16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Locked
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Firma kej »

Tanjga je dobio crveni nije Toroman sa naše klupe
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Milan »

Pohvala i za Vukanovićevu želju i borbenost, kao i pokazivanje zuba ovim govnima.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

Milan wrote: Sat Nov 25, 2023 9:08 pm Pohvala i za Vukanovićevu želju i borbenost, kao i pokazivanje zuba ovim govnima.
Sve pohvale :lala:
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by exlimanac »

Ne zelim ba bilo ko ovo shvati kao vredjanje....ali Carevic je teski slepac...decko blage veze sa branjenjem nema....neznam ko ga i zasto drzi na golu...ali ovo je ljudi smesno...dobio je po mojoj gruboj proceni 6-7 tako debilnih golova,u ovoj sezoni, za koje je direktan krivac i gde su otisli silni bodovi....Nemam nista licno protiv decka...ali on je SMESAN.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

https://www.fkvojvodina.rs/popovic-moji ... 1FHvIf0mjo

Браво Ранко за конференцију, браво за цео дан данас !
Нереално какав ми утисак оставља, пре свега велики човек, а показује бар по мени ни ништа мањи тренер, види се да му је стало, да му значи подршка, да ради ово за нас, да одради припреме, да се доведу појачања која жели па да судимо о даљој будућности... Свакако Ранко, пуна подршка !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Krle »

Prodrmao im je Popović kavez i dao ogledalo, pa sad sve krekeću.
Trebalo bi da se isprati kako će ovaj udbaš sa pištaljkom proći na ocenjivanju.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Deep Purple »

https://x.com/blackwhite3113/status/172 ... 4m82lU-9fw

@Slanobarac

Trebao bi da se oglasi.


Sramni komentari po dr mrežama cigana mada kao što što je i ranko citirao: “čast i bruka žive dovijeka”
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Firma kej wrote: Sat Nov 25, 2023 9:06 pm Tanjga je dobio crveni nije Toroman sa naše klupe
Шта ли ће му тата рећи :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by gospodinFKV »

exlimanac wrote: Sat Nov 25, 2023 9:18 pm Ne zelim ba bilo ko ovo shvati kao vredjanje....
I onda ga izvredjas... :mrgreen:
Ja bih voleo da neko naspram te statistike za golove stavi i ''vec vidjene'' golove koje je iscupao. Dakle, ne odbrane, jer mu je to posao, vec momente gde su odbrane bile ravne postignutom golu. On je jezivo nekonzistentan golman, u ogromnom padu forme i samopouzdanja, ali ova masovna pljuvacina stvarno treba da se smanji. Mi smo kao drustvo neverovatan ''talenat'' imamo da gazimo nemilosrdno po nekom ko je vec na zemlji.

Ovo je prilicno glup gol, jer nije smeo dozvoliti da bude iznenadjen tim sutem.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Deep Purple »

Meni je srce puno i baš me briga što nismo pobedili.

Svaka čast Ranku i ekipi na borbenosti i htenju. Ubili su nas danas faulovima koji se nisu svirali, olakim žutim kartonima našim fudbalerima, prekidanjem igre kada treba da se pusti prednost. Padanjem i valjanjem kojim je prednjačio Dragović. Zaslužili su bar 4-5 žutih i koliko sam primetio isprsvite me ako grešim nisu dobili nijedan !?!

Jedina stvar koja mi je danas zasmetala je izjava Krasića pre početka meča kada ga Beba na kraju pita o prognozi meča a on kaže kako očekuje puno golova i pazite sad sreću i jednoj i drugoj ekipi !?!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote: Sat Nov 25, 2023 10:02 pm
exlimanac wrote: Sat Nov 25, 2023 9:18 pm Ne zelim ba bilo ko ovo shvati kao vredjanje....
I onda ga izvredjas... :mrgreen:
Ja bih voleo da neko naspram te statistike za golove stavi i ''vec vidjene'' golove koje je iscupao. Dakle, ne odbrane, jer mu je to posao, vec momente gde su odbrane bile ravne postignutom golu. On je jezivo nekonzistentan golman, u ogromnom padu forme i samopouzdanja, ali ova masovna pljuvacina stvarno treba da se smanji. Mi smo kao drustvo neverovatan ''talenat'' imamo da gazimo nemilosrdno po nekom ko je vec na zemlji.

Ovo je prilicno glup gol, jer nije smeo dozvoliti da bude iznenadjen tim sutem.
Taj šut je mogao da uđe od jačine uprkos postavljanju golmana, ali taj šut nikako nije smeo da Carević potpuno promaši i da ni ne postavi telo i ruke. Veliki kiks, i ima ih koliko hoćeš. Nema tu šta da se priča o pljuvačini, u najboljem slučaju svako drugo kola on kiksa. To je previše. Ne vidim šta bi bio problem da bude sklonjen sa gola neko vreme, pa ako je mentalno jak vratiće se bolji i za sebe i za nas, a ako nije, ko ga šljivi, takav nam ni ne treba.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote: Sat Nov 25, 2023 10:10 pm
gospodinFKV wrote: Sat Nov 25, 2023 10:02 pm
exlimanac wrote: Sat Nov 25, 2023 9:18 pm Ne zelim ba bilo ko ovo shvati kao vredjanje....
I onda ga izvredjas... :mrgreen:
Ja bih voleo da neko naspram te statistike za golove stavi i ''vec vidjene'' golove koje je iscupao. Dakle, ne odbrane, jer mu je to posao, vec momente gde su odbrane bile ravne postignutom golu. On je jezivo nekonzistentan golman, u ogromnom padu forme i samopouzdanja, ali ova masovna pljuvacina stvarno treba da se smanji. Mi smo kao drustvo neverovatan ''talenat'' imamo da gazimo nemilosrdno po nekom ko je vec na zemlji.

Ovo je prilicno glup gol, jer nije smeo dozvoliti da bude iznenadjen tim sutem.
Taj šut je mogao da uđe od jačine uprkos postavljanju golmana, ali taj šut nikako nije smeo da Carević potpuno promaši i da ni ne postavi telo i ruke. Veliki kiks, i ima ih koliko hoćeš. Nema tu šta da se priča o pljuvačini, u najboljem slučaju svako drugo kola on kiksa. To je previše. Ne vidim šta bi bio problem da bude sklonjen sa gola neko vreme, pa ako je mentalno jak vratiće se bolji i za sebe i za nas, a ako nije, ko ga šljivi, takav nam ni ne treba.
Nemam problem sa tim da se stavi na hladjenje, ali i dalje stojim iza toga sto sam rekao gore. Decko brani ispod proseka, isto kao sto nekad brani iznad proseka, ali pricati da nema blage veze sa branjenjem je odraz neznanja i/ili lose namere.
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by exlimanac »

gospodinFKV wrote: Sat Nov 25, 2023 10:02 pm
exlimanac wrote: Sat Nov 25, 2023 9:18 pm Ne zelim ba bilo ko ovo shvati kao vredjanje....
I onda ga izvredjas... :mrgreen:
Ja bih voleo da neko naspram te statistike za golove stavi i ''vec vidjene'' golove koje je iscupao. Dakle, ne odbrane, jer mu je to posao, vec momente gde su odbrane bile ravne postignutom golu. On je jezivo nekonzistentan golman, u ogromnom padu forme i samopouzdanja, ali ova masovna pljuvacina stvarno treba da se smanji. Mi smo kao drustvo neverovatan ''talenat'' imamo da gazimo nemilosrdno po nekom ko je vec na zemlji.

Ovo je prilicno glup gol, jer nije smeo dozvoliti da bude iznenadjen tim sutem.
Ne zelim da ga vredjam jel decko je sigurno OK lik,ali to je jace od mene...reci mi,kojim drugim recima opisati njegov nastup u ovoj sezoni i sve kikseve koje je napravio...On nema 19 godina pa da mu se gleda kroz prste zbog neke buducnosti...Ti da na tvom radnom mestu stalno i konstantno pravis sranja,sta bi ti direktor rekao...putuj igumane na drugo radno mesto.On je profesionalac i nedopustivo je da ovako lose brani u kontinuitetu.Kazi sta hoces ali meni kao bivsem golmanu sa medjunarodnim iskustvom je ovo jako jako tanko za nivo na kojem jedan prvoligaski golman mora biti.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Sat Nov 25, 2023 9:24 pm https://www.fkvojvodina.rs/popovic-moji ... 1FHvIf0mjo

Браво Ранко за конференцију, браво за цео дан данас !
Нереално какав ми утисак оставља, пре свега велики човек, а показује бар по мени ни ништа мањи тренер, види се да му је стало, да му значи подршка, да ради ово за нас, да одради припреме, да се доведу појачања која жели па да судимо о даљој будућности... Свакако Ранко, пуна подршка !
+1
Saglasan sa svime što pišeš danas :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sat Nov 25, 2023 10:07 pm ...
Jedina stvar koja mi je danas zasmetala je izjava Krasića pre početka meča kada ga Beba na kraju pita o prognozi meča a on kaže kako očekuje puno golova i pazite sad sreću i jednoj i drugoj ekipi !?!
Tako i ,,pomazu" Vosi i on, oba Jovanovica i Tanjga.

PS
Sto se tice branjenja Carevica, ne znam sta da kazem?
Puno uzastopnih kardinalnih gresaka u kratkom periodu, a i puno odbranjenih zicera. Mozda je i losa sreca u pitanju, ali i nestabilna nasa odbrana ima udela.

Danas mi se ucinilo, u tv prenosu, da ce izaci na tu loptu upucenu Bukariju ( jer je stajao dosta ispred svog gola u 16m na toj strani) i pomoci Gruzijcu, ali je, verovatno, procenio da nece stice pre Bukarija, pa se vracao na gol i tu je izgubio dragoceno vreme i koncentraciju (ako sam to sve dobro video? ). Sut je bio iz blizine i dosta jak i cini mi se da ga je bilo tesko odbraniti, iako izgleda drugacije, tj da je mogao bolje odbiti loptu?
Last edited by Turija on Sat Nov 25, 2023 10:43 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked