11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

naseljekolumbija wrote: Sun Oct 08, 2023 9:30 am Дип је био у праву кад је рекао да се намешта да ови не би дочекали близанце тамо. Јер би било срања само таквог. Навијачи Војводине нису ништа могли да решавају тамо јер их није било ни 50 и још их полиција бије!? А да ови не би намештали да играју пред празним трибинама нека играју у бетон лиги и решен проблем.
Ovo je još jedna neverovatna teorija zavere kojima smo mi sa ovog podneblja skloni.
Našem klubu treba jedan veliki reset a on će se desiti kada i ako ikada dođe do istog u samoj državi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Mark Renton »

naseljekolumbija wrote: Sun Oct 08, 2023 9:30 am Дип је био у праву кад је рекао да се намешта да ови не би дочекали близанце тамо. Јер би било срања само таквог. Навијачи Војводине нису ништа могли да решавају тамо јер их није било ни 50 и још их полиција бије!? А да ови не би намештали да играју пред празним трибинама нека играју у бетон лиги и решен проблем.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Wild Srem »

https://indeksonline.rs/2023/10/navijac ... ac-ranjen/

Ne vidim nigde neke vesti kako ovi pevaju: ovo je turska, sandzak, Kosovo pored Srbije itd itd sto je po meni ogroman skandal... ali zato ce protiv nas uvek napisati nesto... Sva sreca po njih pa ne izlaze iz Pazara, a i kad izadju angazuju im 5000 specijalaca da ih čuva.

P.s ima snimak negde i na internetu kada sa istoka bacaju topovski udar medju nase u kavez dok jos nisu svi usli, na opste odusevljavanje celog stadiona, tako da uzmete to u obzir kad budete sledeci put komentarisali divnu pazarsku publiku.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

slanobarac wrote: Sun Oct 08, 2023 11:16 am Ovo je još jedna neverovatna teorija zavere kojima smo mi sa ovog podneblja skloni
То је твоје мишљење али ја се не сећам када су они последњи пут играли пред својом публиком са говнима!? И увек је било срања. Тек сад што би било...Лакше је овако за све. Само на нама мора да се сломе кола као и увек.
Last edited by naseljekolumbija on Sun Oct 08, 2023 1:09 pm, edited 1 time in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

Mark Renton wrote: Sun Oct 08, 2023 11:26 am
Шта је писац односно певач хтео да каже?!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by N13 »

naseljekolumbija wrote: Sun Oct 08, 2023 1:08 pm
slanobarac wrote: Sun Oct 08, 2023 11:16 am Ovo je još jedna neverovatna teorija zavere kojima smo mi sa ovog podneblja skloni
То је твоје мишљење али ја се не сећам када су они последњи пут играли пред својом публиком са говнима!? И увек је било срања. Тек сад што би било...Лакше је овако за све. Само на нама мора да се сломе кола као и увек.
Tacno tako.

Ako sam dobro iskopao, Novi Pazar je protiv zvezde igrao pred publikom poslednji put u avgustu 2016 godine. To je vise od 7 godina??? Mozda mi je neka utakmica promakla, zvuci mi neverovatno.
Protiv partizana poslednji put pred publikom je bio avgust 2021... a pre i posle toga godinama takodje nisu igrali pred publikom
Ovo je previse da bi bilo slucajno.
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Mark Renton »

naseljekolumbija wrote: Sun Oct 08, 2023 1:09 pm
Mark Renton wrote: Sun Oct 08, 2023 11:26 am
Шта је писац односно певач хтео да каже?!
Jel moguće da neko ih sabotira, osim njih samih?
Likovi stalno sami sebe kanale i tako već 10 godina unazad
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Mark Renton »

N13 wrote: Sun Oct 08, 2023 1:26 pm
naseljekolumbija wrote: Sun Oct 08, 2023 1:08 pm
slanobarac wrote: Sun Oct 08, 2023 11:16 am Ovo je još jedna neverovatna teorija zavere kojima smo mi sa ovog podneblja skloni
То је твоје мишљење али ја се не сећам када су они последњи пут играли пред својом публиком са говнима!? И увек је било срања. Тек сад што би било...Лакше је овако за све. Само на нама мора да се сломе кола као и увек.
Tacno tako.

Ako sam dobro iskopao, Novi Pazar je protiv zvezde igrao pred publikom poslednji put u avgustu 2016 godine. To je vise od 7 godina??? Mozda mi je neka utakmica promakla, zvuci mi neverovatno.
U to uracunaj par sezona u drugoj ligi i kad se igralo pred praznim tribinama zbog korone
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by VošaNS »


Naši navijači u sukobu sa policijom, a posle nasrću i na igrače konkretno Lazarevića i Vukanovića.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Milan »

slanobarac wrote: Sat Oct 07, 2023 6:46 pm
ssnigd wrote: Sat Oct 07, 2023 6:42 pm Jelicic na desnom beku?!?! Ranko pobogu!!!
Predasmo ovo bez ikakve borbe i zelje
Zanimljivo će mi biti da pročitam ovde šta Rankovi svedoci misle o ovim izmenama, postavci igre i dokle ćemo ovo gledati?
Ovo jako dugo ne liči na ništa ali rezultati pokrivaju sav prljav veš i lošu igru. Sad je dosta!. Nadam se.



Eto, nećeš eksplicitno reći “jesam vam rekao”, ali ćeš na ovaj način činiti upravo to.

Da, neke stvari idu na dušu treneru, ali me zanima šta je uticalo na odabir igrača i izmene. Nadam se da ćemo čuti i od njega o čemu se radi (je l’ ima negde izjava trenera nakon utakmice uopšte?). N13 je napisao lep post…

Što se same utakmice tiče, prvo poluvreme smo još nešto i igrali, ali bez završnog pasa ili udarca na gol. Drugo je bilo anemično, kao što smo navikli. Limitirani smo brojem i kvalitetom igrača. Ova ekipa je suvi prosek i zauzimamo tačno mesto koje nam pripada.

Marko Jovanoviću, tu li si još uvek?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

@Milan
E moj Milane, jabuko sa grane, ako su tebi jedan Mare Jovanović i neki bezvezni član foruma zvani "slanobarac" jedini krivci za stanje u klubu onda i nema nekih velikih problema. Gde si ti video da sam drugim rečima napisao "šta sam vam rekao"? Rekao sam šta mislim o igri, izmenama, postavci i pristupu igri. I to da je trener uvek kriv. Kao i to da je trener 70% tima (to sam izneo mnogo ranije) i zaslužan za uspeh i dobru igru. Sad što se rezultat u NP nažalost poklopio sa mojim crnim slutnjama i prognozama, šta da radim? Ajde reci nešto pametno i savetuj me. Rekao si da sam nestrpljiv i ok, tako je. Nestrpljiv sam a i smiren a da nisam, svašta bih rekao. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Milan »

Blago tebi ako si smiren. Ja sam u 80. minutu ustao od stola i otišao, jer sam ispizdeo…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Sun Oct 08, 2023 11:16 am
naseljekolumbija wrote: Sun Oct 08, 2023 9:30 am Дип је био у праву кад је рекао да се намешта да ови не би дочекали близанце тамо. Јер би било срања само таквог. Навијачи Војводине нису ништа могли да решавају тамо јер их није било ни 50 и још их полиција бије!? А да ови не би намештали да играју пред празним трибинама нека играју у бетон лиги и решен проблем.
Ovo je još jedna neverovatna teorija zavere kojima smo mi sa ovog podneblja skloni.
Našem klubu treba jedan veliki reset a on će se desiti kada i ako ikada dođe do istog u samoj državi.
Svako mišljenje bez dokaza je neka teorija. Sam nisam poklonik teorijama zavera ali kada sam u nešto siguran to i napišem, kao što sam i napisao zašto blizanci neće odigrati intergalaktički derbi. Tako sam napisao i za ovaj slučaj. U našoj državi takve stvari nisu slučajne. Poslednje što ovoj vlasti treba je trenutno incident bilo kakve veće vrste gde bi se dovelo do neke šire reakcije. Mediji uopšte ne pišu o navijačima Pazara u Pazaru a kada bi neki Kurir, Alo ili Bljuc objavio, svi bi redom prepisivali tekst. Navijači Pazara kakvi god da su a to ostavljam vama da procenite ipak neće raditi protiv svog kluba i valjda je i u njima u interesu da sa tribina pružaju podršku svojem klubu i igračima u duelu sa zvezdom i partizanom. Ne bacaš tek tako na svoje fudbalere pirotehnička sredstva osim u slučaju kada težiš da budeš kažnjen na taj način da ispuniš nečiji zadatak ili hir i budeš siguran u visinu kazne. Imamo primere kako u košarci blizanci u regionalnoj ligi prekidaju utakmice, izazivaju incidente a u EL su mirni kao bubice. Sve je to isplanirano i kontroliše se masa. Kada bi vlast htela da stane protiv incidenata na sportskim manifestacijama, rešila bi taj problem kroz nekoliko dana. Možda bi navijači mogli da provuku po neki transparent ili baklju, dimnu bombu i sl asortiman u toku sezone ali i ti koji bi provukli bi bili identifikovani i vrlo brzo “razrešeni dužnosti”.

A država je svesna da jedan od retkih klubova sa navijačima na gostovanje put Pazara ide Vojvodina. Taman toliko ljudi da ne eskalira incident a da se ipak stvore takvi uslovi za kaznu i da se zamaskira nekim navijačkim incidentom.

Svako ima svoju glavu pa neka misli, kao što neko iznad napisa, opet se kola lome na nama, na ovaj ili onaj način.
Last edited by Deep Purple on Sun Oct 08, 2023 3:04 pm, edited 1 time in total.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by lapo-lapo »

Pa iz njihovog kopa koji i nije bio nesto brojcano veliki su bile te petarde koje su pogodile golmana. Mislim da su samo idioti koji su slucajno pogodili petardom svog golmana, ne vjerujem da je tu bilo namjere...
Locked