15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

djoks
Posts: 75
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by djoks »

Био сам на истоку и било је још доста нас тамо. Чекам зимски прелазни рок и ако смо паметни довешћемо под обавезно десног бека, задњег везног и штопера. А било би добро довести и неког полушпица, крило/шпица. Можда нам треба и голман јер са Царевићем се никад не зна..
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Deep Purple »

I opet smo uskraćeni za izjave trenera, amaterska Arena Sport. Puštaju nam prenos u petom minutu da bi uživali u Poketinovim gestikulacijama na kraju meča. AMATERI !
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Mon Nov 13, 2023 11:30 am I opet smo uskraćeni za izjave trenera, amaterska Arena Sport. Puštaju nam prenos u petom minutu da bi uživali u Poketinovim gestikulacijama na kraju meča. AMATERI !
Sta reci?
Prenos utakmice partizana i Cukarickog ide i na kanalu 1 i na kanalu 10 istovremeno, a na prenos iz Topole se ceka, a utakmica u toku.Na kraju utakmice, nema vremena ni za izjave trenera, dok iz Londona gledamo nista posle zavrsenog meca.
I skoro uvek tako da za Vosu nema vremena, a znaju da se u Evropi igraju dugacki produzeci i po 10+ minuta.
Sramno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by slanobarac »

Treba vratiti radio prenose na RNS.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by hvylarn »

Trebala nam je baš ovakva pobeda, da imaju malo sreće za promenu a i da izginu svi kolektivno za ta tri boda. Ovako će im se dići mnogo više moral, očigledno da im je prijala kavga posle Železničara. Sad samo ne pasti i odigrati maksimalno koncentrisano ostale utakmice jer se očigledno može protiv Zvezde i Partizana.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Krle »

Ako dobijemo oba klona s Topčidera, biće to nam to takav vetar u leđa da se bojim i da mislim o tome.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Grbavica.021* wrote: Mon Nov 13, 2023 11:27 am
Nakon pogledanog snimka, potvrdio mi se najpozitivniji utisak od sinoć sa stadiona.
Da smo uspeli da sačuvamo vođstvo iako je TSC imao posed i inicijativu.

Imali smo sreće, da nisu iskoristili ni jednu dubinsku loptu sa kojima su nas bušili, ali pored sreće ceo tim je igrao odbranu!
Car i pored prve gluposti (rekao bih jedine), u nastavku pouzdan.
On mi je najveća enigma.
Na momente fenomenalan, a onda napravi nešto što ne bih ni ja napravio na golu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Rabba »

Luka, i golmani su ljudi, samo kad pogreše, njihove su greške puno vidljivije. Carević je juče dao kraću loptu, to mu je greška utakmice, veći problem su bile njegove loše reakcije na centaršuteve, pošto je to nešto što se ponavljalo. Svi najveći golmani(daleko da Carevića ubrajam u najveće, samo dajem primer) su povremeno imali sulude greške. Šmajhel stariji je znao periodično kroz uši da dobije gol, ali zato da odbrani ono što igrači pogledom nisu mogli da isprate. Pogrešiće i najbolji, mada sa snimka, meni Crnomarković tu puno skandaloznije odreagovao. Puno veću grešku je recimo napravio Simić, za naš drugi gol, to je amaterska reakcija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ultra komsa
Posts: 406
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by ultra komsa »

Meni je utisak Bjekovic. Au sine, gde zaluta ti u sport :(
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Turija »

Meni, kod tog naseg primljenog gola, nije jasna reakcija naseg igraca na toj levoj strani ( da li je to bio Crnomarkovic ili Gruzijac?) zasto je bezao od lopte i nije pokusao da napadne igraca TSC, kada je video da je Jovanovic dosao do lopte? Kao da je i Crnomarkovic bio u nekom disbalansnom pokretu.
Ostali nasi odbranbeni igraci nisu nista mogli uciniti, jer su se namestali u kontra smeru za napad i nisu ocekivali takvu gresku Carevica.
A, kanda je i Carevic mogao bolje intervenisati kod primljenog gola? Bar se meni tako ucinilo u tv prenosu ( bio je skoro pa stigao u taj ugao gola i da se odrazio, mozda bi sprecio gol? ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Milan »

Loše je dodavanje Carevića, ali mi je još veći krivac naš odbrambeni...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Maki »

Upravo sam pogledao utakmicu i mogu reći da je ovo bila velika timska pobeda u kojoj nismo imali slabih tačaka u prvom poluvremenu. Greške se dešavaju i boljim timovima od nas, ali bi trebalo da su najređe kod najiskusnijih igrača. Kod nas je to pravilo obrnuto, pa su najslabije karike tima upravo najiskusnija i najzvučnija imena, a to su Malbašić, Rosić i Crnomarković, upravo tim redom.
Ranko je uobičajeno loše i kasno menjao u drugom poluvremenu, ali smo ovoga puta imali sreće. Ipak, čestitam mu na velikoj taktici i drugom velikom uspehu posle boda na Brdu. Dao nam je nadu da ovo ipak može ispasti dobro.
Utakmicu je dobila naša desna strana gde su izdominirali Radulović i Bjeković kojima je ovo najbolja igra sezone, a Andriji i karijere. Veliku igru su pružili i Vukanović i pogotovo Milosavljević, koji je bio najpouzdaniji na terenu u fazi odbrane i tri puta oduševio uklizavanjima u našem petercu.
Giorbelidze nije imao dobru podršku i bio je ostavljen na milost i nemilost sve do ulaska Kembela. Mateus i Zukić na očekivano visokom nivou.
Ne bih nikoga posebno pokudio jer su svi igrali u svom najvišem modu i izuzetno se borili kao i protiv Čuke. Da nam je i izmakla pobeda ne bih zamerio, baš zbog pristupa igri, koji zaista pleni.
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 15. kolo: TSC – VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Rabba wrote: Mon Nov 13, 2023 3:27 pm Luka, i golmani su ljudi, samo kad pogreše, njihove su greške puno vidljivije. Carević je juče dao kraću loptu, to mu je greška utakmice, veći problem su bile njegove loše reakcije na centaršuteve, pošto je to nešto što se ponavljalo. Svi najveći golmani(daleko da Carevića ubrajam u najveće, samo dajem primer) su povremeno imali sulude greške. Šmajhel stariji je znao periodično kroz uši da dobije gol, ali zato da odbrani ono što igrači pogledom nisu mogli da isprate. Pogrešiće i najbolji, mada sa snimka, meni Crnomarković tu puno skandaloznije odreagovao. Puno veću grešku je recimo napravio Simić, za naš drugi gol, to je amaterska reakcija.
Ebem li ga, pa po meni je on posle bio na visini zadatka. Meni je ulivao poverenja, osim kad mu vraćaju u noge. Nešto sad ne mogu da se prisetim loših reakcija. U par navrata je branio 1:1 situacije i imao dobra postavljanja.

Ali danas na dva neka portala čitam kako se imenom i prezimenom samo njemu ta greška spočitava. Što kažeš ima i do Crnomarkovića, ali dodavanje je bilo loše, nesumnjivo.

U svakom slučaju neverovatno mi je da posle tog kiksa, mi celu utakmicu nismo primili go, a oni su imali inicijativu.
To je ono što nismo uspeli ni protiv Čuke, a bogme ni protiv Pančeva.
To mi je utisak utakmice.
Locked