Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Gol koji je obeležio sezonu
Locked

Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Poll ended at Sun Nov 26, 2023 8:06 am

Radomir Milosavljevic (Vojvodina - Radnik 3:0, treci gol)
23
72%
Aleksa Vukanovic (Cukaricki - Vojvodina 2:2, drugi gol)
9
28%
 
Total votes: 32

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by ogi »

U drugom krugu imamo dva predloga. Milosavljevicev gol je na 2:23, a Vukanovicev gol je na 3:48.

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by Deep Purple »

Glasao sam sa gol Vukanovića jer je to bila minijatura dva fudbalera koja su tačno to želela. Gol Milosavljevića je pao iz lepše akcije ali mislim da je bio splet “slučajnih” okolnosti.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by ssnigd »

Ja ostajem pri Milosavljevicu. Bilo je tu i slucajnosti, sto je Deep rekao, ali i takodje borbe do kraja da se uzme lopta.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by salefkv »

Po mom misljenju Milosavljević, i to bez preteranog razmišljanja.

Ako za taj gol kažemo da je plod srećnih okolnosti(što delom svakako i jeste), za Vukanovićev možemo reći da je plod neznanja jer onaj “prijem” Kembela pre asistencije je sramotan. Ne mogu uopšte da rezonujem tako da gol meseca bude postignut na način da je asistent pre upućivanja pasa promašio fudbal, dok sa druge strane kod Milosavljevićevog gola imamo neku akciju sa par smislenih pasova.

Da se ogradim, nemam ništa protiv Kembela i smatram da nam njegova brzina može mnogo doneti, ali tehničko-taktički aspekat mora da popravi ukoliko planira da napravi nešto više u fudbalu.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by Turija »

Ja glasam za Zukicev gol.
Solidno izveden korener, a iz te pozicije dati gol glavom, sa prve stative u suprotan ugao, retko se vidja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by ssnigd »

Turija wrote: Sun Nov 19, 2023 2:51 pm Ja glasam za Zukicev gol.
Solidno izveden korener, a iz te pozicije dati gol glavom, sa prve stative u suprotan ugao, retko se vidja.
Zakasnio si za to glasanje Turija :mrgreen:
Ili Vukanovic ili Milosavljevic
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by Turija »

ssnigd wrote: Sun Nov 19, 2023 5:20 pm
Turija wrote: Sun Nov 19, 2023 2:51 pm Ja glasam za Zukicev gol.
Solidno izveden korener, a iz te pozicije dati gol glavom, sa prve stative u suprotan ugao, retko se vidja.
Zakasnio si za to glasanje Turija :mrgreen:
Ili Vukanovic ili Milosavljevic
Onda, Milosavljevic, zbog celokupne akcije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Gol sezone 2023/24 - Oktobar (drugi krug)

Post by ogi »

Gol Radomira Milosavljevica protiv Radnika je proglasen za najlepsi gol za Oktobar.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked