12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by churguzijanac »

Prva bez jeda ove sezone!
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Wild Srem »



Na dresovima pozadi fali neki outline preko brojeva i imena,mada igraci i nisu bitni uopste,grb se vidi :)
Jel ima neko fotku kako je izgledao pozadi cuveni zlatni dres iz 2007 ?
P.s Ljudi moji kad je zadnji put protivnicki tim protiv nas na poluvremenu imao 0,suteva, 0 kornera ? :mrgreen:
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by VošaNS »

Jel sam samo ja čuo vredjanje od strane sudije Jovanovića?Prvo je vredjao fudbalera Radnika pa potom i Ranka.Govorio je kako treba da ga bude sramota i da ućuti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Rabba »

Veće travestiju od ovih zlatnih brojeva se ne sećam da sam u svom životu video... Moja Vošo, na šta si spala... Konačno smo dospeli tamo gde su nas poslali. U jadnost mediokriteta ovog alibi establišmenta. Fuj.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by fare »

Turija wrote: Sun Oct 22, 2023 8:52 pm Drugo poluvreme je pokvarilo solidan utisak iz prvog. Medjutim,, sto kaze Deep, rutinski do 3 boda.
Ja bih se slozio sa Popovicevom izjavom na kraju utakmice datoj Marini. Nesto je bolje, ali samo nesto i treba jos dosta. Ono sto je dobro, mnogo smo bili sigurniji defanzivno, ali nismo mogli da napravimo opasnije napade. Do golova smo dosli prilicno lako, tj dosta i srecno.
Bice bolje, i za sada, verujem Popovicu.
Sledeca nedelja je kljucna, sto bi rekao doktor Kon.
Cestitke momcima na pobedi.

Edit
Koji nas igrac je isao sa detetom u nasem dresu da pozdravi Sever, posle zavrsetka utakmice? Vrlo lep gest :lala:
Ja mislim da je Rosić pošto se videlo na kraju utakmice nekog doziva :thankyou:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Dragojlo »

Wild Srem wrote: Sun Oct 22, 2023 9:50 pm
Jel ima neko fotku kako je izgledao pozadi cuveni zlatni dres iz 2007 ?
Imao je crvene brojeve, u onom standardnom NAAI fontu....Oivičene tankom belom linijom, kao i prezimena igrača, koja su bila ispod broja... Gore je bio logo Porsche Novi Sad....
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by rykerfcv »

N13 wrote: Sun Oct 22, 2023 9:23 pm

Sve najgore smo pricali pre 2 nedelje o Pazarcima zbog 3 topovska. Zamislite da smo mi danas imali stadion bez atletske... ne daj boze.




Daleko su ti topovski bili od bilo koga da se povredi.
Da nema atletske cisto sumnjam da bi se bacili topovski udari.
Lepa poseta na stadionu i drago mi je sto je bilo dosta mase na severu.
Meni je treci gol prelep,prosto ono Zukicevo iznad glave ufff prelepo.
a 29 se vracamo kuci sa 3 boda!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by ssnigd »

Uzasan Radnik veceras, pa je tesko proceniti da li smo izasli iz krize ili je protivnik totalno nedorastao za prvu ligu.

Sve u svemu, bitna tri boda. Banovo brdo ce pokazati, da li smo naucili lekcije iz ove sezone.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by N13 »

rykerfcv wrote: Sun Oct 22, 2023 11:34 pm
N13 wrote: Sun Oct 22, 2023 9:23 pm
Sve najgore smo pricali pre 2 nedelje o Pazarcima zbog 3 topovska. Zamislite da smo mi danas imali stadion bez atletske... ne daj boze.
Daleko su ti topovski bili od bilo koga da se povredi.
Da nema atletske cisto sumnjam da bi se bacili topovski udari.
Ne znam bas. Nije tacno da je bilo daleko da se bilo ko povredi. To je padalo na pola metra od redara.
Dovoljno je da jedan redar ne vidi jedan topovski da je pao pored njega, i covek bi zavrsio u invalidskoj penziji. A to moze vrlo lako da se desi kad pada kisa petardi oko tebe.
I ko moze da ti garantuje onda da neko ne bi bacao na teren, da je teren blize tribini?
Topovski se koriste samo zato sto imamo atletski stazu, inace ne bi? :D Ne bih rekao.

Ja verujem da je nekome to zanimljivo, ali ne mogu razumeti ni opravdati.
Da imam malo dete i da sam danas bio sa detetom na stadionu, posle 25 minuta bih napustio stadion i odveo dete kuci. A to je danas radio veliki broj roditelja. I ne samo danas, vec svaki put kada se bacaju ta sranja.
Jednostavno, nema poentu. I ne razumem zasto se to ne kaznjava.
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by CRD FCV »

Јачина ових топовских удара је тотално беспотребна. Омета публику а верујем и играче. Они слабији су били сасвим довољни.
Контам да са овим јачим хоће да се направи нека оригинална прича али је она погрешна.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Mark Renton »

Ovo je nešto čemu treba da težimo, da nam ovo postane redovnost. Svaka čast svakom pojedincu koji je bio na stadionu, zaista je pokazana snaga Vošine mase sa svih tribina, još lepši će osećaj biti kada se današnja slika bude izgurala do kraja pogotovo protiv ovakvih timova, zato je neophodna mobilizacija svakog vikenda. Velika šteta što se Banovo Brdo neće moć odraditi, najviše zbog važnosti same utakmice pa ne sumnjam da bi se masa odazvala u dobrom broju na to gostovanje. Braći sa Grbavice srećan 25. rođendan sa željom da proslave još toliko bar 50. puta.
Što se tiče pirotehnike skapirajte da je to neotuđiv deo navijačkog folklora u čitavom svetu od kada postoji navijački pokret, samo je velika razlika kada tribina ne zna da rukovodi pirotehnikom to ste gledali u Novom Pazaru, na našoj tribini to nije slučaj jer se svesno baca na atletsku, imate bezbroj primera gde se utakmice na "olimpijskim" stadionima sa atletskom prekida jer dobace baklje u teren.
Što se utakmice tiče mislim da je ovo prva utakmica ove sezone da naša odbrana nije bila bušna, dobro će im doći na samopouzdanju, ako isti tim bude istrčao na Brdo imamo čemu da se nadamo. Svakako bi bilo idealno da Kajevic pocne od starta ima tu neku sigurnost kod sebe sto nam je potrebno na sredini, jedino je pitanje koliko je spreman
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Maki »

Prvo poluvreme sam prokomentarisao, a u drugom nažalost stara, jalova priča. Sa takvom igrom se nemamo nadati ničemu na Brdu. Trener je trebalo brže da napravi izmene i da ubaci igrače kojima bi rezultat od 3:0 bio izazov da se dokažu. Umesto toga, opet izvodi najbolje raspoložene igrače i daje šansu Malbašiću (koji skida traku Rosiću, kao da je Duća Tadić lično :roll: ), UN i Kajeviću. Od bonus igrača, igrao samo Radulović i po nekoliko minuta Ivanović i Jovanović. Ovaj poslednji je pokazao klasu, i da je za Radulovića Leo Mesi, lično. Njegova igra je jedino što je vredelo pogledati u drugom poluvremenu. Dobro, i Radnik se nešto pitao, jer su se oporavili od našeg blickriga na početku.
Sve u svemu, izuzetno važna pobeda i dobro izabrana postava, koja nije imala slabih mesta i neraspoloženih igrača u prvom poluvremenu. Prekidi sve bolji, pas igra sve tečnija, napad sve prostiji i brži - vidi se napredak. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Turija »

N13 wrote: Sun Oct 22, 2023 11:59 pm
rykerfcv wrote: Sun Oct 22, 2023 11:34 pm
N13 wrote: Sun Oct 22, 2023 9:23 pm
Sve najgore smo pricali pre 2 nedelje o Pazarcima zbog 3 topovska. Zamislite da smo mi danas imali stadion bez atletske... ne daj boze.
Daleko su ti topovski bili od bilo koga da se povredi.
Da nema atletske cisto sumnjam da bi se bacili topovski udari.
Ne znam bas. Nije tacno da je bilo daleko da se bilo ko povredi. To je padalo na pola metra od redara.
Dovoljno je da jedan redar ne vidi jedan topovski da je pao pored njega, i covek bi zavrsio u invalidskoj penziji. A to moze vrlo lako da se desi kad pada kisa petardi oko tebe.
I ko moze da ti garantuje onda da neko ne bi bacao na teren, da je teren blize tribini?
Topovski se koriste samo zato sto imamo atletski stazu, inace ne bi? :D Ne bih rekao.

Ja verujem da je nekome to zanimljivo, ali ne mogu razumeti ni opravdati.
Da imam malo dete i da sam danas bio sa detetom na stadionu, posle 25 minuta bih napustio stadion i odveo dete kuci. A to je danas radio veliki broj roditelja. I ne samo danas, vec svaki put kada se bacaju ta sranja.
Jednostavno, nema poentu. I ne razumem zasto se to ne kaznjava.
Slazem se.
Za nekog zanimljivo ( onog koji baca), za druge opasno da postanu invalidi. Isto kao i pucanje na svadbama, gde bude ranjavanja, pa i smrtnih slucajeva.

U Grckoj prekinut derbi, kod suseda hapsenja zbog pesama, pirotehnike, transparenata. U svakom slucaju, sve je to remecenje javnog reda i mira i dovodjenje u opasnost ljudi, traumiranje dece, i ucesnika dogadjaja. Uefa zabranjuje pirotehniku i kaznjava, naravno, ne bez razloga. Verovatno ce se morati i strozije. Pesma, aplauzi, klupsko obelezije je ono sto je lepo videti na tribinama, decu i sve ucesnike da se osecaju prijatno i bezbedno na stadionu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik, nedelja 18h

Post by Mare_Liman »

Maki wrote: Mon Oct 23, 2023 7:23 am Prvo poluvreme sam prokomentarisao, a u drugom nažalost stara, jalova priča. Sa takvom igrom se nemamo nadati ničemu na Brdu. Trener je trebalo brže da napravi izmene i da ubaci igrače kojima bi rezultat od 3:0 bio izazov da se dokažu. Umesto toga, opet izvodi najbolje raspoložene igrače i daje šansu Malbašiću (koji skida traku Rosiću, kao da je Duća Tadić lično :roll: ), UN i Kajeviću. Od bonus igrača, igrao samo Radulović i po nekoliko minuta Ivanović i Jovanović. Ovaj poslednji je pokazao klasu, i da je za Radulovića Leo Mesi, lično. Njegova igra je jedino što je vredelo pogledati u drugom poluvremenu. Dobro, i Radnik se nešto pitao, jer su se oporavili od našeg blickriga na početku.
Sve u svemu, izuzetno važna pobeda i dobro izabrana postava, koja nije imala slabih mesta i neraspoloženih igrača u prvom poluvremenu. Prekidi sve bolji, pas igra sve tečnija, napad sve prostiji i brži - vidi se napredak. :cheers:
Ако Маки нема неку претерану замерку, задовољан неким стварима и каже да се види напредак мислим да је утакмица и више него одлично одрађена :mrgreen: , шала на страну Маки надам се да разумеш,
што се измена тиче мислим да је видео да се Радник буквално предао после првог полувремена и да је желео да пронађе форму играчима попут Малбашића да се разиграју без притиска, мада то са њим и није баш успело, једино мислим да су онда Јовановић и Ивановић требали добити више минута... Све у свему јако битна победа, прво полувреме сјајно, друго оправдано, даће Бог да се на Брду врати све за она претходна гостовања, и да се дигнемо на 4. место :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA – Radnik 3:0 (3:0)

Post by Turija »

Hteo bih da dodam jos neke stvari u vezi sinocne utakmice.
Prvo, pohvalio bih igru Mateusa. Poziciono i tranziciono odlican, brz protok lopte i odluke. Iako pas nije najsavrseniji, ali tajming i izbor odlican. Ubrzao nam je igru i osigurao defanzivu. Sa ovim elementima omogucio Zukicu i Milosavljevicu bolju igru.

Vukanovic je doneo potrebno iskustvo u napadu. Nema jos uvek dovoljno snage, ali podize pouzdanje ekipi u ofanzivi. A, Radulovic doneo bolje izvodjenje kornera, dok ostaje duzan za igru u polju i napadu.
Kembel uneo brzinu i opasnost po protivnicku odbranu, a mladi Jovanovic talenat.

Odbrana nam se stabilizovala zahvaljujuci stoperskim parom Rosic- Karamarkovic i povratkom Djordjevica na levom beku. Rosic odlican sa dugim pasom i dodavanjem nasim igracima glavom u skoku.
Carevic juce nije imao nesto posla, ali bio OK, osim ponovljene nonsalancije pri napustanju sesnaesterca.

Lazarevica gotivim zbog izgaranja, ali ne znam koliko moze poraviti tehniku i tajmeng dodavanja?

Ranko je juce zakasnio sa izmenama, dok Malbasic nikako da popravi formu. Sve ono izgleda, sad ce ga krenuti i onda nista. Za njegovo iskustvo, previse upropascenih lopti, za razliku od npr. Vukanovica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked