16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

VošaNS wrote: Sun Nov 26, 2023 8:03 pm
Milan wrote: Sun Nov 26, 2023 8:00 pm
Maki wrote: Sun Nov 26, 2023 4:20 pm Čestitke momcima na borbenoj utakmici. Ovo je bila naša najbolja igra uz gostovanja na Brdu i Topoli. Da smo tako igrali i protiv autsajdera, ovo bi bio derbi vrha tabele. Pogledajte ovu statistiku i setite se kada smo ih ovako nadigrali.
13 Шутеви 10
3 Шутеви у оквир гола 5
53% Посед лопте 47%
401 Додавања 374
74% Прецизност додавања 74%
22 Фаулови 15
3 Жути картони 0
1 Црвени картони 0
1 Офсајди 7
3 Корнери 4
Mogu sad da kao i obično zameram treneru, zašto je započeo sa Malbašićem i Giorbelidzeom, ili zašto se opet popišao po Zukiću i traku dao Milosavljeviću, ali ovaj put mu opraštam, jer je iovako ionako državni projekat ovde odavno upisao tri boda.
Drago mi je bar što je pola zapada i nas nekolicina na istoku glasno reklo o tome šta misli.
Ovakav poraz ne boli, naprotiv.




Nešto se ovde ne slaže:




Image
Ta statistika gde smo imali više šuteva i poseda je uzeta sa sofascore aplikacije, dok je ova druga ipak zvanična statistika.
По тој статистци ми смо у првом полувремену имали само 1 шут ка голу противнику и из тога тај 1 гол, мени се ту нешто не поклапа...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Maki »

VošaNS wrote: Sun Nov 26, 2023 8:03 pm Ta statistika gde smo imali više šuteva i poseda je uzeta sa sofascore aplikacije, dok je ova druga ipak zvanična statistika.
Da, moguće. Nisam gledao prenos na Areni, ali opet je i po ovome bilo egal.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Turija »

Wild Srem wrote: Sun Nov 26, 2023 8:24 pm
Da li su to samo specijalno za ovu utakmicu treneri razgovarali sa novinarima odvojeno ili ce to biti praksa i ubuduce ( sto mozda i nije lose, da se ne gubi vreme u cestitanju i floskulama)?

Ranku kapa dole na besedi. Uneo je veliku pozitivnu promenu, energiju i konkretnost na ove konferencije.

Kad bi ga hteli poslusati, tamo gde treba, i sport i drustvo bi izgledalo drugacije, tj. onako kako treba. Vratila bi se nada i osmeh ljudima. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by CRD FCV »

Wild Srem wrote: Sun Nov 26, 2023 8:24 pm
Феноменална конференција, новинари се добрано опустили, снимак трајао и након званичног дела таман да чујемо о Ранковим жутим картонима.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Minja »

Све је то лепо али и бесмислено. Као да ништа не знамо и као да ће се нешто променити без да се заиста не промени. Ранко, батали. Млађи форумаши, ако се ништа темељно не промени, остарићете а иста прича ће се понављати поново и поново. Њима су требали бодови, покупили су их и за све остало, Ранка или Јанка, заболе их уво. Тему нисмо ни требали да отварамо јер све већ одавно знамо.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Deep Purple »

Minja wrote: Sun Nov 26, 2023 11:49 pm Све је то лепо али и бесмислено. Као да ништа не знамо и као да ће се нешто променити без да се заиста не промени. Ранко, батали. Млађи форумаши, ако се ништа темељно не промени, остарићете а иста прича ће се понављати поново и поново. Њима су требали бодови, покупили су их и за све остало, Ранка или Јанка, заболе их уво. Тему нисмо ни требали да отварамо јер све већ одавно знамо.
Minja apsolutno razumem tvoje sagledavanje situacije i da me neko pogrešno ne shvati a zašto onda forum i postoji ako se sve ponavlja i ponavlja, zašto onda vi trošite vreme za održavanje foruma, otvaranjem tema i upisima a i mi isto tako upisima.
Lepo da se onda ugasi pa kud koji. Onda lepo ne morate nijednu temu da otvarate.
Jer ispada da je sve ovo besmisleno.

Nadam se da me niko nije pogrešno shvatio, naravno da nisam za gašenje foruma samo sam se nadoveo na tvoj upis.
Ja nisam uspeo ni mesec dana da spojim kada sam pauzirao od ovog mesta, kao što ste i videli :)
Neka traje forum bar još toliko koliko je istrajao.

Da li je Ranko kriv zbog situacije?

Mi treba da budemo ponosni što imamo takvog čoveka na klupi, kao što već rekoh o trenerskim kvalitetima se da diskutovati ali ovaj čovek unosi određenu vedrinu u klub i ja iskreno konačno sa dosta volje gledam konferencije i mogu slobodno reći da uživam u istim i nadam se da će ovaj čovek da nas vodi u narednih nekoliko sezona sa slobodom u radu i mislim da dobijenim potencijalnim kontinuitetom može da stvori primetne uspehe i promene u klubu.

Svi smo mi skenjani jer uriniraju po nama godinama i oni bi najviše voleli da nema ni ovog foruma a ni ljudi kao što je Ranko da ukažu na dosta stvari posle utakmica sa njima.

Poslednje što nam treba je da podignemo belu zastavu i proslavimo to kao svoju pobedu.

Možda bi mi ispali moralni pobednici ali zarad sledećih generacija takav potez ne smemo da napravimo.
:cheers:

A i osamnaest upisanih strana na ovoj temi nešto znači, možda je sve bilo uzalud usled već poznatog nam ishoda na koji smo se već navikli u duelima sa :shit: našvrljano toliko upisa ali nije besmisleno :)
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Red Marquis »

Nema boljeg pokazatelja koliko se ovaj klub survao kada je to što smo mi kući poraženi od najomraženijeg rivala, po bogtepitakojiput zaredom, dočekan kao pozitivni iskorak, jer nismo skinuli gaće odmah kako su nas navikli.
Ovaj meč je (bleda) nada da možda jednom bude i napretka, a ne da se taj napredak i desio. Činjenica je da je tim koji ima brdo kikseva, u rezultatskom i psihološkom padu je stigao u NS da se uzdigne, i mi ih nismo, po bogtepitakojiput zaredom sprečili u tome.

Jasan mi je i jad i cinizam, isto kao i nerealni optimizam, ta dva kad se smućkaju, to je mentalni sklop prosečnog slaninara.
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Salvador »

Nije sve besmisleno, treba da se borimo, a proći će jednom i njihovo, nadamo se što skorije.
Meni je ipak u svemu pozitivna stvar da smo se uprkos svim porazima prethodnih godina i ne baš sjajnoj situaciji ipak pristojno skupili i bili glasni. I ja bih voleo da nas je bilo 2, 3 više, ali vidimo i da mnogi redovni forumaši ne dolaze na cigane, pa kako neće i mnogi uspavani Vojvodinaši.
Sa druge strane cigani da imaju rezultate kao mi bilo bi ih 10 puta manje (pogotovo ovih domaćih izdajica), a mnogi bi i prestali da se lože na klub na koji se inače većina i loži samo zbog rezultata. Moralni pigmeji kakvih je nažalost prepun ovaj narod.
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by N13 »

Salvador wrote: Mon Nov 27, 2023 1:10 am
Sa druge strane cigani da imaju rezultate kao mi bilo bi ih 10 puta manje (pogotovo ovih domaćih izdajica), a mnogi bi i prestali da se lože na klub na koji se inače većina i loži samo zbog rezultata.
10 puta manje? Rekao bih vise od 10.
Mi 35 godina nismo titulu uzeli. Zamisli da oni nisu toliko uzeli tituli. Pa niti bi postojali niti bi iko navijao za njih.
Pa videli smo ih onih par godina kada su crni uzimali sve, nije ih bilo ni na mapi. Niti publike, niti interesovanja. A i u klubu raspad (setite se onih konferencija gde su pricali da nema struje, nema tople vode, nema sampona...) bili su na ivici gasenja. Zamisli da tek 35 godina budu u takvom stanju...

Profil njihovih navijaca je onaj fazon jos kad su bili mali pa ih neko pita 'Zasto navijas za zvezdu?' a njihov odgovor bude 'jer je najbolja'. E to su njihovi navijaci, ljudi koji su kao klinci uceni izopacenim i pogresnim vrednostima. Zato cim vezu 2 sezone bez titule krece im raspad na tribini. Nece niko da ih gleda ako nisu najbolji.
Ista prica je i sa crnima. Videli smo prethodnih par sezona da se i njihov broj na tribini drasticno smanjio. Ne racunajuci njihov tzv derbi, mislim da bi im prosek navijaca bio drasticno ispod naseg. Ove sezone su se naravno trgli jer imaju rezultat. Ako ne uzmu titulu ni ove sezone, sledece ce ih biti ispod 500 u proseku.
Dva odvratna kluba. Zivim za dan da se makar jedan klub dovede kod nas u red (idealno mi), da veze nekoliko titula. To bi bio kraj i njihovih klubova i navijaca.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Radoye »

N13 wrote: Mon Nov 27, 2023 2:07 am Ista prica je i sa crnima. Videli smo prethodnih par sezona da se i njihov broj na tribini drasticno smanjio. Ne racunajuci njihov tzv derbi, mislim da bi im prosek navijaca bio drasticno ispod naseg. Ove sezone su se naravno trgli jer imaju rezultat. Ako ne uzmu titulu ni ove sezone, sledece ce ih biti ispod 500 u proseku.
Dva odvratna kluba. Zivim za dan da se makar jedan klub dovede kod nas u red (idealno mi), da veze nekoliko titula. To bi bio kraj i njihovih klubova i navijaca.
Jbg izborna godina, uvek im Veliki Vodja huligan u pokusaju sa severne tribine ciganske satre pred izbore pusti malo nade da glasaju za njega a kad izbori prodju lupi im jednu vaspitnu za uvo i vrati stvari na svoje mesto jer drugacije ne moze biti dok je ON na vlasti. A to da se neko treci umesa u igrarije - tesko, za crvene se sipa i sakom i kapom, crni se odrzavaju u zivotu po potrebi a i za njihov "derbi" serem se u njega cisto da navijaci crvenih imaju na sta da se loze, ostali klubovi pa i mi smo tu samo kao dekor, da stvaramo privid da u Srbiji postoji nekakvo fudbalsko takmicenje. Ako slucajno neki klub i digne glavu brzo ce ga spustiti sudijama, ako to ne radi poslace im nekakve inspekcije, uhapsice koga treba - bar to nije tesko, s obzirom kakav se profil ljudi u Srbiji muva po klubovima nije problem naci bilo kome neku zamrznutu optuznicu pa je podgrejati. Veliki Vodja ih sve drzi u saci.

A ako se pitate kad je tako, zasto bi bilo ko (na primer: ja) u Srbiji uopste i navijao za neki klub osim Jedinog Moguceg kosmickog sampiona i eventualno "vecitog" mu rivala iz komsiluka kad je to vec toliko zaludan posao? Odgovor je prost - eto bas zato, iz inata! Ko im svima j**e mater na gomili sa svim njihovim titulama, oni nikad nece to moci da shvate. Nikad oni nece biti u stanju da osete onoliku radost kao mi sto smo se radovali nasim titulama - oni jedino umeju da pizde i nerviraju se kada ne osvoje. A to je veliko prokletstvo!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Mon Nov 27, 2023 12:14 am
Minja wrote: Sun Nov 26, 2023 11:49 pm Све је то лепо али и бесмислено. Као да ништа не знамо и као да ће се нешто променити без да се заиста не промени. Ранко, батали. Млађи форумаши, ако се ништа темељно не промени, остарићете а иста прича ће се понављати поново и поново. Њима су требали бодови, покупили су их и за све остало, Ранка или Јанка, заболе их уво. Тему нисмо ни требали да отварамо јер све већ одавно знамо.
Minja apsolutno razumem tvoje sagledavanje situacije i da me neko pogrešno ne shvati a zašto onda forum i postoji ako se sve ponavlja i ponavlja, zašto onda vi trošite vreme za održavanje foruma, otvaranjem tema i upisima a i mi isto tako upisima.
Lepo da se onda ugasi pa kud koji. Onda lepo ne morate nijednu temu da otvarate.
Jer ispada da je sve ovo besmisleno.

Nadam se da me niko nije pogrešno shvatio, naravno da nisam za gašenje foruma samo sam se nadoveo na tvoj upis.
Ja nisam uspeo ni mesec dana da spojim kada sam pauzirao od ovog mesta, kao što ste i videli :)
Neka traje forum bar još toliko koliko je istrajao.

Da li je Ranko kriv zbog situacije?

Mi treba da budemo ponosni što imamo takvog čoveka na klupi, kao što već rekoh o trenerskim kvalitetima se da diskutovati ali ovaj čovek unosi određenu vedrinu u klub i ja iskreno konačno sa dosta volje gledam konferencije i mogu slobodno reći da uživam u istim i nadam se da će ovaj čovek da nas vodi u narednih nekoliko sezona sa slobodom u radu i mislim da dobijenim potencijalnim kontinuitetom može da stvori primetne uspehe i promene u klubu.

Svi smo mi skenjani jer uriniraju po nama godinama i oni bi najviše voleli da nema ni ovog foruma a ni ljudi kao što je Ranko da ukažu na dosta stvari posle utakmica sa njima.

Poslednje što nam treba je da podignemo belu zastavu i proslavimo to kao svoju pobedu.

Možda bi mi ispali moralni pobednici ali zarad sledećih generacija takav potez ne smemo da napravimo.
:cheers:

A i osamnaest upisanih strana na ovoj temi nešto znači, možda je sve bilo uzalud usled već poznatog nam ishoda na koji smo se već navikli u duelima sa :shit: našvrljano toliko upisa ali nije besmisleno :)
Сигурно да није бесмислено, чак шта више значи да форум "живи" или да је бар "оживео", ево да дам скорији пример, кад смо играли са њима у плеј офу за 1. мај, 4 стране само ако се не вара, сада 18... Не само да форум живи, ми живимо, клуб живи...То може само бити добар знак
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Post by LIMAN »

Moze li neko da isece i postavi delove meca gde se skandira Ivanicu i dragom predsedniku? Nemam arenu, a voleo bih da imam zabelezeno to.
Само храбро до нове победе, але...
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Post by VošaNS »

LIMAN wrote: Mon Nov 27, 2023 2:11 pm Moze li neko da isece i postavi delove meca gde se skandira Ivanicu i dragom predsedniku? Nemam arenu, a voleo bih da imam zabelezeno to.
Bilo bi lepo :mrgreen:
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Post by VošaNS »


Evo skandiranje predsedniku, a za ivanića ako ima neko neka stavi.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Post by Turija »

Imamo li mi drugog nacina, osim da ovim ,,klipovima u tocak" tj. recima, usporavamo put u propast, nadajuci se da cemo se, kupujuci vreme, zaustaviti do ivice ponora? Ne samo u fudbalu.
Ako toga ne bude, desice nam se ,,Prvi put sa ocem na jutrenju".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked