Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Badaboom
Posts: 12
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Post by Badaboom »

Zavrsen zreb za formalnog domacina u finalu kupa, Vojvodina gostuje :roll:

Evo link od live stream-a,ako neko zeli da pogleda,bilo je i par reci o raspodeli karata za finale i kako ce to da izgleda,sto je verujem svima nama bitnije od formalnog domacina.


[/url]https://www.youtube.com/live/PYvQ218T5l ... o0gdDrXAKV[/url]
ДушанФ89
Posts: 75
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Post by ДушанФ89 »

Mark Renton wrote: Mon Apr 29, 2024 10:35 pm
fare wrote: Mon Apr 29, 2024 9:26 pm Ej dali ćemo više ikada doživeti da bude Sever pun kao protiv Atletika :o
Реално гледано треба још доста ствари да се поклопи да би био као некада, то је рударски посао и питање за неке друге људе
Реално гледано ни против Атлетика север није био пун,😄
Kafa
Posts: 50
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Post by Kafa »

Badaboom wrote: Tue Apr 30, 2024 1:15 pm Zavrsen zreb za formalnog domacina u finalu kupa, Vojvodina gostuje :roll:

Evo link od live stream-a,ako neko zeli da pogleda,bilo je i par reci o raspodeli karata za finale i kako ce to da izgleda,sto je verujem svima nama bitnije od formalnog domacina.


[/url]https://www.youtube.com/live/PYvQ218T5l ... o0gdDrXAKV[/url]
Znam da nije bitno ko će biti domaćin na ovoj utakmici, ali zanimljiv podatak, mi ćemo u ovoj sezoni na svih 5 utakmica u kupu biti formalni gosti. Jeste da smo protiv Novog Sada i Mladosti igrali na Karađorđu, ali na žrebu smo izvučeni kao gosti. Statističke šanse za to - 3%
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Post by Milan »

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/38 ... v1vHE9ajZo


Saznajemo! Zvezda i Vojvodina se dogovorili da pomere finale Kupa, evo šta je razlog
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1048
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Post by Mare_Liman »

Уторак, нема изговора, утакмица се ваљда игра у 20.15 , слободан дан, изостанак из школе, оно што нам буде дато мора бити испуњено !!!
Last edited by Mare_Liman on Tue Apr 30, 2024 6:15 pm, edited 1 time in total.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Post by ssnigd »

Pffffffhahahhahahahhahahahhajah

Jbt, kakva lakrdija. Kada mislis da ne moze gore
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1396
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - crvena zvezda

Post by Uvek sa tobom »

ssnigd wrote: Tue Apr 30, 2024 6:00 pm Pffffffhahahhahahahhahahahhajah

Jbt, kakva lakrdija. Kada mislis da ne moze gore
После овога не треба ни локацију узети са сигурношћу... Неће циге хтети да буду само формални домаћини!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa Srbije : VOJVODINA - c.z. 21.05.

Post by Red Marquis »

Smuči mi se život svaki dan u ovoj prćiji, a najgore je što često i ovaj klub bude deo tih sranja. Šta god cigani smisle, nama uvek odgovara.
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1139
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Maki »

Prvu utakmicu u sezoni nam nisu dali da pomerimo iako smo igrali odlučujući meč u Evropi, sada pomeramo da oni mogu da proslave titulu iako ćemo imati manje dana za odmor posle odlučujuće utakmice u Kragujevcu. :roll:
Cane
Posts: 1056
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Evidentno je da se ovim izašlo u susret ciganiji kako bi oni pravili te svoje cirkuske proslave ili šta god već. Nije mi drago da se njima čini bilo kakva usluga pa ni ova, ali ako je time definitivno zakucana Loznica kao mesto odigravanja finala onda neka im bude.
CRD FCV
Posts: 1662
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by CRD FCV »

Не браним ову одлуку али са позитивне стране нама треба да црвени добију Чуку, тачније можда ће нам требати за Европу, као и да ми победимо Младост. За то је најбоље да и ми и они будемо одморни.
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by N13 »

Mozda sam malo glup, ali ja ne verujem da zapravo ovo ima veze sa njihovom proslavom titule.
Oni ce tu titulu proslaviti svakako u rezultatski nebitnoj utakmici. Potpuno je nebitno da li se kup igra utorak ili cetvrtak.
Mislim da je pravi razlog nesto drugo, sto verovatno necemo saznati.

Ja mislim da nama cak i odgovara ranije, jer cemo posle kupa (kakav god ishod bude) biti emotivno ispraznjeni, a poslednje kolo se igra par dana kasnije. 2 dana vise za odmor su svakako dobrodosla.
Ali opet, ako su to cigani trazili, bez obzira sto nam odgovara, nismo smeli prihvatiti, pre svega zbog onog u prvom kolu.
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Simica »

Evo Vučko kuka, da je Vojvodina tražila 4.000 ulaznica, što je pošteno,....ali,...ali,...će vidimo.
User avatar
Mark Renton
Posts: 133
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mark Renton »

Treba biti realan jedva smo se izborili da ne zagadjuju Karadjordje svojim paradiranjem i dozivanjem istoka i zapada, tesko da cemo moci to u Loznici sve i da je odnos karata u nasu stranu. Jednostavno ima ih vise, ko je nama kriv sto i pored svega nece nas otici na Finale kupa u dostojnom broju FK Vojvodine i uopsteno svih navijaca Vojvodine sa svih tribina (nadam se da gresim). Meni je i veca zelja da oni pokupuju sve karte za tri tribine i da nas ostave na jednoj pa da ih u takvoj atmosferi de im je ionako sve povlasceno zveknemo. Umesto sto kukamo bolje da ispunimo ono sto nam bude dato, a ne da vodimo rat protiv vetrenjaca
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by N13 »

Ma sto se karata tice, sve je pitanje koliko karata ide u slobodnu prodaju. Cinjenica je da ce karte iz slobodne prodaje 90% zavrsiti kod njihovih navijaca.
Klub ne moze kupovati karte iz slobodne prodaje, jer za utakmice visokog rizika obicno ide max 2 karte na jednu licnu kartu. A i sve da moze klub da kupi karte iz slobodne prodaje, mislite da to nece uciniti Terza pre nego sto se uopste i nadje u slobodnoj prodaju. FSS i CZ su ista mafija.
Za nas je idealno da sto vise podele klubovima, a sto manje u slobodnu prodaju. A nesto je do nas. Dzabe i da dobijemo pola kapaciteta ako toliko nasih ne bude na stadionu. Ja verujem da ce biti pravilo da sve sto klub ne proda, morace da vrati FSS-u. Nesto je ipak i do nas. Mozemo pisati do sutra da imamo kapaciteta napuniti Lagator. Znam da ja idemo, samo je veca verovatnoca da to nece biti slucaj. Pisali smo i da ce nas biti 2000 u Topoli, i da ide 15 autobusa na polufinale u KG :mrgreen: Ne zivi se od nekih starih brojeva... danasnja je realnost da se jedva iscimamo da odemo na Karadjordje.
Post Reply