Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Kafa
Posts: 29
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Kafa »

Teško ćemo mi pobediti oba blizanca, mislim da je idealni scenario da igramo kod kuće protiv Radničkog/Pazara i onda protiv crnih u finalu na neutralnom terenu.
ДушанФ89
Posts: 50
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by ДушанФ89 »

Финале с циганима нам доноси Лигу Европе?Мислим да гробље можемо избацити , за цигане смо још увек недостижни.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by gospodinFKV »

Milijardu puta vec prezvakano - to pravilo je ukinuto pre hrista.
Finale nam, u tom pogledu, nista ne znaci ako ne osvojimo. :cheers:

Nije toliko ni bitno koga dobijemo. Okej, bilo bi lepo dobiti nekog ko nije jedan od dva blizanca, ali mi jos sa ovim trenerom i ovim timom nismo odigrali utakmicu protiv blizanaca, a stice se utisak da protiv oba ovaj tim moze stvarati sanse. Problem ce biti odbraniti se. Jos veci problem ce biti ako dobijemo gol pre nego sto ga damo. Duvace na sve strane, tako da se mora raditi na realizaciji i pripremiti na vaterpolo rezultat. :mrgreen:
User avatar
N13
Posts: 2037
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by N13 »

Opet tvrdim da protiv blizanca i te kako imamo sanse u polufinalu. Nisu toliko nalozeni na kup pre samog finala. Posveceniji su ligi u tom momentu.

U vreme finala je liga prakticno resena, i oni svu svoju energiju posvecuju tom finalu i trofeju.

Tako da kad vec moramo igrati sa njima, mnogo je bolje polufinale nego finale. Najgori scenario je da bude i polufinale i finale. Ali bi tako osvojen kup bio mnogo sladji nego prethodna dva :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3859
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Deep Purple »

Cigane u polufinalu na Karađorđu pa da se izmerimo onako kako treba.

Mi od njih pobeći ne možemo, biram da pred našom publikom izađemo i pobijemo se sa njima pa kako god bude.

Đinđić je govorio ako moramo da pojedemo više žaba da je onda najbolje da krenemo od najveće.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Mare_Liman »

Grbavica.021* wrote: Thu Apr 11, 2024 10:50 am
Duplof wrote: Thu Apr 11, 2024 10:47 am @ssnigd

Prošli smo ih 2014. pobedom 1:3 u Beogradu.
Био си близу, у децембру 2013 године. :cheers:
3 дана након пораз у лиги на истом месту од 2-1, а годину дана пре тога, чувено гази, ломи, јеби и 0:3 у рупи уз пун кавез...
Ал свакако тих 1:3 само једна од пређених препрека ка првом освојеном купу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Thu Apr 11, 2024 12:29 pm Cigane u polufinalu na Karađorđu pa da se izmerimo onako kako treba.

Mi od njih pobeći ne možemo, biram da pred našom publikom izađemo i pobijemo se sa njima pa kako god bude.

Đinđić je govorio ako moramo da pojedemo više žaba da je onda najbolje da krenemo od najveće.
Уф, цигани тад фоксуирани на лигу, 2:1 Зука даје гол у последњим минутима и провоцира цигане са 1 и 2 сектора(дај Боже да управа буде паметна и да се одради опет нека акција са картама да 90% запада буде наше) , цео запад грми Иванићу пичко продана, а на другој страни Крагујевчани или пазарци избацују црне и после велико финале...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Savcic Luka »

Pošto je o samoj utakmici već sve rečeno izneću svoje malo prošireno viđenje.

Za utakmicu u Pančevu sam napisao da mi je to bilo prvi put da sam više zadovoljan nego nezadovoljan celokupnom igorm.
Juče je bio nastavak toga, naravno treba uzeti u obzir težinu utakmice i snagu protivnika, ali da, bili smo bolji generalno.

Što napisa Deep, jedno je pregled, drugo cela utakmica, ali to ima dve oštrice.
Mi smo bili bolji, imali posed, ali opet mogli izgubiti i ispasti.
Takve su bile skoro sve utakmice koje smo dobili, osim u Pančevu
Dakle, naša igra na posed nam ne obezbeđuje trijumf, ali ni pod razno.
No, ono što je super jeste što smo mi u odnosu na prošlu sezonu imamo daleko bolju igru zahvaljujući sredini terena, a da pri tome ni napad ni odbrana lošiji u odnosu na polusezonu.
Naprotiv, rekao bih da su i oni za nijansu bolji.
Međutim, i dalje lako možemo primiti go iz neke protivničke polušanse i dalje možemo lako promašiti zicer.
To je sve juče moglo da nas košta, ali malo sreća i nas da pogleda - zasluženo.

Ovo sve konstatujem jer se definitivno vidi pomak, sa nekom zebnjom da kažem, ka toj 2025/26 godini.
Mene Banda još uvek nije uverio da je on taj koji to sve može realizovati, ali i to je ok jer:
- ima ugovor do kraja godine
- finalni test je završnica kupa i plej of
- nakon toga podvlačenje crte, ali ja bih rekao ne samo u rezultatskom smislu, nego neko adekvatan da proceni i mogućnosti 2-3 godine unapred

Što se tiče crni ili crveni i kad, meni lično svejedno.
Nisam ih gledao, osim protiv nas, ali mi više nismo ta ekipa.
Obzirom na gore napisano, meni je daleko bitnije da se ekipa razvija, a velike utakmice to rade.
Tako da ja nemam ništa ni protiv prvo jedni, pa drugi.

Al' ajmo prvo da vidimo protiv TSC-a, jer ozbiljno žele da nam vrate za poraz, što je logično.
Baš sam jutros bio u Topoli, pa me gari malo podjebava :)

I da, onaj Vukan meni nije jasan.
Ima neku lucidnost, ali i nonšalantnost u isto vreme.
Uopšte ne mogu da se odlučim da li mi je + ili -.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9700
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Voja »

Savcic Luka wrote: Thu Apr 11, 2024 1:51 pm Pošto je o samoj utakmici već sve rečeno izneću svoje malo prošireno viđenje.

Za utakmicu u Pančevu sam napisao da mi je to bilo prvi put da sam više zadovoljan nego nezadovoljan celokupnom igorm.
Juče je bio nastavak toga, naravno treba uzeti u obzir težinu utakmice i snagu protivnika, ali da, bili smo bolji generalno.

Što napisa Deep, jedno je pregled, drugo cela utakmica, ali to ima dve oštrice.
Mi smo bili bolji, imali posed, ali opet mogli izgubiti i ispasti.
Takve su bile skoro sve utakmice koje smo dobili, osim u Pančevu
Dakle, naša igra na posed nam ne obezbeđuje trijumf, ali ni pod razno.

No, ono što je super jeste što smo mi u odnosu na prošlu sezonu imamo daleko bolju igru zahvaljujući sredini terena, a da pri tome ni napad ni odbrana lošiji u odnosu na polusezonu.
Naprotiv, rekao bih da su i oni za nijansu bolji.
Međutim, i dalje lako možemo primiti go iz neke protivničke polušanse i dalje možemo lako promašiti zicer.
To je sve juče moglo da nas košta, ali malo sreća i nas da pogleda - zasluženo.
E bas na to i ja mislim, al sam pisao na drugi nacin. Nekako suvise relax delujemo na terenu, da ne kazem mekano

Savcic Luka wrote: Thu Apr 11, 2024 1:51 pm I da, onaj Vukan meni nije jasan.
Ima neku lucidnost, ali i nonšalantnost u isto vreme.
Uopšte ne mogu da se odlučim da li mi je + ili -.
Ista prica, i jos nisam hteo da kazem jer bih bio jedini ali evo sad cu reci: ne verujem da je taj sut bio ciljan, smatram da ju je udario na izmaku snage kao i Indio, samo je imao srecu da ode na pravo mesto.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by gospodinFKV »

Savcic Luka wrote: Thu Apr 11, 2024 1:51 pm I da, onaj Vukan meni nije jasan.
Ima neku lucidnost, ali i nonšalantnost u isto vreme.
Uopšte ne mogu da se odlučim da li mi je + ili -.
Ja na to gledam mnogo jednostavnije - je l' donosi boljitak, generalno gledano? Kraj price.
Mozda ja imam veci prag tolerancije na fudbalski bezobrazluk, ali ako igrac konzistentno doprinosi na svojoj poziciji, lagano prastam nonsalantnost. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Turija »

Slozio bih i sa Lukom i sa Vojom.
Mekani smo i bez pravog suta. Treba poraditi na tome, kao sto se poradilo na izvodjenju penala.
Iznenadjujuce dobro smo sutirali penale: 4 od 4 - svaka cast..
Iznenadjujuce dobro je i Carevic branio penale. Do sada to nije.

Ja bih pre rekao da se celokupna defanziva mora zateci, ne samo uza odbrana. Naredni je to zadatak Bandovica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1072
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Salvador »

Sve ste lepo rekli, a dodao bih da i mene najviše nervira ta neka nonšalancija, igraju dobro, ali deluju malo onako kao da igraju rekreativno, tj. da im nije baš neka frka ako ne pobede.
Na početku prošlonedeljne tekme sa Čukom sam od početka imao utisak da nećemo pobediti baš zbog toga, na kraju je i bilo tako, primili smo bezvezan gol, a posle kada su krenuli da grizu već je bilo kasno.
Kada se pogleda koliko smo bodova prosuli ove sezone na gluposti, realno smo komotno mogli biti treći.
Poenta - mora se od prvog do poslednjeg minuta gristi za pobedu i to je nešto što trener mora da nametne.
Duplof
Posts: 865
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Duplof »

Grbavica.021* wrote: Thu Apr 11, 2024 10:50 am
Duplof wrote: Thu Apr 11, 2024 10:47 am @ssnigd

Prošli smo ih 2014. pobedom 1:3 u Beogradu.
Био си близу, у децембру 2013 године. :cheers:
Da, decembar 2013, znam da je to one sezone kad smo uzeli kup :D

Par dana posle smo igrali i u prvenatvu s njima.

Hvala na ispravci! :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
kuzma liman
Posts: 532
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by kuzma liman »

Dajte crne na Jna :mrgreen:

User avatar
Milan
Posts: 4165
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Milan »

Savcic Luka wrote: Wed Apr 10, 2024 3:15 pm Jbt, zadnjih par utakmica mi se baš vratila ona draž, onaj osećaj frke kako će biti, šta će biti. :D


Moram preiznati da sam prethodnih par sezona prilično oguglao na rezultate i dešavanja na terenu (iako sam sve vreme redovan). U zadnje vreme,a kao i kod kolege iznad, vratila mi se ta neka izgubljena energija i odavno se nisam tako iskreno radovao uspesima i golovima. Uhvatio sam sebe juče u stanu kako sam skočio sa kauča i proderao se na 1:0, a pritom sam tekmu gledao sâm. Jako mi je drago zbog toga, jer sam bio skroz otupeo. Nadam se da ćemo nastaviti u ovom pravcu i probuditi uspavano Slaninarstvo kod svih onih davno izgubljenih. Koliko nama, u stvari, malo treba…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply