13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Post by Grof Žekula »

На дан меча, у недељу у 16.30 часова, да је Лазаревић стартер, то би дословно била једина сличност са првенственим (био је један куп у међувремену оне тријумфалне 2020. године) мечом у коме последњи пут победисмо на Брду. Невероватних 1991 дан (од 17. маја 2018. године) траје тај низ, јер се испоставило, у међувремену, да нам стара муштерија више то и није, да не тутњимо више делом Београда, које носи име по једном од најплоднијих српских писаца, као некада са пола снаге и да је клуб коме гостујемо израстао у нешто више од нас самих.

Лично сам убеђен да је у недељу крај те серије и та мисао ме, после последње утакмице код куће, није напустила читаве седмице. Важно је да Ранко припреми играче као да је ово прво мало наше овосезонско финале. Чини ми се да смо потпуно спремни за тријумф на Брду. Он ће условити и победу у куп мечу наредне среде, јер тако мора бити!

Колико смо ми полетни ових дана, толико је Чукарички преоптерећен. Моменат је прави да ставимо тачку на црну серију. Нека нам нови, па нека је и нечитак, дрес донесе срећу и овде.

Ранко, сада полажеш први прави тест! Искористи то, све предуслове имаш. Изгубио си у Суботици, изгубио у Новом Пазарау, прекини и Ти своју серију и тријумфуј први пут у гостима!!!

Па да се у недељу предвече сви радујемо.

Чукарички - ФКВ 2:2 (1:2)
0:1 - Зукић 13'
0:2 - Вукановић 16'
1:2 - Ковач 36'
2:2 - Синг 86'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2023-24/match/4196
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Najgora stvar koja može da nam se desi je da upišemo bodove ranije. To što su oni izgubili od Fiorentine 6:0 ne mora ništa da znači.

Čukarički igra od sjaja do očaja od početka sezone, kvalitet imaju ali neke stvari ne štimaju kod njih a mi nismo još u toj fazi rutine da pomislimo da su uopšteno bilo gde nama bodovi na dohvat ruke. Moramo mnogo da radimo na terenu da bi odneli bodove kući.

Čukarički je razbio Pazar u Pazaru i da su samo malo koncentrisaniji bili prvo poluvreme su trebali da vode 3:0 a izgubili su na kraju 1:0.

Ranko mora ozbiljno da pripremi ekipu i psihički i fizički jer sa osvojena tri boda mi se legitimno vraćamo i u borbu za treće mesto.

Duga je sezona ali je vreme da osvajamo bodove na gostovanjima, pogotovo protiv direktnih rivala.

Ovo je meč u kojem Ranko mora da pokaže razliku u trenerskim kvalitetima u odnosu na Igora Matića.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Mare_Liman »

Чука је у распаду доласком Матића на клупу и то је чињеница, ал ко што је Гроф рекао клуб им је израстао у нешто више од нас самих, квалитет није споран , заређали су лошу серију што им даје додатни мотив да на свом стадиону баш против нас прекину тај низ што баш нама треба да буде мотив више уз сјајну игру у првом полувремену против Радника и мотив више што немамо победу у гостима од чувеног Ниша и што их 5 година нисмо добили на брду не рачунајући полуфинале купа... Свакако има да буде прави дерби и права греота што Фирма има забрану за ово гостовање јер би сигурно била добра посета, а кад се оде тамо ко да се игра на домаћем терену и сигурно би били ветар у леђа...
Надам се да ће Ранко показати да је тренер за велике ствари, али и није ни до њега толико колико је и до играча који морају да буду свесни за чији дрес гину, ко што су у првих 10 минута против Пазара пре прекида одлично одиграли, чувена утакмица против Јавора и прво полувреме против Радника, ако ово добијемо ставићемо се у одличну позицију и олакшати себи пласман на табели... Да се изгине, па шта буде биће...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by slanobarac »

Eh Mare kad bi mogli 10 minuta od jedne, zadnih 15 od druge pa poluvreme od treće bili bi Bajern. Ne ide to baš tako ali priznajem da bi bilo dobro. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Bez Milosavljevića i Lazarevića protiv Čukaričkog ne znam kako sam propustio taj detalj da imaju kartone i preskaču meč sa Čukom.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Maki »

Kao i pred Pazar očekivanja su mi minimalna, što znači da bi nam bod bio kao kuća. Čukaričkom ćemo posle Fiorentine biti biti kao mačji kašalj.
Jedina nam je nada da Popović umesto na Brdo odvede Malbašića kod dobrog psihologa, a Radulovića kod pedagoga. Onda bismo imali neke šanse da igramo na gol više.
Odbrana će biti pojačana sa Zukićem na DM, i Jeličićem na RB :roll: umesto Milosavljevića i Lazarevića, ali zato na AM nemamo koga da stavimo, osim da Kajević, UN i Jovanović podele po 30 min.
Verovatno ćemo zato biti primorani da krenemo sa 4-4-2, pa šta bude. Mislim da će biti ovaj sastav:
Carević - Bjeković, Rosić (C), Crnomarković, Đorđević - Radulović, Zukić, Mateus, Kembel - Ivanović, Vukanović. :cheers:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by naseljekolumbija »

Молим вас доведите неког десног бека, хвала.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by slanobarac »

Sudiće onaj Ostraćanin što je prošle godine sudio penal za Napredak u 90+8.Srećom promašiše i ostalo je 1:0.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Fri Oct 27, 2023 1:46 pm Eh Mare kad bi mogli 10 minuta od jedne, zadnih 15 od druge pa poluvreme od treće bili bi Bajern. Ne ide to baš tako ali priznajem da bi bilo dobro. :cheers:
Слажем се, претера га ја, али схватио си поенту то је битно, битан је континуитет, жеља, борба, ето да не залазимо опет, нека отворе утакмицу ко и прошлу и заврше је у истом ритму... :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by ssnigd »

Deep Purple wrote: Fri Oct 27, 2023 3:14 pm Bez Milosavljevića i Lazarevića protiv Čukaričkog ne znam kako sam propustio taj detalj da imaju kartone i preskaču meč sa Čukom.
Ja se stvarno nadam da Ranko nece staviti Jelicica na desnog beka... Ali, stvarno...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by slanobarac »

Neko je napisao da umesto njih dvojice igraju Bjeković i Jeličić. :mrgreen: Horor.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Savcic Luka »

Ove sezone nisam gledao jedino protiv NP. Igra se pomera na bolje iz tekme u tekmu. Ja sam optimista. Biće teško, daleko od toga da smo favoriti. Igraju evropu i to nešto znači. Mene najviše brine naša odbrana i dalje. Od Traorea nemamo pouzdanog igrača.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Mare_Liman »

Savcic Luka wrote: Sat Oct 28, 2023 6:52 am Ove sezone nisam gledao jedino protiv NP. Igra se pomera na bolje iz tekme u tekmu. Ja sam optimista. Biće teško, daleko od toga da smo favoriti. Igraju evropu i to nešto znači. Mene najviše brine naša odbrana i dalje. Od Traorea nemamo pouzdanog igrača.
Није ни Траоре био поуздан, ал био је тешки борац па је своје грешке исправљао због тога... Ја се надам да ће Росић уз траку то постати...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Savcic Luka »

Greške prave svi, ali je on vrlo uspešno rešavao situacije i jedan na jedan i pokrivao prostor. Bez njega je odbrana 30-40% slabija.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Turija »

Nemam ni neki predosecaj, niti misljenje utemeljeno na nekim cinjenicama, sto se tice rezultata sutra, cak i da nismo oslabljeni zbog kartona i virusa.
Ono sto ne bi smeli, to je izgubiti protiv Cukarickog iako ce domacin traziti pobedu, svim silama, zbog bruke u Firenci i za vracanje samopouzdanja tima.

Ocekujem da neko od nasih rezervista iskoristi sansu ( mozda i Malbasic proradi, Kembel pobegne, a Vukanovic smesti neku loptu u gol). Odbrana ce nam biti na najvecem ispitu u muci.
Sve u svemu, ako nas krene (a njih stane :D ), mogli bi i do 3 boda u Bg.
Srecno sutra na Brdu :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked