15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Grof Žekula »

Два пута за редом, у првенству, нам је мало што водимо са 2:0. Још немамо овосезонску победу у гостима. У наредна три кола играмо са прва три тима лиге. Форма нам је упитна, међуљудски односи лоши, па сами закључите шта нам следује. Кризе, како играчка, тако и резултатска, почињу да обавијају Ранков тим.

Да видимо сада од чега је Он. Ово му може бити последњи покушај да спаси сезону и избори, прво, горњи део лествице, па потом и да се домогне Европе. Како ствари стоје, биће то страшно тежак посао!

Много тога нам не полази за ногом. Још мање нам је у глави. Па сад ти убеди њих да могу другачије, да морају више, да ово до сад не ваља. Да не буде само да се ова утакмица „одради“ па да се иде на последњу овогодишњу двонедељну паузу. Ми немамо времена за чекање.

Лепо би било да ови који су ван форме то сами да кажу (кад већ неће он њима) и пристану на клупу. Они који су повређени да не траже минуте, јер то доброга неће донети никоме. Да не мењамо играче после 19 минута игре. Да нам се не смеје фудбалска Србија. Ако у опште и постоји..

У недељу увече, после меча, треба подвући црту. Не вреди дугачије...Надам се да ће бити 2;2. Опет.

ТСЦ - ФКВ 1:2 (1:2)
1:0 - Ћирковић 1'
1:1 - Радуловић 19'
1:2 - Радуловић 29'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2023-24/match/4230
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by N13 »

Velika steta sto u ovaj mec ulazimo u negativnoj atmosferi i raspolozenju.

Da smo imali neku seriju pobeda u prethodnom periodu, pa da udjemo u ovaj mec u super raspolozenju, mislim da bi to bila prava invazija na Topolu u nedelju... kao nekad u Kulu.
Pogotovo jer ni kod njih ne vlada neko raspolozenje posle debakla u Evropi.

Nazalost, ocelujem mrtvu atmosferu.
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by rykerfcv »

Da li neko zna kada se Matheus i Norman vracaju na teren?
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by CRD FCV »

N13 wrote: Fri Nov 10, 2023 12:23 pm Velika steta sto u ovaj mec ulazimo u negativnoj atmosferi i raspolozenju.
Мислим да расположење није (много) негативно. Ми смо испустили две победе, нисмо се борили да дођемо до бода него до сва три. Да смо у некој серији лоших резултата могло би се рећи да је атмосфера негативна.

Једино је лоше што је списак повређених дугачак, мада је можда дошло до промена, треба видети шта каже тренер.
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by N13 »

CRD FCV wrote: Fri Nov 10, 2023 12:53 pm
N13 wrote: Fri Nov 10, 2023 12:23 pm Velika steta sto u ovaj mec ulazimo u negativnoj atmosferi i raspolozenju.
Мислим да расположење није (много) негативно. Ми смо испустили две победе, нисмо се борили да дођемо до бода него до сва три. Да смо у некој серији лоших резултата могло би се рећи да је атмосфера негативна.

Једино је лоше што је списак повређених дугачак, мада је можда дошло до промена, треба видети шта каже тренер.
Mislim sa navijacke strane.
Da smo mi dobili Cuju i Zeleznicar, uz prolaz u kupu bi navijacka masa bila dosta 'napaljena'. Nedelja, relativno blizu gostovanje, odlican stadion i uslovi... mislim da bismo napravili domacinsku atmosferu... jer ni u Topoli mi ne deluje da su previse navijacki raspolozeni za ovu utakmkcu. Ovako ce otici Firma plus 10ak zaludjenika (ukljucujuci i mene naravno) koji ce sesti na istok/zapad i to je to.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by Rabba »

Trenutno stanje stvari kaže da je bod ovde puna kapa. Ali, po starom Vošinom, mi možemo da zajebemo samo one kojima nešto to znači, a da sebi ne donesemo ništa. Tako da je po toj logici ovde X fiks kola. Protiv Železničara sam pogodio i rezultat, ovde neću to pokušavati. Deluje mi da će golova opet biti, da ćemo opet dati dva, a da ćemo primiti dva, tri, četiri...

Opet smo paradoksalno u istoj situaciji mentalno, u kojoj smo bili i na početku sezone. Sve vrišti da se treba fokusirati više na utakmice koje dolaze posle ovog mini horor-ciklusa, a opet, nema ništa lepše da se zanosimo da smo egal sa TSCom kao i da se okrnje blizanci. Ipak, treba reći da nas ne čeka ni najmanje lagan raspored ni posle ova tri kola. Idemo u Niš i na tržni centar(ono odloženo kolo), jedino što imamo 3 lakše utakmice na Karađorđu(Napredak, Lučani i GAT(kup)). Nama pravi cilj treba da bude tih 12 bodova, kako znamo i umemo, plus 1/4 finale kupa(dobro, ovo se ne dovodi u pitanje) a u ove prve tri utakmice, ne bih bio nezadovoljan ni sa jednim bodom, ali da dresovi budu natopljeni, kao i da padne krv protiv blizanaca.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by vdn slaninar »

Реално немамо шта да тражимо у Тополи,ал треба се борити,лопта је округла.Биће занимљиво видети колико можемо против озбиљне екипе.Велика штета за Чуку и Жељу,ишли би пуни самопоуздања на њих после петарде у Фрајбургу.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by Marko93 »

Optimisticki 3 utakmice 5 bodova
Pesimisticki 3 utakmice 3 poraza smena trenera

Poznavajuci nas...
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by torrente »

vreme je da ih dobijemo ! :cheers:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by LIMAN »

torrente wrote: Fri Nov 10, 2023 2:36 pm vreme je da ih dobijemo ! :cheers:
Hvala bogu vise, dajte malo optimizma ljudi :D
Dobijamo!
Mi vise problema s njima imamo na Kradjordju nego kad im gostujemo...
Само храбро до нове победе, але...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by CRD FCV »

N13 wrote: Fri Nov 10, 2023 1:07 pm
CRD FCV wrote: Fri Nov 10, 2023 12:53 pm
N13 wrote: Fri Nov 10, 2023 12:23 pm Velika steta sto u ovaj mec ulazimo u negativnoj atmosferi i raspolozenju.
Мислим да расположење није (много) негативно. Ми смо испустили две победе, нисмо се борили да дођемо до бода него до сва три. Да смо у некој серији лоших резултата могло би се рећи да је атмосфера негативна.

Једино је лоше што је списак повређених дугачак, мада је можда дошло до промена, треба видети шта каже тренер.
Mislim sa navijacke strane.
Da smo mi dobili Cuju i Zeleznicar, uz prolaz u kupu bi navijacka masa bila dosta 'napaljena'. Nedelja, relativno blizu gostovanje, odlican stadion i uslovi... mislim da bismo napravili domacinsku atmosferu... jer ni u Topoli mi ne deluje da su previse navijacki raspolozeni za ovu utakmkcu. Ovako ce otici Firma plus 10ak zaludjenika (ukljucujuci i mene naravno) koji ce sesti na istok/zapad i to je to.
Вероватно си нажалост у праву. Гледам по себи, после Железничара сам мислио да нема ништа од нас, да ли вреди све ово пратити. Ал опет помислих како ипак ово изгледа повремено на нешто поготово узимајући у обзир све околности. Мало памети и можемо до трећег бода у три кола. Много среће и може сва три из Тополе.
Лопта је округла.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by Duplof »

Moramo nekad i pozitivno da iznenadimo :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by Radoye »

Duplof wrote: Fri Nov 10, 2023 3:52 pm Moramo nekad i pozitivno da iznenadimo :D
Zakon velikih brojeva, na kraju se u proseku sve izravna i losa i dobra sreca.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by Savcic Luka »

Marko93 wrote: Fri Nov 10, 2023 2:29 pm Optimisticki 3 utakmice 5 bodova
Pesimisticki 3 utakmice 3 poraza smena trenera

Poznavajuci nas...
Ja kontam da će biti pozitivno po nas i idem u BT.
Očekivani bodovni saldo - 7 u 3.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA, nedelja 19.30 (A2P)

Post by Dragojlo »

Stvarno, ponekad kad čitam ovaj Forum, potonem još dublje u depresiju.... Ljudi, vi o tamo nekom TSC pišete kao da smo mi Borac iz Sakula koji se magijom uvalio u play off naše lige, pa kukamavčimo pred svaku utakmicu i prizivamo debakle! Allooo, mi smo VOJVODINA, ko su oni koj moj!?? Ma mogu da budu vicešampioni sto puta, MI SMO VOJVODINA!!! Do pre četiri godine niko nije ni čuo za tu indijanštinu, a sad skidamo gaće pred duel sa njima!!!! :frown:
Locked