13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Milan »

Milan wrote: Sun Oct 29, 2023 10:41 pm

I dalje tvrdim da je najveći problem u nedostatku kvaliteta u našoj ekipi i tu nema pomoći. Toplo-hladno će biti do kraja sezone…

Dobar je taj optimizam kod nas, al’ lepo napisah šta je za očekivati… :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Maki »

Čestitam forumašima na odličnim analizama utakmice! Ranko, čiča Draža i igrači bi mogli malo da pročešljaju komentare ove utakmice, neće da im škodi.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Turija »

slanobarac wrote: Mon Oct 30, 2023 3:51 pm Ima li negde šta je trener rekao o ovom meču o izmenama i padovima?
Ovde svako malo tumači trenera i nagađa šta se dešavalo a od njega ništa.
I mene to zanima, pogotovo, sto se ekspresno preslo na kup utakmicu, bez reci o izgubljenoj pobedi protiv Cukarickog, koja fakticki nosi 6 bodova.
Trener je uvek bio, sto bi se reklo, pun divana, a o ovome tajac. I arena je vesto izbegla izjave trenera na kraju utakmice. Malo vise, nego neobicno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Voja »

Turija wrote: Tue Oct 31, 2023 12:07 pm
slanobarac wrote: Mon Oct 30, 2023 3:51 pm Ima li negde šta je trener rekao o ovom meču o izmenama i padovima?
Ovde svako malo tumači trenera i nagađa šta se dešavalo a od njega ništa.
I mene to zanima, pogotovo, sto se ekspresno preslo na kup utakmicu, bez reci o izgubljenoj pobedi protiv Cukarickog, koja fakticki nosi 6 bodova.
Trener je uvek bio, sto bi se reklo, pun divana, a o ovome tajac. I arena je vesto izbegla izjave trenera na kraju utakmice. Malo vise, nego neobicno.
Ne bezi Ranko nikad od odgovora, ali da bi dao odgovor mora prvo da dobije pitanje
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by gospodinFKV »

Jedna klasicna slaninarska utakmica. Pobeda koja ispada kroz rupu u dzepu.
Ne bih rekao da je ovo Rankov kiks. Ovo je luzerski mentalitet, a svako ko ima elementarno znanja iz psihologije takodje zna da to nije nesto sto se menja preko noci. To je nesto na cemu se radi godinama, a da bi se to iskorenilo, potreban je kontinuitet. To je nesto sto nijedna sfera drustva u ovoj zemlji, izuzev organizovanog kriminala, nema. Ranko ne moze preko noci da popravi to da zadnja linija kod drugog gola ne stoji na penalu, a cisto sumnjam da je to bila instrukcija, s obzirom da su stajali maltene na njihovoj polovini pri vodjstvu. Dakle, to je relaps, a relaps se leci kontinuitetom i stabilnoscu. Toliko od mene. :lala:

Edit: Ovo je jedna od najboljih, ako ne i najbolja, partija Dejana Zukica u dresu Vojvodine.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Turija »

Ja, ipak, mislim da je ovo sto je @Milan napisao bazni razlog, a mentalitet sekundarni.
Milan wrote: Mon Oct 30, 2023 11:17 pm
Milan wrote: Sun Oct 29, 2023 10:41 pm

I dalje tvrdim da je najveći problem u nedostatku kvaliteta u našoj ekipi i tu nema pomoći. Toplo-hladno će biti do kraja sezone…

Dobar je taj optimizam kod nas, al’ lepo napisah šta je za očekivati… :)
Kvalitet formira i mentalitet, jer ako ne mozes, onda si u defanzivi i cekas priliku i srecu da nesto povoljno izvuces.

Dzabe je i pobednicki mentalitet, pa cak i kontraproduktivan, ako nedostaje kvalitet. Zato i igramo tako promenljivo, odnosno, kako nas sreca (po)sluzi.

Tako ce i biti, sve dokle god ne sastavimo tim, koji ume i moze.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by slanobarac »

Voja wrote: Tue Oct 31, 2023 12:58 pm
Turija wrote: Tue Oct 31, 2023 12:07 pm
slanobarac wrote: Mon Oct 30, 2023 3:51 pm Ima li negde šta je trener rekao o ovom meču o izmenama i padovima?
Ovde svako malo tumači trenera i nagađa šta se dešavalo a od njega ništa.
I mene to zanima, pogotovo, sto se ekspresno preslo na kup utakmicu, bez reci o izgubljenoj pobedi protiv Cukarickog, koja fakticki nosi 6 bodova.
Trener je uvek bio, sto bi se reklo, pun divana, a o ovome tajac. I arena je vesto izbegla izjave trenera na kraju utakmice. Malo vise, nego neobicno.
Ne bezi Ranko nikad od odgovora, ali da bi dao odgovor mora prvo da dobije pitanje
Mi smo ga ovde pitali, mi smo jedini koji se sekiraju za klub i valjda smo zaslužili neke odgovore. Dobiješ neke levate i raspričaš se a sad kad je neprijatno onda tajac. Krajnje neprofesionalno od trenera.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Milan »

Turija wrote: Tue Oct 31, 2023 12:07 pm I arena je vesto izbegla izjave trenera na kraju utakmice. Malo vise, nego neobicno.


Pošto sam bio na licu mesta, mogu da potvrdim da su davali izjave ispred onog panoa nakon utakmice.

Nikako da negde u gradu sretnem Ranka, porazgovaram s njim i uputim ga na ovo mesto...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked