1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by rykerfcv »

Rakovac wrote: Sat Dec 09, 2023 11:10 am Da li neko može ko je odgledao utakmicu da napiše kako su igrali mlađi igrači, posebno me zanima kako je igrao Miletić koji je konačno bio starter. Nekako mislim nije ga džabe pokojni Kosan doveo u Vojvodinu, nešto je video u njemu. Ja se sve nadam da od njega može biti nešto, ajde da čujem mišljenje nekog ko je igrao fudbal ta mišljenja posebno cenim. A i o ostalim mladim igračima.
Miletic je igrac koji veoma brzo neutralise protivnicke igrace to jest ispuni zadatak,igraca kojeg on cuva veoma retko nesto uradi jer je stalno kod tog igraca.

Veoma borben igrac koji mnogo trci. Njegov ofanzivni aspekat je jako cudan za opisati,njegov pas na primer veoma cesto bude los ali zato se protiv mladosti videlo da zna da podeli dugu loptu.Mislim da mu je vise do koncetracije jer ima sasvim solidnu tehniku sa loptom,cudno mi je da ima ok tehniku a da mu je pas banana.Treba mu dati vreme i verujem da ce mu Ranko davati vise minutaze kako vreme bude proticalo.

Na Jovanovica mislim da je sve receno decko je genije.

O Kovacevu sam pisao na prethodnom postu,ali uglavnom brz,dobar prodor ali desi se da gresi u kretanju(sto je vise pogresna komunikacija na terenu).
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Turija »

Ja mislim da Mileticu treba samo vise iskustva u seniorskoj konkurenciji.
Puno trci, dug korak, borben, dobra gradja za zadnjeg veznog. Istice se defanzivnom igrom.Fali da doradi pas i tajming pasa medju seniorima. To ce steci igranjem, tj. iskustvom u timu. Neka posmatra Mateusa kako igra i pokusa tako.
Nije dzabe Miletic reprezentativac u mladjim kategorijama.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by rykerfcv »

Turija wrote: Sat Dec 09, 2023 6:04 pm Ja mislim da Mileticu treba samo vise iskustva u seniorskoj konkurenciji.
Puno trci, dug korak, borben, dobra gradja za zadnjeg veznog. Istice se defanzivnom igrom.Fali da doradi pas i tajming pasa medju seniorima. To ce steci igranjem, tj. iskustvom u timu. Neka posmatra Mateusa kako igra i pokusa tako.
Nije dzabe Miletic reprezentativac u mladjim kategorijama.
:cheers:
Upravo tako,Ranko bi trebao probati da upari Miletica i India.

Onda bi Matheus mogao da ispuni svoj ofanzivni potencijal i ne bi morao puno da razmislja o odbrani i napadu u isto vreme.

Dok bi Miletic za to vreme krpio rupe i pomagao odbrani.

A ispred njih konacno na svojoj poziciji Zukic.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Savcic Luka »

rykerfcv wrote: Sat Dec 09, 2023 7:22 pm
Turija wrote: Sat Dec 09, 2023 6:04 pm Ja mislim da Mileticu treba samo vise iskustva u seniorskoj konkurenciji.
Puno trci, dug korak, borben, dobra gradja za zadnjeg veznog. Istice se defanzivnom igrom.Fali da doradi pas i tajming pasa medju seniorima. To ce steci igranjem, tj. iskustvom u timu. Neka posmatra Mateusa kako igra i pokusa tako.
Nije dzabe Miletic reprezentativac u mladjim kategorijama.
:cheers:
Upravo tako,Ranko bi trebao probati da upari Miletica i India.

Onda bi Matheus mogao da ispuni svoj ofanzivni potencijal i ne bi morao puno da razmislja o odbrani i napadu u isto vreme.

Dok bi Miletic za to vreme krpio rupe i pomagao odbrani.

A ispred njih konacno na svojoj poziciji Zukic.
Potpuno ima smisla.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat Dec 09, 2023 7:22 pm
Turija wrote: Sat Dec 09, 2023 6:04 pm Ja mislim da Mileticu treba samo vise iskustva u seniorskoj konkurenciji.
Puno trci, dug korak, borben, dobra gradja za zadnjeg veznog. Istice se defanzivnom igrom.Fali da doradi pas i tajming pasa medju seniorima. To ce steci igranjem, tj. iskustvom u timu. Neka posmatra Mateusa kako igra i pokusa tako.
Nije dzabe Miletic reprezentativac u mladjim kategorijama.
:cheers:
Upravo tako,Ranko bi trebao probati da upari Miletica i India.

Onda bi Matheus mogao da ispuni svoj ofanzivni potencijal i ne bi morao puno da razmislja o odbrani i napadu u isto vreme.

Dok bi Miletic za to vreme krpio rupe i pomagao odbrani.

A ispred njih konacno na svojoj poziciji Zukic.

Лепо изгеда, ал ипак мислим да би Ранко гурао своју омиљену формацију 4-4-2 , са Милетићем и Индием у средини, сад горе и по крилима видели би ко би игро....
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Rabba »

Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by VošaNS »

Može Vršac :mrgreen:
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by VošaNS »

U 13h je žreb za 1/4 finala Kupa Srbije. Povlašćenih nema i svi mogu sa svakim. Osim nas u Kupu ostali su:
zvezda
partizan
Čukarički
Novi Pazar
Radnički KG
Voždovac
Vršac
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by rykerfcv »

VošaNS wrote: Sun Dec 24, 2023 10:54 pm U 13h je žreb za 1/4 finala Kupa Srbije. Povlašćenih nema i svi mogu sa svakim. Osim nas u Kupu ostali su:
zvezda
partizan
Čukarički
Novi Pazar
Radnički KG
Voždovac
Vršac

Mislim da ce nas izvuci sa ciganima.


Sta se desava sa Grofom Zakulom nema ga na forumu?
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by fare »

Voleo bih bih Voždovac da im se osvetimo ili još bolje Vršac.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Mare_Liman »

fare wrote: Sun Dec 24, 2023 11:26 pm Voleo bih bih Voždovac da im se osvetimo ili još bolje Vršac.
Мене брине да је Вождовац опаснији противник и од Чуке и од Пазара, мада реално кући би нам легли сви, Пазар, Крагујевчани, Вршац, Чуку најмање прижељкујем уз близанце, Вождовац ако би се играло на крову било би занимљиво, код нас се надам уз тесну утакмицу пролаз
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Voja »

Tim nema kvalitet da osvoji kup, tako da je apsolutno svejedno ko ce nam zapasti
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Dec 25, 2023 1:15 am Tim nema kvalitet da osvoji kup, tako da je apsolutno svejedno ko ce nam zapasti
Vojo ovde je glavni problem da li imamo dovoljno stručne ljude da dovedu tri fudbalera koja bi ovaj tim učinili konkurentnim za kup. Ovaj tim nije lošeg individualnog kvaliteta koliko je loše sklopljen i koliko rupa ima, mene ne može niko da ubedi u suprotno. Od momenta kada se malo iskristalisala sezona pričam to. Novac je mogao mnogo bolje da se utroši.

Sada se rešiti viška u vidu Vukića, Kajevića, Malbašića, U.N ako već ima tu ponudu sa Kipra. Bolingija ako više nije u stanju da igra profesionalni fudbal. Dovesti jednog pravog centarfora, pravo krilo i vezne fudbalere. Bek i štoper ako imamo mogućnosti ako nemamo nekako ćemo se i krpiti tu ali je glavni problem vezni red.

Mislim krilo i napadača rešavaš Lukićem ako imaš dovoljno pameti umesto da dovodiš na ta mesta dva igrača odnosno po jednog po poziciji. Moramo da smanjimo fond fudbalera koji ništa ne pružaju.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1890
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Grbavica.021* »

очекујем са Новим Пазаром и то код куће :D
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Duplof »

Opet gostovanje, opet Čukarički.

Ništa novo :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply