13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Maki »

slanobarac wrote: Mon Oct 30, 2023 12:48 am Verovatno su mislili na mene a ni ja ni iko drugi nije pominjao smenu trenera. Čista izmišljotina. A zašto sam rekao da igramo kukavički i da je alibi trener? Zato što nikad ne želi da dohvati onog goluba na grani već se zadovoljava jadnim i bednim vrabcem. I dosta više te priče da nije selektirao igrače, nije odradio pripreme i bla, bla, bla. Imao je dve reprezentativne pauze po 15 dana. Više dana nego Rastavac ili Batak. Pomak u igri je očigledan ali rezultati i nerazumljive izmene su još očiglednije.
Upravo tako. Bod je veliki uspeh trenera, jer bar nas dvojica nismo ni toliko očekivali. Niko nije pominjao smenu, u ovom trenutku, bezveze se muti voda, ali trener se isključivo krivac zbog gubitka 2 boda svojim lošim izmenama. Ne slažem se sa mišljenjima da smo ih mogli dotući na 2:0 jer smo i do tih golova došli tek nakon srećnih ishoda sa njihovim furioznim napadima na početku. Tek u drugom poluvremenu smo došli do neke bolje igre i poseda, kod 2:1, tu se moglo prelomiti.
Slažem se da nije sasvim istinita priča kako nije selektirao igrače. Dovedeni su mu kvalitetniji nego Bataku: Kembel, Mateus, Vukanović i Giorbelidze (čini mi se).
Pa koliko je trebalo da mu se dovede? Ceo tim? Što onda nije odmah otišao da vodi taj njegov tim, nego u Vojvodinu da vadi kestenje iz vatre? :roll:
Konačno, ko je selektirao kapitena i skinuo traku najboljem igraču i detetu kluba i stavio je najgorem?
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Turija »

@Maki, ja i dalje mislim da je nasa sansa bila u prvom poluvremenu, a ne u drugom.
Jer, odavno nismo videli tako nesiguran u i smusen Cukaricki u domacoj ligi. A, drugo, tada su jos svi nasi igraci imali snage, pogotovo napadaci i veznjaci da dotuku protivnika.
Trece, mlakom igrom i cuvanjem rezultata, dali smo Cuki priliku da se stabilizuju i na pauzi reorganizuju, sto su i uradili. I Carevicu je, u svakoj akciji Cukarickog, ,,visio" gol u mrezi.

Pri kraju meca, ja sam jedva cekao da se utakmica zavrsi, kako ne bi primili i treci gol i ostali i bez tog jednog vrlo vaznog boda.

PS
I ovaj put smo primili golove od igraca ( rezervista) koji odavno nisu dali gol. Al, zato je tu Vosa, da ih vrati u ,,zivot".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Maki »

Ne znam, čini mi se da su oni krenuli sa dosta klinaca i dobro nas stisli. Mi smo ih kaznili za promašaje. Imali su 6 kornera u prvom poluvremenu, a mi samo jedan i realizovali ga. U drugom je bilo 3:0 u kornerima za nas. Stisli smo ih odmah u nastavku i onda Ranko čini izmene, prinudne ili ne, tek pala nam je igra kad oni nisu znali gde su. S druge strane, njima su sve izmene unapređivale igru, jer su ulazili zreliji igrači. Na kraju je jedan od njih dao gol, a nama su Radulović, Kembel i Vukanović, koji su kreirali golove poslati napolje. Ostao je samo Zukić, ali na poziciji ispred štopera, umesto iza napadača, gde je briljirao.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Milan »

Sad gledam snimak i povovo se nerviram kako nam nije ušao Bjekovićev šut posle maestralnog pasa ZUkića na 2:1. Kakva šteta!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Savcic Luka »

@Maki, potpuno kapiram kritiku. Ali ne zaboravi da Kempbel počinje drugo posle sudara glavama. Na početku drugog u dva duela nije bio ušao. Vukanović nije imao snage. Na početku drugog kada je izbačen sam ispred golmana nije realizovao šansu, ne jer nije znao. Baš sam s klincem prokomentarisao tada kako nemam snage.Tada smo ih mogli i trebali dotući, da bude 3:1 (ne 3:0, kako sam pisao). Za Radulovića nemam objašnjenje, možda će biti neko u medjuvremenu
Ispada da branim Ranka, ali ne. Pozitivan sam jer mislim da ide na bolje. Zaista mislim da ćemo se nositi i da imamo dobre šanse za pobedu u svim narednim utakmicama.
Mene plaši što se Mateus malo, malo pa nešto žali na bol i plaši me odbrana i dalje.

Da, Bjekovićeva šansaaa :evil:
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Na_3_boda »

Utakmica jako tvrda, na 1-2 kako je poluvreme odmicalo kao da se osecalo da ce neko od dve ekipe dati jedan gol. Misljenja sam da su utakmicu prelomile ove stvari, nespremnost nekih nasih igraca za 90 minuta, izostanak par fudbalera (povrede,suspenzije), povreda Mateusa, i nedostatak nasih navijavca da poguraju kada je tesko.Bas steta za ovu ispustenu pobedu koja bi sa direktnim rivalom za vrh vredala vise od 3 boda.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Mare_Liman »

Maki wrote: Mon Oct 30, 2023 11:48 am Ne znam, čini mi se da su oni krenuli sa dosta klinaca i dobro nas stisli. Mi smo ih kaznili za promašaje. Imali su 6 kornera u prvom poluvremenu, a mi samo jedan i realizovali ga. U drugom je bilo 3:0 u kornerima za nas. Stisli smo ih odmah u nastavku i onda Ranko čini izmene, prinudne ili ne, tek pala nam je igra kad oni nisu znali gde su. S druge strane, njima su sve izmene unapređivale igru, jer su ulazili zreliji igrači. Na kraju je jedan od njih dao gol, a nama su Radulović, Kembel i Vukanović, koji su kreirali golove poslati napolje. Ostao je samo Zukić, ali na poziciji ispred štopera, umesto iza napadača, gde je briljirao.
Зато што је Чука изашла са 3 ил 4 стандардна играча ово остало је била друга постава ил клинци, како су вршили измене улазили су играчи који су играли у Фиренци и који сваку утакмицу почињу те су стално добијали на квалитету са изменама, док смо ми 3 измене морали да извршимо због повреда, 1 због умора јер Вукановић више није могао и са Ђорођевићем ко зна шта је било... Вероватно картон... Ми једноставно немамо широк и квалитетан ростер са чијим изменама не губимо квалитет...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by slanobarac »

Ima li negde šta je trener rekao o ovom meču o izmenama i padovima?
Ovde svako malo tumači trenera i nagađa šta se dešavalo a od njega ništa.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Milan »

Nervira me sto u pregledu utakmice ne dodaju i izjave trenera…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by slanobarac »

Milan wrote: Mon Oct 30, 2023 4:18 pm Nervira me sto u pregledu utakmice ne dodaju i izjave trenera…
Je l' išta taj čovek rekao posle utakmice, neko obraćanje i viđenje utakmice?
Ili to nije bitno, uzeli smo bod i ojhaaa živeli!?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by CRD FCV »

Моје виђење је да су измене направљене јер ми немамо велики фонд играча а играмо у ритму субота-среда-недеља.
Нама свака повреда врло вероватно значи и који бод мање. Било ко од стартних 11 да се повреди нема адекватну замену на клупи.
Где смо ми а где Чука види се што су они могли на терен да изведу такву поставу у којој је најстарији играч одбране са 26 година, остала тројица добацују до 20-те. Наша одбрана са дрзге стране би у просеку имала 30 да није Бјековића са 23. Те две одбране су примиле исти беој голова. Они са спорадичним изменама појачавају игру, ми је губимо.
Наша је једина шанса да узмемо што више бодова док су у Европи, против њих и ТСЦ-а , јер на пролеће ће бити растерећенији и моћи да играју растерећеније сваки меч. Ређе ће им се дешавати киксеви као у протеклом периоду.
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Na_3_boda »

Bas tako kao sto su neki napisali, nasa velika sansa da lepo stojimo na tabeli je ta situacija dok igraju evro utakmice...Nego sta mislite, koliko ce nam biti tesko uzimati bodove kada budemo bili domacini u Topoli zbog renoviranja stadiona?
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Na_3_boda wrote: Mon Oct 30, 2023 6:48 pm Bas tako kao sto su neki napisali, nasa velika sansa da lepo stojimo na tabeli je ta situacija dok igraju evro utakmice...Nego sta mislite, koliko ce nam biti tesko uzimati bodove kada budemo bili domacini u Topoli zbog renoviranja stadiona?
Ima da razvaljujemo 😁
A kada će renoviranje?!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Red Marquis »

Na_3_boda wrote: Mon Oct 30, 2023 6:48 pm Bas tako kao sto su neki napisali, nasa velika sansa da lepo stojimo na tabeli je ta situacija dok igraju evro utakmice...Nego sta mislite, koliko ce nam biti tesko uzimati bodove kada budemo bili domacini u Topoli zbog renoviranja stadiona?
Čekaj da odemo prvo. Kako se pomera stalno, ništa nije tu sigurno. Sad još i izbori, ko će od njih da misli o nama...
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by slanobarac »

Vama što pravite kalkulacije kako ćemo, šta ćemo i koliko ćemo da javim da nam posle trećine prvenstva partizan beži 16 bodova a TSC 4 sa mečom manje. Pa mi smo samo Surdulicu pobedili bez većih napora a ono što smo dobili bilo je na sreću i penale u zaustavnom vremenu. Bez igre. Ajde malo ozbiljnosti i realnosti. Situacija je skroz loša po nas. Nas samo vadi serija pobeda a vi vidite pre koliko godina smo to uspeli.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked