1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Maki »

Milan wrote: Wed Dec 06, 2023 10:20 pm Obzirom da je bilo 85 duša na stadionu, bila je prilika da se čuje Ranko sa klupe. Ako mogu nešto pozitivno da izvučem, to su njegove reakcije kako pizdi na igrače u istim trenucima kada i mi sa tribina. Ne pravi se da je sve u redu, kao neki od prethodnika...
Da, i ja sam ga slušao, bilo mi je zanimljivo, jer sam uvek na istoku, a odatle se ništa ne čuje. Mnogo puta je oslovio igrače sa „mali“, „sine“, i voleo bih da tako bude i ubuduće, a ne da se oslanja samo na veterane, čija igra pada. Bez obzira na sve, Malbašić nije uspeo ni juče da se igrački istakne i podigne, a ovo oko trake ćemo još videti. Biće interesantno...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Turija »

Sto se tice predaje trake od strane Malbasica, nije iskljuceno i da je u poslednjem trenutku dobio uputstvo da traku preda Jelicicu, tako da ne treba unapred osudjivati ni Malbasica, ni Zukica.
Mislim da treba da se da zvanicno objasnjenje, jer se jasno video nesporazum, koji nije nimalo prijatan.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Voja »

Smatram da se previse vaznosti daje toj kapitenskoj traci. Apsolutno nikad ne obracam paznju ko je kapiten na utakmici, davno je traka izgubila smisao.
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Maki »

Kapitenska traka ima smisao koliko i simboli kluba. Za ovaj skandal nisu odgovorni ni Zukić ni Malbašić, već Ranko Popović, ako je istina da je on skinuo traku sa Zukićeve ruke i predao je Malbašiću, najgorem igraču tima. Zukić je sada postao 5. kapiten po rangu.
Videćemo ko će pauzirati sledeću utakmicu, ovo nije uopšte bilo bezazleno.
I, ne, nećemo dobiti nikakvo zvanično saopštenje, kao i do sada. Uzrok tome je što smo mi navijači kese, a novinari još veće. :roll:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1360
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Uvek sa tobom »

Severni Banat wrote: Thu Dec 07, 2023 8:09 pm Na prenosu je delovalo da je Malbasic odbio Zukica...jos mu je odgurnuo ruku.
Са трибине је све деловало као у шали обојица су се насмејали, не знам шта је по среди, али могуће да Зукић више после оног скидања траке неће да је носи, па је у том маниру одреаговао чак мислим да је он и показао као да је да Јеличићу, није ми деловало као нека свађа.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by hvylarn »

Jel ima uopšte highlights i golovi sa utakmice? Ona smeća iz BG-a uredno imaju sve utakmice, bez obzira što je kup, ne znam što naša nije okačena kad je već bio prenos na areni.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1360
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Uvek sa tobom »

Ипак ћемо морати да се ослонимо на СОС канал :mrgreen:

Голови и КЗН:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by hvylarn »

Pretraživao sam juče, al moguće u tom trenutku da nije bio okačen video. Stari dobri SOS
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Maki »

Mislim da sam najmanje pet puta vratio ovu majstoriju Lakija Jovanovića. :cheers:
Sećam se koliko su Tadić, Sergej i Jovan Milošević ovde tiho pokazali kvalitet, koji ih je lansirao visoko, jer tamo negde na zapadu vide sve, za razliku od naših limitiranih „stručnjaka“. Ista priča je i sa Lakijem, garantujem!
Setite se samo stranaca Apije, Pleča, Delača, li Bralića kako su ovde pokazali profesionalizam, jer realno su bili tri koplja iznad kvaliteta Vojvodine i naše lige. Takve stvari se vide iz aviona.
Lazar Jovanović je neko zbog koga vredi doći na 0°C i čekati ga da nam pokaže svoje nebrušene bisere. :cheers:
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Rakovac »

Da li neko može ko je odgledao utakmicu da napiše kako su igrali mlađi igrači, posebno me zanima kako je igrao Miletić koji je konačno bio starter. Nekako mislim nije ga džabe pokojni Kosan doveo u Vojvodinu, nešto je video u njemu. Ja se sve nadam da od njega može biti nešto, ajde da čujem mišljenje nekog ko je igrao fudbal ta mišljenja posebno cenim. A i o ostalim mladim igračima.
Savcic Luka
Posts: 330
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA, danas u 18h

Post by Savcic Luka »

Maki wrote: Fri Dec 08, 2023 2:23 pm Mislim da sam najmanje pet puta vratio ovu majstoriju Lakija Jovanovića. :cheers:
Sećam se koliko su Tadić, Sergej i Jovan Milošević ovde tiho pokazali kvalitet, koji ih je lansirao visoko, jer tamo negde na zapadu vide sve, za razliku od naših limitiranih „stručnjaka“. Ista priča je i sa Lakijem, garantujem!
Setite se samo stranaca Apije, Pleča, Delača, li Bralića kako su ovde pokazali profesionalizam, jer realno su bili tri koplja iznad kvaliteta Vojvodine i naše lige. Takve stvari se vide iz aviona.
Lazar Jovanović je neko zbog koga vredi doći na 0°C i čekati ga da nam pokaže svoje nebrušene bisere. :cheers:
Mali sigurno nije tu gde jeste samo zbog ćaleta. Ovaj go koji je nemastio je prelep. A čestitke i Vukiću. Sad mi još više žao što nismo mogli doći.

I dodao bih još da se kao bivši sportista slažem sa ovim što je Ranko rekao na kraju da mlade igrače treba uvoditi postepeno da ne bi sagorili, ili se, ne daj bože, povredili.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by ssnigd »

Rakovac wrote: Sat Dec 09, 2023 11:10 am Da li neko može ko je odgledao utakmicu da napiše kako su igrali mlađi igrači, posebno me zanima kako je igrao Miletić koji je konačno bio starter. Nekako mislim nije ga džabe pokojni Kosan doveo u Vojvodinu, nešto je video u njemu. Ja se sve nadam da od njega može biti nešto, ajde da čujem mišljenje nekog ko je igrao fudbal ta mišljenja posebno cenim. A i o ostalim mladim igračima.
Ja u tom decku ne vidim nista bukvalno. Radije bih gurao neke druge klince iz podmlatka na toj poziciji.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
VošaNS
Posts: 748
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by VošaNS »

ssnigd wrote: Sat Dec 09, 2023 1:46 pm
Rakovac wrote: Sat Dec 09, 2023 11:10 am Da li neko može ko je odgledao utakmicu da napiše kako su igrali mlađi igrači, posebno me zanima kako je igrao Miletić koji je konačno bio starter. Nekako mislim nije ga džabe pokojni Kosan doveo u Vojvodinu, nešto je video u njemu. Ja se sve nadam da od njega može biti nešto, ajde da čujem mišljenje nekog ko je igrao fudbal ta mišljenja posebno cenim. A i o ostalim mladim igračima.
Ja u tom decku ne vidim nista bukvalno. Radije bih gurao neke druge klince iz podmlatka na toj poziciji.
+1
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by N13 »

Miletic je meni misterija. Rekao bih da ima zelju i da dosta trci. Cak bih rekao da u defanzivi radi solidan posao, i to indirektno. Retko protivnicki igrac za kojeg on bude zaduzen uradi nesto dobro na utakmici.
Ali pas mu je katastrofa. Ja bas dugo nisam video igraca koji ima toliko izgubljenih, tj 'prodatih' lopti. Jeste on mlad, ali pas igra je nesto sto se uci sa 8-9 godina. U prvom timu se taj aspekt igre ne popravlja, vec oni fizicki i takticki.
A pasovi su osnovna stvar u fudbalu, ne mozes biti danas ni dobar golman ako imas losu predaju lopte, kamoli veznjak.

Videcemo, mozda sam ga pogresno procenio.
Savcic Luka
Posts: 330
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije: Mladost GAT - VOJVODINA 0:3 (0:2)

Post by Savcic Luka »

ssnigd wrote: Sat Dec 09, 2023 1:46 pm
Rakovac wrote: Sat Dec 09, 2023 11:10 am Da li neko može ko je odgledao utakmicu da napiše kako su igrali mlađi igrači, posebno me zanima kako je igrao Miletić koji je konačno bio starter. Nekako mislim nije ga džabe pokojni Kosan doveo u Vojvodinu, nešto je video u njemu. Ja se sve nadam da od njega može biti nešto, ajde da čujem mišljenje nekog ko je igrao fudbal ta mišljenja posebno cenim. A i o ostalim mladim igračima.
Ja u tom decku ne vidim nista bukvalno. Radije bih gurao neke druge klince iz podmlatka na toj poziciji.
Ja ne znam podmladak i da li postoji bolji, ali da dečko ima talenat i potencijal ne može da se spori.
Post Reply