Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mark Renton
Posts: 122
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Mark Renton »

2013-te protiv OFKe koja isto nema reflektore smo igrali u nezgodnom terminu pa je opet bilo skoro hiljadu na Karaburmi, protiv Partizana na JNA 2017 u slicnom terminu pa je opet bio pun kavez. Dakle ako klub, grupa osete potrebu da se izvrsi mobilizacija i cimanje ljudi onda mozemo da se necemu nadamo i onda ce biti skroz nevazno koliko je nezgodan termin. Ako se za jednu ovaku priliku ljudi ne mogu organizovati i zrtvovati za slobodan dan na poslu, izostanak iz skole...onda se postavlja pitanje ima li smisla uopste gledati ovaj klub
Wild Srem
Posts: 117
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Wild Srem »

CRD FCV wrote: Tue Apr 16, 2024 6:08 pm
Wild Srem wrote: Tue Apr 16, 2024 5:52 pm
Mark Renton wrote: Tue Apr 16, 2024 5:44 pm Finale otom potom, bolje gledajte da nas u Kragujevcu bude što više u obe utakmice


Ovo je po meni minimalno koliko nas mora tamo otici na polufinale 24. , klub je vec danas trebao da krene sa marketingom za odlazak na polufinale.

Ово је било златно доба трибине. Данас код куће нема овакве бројке на северу.
Napisao sam nas znaci sve tri tribine zajedno, ne samo navijacka, zato sam i napisao da bi klub morao od danas da radi na marketingu,ide se na gostovanje, na polufinale kupa, ako ne mozemo da skupimo ovoliko ljudi sa sve TRI tribine da odu do Kragujevca, sta mi onda hocemo uopste, rezultate, igru ne znam ni ja, tu smo svi da kritikujemo hvala bogu, a da se skupimo svi da podrzimo, tu smo vec tanki, pa ne ide to tako bar ja tako mislim,onda kako god da odigraju tamo pred punim stadionom neka odigraju, niko nema prava glasa posle toga.
User avatar
rykerfcv
Posts: 745
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by rykerfcv »

Wild Srem wrote: Tue Apr 16, 2024 8:45 pm
CRD FCV wrote: Tue Apr 16, 2024 6:08 pm
Wild Srem wrote: Tue Apr 16, 2024 5:52 pm



Ovo je po meni minimalno koliko nas mora tamo otici na polufinale 24. , klub je vec danas trebao da krene sa marketingom za odlazak na polufinale.

Ово је било златно доба трибине. Данас код куће нема овакве бројке на северу.
Napisao sam nas znaci sve tri tribine zajedno, ne samo navijacka, zato sam i napisao da bi klub morao od danas da radi na marketingu,ide se na gostovanje, na polufinale kupa, ako ne mozemo da skupimo ovoliko ljudi sa sve TRI tribine da odu do Kragujevca, sta mi onda hocemo uopste, rezultate, igru ne znam ni ja, tu smo svi da kritikujemo hvala bogu, a da se skupimo svi da podrzimo, tu smo vec tanki, pa ne ide to tako bar ja tako mislim,onda kako god da odigraju tamo pred punim stadionom neka odigraju, niko nema prava glasa posle toga.
+1
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8845
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Radoye »

Milan wrote: Tue Apr 16, 2024 7:59 pm Hipnotisala me je svojim obrvama dama koja izvlači kuglice i ništa drugo nisam posle toga čuo. Jbt, zašto? Sanjaću je noćima...
Image

:rolll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1613
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by CRD FCV »

Wild Srem wrote: Tue Apr 16, 2024 8:45 pm
CRD FCV wrote: Tue Apr 16, 2024 6:08 pm
Wild Srem wrote: Tue Apr 16, 2024 5:52 pm



Ovo je po meni minimalno koliko nas mora tamo otici na polufinale 24. , klub je vec danas trebao da krene sa marketingom za odlazak na polufinale.

Ово је било златно доба трибине. Данас код куће нема овакве бројке на северу.
Napisao sam nas znaci sve tri tribine zajedno, ne samo navijacka, zato sam i napisao da bi klub morao od danas da radi na marketingu,ide se na gostovanje, na polufinale kupa, ako ne mozemo da skupimo ovoliko ljudi sa sve TRI tribine da odu do Kragujevca, sta mi onda hocemo uopste, rezultate, igru ne znam ni ja, tu smo svi da kritikujemo hvala bogu, a da se skupimo svi da podrzimo, tu smo vec tanki, pa ne ide to tako bar ja tako mislim,onda kako god da odigraju tamo pred punim stadionom neka odigraju, niko nema prava glasa posle toga.
Мишљења сам да је потребна јака навијачка група да организује то. Јее управо је у организацији проблем. Те 2012. Фирма је била на неком врхунцу, као и целокупна навијачка сцена у Србији. Доста се утакмица најављивало преко плаката, парола у скоро сваком кварту, на трибини било неколико јаких подгрупа и квартова који су могли да исцимају друге људе и остале две трибине.
Данас тога нема, све и да клуб организује превоз до Крагујевца не би се поновило тако нешто.
Некада си могао и сам да одеш на гостовање јер никада ниси заправо сам, познајеш барем једну особу у бусу/возу. Сада то више није случај.
Једноставно за омасовљавање (ако је то права реч) потребна је јака организација. Бојим се да тога, тренутно, нема.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1913
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Grbavica.021* »

CRD FCV wrote: Wed Apr 17, 2024 11:22 am
Wild Srem wrote: Tue Apr 16, 2024 8:45 pm
CRD FCV wrote: Tue Apr 16, 2024 6:08 pm


Ово је било златно доба трибине. Данас код куће нема овакве бројке на северу.
Napisao sam nas znaci sve tri tribine zajedno, ne samo navijacka, zato sam i napisao da bi klub morao od danas da radi na marketingu,ide se na gostovanje, na polufinale kupa, ako ne mozemo da skupimo ovoliko ljudi sa sve TRI tribine da odu do Kragujevca, sta mi onda hocemo uopste, rezultate, igru ne znam ni ja, tu smo svi da kritikujemo hvala bogu, a da se skupimo svi da podrzimo, tu smo vec tanki, pa ne ide to tako bar ja tako mislim,onda kako god da odigraju tamo pred punim stadionom neka odigraju, niko nema prava glasa posle toga.
Мишљења сам да је потребна јака навијачка група да организује то. Јее управо је у организацији проблем. Те 2012. Фирма је била на неком врхунцу, као и целокупна навијачка сцена у Србији. Доста се утакмица најављивало преко плаката, парола у скоро сваком кварту, на трибини било неколико јаких подгрупа и квартова који су могли да исцимају друге људе и остале две трибине.
Данас тога нема, све и да клуб организује превоз до Крагујевца не би се поновило тако нешто.
Некада си могао и сам да одеш на гостовање јер никада ниси заправо сам, познајеш барем једну особу у бусу/возу. Сада то више није случај.
Једноставно за омасовљавање (ако је то права реч) потребна је јака организација. Бојим се да тога, тренутно, нема.
+1
User avatar
Mark Renton
Posts: 122
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Mark Renton »

Potrebno je da grupa, klub i navijaci sa svih tribina urade svoj deo posla, da ljudi vide da se stvari pomeraju sa mrtve tacke, pa koliko bude bude
User avatar
Milan
Posts: 4167
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Milan »

Mislim da se ne treba zanositi nekom brojkom za kup u Kragujevcu. To je trenutna realnost...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1913
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Grbavica.021* »

Milan wrote: Wed Apr 17, 2024 7:05 pm Mislim da se ne treba zanositi nekom brojkom za kup u Kragujevcu. To je trenutna realnost...
+1
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Mare_Liman »

Image

Image

10 година разлике, ко што се писало изнад локал патриотизам у целој Србији је тад био у тешком успону, у сваком граду си са друге стране имао јаку локал групу, друга слика, 4. коло, 2 победе и реми 0 примљених голова... Леп тренутак, штета свакако за радни дан и неки ран термин, оно је ипак било лето, ал свакако нека акција ко што је писано горе са сезонским картама ил да ко оде добије бесплатну карту за запад за звезду би сигурно уродила плодом, колко оде, оде, битно је да момци изгину и да се прође !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 756
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by VošaNS »

Meč se igra u sredu u 16h.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, 24. april

Post by Deep Purple »

Čuo sam da se radi na organizovanju prevoza za navijače za meč u Kg, pretpostavljam da će u nedelju dan posle meča sa Tsc-om biti objavljeno, kako i šta.

Ugl ne zavisi sad od našeg kluba već od Radničkog, oni moraju kao domaćini da odrade svoj deo organizacije pa tek onda može naš klub u komunikaciji sa njihovim da deluje u zavisnosti od broja karata, proceni sigurnosti i ostalih normi.
User avatar
Milan
Posts: 4167
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Milan »

Ne vidim tu nikakav problem. Oni nama moraju ostaviti onu tribinu, pa moraju. Da l’ će nas doći 50 ili 500, to ne menja stvar…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2037
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by N13 »

Milan wrote: Fri Apr 19, 2024 11:17 am Ne vidim tu nikakav problem. Oni nama moraju ostaviti onu tribinu, pa moraju. Da l’ će nas doći 50 ili 500, to ne menja stvar…
Mora klub po pravilima FSS-a.
Ali policija se tu pita. A policija ne mora da radi po pravilima FSS-a (policija je smestala 17 frakcija grobara na 17 razlicitih tribina na svakoj utakmici, a to ne sme po FSS-u).
Ovde su problem i Zemunci. Sigurno policija ocekuje njihov dolazak na utakmicu (istim putem se ide. Zemunce niko organizovano ne dovodi, pa je nemoguce zabraniti), i pitanje je da li ce biti dozvoljeno klubu da organizovano vodi navijace. Ako to ne uspe, svakako navijaci mogu kao i do sad samostalno da se organizuju
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Mare_Liman »

По неким информација након дербија из партизана су рекли да нема поенте играти вечити дерби и да постоји шанса да неће играти полуфинале купа тако да би ишли директно на цигане...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply