Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Savcic Luka »

Mark Renton wrote: Wed May 01, 2024 10:38 am Umesto sto kukamo bolje da ispunimo ono sto nam bude dato, a ne da vodimo rat protiv vetrenjaca
+1
Grupisanje je na ovoj utakmici jako bitno. Lično nisam posetilac navijačke tribine, ali za ovu utakmicu je najbitnije da svi budemo na jednom mestu koliko god nas bude.
Što se tiče ciganije, to što bude u slobodnoj prodaji će biti ljudi koji vrlo verovatno nisu redovni posetioci utkmica, pa će oni manje doprinosti atmosferi.
User avatar
Mark Renton
Posts: 133
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mark Renton »

Savcic Luka wrote: Wed May 01, 2024 11:49 am
Mark Renton wrote: Wed May 01, 2024 10:38 am Umesto sto kukamo bolje da ispunimo ono sto nam bude dato, a ne da vodimo rat protiv vetrenjaca
to što bude u slobodnoj prodaji će biti ljudi koji vrlo verovatno nisu redovni posetioci utkmica, pa će oni manje doprinosti atmosferi.
To će pokupiti njihovi simpatizeri iz Loznice i okolnih mesta
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by ernesto »

Simica wrote: Wed May 01, 2024 10:25 am Evo Vučko kuka, da je Vojvodina tražila 4.000 ulaznica, što je pošteno,....ali,...ali,...će vidimo.
Nasi ne odstupaju , traze pola-pola
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1396
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Uvek sa tobom »

N13 wrote: Wed May 01, 2024 9:11 am Ali opet, ako su to cigani trazili, bez obzira sto nam odgovara, nismo smeli prihvatiti, pre svega zbog onog u prvom kolu.
Цигани траже и да се домаћинство извлачи НС ил Бг, вероватно би жреб био поштен :greenbutt:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Vladimir »

Uvek sa tobom wrote: Wed May 01, 2024 12:21 pm
N13 wrote: Wed May 01, 2024 9:11 am Ali opet, ako su to cigani trazili, bez obzira sto nam odgovara, nismo smeli prihvatiti, pre svega zbog onog u prvom kolu.
Цигани траже и да се домаћинство извлачи НС ил Бг, вероватно би жреб био поштен :greenbutt:
Ja sam za ovo, taman da im uzmemo kup na njihovom stadionu ako dođe do toga
Телеп
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Ja sa defetistima neću na tribinu. :evil: Kakva jedna tribina, šta vam je ljudi? Ili pola ili ništa. Nemoj da se brukamo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Savcic Luka »

slanobarac wrote: Wed May 01, 2024 12:50 pm Ja sa defetistima neću na tribinu. :evil: Kakva jedna tribina, šta vam je ljudi? Ili pola ili ništa. Nemoj da se brukamo.
Niko ovde nije defetista. Naravno da treba da bude 50-50, ali ne odlučujemo mi na forumu o tome. Ono što mi možemo jeste da napravimo šta je do nas šta god da bude.
Ako Firme bude kao u Kg, to je malo da atmosfera bude 50-50 i bilo odlično da se sve tribine, gde nas bude, povežu, ako nas bude toliko. Ako ne bude, onda je pametnije da smo grupisani.
User avatar
Srbendinho
Posts: 92
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Srbendinho »

Једино поштено је подјела контигента на 50:50.
Све остало је фаворизација најомиљенијег клуба врховног вође.
Што се тиче саме утакмице, цигани су у предности јер су скоро десет пута скупљи и практично ће одмарати носиоце до те финалне утакмице, јер су титулу већ обезбиједили.
Firma kej
Posts: 176
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Firma kej »

Čuo sam se sa drugom iz Loznice, on kaže da je opšta pomama u Loznici i u Republici Srpskoj u vezi karti. Karte ne traže samo Cigoši nego i Grobari. Ne pitaju koliko košta samo da dođu :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Radoye »

Koliko god ulaznica da dobijemo one naprosto moraju sve biti rasprodate i nas deo stadiona mora biti pun. Jer u suprotnom ce to da koriste protiv nas sledeci put, da pricaju kako nas nema i da nam ne treba vise od 1000 ulaznica davati. Dakle insistirati na pola pola ali onda se maksimalno iscimati da se to sve popuni da bismo i svaki sledeci put mogli da trazimo pola pola. Ovde se pravi iskorak za buducnost.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
rykerfcv
Posts: 792
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Наравно да ће они покушати да узму 3 трибине,уздам се у моју срећу као и против Крагујевца,предвиђање Зука даје гол за победу!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by afroditi »

https://www.infolo.rs/crvena-zvezda-dom ... kad-video/
Žrebom u FSS određeno je da ofiucijalni domaćin finala KUP-a Srbije koji se igra na Lagatoru bude FK Crvena Zvezda.

U finalu KUP-a na Lagatoru 23 maja sa početkom u 18:00 sastaće se Crvena Zvezda i Vojvodina. Karte u prodaju se poštaju 12.maja i mogu se kupiti na blagajnama stadiona Crvene Zvezde i Vojvodine. Zapadna tribina biće za gledaoce iz Loznice i ostale zainteresovane ali nije rečeno kako kupiti i gde karte za zapadnu tribinu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Savcic Luka wrote: Wed May 01, 2024 1:13 pm
slanobarac wrote: Wed May 01, 2024 12:50 pm Ja sa defetistima neću na tribinu. :evil: Kakva jedna tribina, šta vam je ljudi? Ili pola ili ništa. Nemoj da se brukamo.
Niko ovde nije defetista. Naravno da treba da bude 50-50, ali ne odlučujemo mi na forumu o tome. Ono što mi možemo jeste da napravimo šta je do nas šta god da bude.
Ako Firme bude kao u Kg, to je malo da atmosfera bude 50-50 i bilo odlično da se sve tribine, gde nas bude, povežu, ako nas bude toliko. Ako ne bude, onda je pametnije da smo grupisani.
Ma kako nije? Znam da čitam i svi što pišu da su oni bla, bla, bla i da je država uz njih su šta? Samo fifti - fifti ili hvala. Tačno se vidi plan da oni imaju 3 tribine a da mi budemo sabijeni na jednoj. Evo im k****c. I projektu i ovima ako pristanu.
Uostalom neka grad i klub ulože 25000€ otkupe naše ulaznice i imaće ozbiljnu podršku.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Stexman »

Pa da nas jebem ako ne mozemo da popunimo 4000 mesta. Ni ne zasluzujemo da osvojimo kup ako smo takve seronje.
Jeste Loznica 120 km daleko ali igramo finale kupa, a proslo finale smo bojkotovali i uskratili podrsku nasim igracima, tako da sada ne sme biti dileme. Ko god moze da ide treba to i da ucini i cifra od 4000 nece biti problem.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Wed May 01, 2024 5:47 pm Evo im k****c. I projektu i ovima ako pristanu.
Kabic? :?: :mrgreen:
Image
Post Reply