12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Turija »

VošaNS wrote: Mon Oct 23, 2023 5:28 pm Kad se vrati Giorbelidze stvara se gužva na levom beku.Tu su Djordjević,Giorbelidze i Bukinac.Koga biste vi u 11?
Mozda bi mogli preci na trojicu ( Rosic, Crnomarkovic i Djordjevic) u zadnjoj liniji?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by VošaNS »

Turija wrote: Mon Oct 23, 2023 5:41 pm
VošaNS wrote: Mon Oct 23, 2023 5:28 pm Kad se vrati Giorbelidze stvara se gužva na levom beku.Tu su Djordjević,Giorbelidze i Bukinac.Koga biste vi u 11?
Mozda bi mogli preci na trojicu ( Rosic, Crnomarkovic i Djordjevic) u zadnjoj liniji?
Juce se par puta Mateus spuštao na štopera a Djordjević i Lazarević išli gore.Biće Ranko na slatkim mukama :mrgreen:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Mare_Liman »

Turija wrote: Mon Oct 23, 2023 5:41 pm
VošaNS wrote: Mon Oct 23, 2023 5:28 pm Kad se vrati Giorbelidze stvara se gužva na levom beku.Tu su Djordjević,Giorbelidze i Bukinac.Koga biste vi u 11?
Mozda bi mogli preci na trojicu ( Rosic, Crnomarkovic i Djordjevic) u zadnjoj liniji?
Искрено скроз добар предлог, поменута тројица у последњој линији, винг бек Гурам који је офанзивно одличан и мислим да би се Лазаревић исто много боље снашао на винг беку, уз то измене Бјека и Букинац који нису класични бекови и њима би сигурно боље легла та позиција винг бека, а у вези Зука и Матеус, и горе тројка ко против Радника
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by N13 »

Junak iz magle jucerasnje utakmice je Indio.
Neverovatna statistika: 63 uspesna pasa 93%. Od toga 14/15 uspesnih dugih lopti. Kao Pirlo u svoje vreme :cheers:

Image
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by AntonioKasano »

Gruzijac na desnog beka, Lazarevic na klupu i dosta problema bi bilo reseno.
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Milan »

Gruzijac bio u civilu na zapadu, a rečeno je da nema povređenih. Opet, kad se povredio je bilo reči o tome da je gadna povreda, pa bi me zanimalo stvarno stanje stvari...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Mon Oct 23, 2023 8:21 pm Gruzijac bio u civilu na zapadu, a rečeno je da nema povređenih. Opet, kad se povredio je bilo reči o tome da je gadna povreda, pa bi me zanimalo stvarno stanje stvari...
Излази из повреде и то реално дуге и озбиљне, није хтео да ризикује, причао је Ранко на конференцији како је срећан што може да одради квалитетан тренинг са њим, ако већ може да рачуна на све логично да ће га оставити на трибинама и неће ризиковати са њим, против Чуке ће бити на клупи сигурно...

Мислим излазак из повреде и једноставно чување и не ризиковање је главни разлог свега тога нема ту шта да су речене лажне информације
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Rabba »

Turija wrote: Mon Oct 23, 2023 5:41 pm Mozda bi mogli preci na trojicu ( Rosic, Crnomarkovic i Djordjevic) u zadnjoj liniji?
Oću tantijeme na ovu ideju! Ne može ovako više!

Šalu na stranu, pre Đorđevićeve suspenzije pisao sam o ideji da možda polako dolazi vreme da ga prekomandujemo na centarhalfa, ako već ostaje. 32-33 godine, nije to više to što se tiče brzine i prodornosti. Visinu ima, solidnu kontrolu lopte, jedino ne znam da li je skočan. Mi i tako trenutno imamo zjapeći problem u zadnjoj liniji sa manjkom kvaliteta, ne bi štetilo isprobati ga ili ga početi pripremati za tu poziciju. Skinuli bismo pritisak sa Mateusa Indija, Crnomarković(kojeg i dalje ne mirišem, jako) bi imao alternativu pravu, a na kraju krajeva možda bi se mogla isprobati i ta ideja sa 3 u zadnjoj liniji. Da se razumemo, ne mirišem ni Đorđevića, ali ako je već tu, da vidimo šta možemo sa njim
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Deep Purple »

@Rabba Lalatović je gurao Đorđevića i Devetka na štopere ako se dobro sećamo. Samo što je on beše igrao sa pet pozadi a ne sa tri ili se varam? Nije on tada imao igrače koji bi mogli da odigraju ving bek varijantu.

Rosić, Karamarković i Đorđević bi mogli biti interesantan predlog jer su totalno drugačiji tip fudbalera.
@LIMAN

Voleo bih da mogu detaljnije da ti kažem nešto više o tome ali jednostavno ne mogu, samo sam tako čuo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Red Marquis »

Rabba wrote: Mon Oct 23, 2023 8:41 pm
Turija wrote: Mon Oct 23, 2023 5:41 pm Mozda bi mogli preci na trojicu ( Rosic, Crnomarkovic i Djordjevic) u zadnjoj liniji?
Oću tantijeme na ovu ideju! Ne može ovako više!

Šalu na stranu, pre Đorđevićeve suspenzije pisao sam o ideji da možda polako dolazi vreme da ga prekomandujemo na centarhalfa, ako već ostaje. 32-33 godine, nije to više to što se tiče brzine i prodornosti. Visinu ima, solidnu kontrolu lopte, jedino ne znam da li je skočan. Mi i tako trenutno imamo zjapeći problem u zadnjoj liniji sa manjkom kvaliteta, ne bi štetilo isprobati ga ili ga početi pripremati za tu poziciju. Skinuli bismo pritisak sa Mateusa Indija, Crnomarković(kojeg i dalje ne mirišem, jako) bi imao alternativu pravu, a na kraju krajeva možda bi se mogla isprobati i ta ideja sa 3 u zadnjoj liniji. Da se razumemo, ne mirišem ni Đorđevića, ali ako je već tu, da vidimo šta možemo sa njim
Možda bi nam bekovi procvetali tada jer svi igraju (sem Lazarevića) bolje ka napred no nazad. Ali to bi opet po meni, imalo tek smisla da u napadu imamo nekog ko igra zaboravljenu poziciju klasični centarfor. Sa svim ovim našim polušpicevima, 3-5-2 ne vredi ni probati.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Mon Oct 23, 2023 9:20 pm @Rabba Lalatović je gurao Đorđevića i Devetka na štopere ako se dobro sećamo.
Ne sećam se da mu je Đorđević ikada igrao centarhalfa, Devetak već jeste, ali Devetak i jeste bio taj neki štoper i bek. Nedorečen na obe pozicije. Nizak za štopera, nekako nedovoljno prodoran za beka.
Red Marquis wrote: Mon Oct 23, 2023 9:29 pm Možda bi nam bekovi procvetali tada jer svi igraju (sem Lazarevića) bolje ka napred no nazad.
Mislim da mi je ovo i bio povod za tu ideju sa 3 defanzivca, pogotovo jer je to negde bio period Bjekovićevog gubljenja u odbrani.

I dalje mislim da bismo imali izrazito zanimljivu desnu stranu kada bismo u paru nekad isprobali Lazarevića i Bjekovića da drže celu stranu terena kao bek i krilo. Mislim, šta smo sve gledali i šta sve gledamo(neko reče Vukić? Sram te bilo...) , zašto ne bismo pokušali i sa igračima koji imaju neke veze sa nama...

Bjeković potpuno u slobodnom padu, izgubljeno mesto u 11, pa u rotaciji, do nivoa da negledljivog Jeličića guraju tamo. Dečko je izrazito nefudbalski građen, ali imao je dobrih partija za nas. Šteta. Verujem da bi mu neka ving-bek pozicija legla ko budali šamar, ali ko to u ovoj cipiripi ligi igra...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Deep Purple »

@Rabba ubeđen sam da je igrao u nekoliko navrata ali ne zatvaram mogućnost da sam se nešto istripovao.

Indio nije vrhunski igrač ali je igrač koji zna šta radi zadnji vezni na terenu, greške nekim preambicioznim potezima koje su njegovi prethodnici pravili je minimalizovao. Zna kako se vezni kreće, dobro se pomera na terenu, krpi i razume igru.

Vukanović je pojačanje i tu nema dileme po igračkim kvalitetima, meni mnogo više smeta njegov slučaj odnosno kako je doveden, mi smo njega mogli tri meseca ranije da potpišemo i na kraju smo ga doveli poslednjeg dana prelaznog roka? Zašto nije doveden odmah, zašto se oklevalo?

Kembel ima kvalitete za Vojvodinu ali je on trebao dosta ranije da bude doveden i da bude rezerva za Čumića a ne prvo rešenje.

Ovaj tim bi mogao da se analizira jako dugo i poteze koji su vučeni od strane SD-a. Kada uhvatim malo volje za tom temom uradiću neku analizu. Da se čovek dobro zapita…
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by gospodinFKV »

Nije me bilo par nedelja.
Morala se napraviti pauza od Vojvodine malo, pa sam imao dosta toga da nadoknadim.

Sto se tice 3-5-2 formacije, mi nemamo uslova u ovoj ligi za to. Crvena :shit: su mnogo kvalitetnija ekipa, pa to izgleda jezivo. Apsolutno jeeezivo. Videli smo kad je Stolica probao. Videli smo kad je Ivanovic probao. Prosto nemamo kadar za to.
Kad uzmemo Bjekovica u obzir, to je bas steta, jer je decko stvoren za tu poziciju. On se morao prodati ranije, iz prostog razloga jer ovde 3-5-2 videti nece, a napolju bi verovatno procvetao do reprezentativnog nivoa, kad bi ga neki svapski klub uhvatio i nabacio mu jedno 7-8kg misica. Bio bi hibridni Basta.

Djordjevic bi mogao u toj formaciji na levog stopera u trojci, ali ponavljam, duvalo bi na sve strane.

Treba ovoj ekipi dati vremena da se stabilizuje u prvih 5 do kraja jesenjeg dela, pa napasti to trece mesto na prolece. Cini mi se da bismo mogli, uz malo pojacanja, srece i nade da ce jesenji deo usporiti Cukaricki i TSC na tri fronta, kao sto za sada deluje, i da cemo do kraja istog istopiti taj zaostatak.
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by hvylarn »

Deep Purple wrote: Tue Oct 24, 2023 10:20 am @Rabba ubeđen sam da je igrao u nekoliko navrata ali ne zatvaram mogućnost da sam se nešto istripovao.

Indio nije vrhunski igrač ali je igrač koji zna šta radi zadnji vezni na terenu, greške nekim preambicioznim potezima koje su njegovi prethodnici pravili je minimalizovao. Zna kako se vezni kreće, dobro se pomera na terenu, krpi i razume igru.

Vukanović je pojačanje i tu nema dileme po igračkim kvalitetima, meni mnogo više smeta njegov slučaj odnosno kako je doveden, mi smo njega mogli tri meseca ranije da potpišemo i na kraju smo ga doveli poslednjeg dana prelaznog roka? Zašto nije doveden odmah, zašto se oklevalo?

Kembel ima kvalitete za Vojvodinu ali je on trebao dosta ranije da bude doveden i da bude rezerva za Čumića a ne prvo rešenje.

Ovaj tim bi mogao da se analizira jako dugo i poteze koji su vučeni od strane SD-a. Kada uhvatim malo volje za tom temom uradiću neku analizu. Da se čovek dobro zapita…
Igrao je Đorđević u više navrata na poziciji levog štopera, upravo kod Lalata.

Zbiljić je izjavio da su od juna čini mi se pregovaralo sa Vukanovićem ali da se nisu u tom trenutku stvari poklopili, da li je čekao neke drugacije opcije koje su otpale pa smo mi onda uleteli pred sam kraj roka.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by VošaNS »

Rosić i Milosavljević u timu kola. :cheers:
Locked