13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by VošaNS »

Kembel i Mateus se žalili na ložu, Vukanović bez snage za 90 minuta, Radulović nije trebao napolje nikako.Vukić neupotrebljiv ponovo, Jovanović nije trebao da ulazi danas, Kajević nije zadnji vezni i nije on trebao da menja Mateusa.Malbašić katastrofalan, danas startovao jer nema Milosavljevića, da je tu Milosavljević bi igrao sa Mateusom, a Zuka bi bio gore.Malbašić pod hitno na klupu i neka ne ulazi.Ako partizan dobije Voždovac, a Pazar ne pobedi ostajemo 4.Šteta što se nismo približili TSC-u.Idemo dalje!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Mare_Liman »

Uvek sa tobom wrote: Sun Oct 29, 2023 8:04 pm По мени исто тренер главни кривац за испуштену победу, на 0:2 се повлачиш, па онда на 1:2 их имаш треба да их докусуриш ти уводиш малог Јовановића и Вукића... давно се овако нисам изнервирао.
Повлачиш? У 83. минуту на 2-1 стојимо са 2 играча на 20-30 м од њиховог гола, одбрана на 30-40м у тренутку кад је више од пола њихове екипе на нашој половини, баш сам хтео да похвалим какко се заправо нисмо повлачили при воћству...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Uvek sa tobom »

Mare_Liman wrote: Sun Oct 29, 2023 8:24 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun Oct 29, 2023 8:04 pm По мени исто тренер главни кривац за испуштену победу, на 0:2 се повлачиш, па онда на 1:2 их имаш треба да их докусуриш ти уводиш малог Јовановића и Вукића... давно се овако нисам изнервирао.
Повлачиш? У 83. минуту на 2-1 стојимо са 2 играча на 20-30 м од њиховог гола, одбрана на 30-40м у тренутку кад је више од пола њихове екипе на нашој половини, баш сам хтео да похвалим какко се заправо нисмо повлачили при воћству...
Написао сам да смо се на 0:2 повукли, а на 1:2 смо морали да спакујемо још који.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Wild Srem »

Jesam hvalio trenera pre ali danas je ON prosuo dva boda po meni.



Koliko su mi zlatna slova i brojevi bili losi na crvenom belom dresu, ova plava kombinacija dresa sa zlatnim PREMOCNO IZGLEDA, verovatno i na sivoj kombinaciji isto odlicno izgleda, jednostavno nije dobro za crveno belu varijantu.
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Rakovac »

Ajde nek mi neko objasni da li ima logike da trener protiv Surdulice u NS pri rezultatu 3:0 uvodi igrača od 16 godina tek 10 minuta pre kraja a u ovoj ratničkoj utakmici protiv Čuke koja je ekstra zajebana i kod tesnog rezultata uvodi istog igrača na pola poluvremena ?
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by CRD FCV »

Нисам нажалост гледао утакмицу. Из извештаја сам видео да је Чука вршила притисак а највећи ми је утисак оставио Зукић, сјајних пар додавања и гол, поготово кад је проиграо Бјековића. Штета што није реализовао, био би то сјајн повратак на терен.
Видећемо да ли је овај резултат добар или лош на крају овог кола.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Grouch »

Krpene,mlitave lutke bez kičme,muda i prevelike želje.Ne pamtim da sam ikad previše kritikovao igrače ali ovo zajebavanje i pederska igra traju ko zna otkad.Dve pobede ne možemo da vežemo.Pobeda u gostima svaka deseta utakmica.Jel njima neko uopšte rekao da treće mesto vodi direkt u grupu,i ove i prošle sezone?Izgleda da to njih ne zanima ili su neobavešteni.Danas protiv veštačkog kluba koji je pre samo tri dana igrao i putovao i bio nokautiran,povedu 2:0(srećno) i umesto da ih unište dok su na konopcima,oni otaljavaju,čekaju da prodje vreme,milion pogrešnih neiznudjenih dodavanja kad te niko ne napada...Cirkus na čelu sa trenerom koji u derbi utakmici razigrava decu od 16 godina.Bruka i sramota.Jedno su loši rezultati a drugo igranje kao da ih je neko isterao iz kreveta.Koji stručnjak je oterao Traorea koji je Vidić za ovu dvojicu?Jeličić isto ne igra,ne znam kako je on gori od njih,bar je naše dete.Dolaziću na stadion zbog kluba ali ovo je čisto maltretiranje na i van terena.Sreda kup sa onom djubradi i prilika da se napuni stadion.Nadam se samo da neću gledati većinu od ovih danas što su igrali...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by naseljekolumbija »

Да тренер има кога бољег да убаци он би убацио
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by slanobarac »

Igraš najbolji meč prvenstva, vodiš 2:0 i uvodiš Vukića, ostavljaš Malbašića i to su već 2 igrača manje. Alibi trener, kukavica, a videćemo šta će reći posle sledeća 3,4 kola.
Ovo je sport u kome se igra za bodove a ne utisak. Nije ovo umetničko klizanje. I da, Vukanović bi tog Vukića pretrčao i posle odigranih 90 min. Razočaravajući rezultat i prosuti bodovi idu isključivo treneru na dušu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by CRD FCV »

Ево ТСЦ ипак узео бод, још су и пенал машили за победу. Коло је испало као поручено а ми нисмо искористили то.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Salvador »

slanobarac wrote: Sun Oct 29, 2023 9:34 pm Igraš najbolji meč prvenstva, vodiš 2:0 i uvodiš Vukića, ostavljaš Malbašića i to su već 2 igrača manje. Alibi trener, kukavica, a videćemo šta će reći posle sledeća 3,4 kola.
Ovo je sport u kome se igra za bodove a ne utisak. Nije ovo umetničko klizanje. I da, Vukanović bi tog Vukića pretrčao i posle odigranih 90 min. Razočaravajući rezultat i prosuti bodovi idu isključivo treneru na dušu.
Baš to, jako bitan meč, a ti izbacuješ najbolje / iskusne igrače (Campbell, Vukanović, Radulović i Đorđević) i ostavljaš Malbašića i Vukića koji nikad ništa nisu korisno uradili, Bjekovića čije prisustvo na terenu skoro pa garantuje izgubljene bodove, Bukinca za koga svi znamo da je slab u odbrani i dete od 16 godina koje fakat ima talenta, ali nije rešenje za ovakvu utakmicu.
Neverovatno da to njemu nije jasno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun Oct 29, 2023 9:34 pm Igraš najbolji meč prvenstva, vodiš 2:0 i uvodiš Vukića, ostavljaš Malbašića i to su već 2 igrača manje. Alibi trener, kukavica, a videćemo šta će reći posle sledeća 3,4 kola.
Ove ti dve recenice nikako ne idu jedna sa drugom. Kukavica ne bi nista menjao :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Oct 29, 2023 10:22 pm
slanobarac wrote: Sun Oct 29, 2023 9:34 pm Igraš najbolji meč prvenstva, vodiš 2:0 i uvodiš Vukića, ostavljaš Malbašića i to su već 2 igrača manje. Alibi trener, kukavica, a videćemo šta će reći posle sledeća 3,4 kola.
Ove ti dve recenice nikako ne idu jedna sa drugom. Kukavica ne bi nista menjao :mrgreen:
Kukavica a preuzeo tim koji nije selektovao, kukavica a ubacio dete od 16 godina, kukavica a daje šansu Bjekoviću dok ga svi pljuju. Kukavica a iz meča u meč rotira sve živo i pokušava, kukavica a vratio Đorđevića koji je bio otpisan.

Možda on čovek posao ne zna (a zna) i o tome može da se diskutuje ali čovek nije kukavica.

Kukamo na broj promenjenih trenera a kredita uopšte ne dajemo i teramo čim nam se digne ona stvar. Ja da sam neki faktor u ovom klubu sutra bih Ranku dao ugovor za stalno i neka nas vodi dok mu ne dosadi.

Treba malo da stanemo na loptu, svi smo mi iznervirani i svi težimo boljem ali jednostavno nekada treba da postoji proces i strpljenje, ne ide sve preko noći.
Kembel i Vukanović tek treba da se uigraju, Indio se tek aklimatizovao na naš fudbal. Ima tu milion faktora kako današnjih u toku meča od spreme do povreda i ostalih okolnosti tako i do ostalih svakodnevnih.

Ajde da pobedimo Želju pa da možda uradimo ono što nismo danas i pobedimo Tsc.

Kaže neko zašto ubacuje Vukića a on nema nikakav učinak? Pa da bi imao učinak mora valjda da dobija priliku? Čovek daje svima šansu i sve rotira.

Ja sam neko ko u sportu funkcioniše na optimizmu i verujem u Ranka i još je rano da se ocenjuje njegov rad.

Možda je on danas pogrešio i Čukarički je zbog njegovih grešaka uzeo bod ali to je samo jedna utakmica i dobro je da smo se iznervirali jer to znači da je on danas postavio tako utakmicu da smo mogli da uzmemo tri boda.

Fudbal je igra makar ja verujem u to da se dobar rad vrati i ako budemo radili vratiće nam se kad bude trebalo ako to budemo zaslužili svojim radom. :cheers:

A ti Ranko i ako nismo pobedili danas, otvori flašu vina i popij i u Zukićevu čast kao što si i u Đorđevićevu, momak je to zaslužio.
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Milan »

Ne znam koliko se na TV-u videlo, ali Vukanović se jedva kretao i čak počeo da šepa. Čisto da se razjasni situacija oko njegove izmene. Mislim da je morao Ivanović pre Vukića i nije mi jasno uvodjenje malog Jovanovića (iako je odigrao bolje nego što sam očekivao).

Bukinca staviti na krilo ili na klupu, jer sa tako dezorijentisanom odbranom ne može (ne sme) igrati beka. Bjeković u drugom bolji nego u prvom poluvremenu.

Zukić danas jako nadahnut, željan igre i pobede.

Ovo sa Malbašićem postaje već agonija. U njemu života nema.

UN da ne izvodi više kornere.

Jako smo loši u odbrani i tužno je što svaki napad pratimo sa strpnjom. Evo, čak ni sa dva gola prednosti nismo u stanju da dodjemo do 3 boda, a garantujem da mi ne bismo nadoknadili dva gola minusa danas, već bismo dobili još koji gol.

I dalje tvrdim da je najveći problem u nedostatku kvaliteta u našoj ekipi i tu nema pomoći. Toplo-hladno će biti do kraja sezone…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Voja »

Ja cu sa meca pamtiti dva Zukiceva dodavanja (Vukanovicu i Bjekovicu) i akciju po krilu mislim da je Malbasic - Bukinac - Zukic i minijature kod drugog gola. E takva je Vosa po mom ukusu, ali kad bi moglo svih 90 minuta. :)
Image
Locked