Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fcvisart
Posts: 57
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by fcvisart »

A finale na Karađorđu? :dance2:
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Na_3_boda
Posts: 79
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Na_3_boda »

Sto se utakmice tice veoma tvrda, ne znam kada smo bolje odigrali utakmicu sto se tice odbrane, zasluzeno smo prosli u finale. Klub vec sada treba da razmislja o marketingu, promociji i organizaciji navijaca za kup. Sto se karata tice mislim da ce svako dobiti po 3500 karata zbog bezbednosti, bocnim tribinama ce verovatno biti smanjen kapacitet. Trebala nam je jedna ovako bitna utakmica, da vidimo gde smo po broju kao navijaci, da se prebrojimo. BUDI SE NOVI SADE, NASA VOSA IGRA FINALE!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Radoye »

fcvisart wrote: Thu Apr 25, 2024 1:37 pm A finale na Karađorđu? :dance2:
To. Ako kazu da stadion u Loznici ne odgovara, ponuditi Karadjordje kao zamenu. Taj termin je slobodan, nema nikakvih desavanja, eto mozemo tu da organizujemo bez problema... :deal: :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Posts: 1036
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Cane »

Jedina alternativa Loznici može da bude Karađorđe. Beograd nikako niti u jednoj varijanti! FKV se nikada i ni po koju cenu ne sme svojevoljno saglasiti sa takvim eventualnim predlogom, a ako to bude naređeno i oktroisano onda to tako treba i tretirati i u tom slučaju proglasiti bojkot takvog finala što se tiče navijača i simpatizera FKV, slično kao što je bilo prilikom onog finala u Nišu.

A što se tiče tih silnih navijača iz Mačvanskog Prnjavora, Petlovače, Kozluka i Leljenče koji će baš sada dobiti neublaživ svrab od želje da uživo vide otelotvorene simbole nebeskoga srpstva, njima preostaje da delegiraju svako iz svog sela po dva predstavnika koji će lično pohoditi Loznicu i ukazanije bogočoveka Terzića i njegovih zemaljskih heruvima pod zvezdom petokrakom pa onda o tome prenositi predanja za naredne vekove, dok ostali svoju neutaživu žeđ za delijskim misionarstvom mogu zadovoljiti i TV prenosom recimo.

Tako da, bez šale treba odmah saopštiti naš stav o bilo kakvoj ideji finala u BG, odnosno da se prevede na njima razumljiv jezik - marš stoko!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Neizlecivi »

Hahaha kakav prljavac od novinara... Finale u problemu jer ce hteti cigani iz Loznice, Sapca i okoline da dodju na tekmu.
Na kraju teksta, ne treba zaboraviti da jedna tribina treba za ovaj drugi tim koji igra u finalu kupa.

Loznica, 50%-50% I NISTA ISPOD TOGA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Ponovicu - oooogroman test za upravu da pokazu da nisu rezimske buve i da mogu da izdrze pritisak.
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by N13 »

https://fss.rs/wp-content/uploads/2019/ ... 3-2024.pdf

Evo propozicija za sezonu 2023/24

Ovo su izdvojeni delovi gde se spominje mesto odigravanja finala i rasporela karata.
Место одигравања финалне утакмице одређује Извршни одбор ФСС на предлог
Такмичарске комисије најкасније до 1. априла 2024. године, имајући у виду да стадион
на коме би се играла финална утакмица испуњава инфраструктурне критеријуме који су
прописани за такмичење у Супер лиги.
Фудбалски савез Србије је организатор финалне утакмице Купа Србије.

Приходи од продатих улазница за утакмицу финала распоређује се на следећи
начин:
• 10% од бруто прихода клубу на чијем се стадиону игра финална утакмица,
• По 10% од бруто прихода клубовима-учесницима финалне утакмице,
• 70% од бруто прихода припада ФСС

Надлежни орган Савеза утврђује број почасних - протоколарних улазница, а
највише до 10% капацитета стадиона.

Расподела улазница за финалну утакмицу КУП-а Србије је искључиво у
надлежности ФСС.


Расходи целокупне организације финалне утакмице иду на терет ФСС.

Boldovani deo je prvi put ubacen ove godine. Propozicije iz prethodnih sezona nisu imale ovu stavku. Dakle FSS bira kako ce i kome ce dodeljivati ili prodavati ulaznice, klubovi se tu nista ne pitaju.
Po ovome, mogu da nam daju i 500 ulaznica, a da tu mi ne mozemo nista.
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by ernesto »

gospodinFKV wrote: Thu Apr 25, 2024 1:03 pm
Maki wrote: Thu Apr 25, 2024 11:34 am
gospodinFKV wrote: Thu Apr 25, 2024 10:30 am aLi DeEP, oN Je CiGAn, i jOs dOBiO tRaKU oD ZuKIcA :greenbutt:
Ako je tebi i ostaloj nekolicini, koji se uvek uvrede na moj komentar o ciganskom duhu ove generacije Vojvodine, to normalno, onda u redu.
Mislim da bi bila elementarna kultura da naš kapiten javno kaže da navija za Vojvodinu, jer se to nažalost ne podrazumeva.
Glavna moja zamerka Popoviću je bila to suludo skidanje trake Zukiću i davanje Malbašiću, a to zameram i Bandoviću.
To doživljavam ne samo kao nepoštovanje već kao pišanje po Starom klubu. Može im se, jer su ovde došli ne zbog svojih ljudskih i trenerskih kvaliteta, već silom i preko veze. Bukvalno niko nije čuo za njih pre toga
Ako i u nedelju opet bude ovakva izmena (treći put), napustiću stadion. Da gledam derbi Zvezda-Zvezda, ne pada mi napamet. :roll:
Haha menjas teze, ali okej.
Niti se vredjam, niti mi je sad nesto bitno, ali kao sto ti pecas ljude nekim suludim izjavama, tako malo volim i ja da pecam.
Da mozes da se vratis u recimo '89, je l' bi ti i Sestica terao?

Nigde se u svetu kapiten ne pita za koga navija, pogotovo ako nije dete kluba, jer se podrazumeva da je vojnik kluba za koji igra. Posto to u Srbiji nije slucaj, ja nemam nista protiv da se to pitanje postavi, ali samo onda kada je to potrebno. Svi ovi sto doprinose ''ciganskom duhu'' trenutno apsolutno ginu za dres. Taj sa trakom prvi. No, uostalom, videcemo ko ce i koliko da grize protiv kojeg kluba u nedelju, pa cemo pricati. Svi ti kojima bi ti ostavio otvorena vrata povratka u klub su se dobrano po**ali po istom, ali posto su njima krvna zrnca belo-crvena, a ne crveno-bela (mada je to mozda i najvise upitno ovde), onda je to okej i treba da zinemo opet.

Nista, ako Bandovic cita forum, neka resi te izmene ko covek i da se ustanove pravila:
Bivsi igraci zvezde moraju u razlicite grupe za proslave gola.
Bivsi igrac zvezde ne sme da menja Zukica. Isto tako ne sme da startuje pre Zukica. Ne sme da nosi traku posle Zukica. E, da, ne sme ni pre Zukica. Zapravo, ako Zukic nije na terenu, traku staviti oko stative, da stativa bude kapiten dok Zuka ne udje, osim, naravno, ako stativa nije proizvedena u Beogradu. Ako jeste, onda na korner zastavicu, pa na Lazarevica ili Bjekovica. Tim redom.
Vukanovic, Njegos i Vukan pod obavezno da se vrate u vreme, da zanemare to ko u kuci navija za koga, i od petlica pocnu da navijaju za Vojvodinu.

Mislim da su to razumna ocekivanja. :cheers:

Sto se tice stadiona, ako uprava uopste pomisli da prihvati ovo sta se kuva u medijima, slobodno mogu da spakuju kofere. Kao sto je ova polusezona bila test za igrace i Bandovica, tako su ovakve stvari test za Zbiljica. Ni milimetar crvenim smradovima.
Gospodin objasnio gospodski
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by LIMAN »

I da premeste u Beograd, i da ostane u Loznici, bojkot ne bi trebalo da bude opcija.
Dovoljno je sto smo u Nisu pustili nase da igraju pred punim stadionom crnih, sad treba da ih opet ostavimo bez podrske pred ciganskom stokom? Mislite da cemo ista time dobiti? Kao sto smo dobili posle kupa 2011. i izlaska sa terena, nista, 5 minuta slave i casti i onda opet sve po starom.

Ne mozete da verujete koliko ljudi ceka ovo finale i da se konacno okupimo u finom broju i jos protiv ovakvog zla u finalu, sve nam se nacrtalo. Prakticno 10 godina od Jagodine se nije odradilo neko masovno gostovanje. Nikako bojkot.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9729
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Voja »

Cane wrote: Thu Apr 25, 2024 2:41 pm u tom slučaju proglasiti bojkot takvog finala što se tiče navijača i simpatizera FKV, slično kao što je bilo prilikom onog finala u Nišu.
Posle ove recenice Terzic nocima spavati nece. :mrgreen: Da si napisao da klub bojkotuje e to bi vec bilo smislenije
Image
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Milan »

LIMAN wrote: Thu Apr 25, 2024 3:29 pm Mislite da cemo ista time dobiti? Kao sto smo dobili posle kupa 2011. i izlaska sa terena, nista, 5 minuta slave i casti i onda opet sve po starom.

Finale 2011. bismo svakako izgubili - milom ili silom, tako da mi je i danas drago što smo izašli. To što bi u normalnoj zemlji neko odgovarao za taj zločin nama pričinjen, to je druga tema.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2570
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Stexman »

Ako ne moze na ravne casti da se podeli Lagator, onda insistirati na dve utakmice u finalu, prva u bg - revans kod nas.
ssnigd
Posts: 3379
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by ssnigd »

Stexman wrote: Thu Apr 25, 2024 4:14 pm Ako ne moze na ravne casti da se podeli Lagator, onda insistirati na dve utakmice u finalu, prva u bg - revans kod nas.
Ma ne mogu pravila da se menjaju tek tako.
Uprava neka radi svoj posao. Fucosi da se totalno izoluju i pripremaju za svoj deo posla.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Vladimir »

Na sve ovo pisano iznad, mislim da bi naša uprava mogla ponuditi Karađorđe kao stadion odigravanja. Inače bio sam juče u KG, najjači utisak radovanje Seida i Vukanovića. Baš su me oduševili.
Телеп
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Vladimir wrote: Thu Apr 25, 2024 5:08 pm Na sve ovo pisano iznad, mislim da bi naša uprava mogla ponuditi Karađorđe kao stadion odigravanja. Inače bio sam juče u KG, najjači utisak radovanje Seida i Vukanovića. Baš su me oduševili.
Nikako. To bi samo pokazalo da smo ista go**a ko i oni i da smo i mi u fazonu da ne treba pravila da postoje. Uostalom jednom smo već ispalili domaćinstvo finala kad smo ispali pre istog, i ne treba više nikad da se prijavljujemo. Barem ne pre završetka renoviranja stadiona. Znači nikad.
Io odio Belgrado
Post Reply