1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by ssnigd »

Vukic je spor i trom, ne vidim kako bi nam mogao pomoci. Bolje je da trpimo i guramo Ivanovica tamo.
Jos uvek ne verujem da nama gori spic pozicija, a da mi u junu dovodimo Vukica kao prvo pojacanje...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Mare_Liman »

Вукић је класични "таргет-ман" ,налик Жируа што је Дееп рекао, на ког ће ићи дуге лопте, он ће их сачувати, одиграти повратну, заградити се, скочити и искористити неки користан центар шут, видело се да је користан кад имамо модерног и квалитетног офанзивног везног што је у јучерашњем случају био Јовановић, који ће одиграти са њим дупли пас или неколико пасова на малом простору, где ће Вукић сачувати лопту, а офанзивни везни или крило наставити кретање... Није уопште лош играч, једноставно се не уклопа у наш систем "игре" ако га уопште и имамо, ако се искористи на начин који треба може бити веома користан ко што је био по мени на Кипру и у пар наврата на Карађорђу где је задржао доста лопти и добијао ваздужне дуеле, јебига човек сваку 5. утакмицу добије и прилику и то неких 15 мин ми очекујемо Левандовског... Свакако треба га упарити у оваквим ситуацијама кад уђе Јовановић на офанзивног везног ил кад имамо Ковачева или Кембела по крилима, он је до сад једино био у пару са Малбашићем што никако није добро, имао је пар солидних "акција" са Чумићем ал једино су против Апоела играли у тандему па није било толико простора за све то... Мислим да би био одличан у тандему са Симићем, ко што смо на почетку прошле сезоне имали тандем Николић - Симић, Симић брз, наставља кретњу, а Николић купи, гради и оставља лопте њему, Сланоборцу се извињавам што се опет на форуму споменуо Симић, ал морао сам неки конкретан пример да дам :cheers: Све у свему да ме неко не схвати погрешно, није он толико квалитетан колико нам је потребно, али проблем је и што га ми не искоришћавамо на начин на који треба, свакако може бити више користан него квалитетан само га треба искористити на прави начин, треба му неко с ким ће играти, ко ће наставити кретање, а то Малбашић па и Радуловић бар за сад баш и нису...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by N13 »

Nije Vukic toliko los koliko se etiketira ovde. Naravno nijd nista pokazao, ali nije ni da je imao sansu.
Jedine minute je dobijao na pocetku sezone protov Apoela i blizanaca gde smo bili u podredjenom polozaju, a takav tip igraca ne moze biti istaknut ako sko podredjeni.
A mi slaninari moramo imati pik na nekog i to je to. Tradicija :) na njega imamo pik jer je placen.

Inace, generalno mi imamo problem da prihvatimo napadace tog tipa. Ako vratite film malo u nazad, seticete se sa su npr i Skuletic i Pavkov imali dosta los tretman na forumu. A ispostavilo se kasnije da nisu bas toliko losi igraci, naprotiv.

Sta cemo npr ako ode Vukic i eksplodira negde drugo? Npr kod blizanaca?

Znam da nam nije to u krvi, ali morali bismo pokusati biti malooo vise objektivni kada je u pitanju tretman igraca kod nas. Nije u redu da neki budu prihvaceniji od drugih. Znam da ne mogu nasa deca i kupljeni igraci imati isti kredit kod navijaca, ali opet trebalo bi svima dati sansu da se pokazu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Radoye »

Nije Vukic juce bio usamljen u spicu, mi smo u drugom poluvremenu zapravo stajali u 4-3-3 e sad jbg tu nema nijedan kompletan fudbaler pa nijko ne moze da se proslepuje uz ostale i tako i Vukic, sve njegove se mane ogole... Nisu nasi igraci pojedinacno katastrofalno losi ali kad svi imaju nekakvu "falinku" to je jako tesko ukomponovati u funkcionalnu celinu i napraviti tim od toga. Svakome od njih treba bas odredjen profil igraca uz njega da mu krpi tu gde je tanak i da ovaj njemu isto tako krpi a to sastaviti skoro je nemoguca misija.

Ako se sad u ovom roku opet navuce gomila igraca na kilo zive vage necemo nista uraditi, treba nam ne vise od 2-3 ali prava kompletna igraca da nas ispovezuju i uz koje ce i ovi sto ih imamo odmah izgledati bolje. Jer ako opet dovucemo poluproizvode i izmenjamo ove sadasnje s njima opet cemo isto biti busni i falicni samo mozda na neki drugaciji nacin. Ali dobro biti nece.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Rabba »

Niti se o Vukiću mišljenje formira na osnovu 3 utakmice. Kad god je igrao, bio je gotovo neupotrebljiv. Sidraši su OK, ako imaju mesta u trenutnoj taktici. Gurati sidraša da igra nešto što nije njegov stil nije njegova krivica, već onoga ko ga je doveo. Za ono što mi igramo, Vukić je katastrofa. Za nešto drugo, morali bismo ga videti u tom nekom drugom sistemu. A Ssmo da podsetim, Vukić se predstavio onim promašajem u Nikoziji, kad ga je lopta pogodila i izašao je 1 na 1 sa golmanom. Ono bi petlić bolje završio, ovaj naš prvi špic je dodao loptu golmanu.

Što se prilika drugim igračima daje, daju im se ovde, bogami i puno više nego što zaslužuju. Ovde se ljudi sećaju mnogo boljeg fudbala, pa kad vide ove antitalente naravno da će da proosciluju. Dolaze igrači bez osnovnih elemenata fudbalske igre, plaćeni su kao da su reprezentativci, a ti sad recimo Milosavljevića da pustiš u Inđiju, jebeš mi sve ako bi napravio neku vidljivu razliku. Pa ako moram da biram da li ću da gledam kantu iz naše škole ili zlatnu kantu iz Lučana/Niša/Beograda/Crne Gore, nije baš čudno da ću podržati puno više našeg izdanka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Maki »

MiSmoFKV! wrote: Wed Dec 06, 2023 6:22 pm Makijev duh ušao u Ranka :mrgreen:
Mare_Liman wrote: Wed Dec 06, 2023 8:53 pmМислим како мене тако и највише Макија радује чињеница за колико играча из наше школе и са колико младих играча смо завршили утакмицу, браво за Ранка што је сваком дао шансу и минуте данас :cheers:
:cheers:
Ovo je najveći benefit utakmice, uspeli smo da oživimo neke igrače i imali dva debitovanja: Tanjga i Kovačev.
Ne znam da li se na prenosu videlo, ali pri izlasku Malbašić je pošao ka Zukiću da mu stavi traku, ali je ovaj to odbio, tako da je Jeličić bio kapiten do kraja...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Turija »

Maki wrote: Thu Dec 07, 2023 6:33 pm
Ne znam da li se na prenosu videlo, ali pri izlasku Malbašić je pošao ka Zukiću da mu stavi traku, ali je ovaj to odbio, tako da je Jeličić bio kapiten do kraja...
Videlo se u tv prenosu, a i meni nije jasno zasto je Malbasic to ucinio. Da li je Zukic odbio ili je Malbasic preskocio Zukica?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Maki »

Meni se učinilo da je Zukić odbio.
Severni Banat
Posts: 7
Joined: Sun Aug 06, 2023 9:34 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Severni Banat »

Na prenosu je delovalo da je Malbasic odbio Zukica...jos mu je odgurnuo ruku.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Turija »

Severni Banat wrote: Thu Dec 07, 2023 8:09 pm Na prenosu je delovalo da je Malbasic odbio Zukica...jos mu je odgurnuo ruku.
I meni se tako ucinilo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Maki »

Au... :oops:
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by VošaNS »

Severni Banat wrote: Thu Dec 07, 2023 8:09 pm Na prenosu je delovalo da je Malbasic odbio Zukica...jos mu je odgurnuo ruku.
Kapitenski potez baš. Malbasiću odlazi sam.
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Milan »

Malbašić je krenuo ka Zukiću da mu da traku. E sad, da li je Zukić odbio ili je po redu trebalo da je prvo dobije Jeličić, ali je Malbašić to prevideo, to ne znamo. Nemojte da ovde nagađamo i razapinjemo nekog bez dokaza.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Severni Banat
Posts: 7
Joined: Sun Aug 06, 2023 9:34 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Severni Banat »

Imam video tog momenta ali ne znam kako da postavim video. Ako moze neko da mi objasni u privatnoj poruci bio bih zahvalan.
Post Reply