Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
rykerfcv
Posts: 767
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by rykerfcv »

Mark Renton wrote: Wed Apr 24, 2024 10:48 am Citam medije danima nigde se ne pominjemo, dok sa druge strane pljuste vesti o Radnickom i blizancima. I treba tako bas zbog toga sam najvise ubedjen da cemo ih danas zveknuti i bas zbog toga ce pobeda biti jos sladja. Nek ih favorizuju mediji, nek osete da su visoko poleteli dok im ne dodje bolno spustanje na zemlju
+1
Korac im danas daje gol,ubedjen sam.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 995
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Mare_Liman »

Grbavica.021* wrote: Wed Apr 24, 2024 10:49 am
Mare_Liman wrote: Wed Apr 24, 2024 10:39 am Читам коментаре свуда Крагујевчани озбиљно наложени, "Раднички са пола гаса", 3:1, 2:1, Раднички лагано у финале... Клуб ове сезоне тек исписао историју и први пут у својој историји ушао у полуфинале Купа, тешки навијачи резултата и ово ложење може бити само већи мотив нама, а њима се тешко може обити у главу, искуснија смо екипа, имамо пар играча што су били у тој генерацији 2020 ил имају инострано искуство, то нам може бити само бонус, биће тврда и егал утакмица, даће Бог пролаз па да чекамо другог финалисту...
Искрено наспрам Војводине они су просечна екипа да нема тог тренера што их напаљује и те као неке публике не би били ту где јесу.
Апсолутно, стално висе по медијима, просек екипа са добрим тренером, ко што се каже горе, мислим да ће ово бити никад слађа победа :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Mark Renton »

rykerfcv wrote: Wed Apr 24, 2024 11:07 am
Mark Renton wrote: Wed Apr 24, 2024 10:48 am Citam medije danima nigde se ne pominjemo, dok sa druge strane pljuste vesti o Radnickom i blizancima. I treba tako bas zbog toga sam najvise ubedjen da cemo ih danas zveknuti i bas zbog toga ce pobeda biti jos sladja. Nek ih favorizuju mediji, nek osete da su visoko poleteli dok im ne dodje bolno spustanje na zemlju
+1
Korac im danas daje gol,ubedjen sam.
I slavi ućutkivanjem Čika Dače
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1955
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Grbavica.021* »

Mare_Liman wrote: Wed Apr 24, 2024 11:09 am
Grbavica.021* wrote: Wed Apr 24, 2024 10:49 am
Mare_Liman wrote: Wed Apr 24, 2024 10:39 am Читам коментаре свуда Крагујевчани озбиљно наложени, "Раднички са пола гаса", 3:1, 2:1, Раднички лагано у финале... Клуб ове сезоне тек исписао историју и први пут у својој историји ушао у полуфинале Купа, тешки навијачи резултата и ово ложење може бити само већи мотив нама, а њима се тешко може обити у главу, искуснија смо екипа, имамо пар играча што су били у тој генерацији 2020 ил имају инострано искуство, то нам може бити само бонус, биће тврда и егал утакмица, даће Бог пролаз па да чекамо другог финалисту...
Искрено наспрам Војводине они су просечна екипа да нема тог тренера што их напаљује и те као неке публике не би били ту где јесу.
Апсолутно, стално висе по медијима, просек екипа са добрим тренером, ко што се каже горе, мислим да ће ово бити никад слађа победа :mrgreen:
Искрено и ако не пратим фудбал толико више као дворанске спортове, волео бих баш тај фаворизовани Раднички који се рекламира свуда и који ми је постао одвратан јер није ми то као пре ривалство са њима да наши момци ућуткају пред пуним стадионом. :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Rabba »

Jedna predominantno blizanačka atmosfera prema Radničkom vlada ovde na forumu. Umesto da smo fokusirani na naše igrače, pretežno se bavimo nipodaštavanjem protivnika, koji to ničim nije zaslužio. Umesto podrške našima, podsmeh Kragujevcu.
gospodinFKV wrote: Tue Apr 23, 2024 11:04 am Mi smo Vojvodina!
Deluje mi da gomila ljudi na forumu ne konta značenje ovoga.

Što se samog meča tiče, mi imamo značajno jaču ekipu pojedinačno, oni imaju značajno boljeg stručnjaka na klupi. Oni su na jednom nestvarnom pozitivnom talasu, i rezultatskom, ali još važnije mentalnom i mislim da su naloženiji od nas na važnost utakmice. Mi smo u jednom uzletu, ali delujemo labilnije od Kragujevčana, ovako meni na oko. Voleo bih da na Čika Dači bude praznik fudbala, nadam se da značaj meča neće paralisati obe ekipe, a ako Kragujevac izađe zatvorenije, mislim da imamo mnogo bolju šansu da ih rano otvorimo i dokusurimo. Dosta će zavisiti od trenera, ali će zavisiti i od toga da li će na terenu biti lidera, pogotovo kod nas, koji će smiriti ekipu, ukoliko ne bude išlo kako treba. Tu leži moja najveća bojazan, jer ne znam da li imamo takvog igrača. Zukić nije, recimo Korać jeste, pa i ložiona Crnomarković, ali neko iz kreacije i bliže protivniku bi nam takođe bio koristan, poput Vukanovića. Nadam se da ćemo izaći sa kombinacijom Njegoš - Mateus Indio u sredini, i verujem da bismo ih tu značajno usporili. Priželjkujem da nas Zuka, specijalista za kup(18 utakmica, 8 golova u kupu u karijeri) sa jednom ili dve majstorije pogura u finale. Najveći problem ćemo imati na beku, Lazarević u slobodnom padu forme ali nadam se da će dečko danas smirene glave izaći i odigrati onako kako je znao da odigra, kao recimo protiv Čuke na Karađorđu kad je bilo 3:2.

Srećno momci!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3379
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by ssnigd »

Previse se bavimo njima.
Ljudi su u euforiji, koju nisu imali X godina. Neka uzivaju u tome. I mi smo takodje svojevremeno.
Jeste tamo malo vasarska publika, ali oni nas ne treba da zanimaju. Imaju solidne igrace, nekoliko vrlo dobrih, trener im je dobar. Uprkos svemu tome, ubedjen sam da sve zavisi od nas i naseg stava na terenu. Ili izlazimo kao Vojvodina ili izlazimo kao seoski klub.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3881
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Deep Purple »

Zasto je Feđa Dudić dobar trener a Bandović nije, kakvi su kriterijumi?

Hoću da znam kriterijume a ne lično subjektivna mišljenja?
Tajland je za klasu jače fudbalsko prvenstvo od Bh Premier Lige, bez uvrede.

Ni Dudić nije neki ne znam kakav trener i to bez da potcenjujem nikoga a mi uvek potcenjujemo svoje.

Ja mislim i da smo i na trenerskoj poziciji kvalitetniji.

Sa ostatkom se @Rabba slažem.
Kafa
Posts: 37
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Kafa »

Deep Purple wrote: Wed Apr 24, 2024 12:19 pm Zasto je Feđa Dudić dobar trener a Bandović nije, kakvi su kriterijumi?

Hoću da znam kriterijume a ne lično subjektivna mišljenja?
Tajland je za klasu jače fudbalsko prvenstvo od Bh Premier Lige, bez uvrede.

Ni Dudić nije neki ne znam kakav trener i to bez da potcenjujem nikoga a mi uvek potcenjujemo svoje.

Ja mislim i da smo i na trenerskoj poziciji kvalitetniji.

Sa ostatkom se @Rabba slažem.
Da izuzmemo ko je iz kog prvenstva došao. Dudić dolazi u dosta igrači skromniju ekipu od naše dok je Radnički bio poslednji na tabeli sa 1 pobedom i 6 poraza. Od tog trenutka 18 pobeda 2 nerešene 6 poraza, neverovatan rezultat i sa takvim igračkim kadrom to ne može uspeti "loš" trener.

Dok Bandović dolazi u našu ekipu sa možda najboljim igračima u poslednjih 10 godina i rezultat 7 pobeda 4 nerešene i 2 poraza bez da je igrao sa bliznacima.

Nevezano za ovo, da li neko zna koliko je autobusa krenulo za Kragujevac?
Saki
Posts: 47
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Saki »

Mnogo su prepaljeni, to se vidi, al nema razloga da ni naši igrači ne budu isto toliko prepaljeni. Od prvog minuta mora da bude maksimalan fokus i koncentracija, borba za avaju loptu. Bice trvda i teška utakmica i zato je bitno da iskorišćavamo šanse koje nam se ukažu. Sigurno imamo bolju ekipu od njih, nisam ispratio ko im je povredjen al mislim da se Bevis povredio.
Imaćemo i mi dobru podršku, prošao sam pored stadiona i video sam 4 busa puna i ima jos ljudi ispred šopa.
Trofejna te naša sala čeka!
CRD FCV
Posts: 1638
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by CRD FCV »

@Rabba

+1
User avatar
Turija
Posts: 10702
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Turija »

Sanse cemo mi stvarati, samo bice problem, ako ih ne iskoristimo.
U slucaju da ih koristimo, mislim da prolazimo Radnicki bez problema. Sad, bas da ne bude nekih neverovatnih kikseva - poklonjenih golova domacinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4179
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Milan »

Rabba wrote: Wed Apr 24, 2024 12:06 pm Jedna predominantno blizanačka atmosfera prema Radničkom vlada ovde na forumu. Umesto da smo fokusirani na naše igrače, pretežno se bavimo nipodaštavanjem protivnika, koji to ničim nije zaslužio. Umesto podrške našima, podsmeh Kragujevcu.
gospodinFKV wrote: Tue Apr 23, 2024 11:04 am Mi smo Vojvodina!
Deluje mi da gomila ljudi na forumu ne konta značenje ovoga.


+1 Posle duže vremena da se složimo oko nečega.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1380
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »



Само борбено !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Maki »

U nacionalnom Kupu, Vojvodina i Radnički 1923 su odigrali 3 utakmice.

Sve 3 utakmice igrane su u Kragujevcu:
2002. godine u 1/4 finala bilo je 1:0 za Vojvodinu
1977. godine u 1/16 finala bilo je 1:0 za Vošu
1969. godine u 1/16 finala bilo je 0:0 (penalima 7:6 za Vošu)
Statistika kaže da će ovo biti tvrda utakmica, ali teško je verovati da ćemo sačuvati mrežu. U poslednjem susretu tamo je presudila njihova bolja kondicija, jer smo potpuno pali pred kraj. Bandović nažalost nije proširio roster i mi bukvalno nemamo kvalitetne izmene na sredini terena, osim Mateusa, koji sada mora da igra na beku. Odlazak Milosavljevića se itekako oseća, kao i pad u formi i povreda Uroša Nikolića.
Moraćemo igrati na gol više jer bar u napadu dobro stojimo.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Neizlecivi »

@Maki,
Realno ovo su 3 utakmice od pre 20/50/60 godina... Statistika tu nema nikakvu ulogu.

Ako je realno za gledati i oni i mi igramo napadacki. Ja ne ocekujemo u ovakvoj euforiji utakmicu 0-2 gola.
Post Reply