Video fajlovi...

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beli
Posts: 6
Joined: Sat Jan 16, 2021 12:58 am

Re: Video fajlovi...

Post by Beli »

Pozdrav od mene i za pocetak dva videa iz sampionske 88/89 sezone a ako hoce admin da postavi na sajt posto nedostaju.
Prvi je sa Banjice 25.kolo dosta kratak 36 sekundi ali se barem vide golovi iz regularnog dela.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=G2VaA-9 ... =beli19841[/video]

Drugi je malo duzi izvestaj iz NS-a protiv Celika u 32.kolu.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=MPH8ZdU ... =beli19841[/video]

Zahvaljujem se drugu Go West-u na isecanju snimaka posto su oni bili u okviru nekadasnjeg sportskog pregleda. :cheers:
Ja samo rovarim po netu :mrgreen: i trazim ostale snimke iz te sezone koji nedostaju.
Mene,ako se sete,na dan bezbednosti sete se ako ne nikom nista,to je bila moja duznost da radim.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Video fajlovi...

Post by slanina »

Vojvodina - Crvena Zvezda 1:0 (1959.)


[video]https://www.youtube.com/watch?v=afQQ3F2xr2A[/video]

Gle publike i uglavnom sve naši navijači...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
NiNa
Posts: 33
Joined: Sat Aug 31, 2013 10:59 pm

Re: Video fajlovi...

Post by NiNa »

slanina wrote:Sportski pregled - 18. kolo (1986.)

Sezona kad smo ispali i poraz protiv Želje tamo 2:1.Uopšte se ne sećam ovog golmana Stojanovića,odakle je taj došao ako neko zna?

Voša na 4:41.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=hUJqXoszkuc[/video]
U pitanju je Aleksandar Stojanović Dika - ex golman Zvezde (generacija koja je igrala finale kupa UEFA)
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Video fajlovi...

Post by slanina »

https://fb.watch/bfG83Um2ka/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo nekada. :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Video fajlovi...

Post by VošaNS »

Da li neko možda može da pošalje link pesme slaninar stari ulicama luta,hvala :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Video fajlovi...

Post by Deep Purple »

VošaNS wrote: Sun Jul 23, 2023 1:58 pm Da li neko možda može da pošalje link pesme slaninar stari ulicama luta,hvala :mrgreen:


Premotaj od drugog minuta krece
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Video fajlovi...

Post by VošaNS »

Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 2:04 pm
VošaNS wrote: Sun Jul 23, 2023 1:58 pm Da li neko možda može da pošalje link pesme slaninar stari ulicama luta,hvala :mrgreen:


Premotaj od drugog minuta krece
Hvalaa :D
User avatar
Mare_Liman
Posts: 944
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Video fajlovi...

Post by Mare_Liman »

Је л има неко можда видео о документарцу о навијачима Војводине 2008 ако се не варам, на јутјубу има само трејлер, ако неко од старијих има да подели ...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Video fajlovi...

Post by Deep Purple »

Mare_Liman wrote: Fri Aug 18, 2023 11:06 pm Је л има неко можда видео о документарцу о навијачима Војводине 2008 ако се не варам, на јутјубу има само трејлер, ако неко од старијих има да подели ...
Nema brate i ja sam se ubio tražeći. Našao sam snimak pet min dug ako se ne varam. Popadali su svi linkovi. Na primer Huk sa severa sam našao sve brojeve ali dokumentarac ništa… Sigurno da ima neko snimak i bilo bi lepo da uploaduje. Burazer mi je više u tim navijačkim vodama, mogu ga pitati da “zaroni” malo i da nađe.
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Video fajlovi...

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Fri Aug 18, 2023 11:37 pm
Mare_Liman wrote: Fri Aug 18, 2023 11:06 pm Је л има неко можда видео о документарцу о навијачима Војводине 2008 ако се не варам, на јутјубу има само трејлер, ако неко од старијих има да подели ...
Nema brate i ja sam se ubio tražeći. Našao sam snimak pet min dug ako se ne varam. Popadali su svi linkovi. Na primer Huk sa severa sam našao sve brojeve ali dokumentarac ništa… Sigurno da ima neko snimak i bilo bi lepo da uploaduje. Burazer mi je više u tim navijačkim vodama, mogu ga pitati da “zaroni” malo i da nađe.
Ако можеш питај га нек нађе,тражим тај снимак већ 7 година :whistler:
Само нађем трејлер али цео снимак никако,и ако се не варам било је Хук са трибине књига ако неко има нек подели пдф формат.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Video fajlovi...

Post by rykerfcv »


Jedan od najboljih navijackih klipova
Pogle ogradu jebote sunce...
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Video fajlovi...

Post by Milan »



Kad smo kod videa i finala kupova... Meni je ovo naš najbolji i najdraži snimak ikada. Tada smo iznenadili sve svojom brojnošću i nastupom, pa i sami sebe. Takva energija se dešava jednom u 100 godina. I pored ubedljivog poraza, mi smo grmeli kao da nam je bilo zadnje u životu. Probijali brojčano nadmoćnije cigane, da ni njima nije bilo jasno odakle smo takvi ispali. Sećam se da kad je bus sa mojom ekipom pristajao kod stadiona da smo pomislili da su nas greškom isporučili ispred severa, jer se niko nije nadao da će zateći pun plato Slaninara ispred juga JNA. Lepa navijačka vremena...


p.s. Ranije je ovo bio RF ili Stoikov nalog. Ne znam da li neko može da skine i sačuva ovaj klip za svaki slučaj...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Video fajlovi...

Post by slanobarac »

A naši u zlatnim dresovima. :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1624
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Video fajlovi...

Post by ogi »



A ovo je moj najdrazi klip. Posle gola Mojsova, ceo istok grmi sledecih 5 minuta!!! Uvek se najezim.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Video fajlovi...

Post by Cane »

Zaista sjajni snimci i podsećanje na neke blistave navijačke trenutke. Hvala svima za ovo.
A kad smo već kod toga zar ne bi bilo dobro ponoviti barem nešto ovako, makar i delimično na Karađorđu nekada. Uz ovakvu energiju na tribinama ne vidim da bi nam bilo teško nositi se s bilo kim, a da ne pominjem neke Čuke, TSC i slične.
Znam da to velikoj većini trenutno deluje utopistički i skroz nerealno ali ja duboko verujem da se to može desiti. Naravno, neće sigurno samo od sebe i preko noći, ali uz drugačiji, pošten pristup i veliki rad u samom klubu a onda i uz odgovor koji bi na to usledio sa strane navijača i javnosti sve je moguće i dostižno. Za sada, ne bi bilo loše da ljudi u klubu pogledaju ove snimke i bar malo se zamisle.
Post Reply