Video fajlovi...

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Video fajlovi...

Post by Radoye »

Cane wrote: Mon Sep 11, 2023 8:01 pm Zaista sjajni snimci i podsećanje na neke blistave navijačke trenutke. Hvala svima za ovo.
A kad smo već kod toga zar ne bi bilo dobro ponoviti barem nešto ovako, makar i delimično na Karađorđu nekada. Uz ovakvu energiju na tribinama ne vidim da bi nam bilo teško nositi se s bilo kim, a da ne pominjem neke Čuke, TSC i slične.
Znam da to velikoj većini trenutno deluje utopistički i skroz nerealno ali ja duboko verujem da se to može desiti. Naravno, neće sigurno samo od sebe i preko noći, ali uz drugačiji, pošten pristup i veliki rad u samom klubu a onda i uz odgovor koji bi na to usledio sa strane navijača i javnosti sve je moguće i dostižno. Za sada, ne bi bilo loše da ljudi u klubu pogledaju ove snimke i bar malo se zamisle.
Diskutovali smo o ovome - nije cak stvar ni do nedostatka rezultata i trofeja nego naprosto do sveopsteg nekvaliteta domaceg fudbala i manjka neizvesnosti - sampion se unapred zna, i zna se da cemo pred njim skinuti gace jer tako moramo i to je to. Tako da tu nema sta da se vidi, ni sa ovima koji moraju da nas pobede a ni sa ovima sa suprotnog kraja tabele jer tu fudbala naprosto nema. Toliko se srozala takticka i tehnicka obucenost fudbalera u Srbiji, toliko je lose i fizicka sprema, osim nekoliko pojedinaca koji iskacu prirodnim talentom i za koje postoji sansa da ce ih neko nekad kad izadju napolje izbrusiti u fudbalere vecina igraca u domacem elitnom takmicenju je na nivou kvaliteta kakav je pre 20-30 godina bio u zonskim ligama.

E sad, kad bi klub ucinio sta je do njega - dakle ulozio u fudbalsku skolu i omladinski pogon, pocev od skautiranja i selektiranja najboljih klinaca iz cele pokrajine pa i sire pa do strucnog i kvalitetnog rada sa njima da stasaju u kompletne igrace dok stigne vreme za potpis prvog profi ugovora i promociju u prvi tim, onda odrzavanje zdrave konkurencije u prvom timu gde bi uvek igrali najbolji i najspremniji a ne menadzerske seme, do na kraju ako nista drugo makar da se pokazu zubi onima cije se ime ne pominje a koji "moraju" da pobede, pa neka i pobede ali da okrvave gace za tu pobedu a ne da protiv nas igraju rekreativne utakmice - onda bi na Karadjordju imalo sta i da se vidi, pa bi se i publika vratila.

Jer ako vec ne mozemo zlu da pariramo na nacionalnom nivou (sto u Srbiji niko ne moze) u Novom Sadu i neposrednoj okolini ipak jos uvek postoji solidan slaninarski kapacitet samo sto je sistematski ubijan u pojam. Dalo bi se to razmrdati i probuditi vrlo lako samo da se oseti da je u pitanju cista prica i da je potkovana nekakvim opipljivim kvalitetom a ne samo fal'te me usta da vas ne poderem. Mislim da uz punu slaninarsku mobilizaciju Novi Sad je jedina sredina u Srbiji gde bi lokalni klub mogao navijacki da nadjaca prestonicki dvojac. Sto je u isto vreme i za ponos i za tugu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Video fajlovi...

Post by Krle »

Satrlo nas zlatno doba, kao veliku većinu drugih...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Video fajlovi...

Post by rykerfcv »


Slucajno sam naleteo na ovaj video.
Snimak zlata vredan
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Video fajlovi...

Post by Wild Srem »

Ne znam da li je neko vec okacio ovaj video, al bas je zlata vredan.

User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Video fajlovi...

Post by Milan »

U zadnje vreme stalno nešto tražim... :) Ne uspevam da nađem pesmu o Voši od Proleća. Da li je neko ima možda?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Video fajlovi...

Post by LIMAN »

Milan wrote: Wed Mar 06, 2024 4:00 pm U zadnje vreme stalno nešto tražim... :) Ne uspevam da nađem pesmu o Voši od Proleća. Da li je neko ima možda?
Nema na yt, ima ovde:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Video fajlovi...

Post by Milan »

Hvala! Bilo je ranije na YT, a bilo bi super da neko opet upload-uje.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply