14. kolo: VOJVODINA – Železničar 2:2 (2:0)

Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Wild Srem »

Zanimljivo da su nam opet po tradiciji golove davali ,,nasi'', Mogli i Susnjar :mrgreen:
Zao mi je sto sam bod na glasanju dao Malbasicu, a ne Kajevicu, ipak treba biti majstor ove igre da udjes u 70. minutu, a izadjes u 89. napolje. :lala:
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Maki »

Pa toliko je imao snage. Važno da svako da sve od sebe i doći će rezultati.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by ssnigd »

Utakmica koju smo morali dobiti, kako god smo znali i umeli.
Najbolji igrac nam je onaj koga nismo ni zeleli u klubu.
Neka nam je Bog u pomoci u onome sto sledi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Deep Purple »

Šta reći. Ne verujem šta su nam priredili. Juče me na 2:2 od prijatelja nije sprdao samo onaj ko nije stigao odnosno nije video rezultat.

Još ne mogu da verujem. Umesto da dobiješ 4-5 razlike i uvedeš se kako treba u naredne tri utakmice ti ovo uradiš. Umesto da privedeš meč rutinski kraju na Banovom Brdu i sad protiv Želje i nakon toga da ideš u Topolu po tri boda i treće mesto ti prirediš ljudima ovo. Bez komentara sam. Ako je protiv Čukaričkog i postojalo neko opravdanje jer si igrao ipak protiv kvalitetnog rivala za ono od juče ne sme da postoji.


Samo jedna stvar Ranko je digao igru ekipe, na momente to izgleda iz meča u meč jako lepo ali ima tu još jako puno posla. Velika amplitude u igri.
Govorio sam i stojim iza toga da nama treba još jedan kvalitetan vezni fudbaler. Ne možeš da zavisiš od jednog India, imamo buljuk fudbalera a fale nam igrači na par pozicija, absurd.

Jedini čovek koji trenutno treba i zaslužuje u ovom klubu da ima kredit je Ranko. Nadam se da će dobiti odrešene ruke da odradi prelazni kako teba, dovede koga želi i raspusti za koga misli da nema kvalitet.

Svi smo mi besni ili razočarani (ja vala oba) nakon poslednje dve utakmice u prvenstvu ali budite strpljivi, zaslužuje Ranko podršku nemojte da mu zviždite ili da ga terate, on je čovek koji zaslužuje posršku. Za ovo što nama smeta on nije krivac, krivac je čovek koji je tumbao tim i dovodio koga je stigao bez plana.

X puta sam se zajebao i to je činjenica ali verujem u Ranka i mislim da može da napravi neki sistem ali za to mu treba kontinuitet, da ima više kredita u odnosu na to koliko smo pružili Rastavcu.

Mislim da može da zategne ekipu kao Lazetić što je Tsc zategao ali Lazetić je imao odrešene ruke i data mu je šansa nakon što je ispustio evropu u poslednjem kolu.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Mon Nov 06, 2023 11:30 am Šta reći. Ne verujem šta su nam priredili. Juče me na 2:2 od prijatelja nije sprdao samo onaj ko nije stigao odnosno nije video rezultat.

Još ne mogu da verujem. Umesto da dobiješ 4-5 razlike i uvedeš se kako treba u naredne tri utakmice ti ovo uradiš. Umesto da privedeš meč rutinski kraju na Banovom Brdu i sad protiv Želje i nakon toga da ideš u Topolu po tri boda i treće mesto ti prirediš ljudima ovo. Bez komentara sam. Ako je protiv Čukaričkog i postojalo neko opravdanje jer si igrao ipak protiv kvalitetnog rivala za ono od juče ne sme da postoji.


Samo jedna stvar Ranko je digao igru ekipe, na momente to izgleda iz meča u meč jako lepo ali ima tu još jako puno posla. Velika amplitude u igri.
Govorio sam i stojim iza toga da nama treba još jedan kvalitetan vezni fudbaler. Ne možeš da zavisiš od jednog India, imamo buljuk fudbalera a fale nam igrači na par pozicija, absurd.

Jedini čovek koji trenutno treba i zaslužuje u ovom klubu da ima kredit je Ranko. Nadam se da će dobiti odrešene ruke da odradi prelazni kako teba, dovede koga želi i raspusti za koga misli da nema kvalitet.

Svi smo mi besni ili razočarani (ja vala oba) nakon poslednje dve utakmice u prvenstvu ali budite strpljivi, zaslužuje Ranko podršku nemojte da mu zviždite ili da ga terate, on je čovek koji zaslužuje posršku. Za ovo što nama smeta on nije krivac, krivac je čovek koji je tumbao tim i dovodio koga je stigao bez plana.

X puta sam se zajebao i to je činjenica ali verujem u Ranka i mislim da može da napravi neki sistem ali za to mu treba kontinuitet, da ima više kredita u odnosu na to koliko smo pružili Rastavcu.

Mislim da može da zategne ekipu kao Lazetić što je Tsc zategao ali Lazetić je imao odrešene ruke i data mu je šansa nakon što je ispustio evropu u poslednjem kolu.
+1
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 727
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by rykerfcv »

Јуче су играчи дошли на Бошков и почела је масовна свађа и кошкање.

Не знам јел било на ивици физичког сукоба али било је густо.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Mon Nov 06, 2023 12:51 pm Јуче су играчи дошли на Бошков и почела је масовна свађа и кошкање.

Не знам јел било на ивици физичког сукоба али било је густо.
Има ту и позитивних и негативних ствари, негативно је што не влада та "породична" атмосфера у екипи што нас је донекле и красила, ево од прошле сезоне колико ми већ имамо кошкања међу играчима, туча и остало, то никако није добро, позитивно је што свакако бар ово долази из незадовољства и тешко поднетог пораза што значи да им је стало, али свакако мора да се реагује и да се доведе то све у ред, а за то је потребан лидер у свлачионици и прави капитен !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Rakovac »

Gosn deep(smoke on the water) ajde nam objasni na osnovu čega pišeš takve hvalospeve Ranku. Na osnovu njegovog dosadašnjeg rada, poznaješ čoveka ili je samo predosećaj u pitanju ? Svaki post ga veličaš.
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Milan »

rykerfcv wrote: Mon Nov 06, 2023 12:51 pm Јуче су играчи дошли на Бошков и почела је масовна свађа и кошкање.

Не знам јел било на ивици физичког сукоба али било је густо.


Divno...

Pored kvaliteta, ovom timu definitivno fali jedan dobar psiholog!

Čekao sam da prespavam, da vidim da li ću se smiriti, a onda sam pogledao snimak i opet mi je pritisak skočio. Kako se izgubi jedna takva utakmica? Kako je moguće promašiti toliko šansi? Mislio sam da se više ne nerviram toliko zbog Voše, da bi mi juče posle utakmice bilo zlo. A samo na poluvremenu sam bio na sedmom nebu...

Jadni mi u naredne tri utakmice...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by LIMAN »

7 bodova iz 3 naredne utakmice i sve vam je oprosteno :mafia:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by slanobarac »

LIMAN wrote: Mon Nov 06, 2023 1:56 pm 7 bodova iz 3 naredne utakmice i sve vam je oprosteno :mafia:
A biće krompir.
2:8 gol razlika..... onako optimistički. :(
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Minja »

Rakovac wrote: Mon Nov 06, 2023 1:11 pm Gosn deep(smoke on the water) ajde nam objasni na osnovu čega pišeš takve hvalospeve Ranku. Na osnovu njegovog dosadašnjeg rada, poznaješ čoveka ili je samo predosećaj u pitanju ? Svaki post ga veličaš.

Неко мора да води клуб дуже од првог или другог незадовољства. Ми гледамо аматерски фудбала а у њему је баш све могуће. Тужно је само што ово зезање кошта неколико милиона евра годишње. Исто занимљиво би било да кошта и 10х мање. Дрес би тада коштао 950 динара. Небитно. Боље да продају овај Динамов дрес, чек, па то и није Динамо... Железничар. До пре годину-две нисмо ни знали да постоје. Обрнули смо игрицу.

Елем, ако сада и овог тренера заменимо па где ми то уопште идемо? Тренер мора да траје барем две сезоне. Нема озбиљног рада на три месеца. Па новим играчима треба шест месеци само да схвате где су дошли. Да се уиграју, да се навикну, да осете колеге, тренере... Зашто мислите да је тренеру другачије? Без дужег тренерског стажа ми смо увек на истом месту. Гледамо смешан фудбал, какве везе има ко је тренер? Оставите га да потраје. Две сезоне је минимум.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Turija »

Minja wrote: Mon Nov 06, 2023 2:50 pm
Rakovac wrote: Mon Nov 06, 2023 1:11 pm Gosn deep(smoke on the water) ajde nam objasni na osnovu čega pišeš takve hvalospeve Ranku. Na osnovu njegovog dosadašnjeg rada, poznaješ čoveka ili je samo predosećaj u pitanju ? Svaki post ga veličaš.

Неко мора да води клуб дуже од првог или другог незадовољства. Ми гледамо аматерски фудбала а у њему је баш све могуће. Тужно је само што ово зезање кошта неколико милиона евра годишње. Исто занимљиво би било и да кошта и 10х мање. И дрес би тада коштао 950 динара. Небитно. Боље да продају овај Динамов дрес, чек, па то и није Динамо... Железничар. До пре годину-две нисмо ни знали да постоје.

Елем, ако сада и овог тренера заменимо па где ми то уопште идемо? Тренер мора да траје барем две сезоне. Нема озбиљног рада на три месеца. Па новим играчима треба шест месеци само да схвате где су дошли. Да се уиграју, да се навикну, да осете колеге, тренере... Зашто мислите да је тренеру другачије? Без дужег тренерског стажа ми смо увек на истом месту. Гледамо смешан фудбал, какве везе има ко је тренер? Оставите га да потраје. Две сезоне је минимум.
Slazem se.

PS
A, kako da se i ne posvadjaju, posle ovakve utakmice. Pa i mi smo pred tv ekranom bili na ivici zivaca, zbog takve bruke.

Dobro je sto im je stalo. Ako nije bilo ozbiljnog fajta, svadja je konstruktivna i nesto ce se sigurno promeniti na bolje.
Kad sam se bavio sportom, mi smo i posle pobede, imali zucne diskusije o greskama i to nas je vuklo napred, da se greske (individualne i kolektivne) koriguju.
Nista to nije neobicno u sportu, kao i u poslu, a njima je fudbal i sport i posao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by slanobarac »

Slažem se da izlaz nije u stalnim promenama trenera ali na kraju uvek oni plaćaju cehove. Meni samo nije jasno zašto da sa ovim trenerom imamo više strpljenja nego sa prethodna tri npr.? Ništa tu specijalno posebno ne vidim. Igra malo bolja od prethodnika a rezultati slični. Što se mene tiče neka ostane, što kaže Deep, dokle sam bude želeo ali zaista ne vidim kako će ostvariti zbiljićeve vlažne snove o tituli 2025?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by hvylarn »

Za pshiloga duljim već od davnine i uopšte nije sramota niti mala stvar. Isto tako jedan Gerić koji nema nešto veze sa fudbalom ali ima itekako sa sportom, Novim Sadom-Vojvodinom i pobedničkim mentalitetom, mogao bi itekako da doprinese u razgovoru sa igračima.

Ono juče što sam gledao je dva različita tima u oba poluvremena, čovek se ponada na momenat i još više se razočara. Naše zamene sve do jednog kao da su bile igrač manje kako su ušli.

Bjeković koji dečko nije napredovao ni promil od kako je počeo da igra za seniore, isto sranje drugo pakovanje. Ne zna dečko šta je teretana već 3 godine.
Kajevića momka treba da je sramota i da sam zatraži ispisnicu i da igra negde rekreativno. Da ti sa svoje 32 godine uđeš u drugom poluvremenu i da iz istog budeš zamenjen jer samo smetaš pa treba da ti budu jasne neke stvari. Od svih koji su došli, on mi je najviše zasmetao jer je tačno što sam i očekivao. Dečko povređen celu polusezonu, dok krene da se uigrava, sezona već gotova. A verujem da prima među top 5 plata u ekipi.
Locked