se desio sumnjivi preokret. Neka se ovakvo izdanje ponovi u subotu da ih slomimo i na terenu i na tribinama.
SVI NA SEVER!
SVI NA KARAĐORĐE!
MASOVNO!
Posle mnogo godina došao na ovu utakmicu i onda opet odustao.
Pre neke dve godine sam zbog klinca krenuo da dolazim, prošle godine išli često, ove u NS ne propuštamo, a i na gostovanja idemo.
Nije se pokunjio ni posle prvog kola i 5:0 na čmarakani.
Voleo bih zbog njega da se se u subotu ne desi "preokret".
Last edited by Savcic Luka on Tue Nov 21, 2023 6:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1890
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Grbavica.021* »

Mark Renton wrote: Tue Nov 21, 2023 4:34 pm

Ovo je poslednji put da smo ih ućutkali i pokazali ko je gazda-zapad i sever kao jedan-koreo, masovnost, grmljavina totalna nadmoć čak i na terenu smo bili dosta nadmoćni i kada se desio sumnjivi preokret. Neka se ovakvo izdanje ponovi u subotu da ih slomimo i na terenu i na tribinama.
SVI NA SEVER!
SVI NA KARAĐORĐE!
MASOVNO!
тад су лепо одиграли из кеца у двојку и пет плус, тад је трагичар био Пушкарић који је дао аутогол а пре тога Мелег и он су дали гол за нас брзо смо били на почетку повели. Беше добра текма :D
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

Ко и пред сваки дерби, поготово против њих, ту је неки "хајп", "ложење", фали та "уврела" атмосфера на трибинама, у граду, не знам надам се утакмици сличној кавезу из фебруара ове године, учачкамо неки на почетку, повучемо се и примимо неки "сланинарски" , пенал , центаршут неки килав па на одбитак и уз максималну подршку и атмосферу свих 90 минута извучемо неки бод, зато сам и споменуо тај кавез јер је стварно навијање и атмосфера била током свих 90' минута неописива, бар одатле, вала био би ред да се победе после 10 година, ако ништа и бод би легао ко сва 3, на нама је ко што је Ранко реко да учинимо да се не осећају комотно у нашем граду, на нашем стадиону, а они да изгину па могу слободно рећи ко скоро сваку утакмицу од кад је дошо Ранко јер жеља и борба стварно нису изостали ни у једном мечу до сад, али ајде да се понови онај ватерполо меч са Јавором или сад овај меч у Тополи, прво полувреме против Чуке, да сви изгину свих 90 минута без обзира на резултат, рано примљен гол ко у Тополи или било који сплет околности, мислим да не би постојала боља сцена него да евентуалном победом одрадимо или приближимо отказ Бахару, нешто слично ко са Савом пре 2 године...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by rykerfcv »

GAZI,LOMI,JEBI!
Zelim igracima da ako vec ne mogu da pobede nek ih im polome nekog Bukarija i slicne njemu.

Ali povrh svega imam neki jedinstveni osecaj da cemo pobediti u subotu,posle 10 godina mora da padne 3 boda.
SVI NA KARADJORDJE!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by slanobarac »

Kako bih ja voleo da mogu da delim vaš optimizan ali.... Terza je rekao - sve pobede do kraja. :frown:
A baš bi bilo fino videti njegovu usranu facu u subotu, negde oko 18h.
PS:najava snega u subotu
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Tue Nov 21, 2023 6:52 pm Kako bih ja voleo da mogu da delim vaš optimizan ali.... Terza je rekao - sve pobede do kraja. :frown:
A baš bi bilo fino videti njegovu usranu facu u subotu, negde oko 18h.
PS:najava snega u subotu
После избора крећу све победе, зато и оволико киксева не смеју још да "раде" и "доминирају", а што се оптимизма тиче, увек је присутан не битно против кога играли, или то или пљување, сланинарски.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked