1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by fare »

Raduje sa koliko smo naših igrača mladih završili današnju utakmicu Toroman,Bukinac,Jeličić,Miletić,Lazarević,Zukić,Jovanović,Kovačev i Tanjga ako se ne varam ostali su samo Nikolić i Vukić .Mali Lane samo da nabaci malo mase i kilažu i biće igračina to se već sada vidi ako nam ga ne maznu blizanci ,brz,lucidan,dribler ima bukvalno sve odlike .
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by CRD FCV »

На инсраграму кажу да је Малбашић играч утакмице.
Нешто нисам сигуран у то.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Mare_Liman »

CRD FCV wrote: Wed Dec 06, 2023 9:45 pm На инсраграму кажу да је Малбашић играч утакмице.
Нешто нисам сигуран у то.
Баш хтео да напишем, није ми само јасно по ком параметру...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Stexman »

Zaboravili su da stave rec "najstariji" ispred - igrač utakmice.
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Milan »

Nije bila katastrofalno niska temperatura, al' sam se ja smrz'o kao retko kad.

Što se utakmice tiče, ja nisam zadovoljan. Tek jedan period u drugom poluvremenu, kada su ušli rezervisti, je ličio na nešto. Mimo toga, jako tanko, bez obzira na teren. Bekovi bez učinka (Bukinac tek nešto malo pred kraj). Miletićem svi prezadovoljni, dok se meni nikako ne dopada koliko je grešio sa loptom. To ozbiljnije ekipe kažnjavaju. Tanjga mi ne obećava, dok je mali Lanetov dobar bio, ali mislim da je to posledica toga što su mu davali prostora. Pokazalo se u prethodnim nastupima da još uvek nije fizički stasao kada ga malo pritisnu.

Obzirom da je bilo 85 duša na stadionu, bila je prilika da se čuje Ranko sa klupe. Ako mogu nešto pozitivno da izvučem, to su njegove reakcije kako pizdi na igrače u istim trenucima kada i mi sa tribina. Ne pravi se da je sve u redu, kao neki od prethodnika...
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by VošaNS »

Igrali smo koliko nam treba i ništa preko toga. Toroman bez posla danas, Rosić nesiguran sa loptom, Jeličić je bio sasvim okej. Bekovi loši, imao je Bukinac neke trenutke dobre i treba mu dati šansu, ali tanki je to. Miletiću će značiti ovaj gol i odigrao je dobru partiju i zaslužuje šansu, Zukić ništa posebno danas, bez nekih grešaka, ali i bez nekih sjajnih poteza. Kembel posvadjan sa loptom, Ivanović želi, ali ga ne ide. Malbašića smo im mogli pokloniti sad, i ovako ni za k**** nije.
Vukiću čestitam na golu uz želju da što pre ode. Klinci odlični. Jovanović za kratko vreme dokazao da ima kvalitet, Kovačev mora malo hrabrije, ali okej. Najbitnije je da idemo dalje i da je kup kao i uvek naš :cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Rabba »

VošaNS wrote: Wed Dec 06, 2023 10:32 pm Vukiću čestitam na golu uz želju da što pre ode
Umalo se nisam izvrnuo sa stolice :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Voja »

Lane junior ponovo odskocio. Jeste da je jos kao decak medju ostalim igracima, da nema masu, ali kretanje, zelja i sto je najvaznije mozak u igri su fantasticni. Mislim da je veceras podelio lopti iz prve vise nego ceo tim do sad u sezoni. Ona izmena duplih pasova sa Vukicem je prelepo izgledala. Steta sto nije uspeo da se upise i u strelce. Vec sad bih se usudio da kazem da ce ako bude pametan biti bolji od caleta. Mnogo je lucidniji i svestraniji. E to je biser. Mene su bekovi ove sezone ubili u pojam tako da ne znam ni sta bih pisao vise.Jos od Nastica me bekovi nisu ovako nervirali
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Radoye »

Sat ipo kvalitetnog nicega bi bio najbolji opis ove utakmice da nije bilo onog slaloma Lanetovog deteta i asistencije za Vukica. Tehnicka limitiranost igraca je straobalna, nasi su losi a Gatovci su katastrofalno uzasni u tom segmentu (i ovo se mnogo bolje vidi uzivo nego preko TV). Prvo poluvreme je bilo jezivo za gledanje, dali smo dva gola ni iz cega (OK, imali smo jalovu inicijativu sve vreme jer je Gat napred totalno impotentan), drugo vreme sa klincima na terenu nije bilo puno bolje ali su se barem videli povremeni bljeskovi necega sto lici na fudbal posebno kod malog Laneta i treneru pohvala za ukazivanje poverenja mladim snagama. Ni ja nisam siguran da je drugi gol dao Zukic, nije mi izgledalo da je bilo koji nas igrac dirao tu loptu. Defanzivno smo potpuno neutralisali Gat ali mi se i ne cini da su oni imali neke namere da napadaju vise da cekaju greske nase zadnje linije sto smo im sa par nepotrebnih poigravanja i ponudili, ali nisu bili kadri da nas kazne. Vukic uprkos atraktivnom golu deluje da je centarfor u najboljem maniru Mrkajica, Ascerica i ostale drvne galanterije koja je prosla kroz nas klub. Kembel ima fizicke predispozicije i trudi se ali puno rasipa energije bespotrebno, igra kao muva bez glave ne zna se gde udara. Toroman za ono malo sto je imao posla OK ali slabo sa loptom u nogama skoro sva ispucavanja vracenih lopti isla su u aut. Sto se Lanetovog deteta tice ima decko "vic", trazi loptu, otvara se, danas delovao najfudbalskije ali gledao sam ga na zagrevanju tokom poluvremena i primetio da mu je tehnika kod suta poprilicno losa nije u ravnotezi dok sutira i lopta mu zato bezi u stranu i na tome bi morao da poradi dok je jos mlad i dok ima sanse za oabiljnu karijeru jer bila bi steta da ostane neostvareni talenat i vecito zaglavljen u SLS. OK da ne kenjam preterano teren i vreme su bili daleko od idealnih za igru sto daje igracima makar neko opravdanje za slabiju predstavu ali sve u svemu - tanko je ovo. Videcemo da li ce prva postava protiv Napretka biti iole bolja...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Na_3_boda »

Jedini utisak sa ove utakmice mi je mali Jovanovic, nasu igru ne bih okarakterisao ni kao dobru ni losu jer ova ekipa Mladosti me podseca bukvalno na rekreativce. Nego sada zategnuti redove i uzeti 9 bodova iz naredne tri utakmice kako znamo i umemo...Igraj Voso, rasturi ih sve! :beg:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Deep Purple »

Meni recimo nije jasan Vukić uopšte, na stranu ovaj lep gol.

Čovek ume da se zagradi, skoči, tehnički je stvarno dobar za napadača takvih fizičkih karakteristika, ima solidan udarac, zna da ostavi loptu. Nije operisan od fudbala ali šta je u njegovoj igri problem da on makar na našim poljanama ne može da bude neka ultra jeftinija verzija Žiru-a kada ima sve te karakteristike, ne znam.

Gde leži problem u njegovoj igri?

On je u prvoj sezoni u Superligi okej sa dosta minuta (2494) u dresu Zlatibora postigao devet golova, pa je zaradio transfer u Tsc gde je sa tek 1300 minuta postigao isto devet golova a ako se gledaju sva takmičenja, na 1500 min, 11 golova.

Prošle je za Tsc već imao slabiju sezonu gde je na nekih 1800-1900 minuta postigao šest golova i zatom ova sezona kod nas gde do ove utakmice nije dao gol, doduše i nema minuta do meča u kupu je odigrao 383 minuta.

Da li ima ili nema kvalitet za naš dres, može se diskutovati ali da je mogao biti bolje iskorišćen, mogao je. Mada opet njemu trebaju kakvi takvi centaršutevi sa bekovskih pozicija a mi to jednostavno nemamo.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Uvek sa tobom »

Мали Лане и Ковачев су утисак утакмице, надам се само да и они неће проћи као мали са броколи фризуром...

Од старијих би издвојио Радуловића као неко ко је једино нешто покушавао у оном блату, а Малбаша играч утакмице постављам питање да није Малбаша у сродству са тренером? Спортским директором?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by slanobarac »

Jednom rečju pravi profesionalni amaterizam. Stadion, teren, igra, takmičenje......
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Thu Dec 07, 2023 5:37 am Meni recimo nije jasan Vukić uopšte, na stranu ovaj lep gol.

Čovek ume da se zagradi, skoči, tehnički je stvarno dobar za napadača takvih fizičkih karakteristika, ima solidan udarac, zna da ostavi loptu. Nije operisan od fudbala ali šta je u njegovoj igri problem da on makar na našim poljanama ne može da bude neka ultra jeftinija verzija Žiru-a kada ima sve te karakteristike, ne znam.

Gde leži problem u njegovoj igri?

On je u prvoj sezoni u Superligi okej sa dosta minuta (2494) u dresu Zlatibora postigao devet golova, pa je zaradio transfer u Tsc gde je sa tek 1300 minuta postigao isto devet golova a ako se gledaju sva takmičenja, na 1500 min, 11 golova.

Prošle je za Tsc već imao slabiju sezonu gde je na nekih 1800-1900 minuta postigao šest golova i zatom ova sezona kod nas gde do ove utakmice nije dao gol, doduše i nema minuta do meča u kupu je odigrao 383 minuta.

Da li ima ili nema kvalitet za naš dres, može se diskutovati ali da je mogao biti bolje iskorišćen, mogao je. Mada opet njemu trebaju kakvi takvi centaršutevi sa bekovskih pozicija a mi to jednostavno nemamo.
+1
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by hvylarn »

Deep Purple wrote: Thu Dec 07, 2023 5:37 am Meni recimo nije jasan Vukić uopšte, na stranu ovaj lep gol.

Čovek ume da se zagradi, skoči, tehnički je stvarno dobar za napadača takvih fizičkih karakteristika, ima solidan udarac, zna da ostavi loptu. Nije operisan od fudbala ali šta je u njegovoj igri problem da on makar na našim poljanama ne može da bude neka ultra jeftinija verzija Žiru-a kada ima sve te karakteristike, ne znam.

Gde leži problem u njegovoj igri?

On je u prvoj sezoni u Superligi okej sa dosta minuta (2494) u dresu Zlatibora postigao devet golova, pa je zaradio transfer u Tsc gde je sa tek 1300 minuta postigao isto devet golova a ako se gledaju sva takmičenja, na 1500 min, 11 golova.

Prošle je za Tsc već imao slabiju sezonu gde je na nekih 1800-1900 minuta postigao šest golova i zatom ova sezona kod nas gde do ove utakmice nije dao gol, doduše i nema minuta do meča u kupu je odigrao 383 minuta.

Da li ima ili nema kvalitet za naš dres, može se diskutovati ali da je mogao biti bolje iskorišćen, mogao je. Mada opet njemu trebaju kakvi takvi centaršutevi sa bekovskih pozicija a mi to jednostavno nemamo.
Po mom (ne)stručnom mišljenju, Vukića jedino vidim u paru sa još jednim pravim špicem kako bi iskoristio svoj potencijal. Nešto recimo što je Inter igrao sa Konteom. Igrač koji može da primi, zagradi i prosledi loptu, a da već imaju uigrano gde mu se drugi napadač nalazi. Sam u napadu, sa našim veznim i bočnim igračima, jako slabo.
Post Reply