Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 769
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by VošaNS »

MOŽDA LOZNICA I NIJE BILA DOBRA IDEJA Veliki problem pred finale Kupa!

https://www.maxbetsport.rs/crvena-zvezd ... bgNhZW0CMT

Izgleda da je počelo sa pritiscima da se finale prebaci u beograd. Prema ovom tekstu i da se igra u Loznici podela karata neće biti jednaka. Uprava treba da zahteva na svim kartama koje pripadaju našim navijačima, a to je čini mi se 50%. Ispod toga ne.
Kafa
Posts: 36
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Kafa »

VošaNS wrote: Thu Apr 25, 2024 11:59 am MOŽDA LOZNICA I NIJE BILA DOBRA IDEJA Veliki problem pred finale Kupa!

https://www.maxbetsport.rs/crvena-zvezd ... bgNhZW0CMT

Izgleda da je počelo sa pritiscima da se finale prebaci u beograd. Prema ovom tekstu i da se igra u Loznici podela karata neće biti jednaka. Uprava treba da zahteva na svim kartama koje pripadaju našim navijačima, a to je čini mi se 50%. Ispod toga ne.
Znači krenulo je već, kakva bljuvotina od teksta :evil:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1378
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

Маки заменик капитена треба да буде мали гробар татин син Лаки Јовановић?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2047
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by N13 »

Ocekivalo se da se krene sa pritiscima.
I samo zato se nadam da ce ostati u Loznici.

Inace moje misljenje je da je za nas bolje da se igra u rupi.
Beogradjani mi ne deluju toliko zagrejani za kup, za njih je sezona gotova zavrsetkom svih njihovih derbija u sezoni.
Ovde u Loznici se pali masa iz tog dela Srbije i RS, jer po prvi put im tu gostuje mezimica.
Samim tim cemo tu biti u velikoj manjini na i ovako malom stadionu.

Oba kluba ce dobiti jednak broj karata, ali to nece biti 50% kapaciteta stadiona. Nikad nije ni bilo. Samo manji deo ide klubovima (po cetvrtinu ako se ne varam), a ostalo je ide u slobodnu prodaju, sto ce naravno cigosi iz Macve i Podrinja razgrabiti.
Jos ce sigurno kapacitet stadiona biti smanjen zbog bezbednosti.. tako da cemo dobiti mozda 1000-1500 karata.

Koliko god mozda suludo zvuci, mislim da bi odnos u broju nasih i njihovih bio mnogo povoljniji (za nas) u beogradu nego u Loznici. Jednostavno, u bg bismo dobili 7-8 hiljada karata, u Loznici 1000-1500.
Ali kao sto rekoh, samo zato sto igraju prljave igre, nadam se da ce ostati u Loznici
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Voja »

Da se jos malo vratim na Koraca... kakvog mi fajtera u timu imamo, setite se kako je tokom meca pao na ledja, samo ustao, otresao se i nastavio dalje :cheers:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Milan »

Rekoh ja šta će pokušati…

A u tekstu na kraju “a mora se ostaviti i jedna tribina za navijače Vojvodine…”. Pa jebem vam mater bahatu!

N13 wrote: Thu Apr 25, 2024 12:18 pm

Koliko god mozda suludo zvuci, mislim da bi odnos u broju nasih i njihovih bio mnogo povoljniji (za nas) u beogradu nego u Loznici. Jednostavno, u bg bismo dobili 7-8 hiljada karata, u Loznici 1000-1500.
Ali kao sto rekoh, samo zato sto igraju prljave igre, nadam se da ce ostati u Loznici

Teško da mi možemo ponoviti ovakve cifre. Koliko god bih voleo da je drugačije, ne čini mi se da možemo animirati više od par hiljada ljudi za finale…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1378
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

Ја сам мишљења да нама више одговара тај мали стадион него њима, па колко год да нас оде њих неће бити више од онога колко може да стане. Зато су већ и почели да кукају. Нисам за Београд. Па и нама ће доћи браћа из Бањалуке, што то шупак овај није навео у овом смећарском тексту.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 994
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Mare_Liman »

Лозница много боља опција, уједначено стање на трибинама, нов стадион, непознат и нама и њима, на ЈНА би било тотално неуједначено, слично ко 2007, треба се до краја изборити за Лозницу и да се напуни добијен капацитет са наше стране!
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Maki wrote: Thu Apr 25, 2024 11:34 am
gospodinFKV wrote: Thu Apr 25, 2024 10:30 am aLi DeEP, oN Je CiGAn, i jOs dOBiO tRaKU oD ZuKIcA :greenbutt:
Ako je tebi i ostaloj nekolicini, koji se uvek uvrede na moj komentar o ciganskom duhu ove generacije Vojvodine, to normalno, onda u redu.
Mislim da bi bila elementarna kultura da naš kapiten javno kaže da navija za Vojvodinu, jer se to nažalost ne podrazumeva.
Glavna moja zamerka Popoviću je bila to suludo skidanje trake Zukiću i davanje Malbašiću, a to zameram i Bandoviću.
To doživljavam ne samo kao nepoštovanje već kao pišanje po Starom klubu. Može im se, jer su ovde došli ne zbog svojih ljudskih i trenerskih kvaliteta, već silom i preko veze. Bukvalno niko nije čuo za njih pre toga
Ako i u nedelju opet bude ovakva izmena (treći put), napustiću stadion. Da gledam derbi Zvezda-Zvezda, ne pada mi napamet. :roll:
Haha menjas teze, ali okej.
Niti se vredjam, niti mi je sad nesto bitno, ali kao sto ti pecas ljude nekim suludim izjavama, tako malo volim i ja da pecam.
Da mozes da se vratis u recimo '89, je l' bi ti i Sestica terao?

Nigde se u svetu kapiten ne pita za koga navija, pogotovo ako nije dete kluba, jer se podrazumeva da je vojnik kluba za koji igra. Posto to u Srbiji nije slucaj, ja nemam nista protiv da se to pitanje postavi, ali samo onda kada je to potrebno. Svi ovi sto doprinose ''ciganskom duhu'' trenutno apsolutno ginu za dres. Taj sa trakom prvi. No, uostalom, videcemo ko ce i koliko da grize protiv kojeg kluba u nedelju, pa cemo pricati. Svi ti kojima bi ti ostavio otvorena vrata povratka u klub su se dobrano po**ali po istom, ali posto su njima krvna zrnca belo-crvena, a ne crveno-bela (mada je to mozda i najvise upitno ovde), onda je to okej i treba da zinemo opet.

Nista, ako Bandovic cita forum, neka resi te izmene ko covek i da se ustanove pravila:
Bivsi igraci zvezde moraju u razlicite grupe za proslave gola.
Bivsi igrac zvezde ne sme da menja Zukica. Isto tako ne sme da startuje pre Zukica. Ne sme da nosi traku posle Zukica. E, da, ne sme ni pre Zukica. Zapravo, ako Zukic nije na terenu, traku staviti oko stative, da stativa bude kapiten dok Zuka ne udje, osim, naravno, ako stativa nije proizvedena u Beogradu. Ako jeste, onda na korner zastavicu, pa na Lazarevica ili Bjekovica. Tim redom.
Vukanovic, Njegos i Vukan pod obavezno da se vrate u vreme, da zanemare to ko u kuci navija za koga, i od petlica pocnu da navijaju za Vojvodinu.

Mislim da su to razumna ocekivanja. :cheers:

Sto se tice stadiona, ako uprava uopste pomisli da prihvati ovo sta se kuva u medijima, slobodno mogu da spakuju kofere. Kao sto je ova polusezona bila test za igrace i Bandovica, tako su ovakve stvari test za Zbiljica. Ni milimetar crvenim smradovima.
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Thu Apr 25, 2024 12:59 pm Лозница много боља опција, уједначено стање на трибинама, нов стадион, непознат и нама и њима, на ЈНА би било тотално неуједначено, слично ко 2007, треба се до краја изборити за Лозницу и да се напуни добијен капацитет са наше стране!


S tim da je tad bilo neko drugo vreme i neka druga energija, pa smo ih te 2007. navijački pokidali iako su bili višestruko brojniji i na terenu nam uvalili 3 komada.
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1638
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by CRD FCV »

Пошто очекујем да ће продаја карата у Лозници бити преко благајне, управа би могла превентивно да делује и купи још неких 2000 карата и то подели или прода нама. И проблем решен.
Осим ако нема ограничено колико карата може по особи. Онда треба организовати групни одлазак у Лозницу на куповину карата.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

Kafa wrote: Thu Apr 25, 2024 12:03 pm Znači krenulo je već, kakva bljuvotina od teksta :evil:

Одвратни су.
Што сте најављивали Лозницу који к ако вам је мали капацитет?! И нема слободне продаје ако се тамо игра. Пола пола се деле карте и здраво. Клуб не треба да пристане на ништа друго
1892
Posts: 1056
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by 1892 »

Loznica je idealna. Klubovi finalisti dobijaju karte i prodaju svojim navijačima - 4 hiljade nama a isto toliko i njima. Nama jedna bočna tribina i jedna iza gola a tako i njima. Jednostavno je. Mi imamo kapaciteta da napunimo naš deo a za ostalo nas zabole. Tekst sa linka je umobolan. j**e nam se za sve cigane i iz Šapca i Loznice a i iz Bijeljine. Nek se uklope u kapacitet.

Ni po koju cenu ne treba pristati na promenu stadiona.
Ako se na to pristane ništa neće oprati Zbiljića sramote.

Još jedna stvar, ne znam da li je neko već prokomentarisao. Dugo godina nismo imali boljeg sudiju od ovog bucka iz polufinala. Bio je sjajan. Puštao je čvrstu igru. Ni jedan faul nije svirao na njihova konstantna valjanja. Sve vreme je držao konce utakmice u svojim rukama. Svaka mu čast. Jedina zamerka su 3 min produžetka.
Come on you Reds!
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by ultra komsa »

Upravo je ovo ono o čemu ja pričam. Kakvi bakrači i parole, ovo je kancer svega živog.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Sigurno će morati da se prave i tampon zone. Očekujem po 3,5k i ćao. To je veoma izvodljiva cifra za nas.
Ovi ako se bune zbog navale Srba iz RS (kapa dole ovom "novinaru" nasmejao me je svojim bulažnjenjem) premestiti meč u Bačku Topolu :dance2:

A ozbiljno. Ovo je stohiljaditi pokazatelj kakva smo mi divljina. Nijedno pravilo nije pravilo, ništa se nikad ne ispoštuje, sve se konstantno namešta i tweakuje ka njima. I 99 odsto ciganštura ni ne pomisli da sve što rade je širenje metastaza već ionako smrtno bolesne lige.
Io odio Belgrado
Post Reply