13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Locked
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Mark Renton »

Ovakvih utakmica smo se nagledali citave prosle sezone jednostavno koliko god odigrali dobro i borbeno, kolektivno imaju neki problem u glavama u ovakvim situacijama kako ce se izvuci iz tog kanala koji je nastavljen posle ove utakmice to je enigma
Nevernik II
Posts: 448
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Nevernik II »

Luzerski mentalitet. Kluba, igrača, trenera i nas navijača.
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Duplof »

Vodiš 2:0, maltene sve držiš u svojim rukama (nogama, kako god) i opet bez pobede u gostima. Borbenost i želja se ne mogu zameriti, to se tražilo. Ipak, tužno je što smo došli do toga da samo to tražimo od ekipe na nekom gostovanju, ali to je druga tema.
Nedostaje nam taj sportski bezobrazluk u momentima kad se lomi utakmica. Možda Malbašić jeste lider u svlačionici, ali na terenu se to ne vidi. Nije jedini, jednostavno nemamo tog nekog Drinčića ili, kao Čuka, Docića da diriguje ekipom na samom terenu. Nemamo kapitena koji će podviknuti na saigrače kad naprave neku glupost!

U zimskom prelaznom roku pod hitno dovesti nekog u odbrani!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Sun Oct 29, 2023 7:33 pm
Salvador wrote: Sun Oct 29, 2023 7:30 pm Potpuno nepotrebno izgubljeni bodovi - šta rade Bjeković, Malbašić, Vukić, pa i dva klinca na na terenu u momentima kada treba da zadržimo jako bitna tri boda.
Ranko glavni krivac za prosute bodove :evil:
Malbašić igra kao veteran :oops:
Apsolutno igrači koji su uvedeni nisu uticali na 2:2 . Ovakav gol bi bio primljen pa sve da su oni bili na terenu ili ne. Danas smo igrom i svim pokazanim bili bolji za bar dva gola. To je fudbal. Izgoreo sam i ja ali ovo nije trenerova greška, ispalo je kako je ispalo… Šteta.
+1
Ја сам очекивао пораз са минимум 2 гола разлике,нема шта да се замери момцима изгинули су.
Добра утакмица на брду.
Идемо даље
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by MiSmoFKV! »

Jedina stvar koju imam da zamerim je ulazak Kajevića. Svima je jasno da on nije defanzivni vezni i da ne može da krpi rupe i baš iz te rupe nastaje livada gde oni srećom daju gol. Da je Mateus ostao do kraja, odneli bi 3 boda. Ali jebiga, šta je tu je.
Meni je bilo lepo da gledam utakmicu, rezultat kao i milion drugih ću zaboraviti.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Salvador »

Deep Purple wrote: Sun Oct 29, 2023 7:33 pm
Salvador wrote: Sun Oct 29, 2023 7:30 pm Potpuno nepotrebno izgubljeni bodovi - šta rade Bjeković, Malbašić, Vukić, pa i dva klinca na na terenu u momentima kada treba da zadržimo jako bitna tri boda.
Ranko glavni krivac za prosute bodove :evil:
Malbašić igra kao veteran :oops:
Apsolutno igrači koji su uvedeni nisu uticali na 2:2 . Ovakav gol bi bio primljen pa sve da su oni bili na terenu ili ne. Danas smo igrom i svim pokazanim bili bolji za bar dva gola. To je fudbal. Izgoreo sam i ja ali ovo nije trenerova greška, ispalo je kako je ispalo… Šteta.
Oprosti druže, ali pojma ti nemaš ni o čemu.
Trener je isključivi krivac za katastrofalne izmene i jajarsku igru, to je svima jasno kao dan.

To su te utakmice gde mi prosipamo zaslužene bodove, dok blizanci iz loših utakmica na kraju preokreću u 95-om.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Voja »

Takodje za borbenost nemam sta da prigovorim, a cak bih rekao da smo drugo poluvreme mnogo bolje odigrali iako smo ga izgubili. Kembel i Vukanovic su zestoko pali u nastavku i verovatno zato i izmene. Malbasica ako je neko na vreme procenio i kritikovao i bio sam protiv svih onih "1 gol i jedna asistencija" (da ne kazem protiv celog foruma) to sam bio ja, ali Malbasic nije pao sa snagom, verovatno se i trener vodio nekom nadom da on uvek moze da napravi taj potez, jer realno hoce ga lopta, lepo se krece, otvara, e sad sto je taj drugi deo kritican po primanju lopte... da je samo jednu provukao drugu bi pesmu sad pevali. Ovde ste pisali na poluvremenu da je i Djordjevic kriminalan, i trener je i to orklonio i Cuka postala bezopasna... nas je problem sto nemamo jaku klupu... realno koga uvesti posle povrede India? Al dobro, kad se sve sabere, nisam nezadovoljan, prava prvenstvena utakmica, uzivanje za gledanje i do poslednjeg sekunda se nije moglo proceniti ko ce pobediti. Iskreno, takav fudbal volim. Mada, prvim poluvremenom nisam bio zadovoljan
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by ssnigd »

Od svih izmena jedino je Radulovic upitan.
Djordjevic kriminalan, Vukanovic nije imao snage, Campbell i Matheus se zalili na zadnju lozu. Vukica nije smeo uvoditi, jer nista ne donosi. Ivanovic je morao na teren pre njega.
Bjekovic je odigrao jos i najbolju utakmicu defanzivno od kada pratim Vosu i njegove igre.

Glupavo ispustena pobeda, uostalom takve igre nas krase od pocetka sezone. Nemamo kvalitet da unistimo protivnika, nego ih vracamo u zivot. Komplikujemo napred, umesto da jednostavno zavrsavamo akcije.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Uvek sa tobom »

По мени исто тренер главни кривац за испуштену победу, на 0:2 се повлачиш, па онда на 1:2 их имаш треба да их докусуриш ти уводиш малог Јовановића и Вукића... давно се овако нисам изнервирао.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Maki »

Imali smo 10 šuteva na gol, od toga 7 u okvir. Znate koliko je od toga šutnuo kapiten Malbašić, iako je jedini u napadu odigrao sve minute? NULA puta!
A koliko je šutnuo prošlu i pretprošlu utakmicu? Isto. Pre toga je bar umeo poneki put da šutne u nebo.
Da li ste primetili gde je bio u akcijama kod naših golova? E, pa nisam ni ja!
Trener uvek izbaci iz igre za gol raspoložene igrače, a ostavlja ili ubacuje neraspoložene, valjda da ih razigra. :roll:
Da je tako razigravao Jeličića i Miletića na svojim pozicijama sad bismo imali izmene i odbranili pobedu.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Turija »

U najavi sam napisao da ne bi smeli izgubiti, tako da rezultatom nisam nezadovoljan, ali sam nezadovoljan sto utakmicu nismo resili u prvom poluvremenu. Cukaricki je bio zreo za novi debakl i onda smo ih pustili da igraju, a mi se katastrofalno lose branimo ( kako je vec napisao Voja, da je svaki njihov napad velika opasnost po nas gol).

Trcanja je bilo obostrano ok, medjutim, sa puno gresaka u dodavanju, a kod nas i u realizaciji ( imali smo dosta suteva na gol protivnika, ali uglavnom kilavih).

Izlazak Mateusa je bio veliki hendikep ( nenadoknadiv), a narocito ako je povreda ozbiljna i ne bude mogao igrati.

Igraci koji su usli, nisu napravili nista, ali nisu ni krivi za izjednacenje ( mi srecno do 2 gola, tako i oni). Malbasic celu utakmicu na terenu i opet krompir. Dokle vise? Isto tako i za Kajevica ( od letos nista nije odigrao, osim datog gola iz penala).

Da li je Miletic tako slab da ne moze ni danas umesto Mateusa? Pitanje sa sve koji imaju neki uvid u nase igrace.

Ne zameram treneru sto je menjao Vukanovica ( videlo se da mu je ponestalo snage), ali ulazak Vukica je cist promasaj, jer ne pravimo dobre pozicije ca centarsut, vec kruzimo oko i ispred 16m i Vukic je tu igrac manje.

Jedva sam cekao kraj utakmice, jer sam se bojao da cemo primiti i treci gol u tih 5 minuta. Vrlo smo nesigurni u odbrani i na lopti, kao i u duelima.

Sve u svemu, bod nas drzi iznad vode, ali nas ne pomera ni na tabeli, ni u igri.
Last edited by Turija on Sun Oct 29, 2023 8:10 pm, edited 3 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by ssnigd »

Uvek sa tobom wrote: Sun Oct 29, 2023 8:04 pm По мени исто тренер главни кривац за испуштену победу, на 0:2 се повлачиш, па онда на 1:2 их имаш треба да их докусуриш ти уводиш малог Јовановића и Вукића... давно се овако нисам изнервирао.
Jesam li ja jedini koji je video da su se istovremeno Campbell i Matheus zalili na zadnju lozu, a Vukanovic disao na skrge posle istrcane kontre?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Krle »

Klasika, kad god nam treba, mi se ukakimo. Nemam volje da analiziram, samo dva utiska: ubiše nas od batina i Malbašić.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Turija »

ssnigd wrote: Sun Oct 29, 2023 8:08 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun Oct 29, 2023 8:04 pm По мени исто тренер главни кривац за испуштену победу, на 0:2 се повлачиш, па онда на 1:2 их имаш треба да их докусуриш ти уводиш малог Јовановића и Вукића... давно се овако нисам изнервирао.
Jesam li ja jedini koji je video da su se istovremeno Campbell i Matheus zalili na zadnju lozu, a Vukanovic disao na skrge posle istrcane kontre?
Nisi jedini. Vukanovic da je imao snage, okrenuo bi onog igraca ispred gola Cuke i dao gol. Ovako je otisao u mrtav ugao i pogodio spoljni deo mreze ( naravno).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Mare_Liman »

Salvador wrote: Sun Oct 29, 2023 7:48 pm
Deep Purple wrote: Sun Oct 29, 2023 7:33 pm
Salvador wrote: Sun Oct 29, 2023 7:30 pm Potpuno nepotrebno izgubljeni bodovi - šta rade Bjeković, Malbašić, Vukić, pa i dva klinca na na terenu u momentima kada treba da zadržimo jako bitna tri boda.
Ranko glavni krivac za prosute bodove :evil:
Malbašić igra kao veteran :oops:
Apsolutno igrači koji su uvedeni nisu uticali na 2:2 . Ovakav gol bi bio primljen pa sve da su oni bili na terenu ili ne. Danas smo igrom i svim pokazanim bili bolji za bar dva gola. To je fudbal. Izgoreo sam i ja ali ovo nije trenerova greška, ispalo je kako je ispalo… Šteta.
Oprosti druže, ali pojma ti nemaš ni o čemu.
Trener je isključivi krivac za katastrofalne izmene i jajarsku igru, to je svima jasno kao dan.

To su te utakmice gde mi prosipamo zaslužene bodove, dok blizanci iz loših utakmica na kraju preokreću u 95-om.
Већина измена је било принудно Радуловић вероватно повреда, Ђорђевић или то или картон, Кембел повреда, Матеус повреда, једино Вукановић није, никаква тренерова кривица који је одлично тахтички одрадио утакмицу и унео борбеност, једноставно несрећа, повреда Матеуса и од туда и примљен гол, казна за пропуштеним приликама...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked