12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Sun Oct 22, 2023 6:46 pm Rutinsko poluvreme, moglo je biti i ubedljivije, postići treći gol i onda igrati bez presije.

Lazarevića najbolje izvesti rizičan je za drugi žuti.
Nikad ne sumiraj poluvreme pre vremena :mrgreen:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Neizlecivi »

Ne znam dal smo mnogo dobri, ili su ovi mnogo losi. Svakako poslednja akcija i gol su fantasticni!!!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Maki »

Utisak sa tribine. Zlatni brojevi i natpisi na novim dresovima ništa se ne vide! Ali nam bar donose sreću. Fenomenalno prosta, efikasna i atraktivna igra Vukanovića i Zukića! :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Turija »

Usli su nasi igraci veoma motivisano, a sad ih je i hteo gol.
Rosic kapitenski, Milosavljevic onako kako se od njega ocekuje ( puno trcanja), Djordjevic veoma pozrtvovano, a Zukic motivisano.
Carevic siguran, medjutim, ponovo nonsalantan sa loptom ( nije dzabe protestvovao trener gostiju). Ostali OK. Mozda Lazarevic i Radulovic nesto slabiji. Kembel, osim gola, malo vidljiv. Vukanovic, igra na iskustvo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
philly
Posts: 8
Joined: Sat Sep 16, 2023 8:44 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by philly »

Maki wrote: Sun Oct 22, 2023 7:00 pm Utisak sa tribine. Zlatni brojevi i natpisi na novim dresovima ništa se ne vide! Ali nam bar donose sreću. Fenomenalno prosta, efikasna i atraktivna igra Vukanovića i Zukića! :cheers:
+1
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Krle »

Malbašić i dalje posvađan s fudbalom. Fale tojaši, pa da budemo ozbiljan tim.
I da, Lazarević se obrukao presporim loptama i reakcijama.
Ipak, čestitke svima, čekam tri boda na strani.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Voja »

Rezultat daleko iznad igre. Negledljiva fudbalska uspavanka. Nemamo ostricu u napadu. I totalni kolaps sa brojevima na dresovima
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Oct 22, 2023 8:02 pm Rezultat daleko iznad igre. Negledljiva fudbalska uspavanka. Nemamo ostricu u napadu. I totalni kolaps sa brojevima na dresovima
Ih bre Vojo, nije moglo rutiniranije, ljudi do lopte nisu došli, mi se nismo oznojili i nismo rizikovali. Pravo domaćinsko rutiniranje.
Ekipe koje su u stanju da ovako rutiniraju po 7-8 mečeva u nizu su ozb ekipe. Sa tobom se ne slažem i ja bih rekao rezultat je bio povoljan po Radnik kada se sve uzme u obzir.

Falilo nam je više želje u završnici i mogla je vrlo lako da bude petarda. Ima još dosta mana u igri ali eto i mi posle pauze da izgledamo relativno dobro za naše standarde.

Trebala nam je ovakva utakmica, sigurna od starta do kraja i bez primljenog gola.
Last edited by Deep Purple on Sun Oct 22, 2023 8:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Oct 22, 2023 8:10 pm
Voja wrote: Sun Oct 22, 2023 8:02 pm Rezultat daleko iznad igre. Negledljiva fudbalska uspavanka. Nemamo ostricu u napadu. I totalni kolaps sa brojevima na dresovima
Ih bre Vojo, nije moglo rutinskije, ljudi do lopte nisu došli, mi se nismo oznojili i nismo rizikovali. Pravo domaćinsko rutiniranje.
Ekipe koje su u stanju da ovako rutiniraju po 7-8 mečeva u nizu su ozb ekipe.

Falilo nam je više želje u završnici i mogla je vrlo lako da bude petarda. Ima još dosta mana u igri ali eto i mi posle pauze da izgledamo relativno dobro za naše standarde.
Ne znam, ja akciju na utakmici video nisam. Golovi su vise plod slucajnosti. Mozda i gresim, ali... ovakva igra meni ne uliva nadu
Image
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by CRD FCV »

Занимљиво је било видети неколико ствари:
1. Противник није прешао своју половину, барем организовано, сигурно првих 20 минута а можда и више.
2. Неколико покушаја организоване акције након прекида, види се да се нешто покушава.
3. Лопта је ишла од ноге до ноге, дуго нисам видео да разменимо и по 10 додавања смислених.
4. Добро покривање противника и прекидање његовог кретања.

Лепа акција код трећег гола и Јовановићев пас који је лако упропашћен у наставку акције бих издвојио.

Друго полувреме без много акције и више се приводио мећ крају тих 45 минута.

Лепа увертира пред меч са Чуком која ће нас угостити након њиховог меча са Фијорентином. Велика прилика да их оставимо иза нас.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Duplof »

Mislim da smo odigrali taman koliko je bilo potrebno. Igra na momente deluje tečno, a nekad kao da igrači imaju tegove zakačene na nogama. Lazarević, koliko god se borio, nema samopouzdanje, makar tako deluje iz mog ugla. Ni ostalima se ne može zameriti borbenost, vidi se da momci ginu i da se trude. Važna pobeda koja malo diže optimizam ekipi pred gostovanje Čuki.

Kad smo poslednji put u prvom poluvremenu vodili 3:0? S jedne strane mi je krivo što nisu dali još koji gol, ali i razumem pribranost u nastavku s obzirom na kvalitet naše odbrane, pogotovo u kontra napadima.

Sjajan treći gol, ne spomenuh to! :thankyou:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Turija »

Drugo poluvreme je pokvarilo solidan utisak iz prvog. Medjutim,, sto kaze Deep, rutinski do 3 boda.
Ja bih se slozio sa Popovicevom izjavom na kraju utakmice datoj Marini. Nesto je bolje, ali samo nesto i treba jos dosta. Ono sto je dobro, mnogo smo bili sigurniji defanzivno, ali nismo mogli da napravimo opasnije napade. Do golova smo dosli prilicno lako, tj dosta i srecno.
Bice bolje, i za sada, verujem Popovicu.
Sledeca nedelja je kljucna, sto bi rekao doktor Kon.
Cestitke momcima na pobedi.

Edit
Koji nas igrac je isao sa detetom u nasem dresu da pozdravi Sever, posle zavrsetka utakmice? Vrlo lep gest :lala:
Last edited by Turija on Sun Oct 22, 2023 9:08 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by VošaNS »

Odlična igra u prvom poluvremenu, drugo slabo baš.Carević standardno nesiguran,Lazarević slabo,Malbašić užasan i sa klupe.Lepa poseta na utakmici,osim brojeva na dres nemam zamerki.Sledeće kolo idemo Čuki posle Fiorentine lepa šansa da odemo na +4. :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by N13 »

Rutinska pobeda. Na vreme postignuti golovi, posle lagana igra bez puno trosenja ili rizikovanja kartona ili povreda, ali i dalje nedozvoljavajuci protivniku da stvori sansu. Posle 3:0 je ocekivano drugo poluvreme bez previse uzbudjenja. Ne zameram ekipi na tome.

Ono sto bih napomenuo je razocarenje severom. Ne sto se tice navijanja, vec zbog je*enih topovskih udara. Danas su bacili vise topovskih nego sto je njih bilo na tribini. A ne shvataju da time teraju decu sa stadiona. Na zapadu deca beze, placu. Roditelji na pola utakmice sa decom napustaju tribinu. Verujem da je i na istoku bila slicna situacija. Ti topovski ama bas nikome nisu zanimljivi, naprotiv, svi su pizdeli zbog toga.
Razumem rodjendan grupe, razumem i baklje ponekad (iako sam protivnik svakog oblika pirotehnike), ali topovske ne mogu ni da razumem. Nikakva poenta, samo kontra efekat.

Zvucace ruzno, ali voleo bih da savez da zatvori tribinu kada god neko od navijaca baci topovski, pa makar i nas sever bio zatvoren sve dok se ne nauce normalnom navijanju.

Sve najgore smo pricali pre 2 nedelje o Pazarcima zbog 3 topovska. Zamislite da smo mi danas imali stadion bez atletske... ne daj boze.


Edit:
Dresovi lepo izgledaju. Cak i zlatni brojevi lepo izgledaju, ali su ocajno vidljivi. Mislim da bi morali brojevi da imaju plavi ili crni okvir oko zlatne boje.
Turija wrote: Sun Oct 22, 2023 8:52 pm Edit
Koji nas igrac je isao sa detetom u nasem dresu da pozdravi Sever, posle zavrsetka utakmice? Vrlo lep gest :lala:
Rosic :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Milan »

Ja volim udare :mrgreen: Baklje, dimove... Kad već pominjemo tribinu, ono što mi se ne sviđa su ove proslave godišnjica podgrupa. Ne mislim sada konkretno na Grbavicu, ali ko god je slavio u zadnjih nekoliko godina se pojavljivao za tu utakmicu i onda se opet vraća brojka na standardnu. Očigledno je da momci sa severa drže grad, ali nikako da se napravi neki pomak sa brojkom, šta god da se dešava. Šteta...

Nisam baš zadovoljan igrom, pogotovo u drugom poluvremenu. Radnik užasan i ja bih očekivao rutinsko punjenje njihove mreže u takvim okolnostima. Bili su gori od nas na marakani, pa smo od cigana videli kako treba od početka do kraja gaziti (ili bar nastojati) protivnika. Bezopasni smo bili poprilično.

Ubedljiva pobeda svakako raduje.

Lepa poseta večeras!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked