11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Сицилија, Балкан, Источно римско царство, Британија, Малта...

Мање или више успешно, или уз потпуни дебакл, сви ови предели су се у историји сусретали са ИНВАЗИЈОМ НОРМАНА!

И баш ја чекам, у суботу, још једну. НОРМАНА Кембела. Од старта.

Јер ситуација је јасна. Малбашић (за бок и трк више није) мора само у шпиц и да се ту мења са двоструким прошлонедељним стрелцем Михаилом, а Кембел и Радуловић да држе крила, док не сачекамо „мене је звао у-та-та, а вас није“ Вукановића да „дође себи“. Болинги не може од средине септембра, а Вукић и није од кад је почео с фудбалом, па нам је ово написано најбоља солуција до зиме. А тада питајте тренера који остаје кога довести, а не тренера који одлази (парадокс нашег спортског сектора).

Нас никада у Пазару није чекао лак посао. Треба да искористимо моменат док се њихова екипа не уигра (а то ће свакако учинити у току репрезентативне паузе која следи), јер и они баш нагомилаше играче претохдних дана.

Дај све најбоље шти имамо на терен, па шта буде. Негде је и ред да нас на гостовању мало и срећа погледа, јер баш пуно промашисмо у Крушевцу, Лучанима, Суботици...

И да – Царе мој добри, кад већ стојиш на линији, стани на ону која означава крај петерца. Слободно. Ту скочи, ту се баци, и за нас неће бити једа. Веруј ми, далеко ћеш бити кориснији ту, а треба нам твоје самопоуздање што пре. Гледај у Ђорђевића!

Нови Пазар - ФКВ 3.1 (0:0)
1:0 - Флоро 56'
2:0 - Караклајић 77'
2:1 - Вукановић 82'
3:1 - Адесхина 85'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2023-24/match/4159
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи. Он нам дође као тајно оружје кад нам не иде. Ако је он у првој постави а ми не дамо гол, онда мењамо вероватно њега за Малбашу и не добијамо ништа са тим.
Јесте Кембел бржи од Малбаше и можда технички квалитетнији и јесте да првих 11 треба да буду најбољих 11 али морамо и да тактизирамо, чувајући бољег играча за део игре кад нам не иде, а тих момената има пречесто а често нису само моменти.
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by LIMAN »

CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 10:16 am Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи. Он нам дође као тајно оружје кад нам не иде. Ако је он у првој постави а ми не дамо гол, онда мењамо вероватно њега за Малбашу и не добијамо ништа са тим.
Јесте Кембел бржи од Малбаше и можда технички квалитетнији и јесте да првих 11 треба да буду најбољих 11 али морамо и да тактизирамо, чувајући бољег играча за део игре кад нам не иде, а тих момената има пречесто а често нису само моменти.
Pa ne znam bas, da je takva filozofija, onda bismo trebali da sve najbolje ostavimo na klupi i zapocnemo sa slabijim igracima, pa da iznenadimo protivnika u 70. minutu. Mislim znam da sam sad plasticno objasnio, al poenta je bitna.
Daj najboljih 11 odma na teren, pa nek naprave 3 razlike do poluvremena, pa onda uvodi koga hoces i razigravaj i eksperimentisi. :cheers:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

Ala bi nam pobeda u Pazaru legla i bodovno i psihološki pred teže utakmice. Mora se naći način da postignemo bar 2 gola i neutrališemo kikseve odbrane koji su nam suđeni ove godine.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

LIMAN wrote: Wed Oct 04, 2023 10:24 am
CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 10:16 am Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи. Он нам дође као тајно оружје кад нам не иде. Ако је он у првој постави а ми не дамо гол, онда мењамо вероватно њега за Малбашу и не добијамо ништа са тим.
Јесте Кембел бржи од Малбаше и можда технички квалитетнији и јесте да првих 11 треба да буду најбољих 11 али морамо и да тактизирамо, чувајући бољег играча за део игре кад нам не иде, а тих момената има пречесто а често нису само моменти.
Pa ne znam bas, da je takva filozofija, onda bismo trebali da sve najbolje ostavimo na klupi i zapocnemo sa slabijim igracima, pa da iznenadimo protivnika u 70. minutu. Mislim znam da sam sad plasticno objasnio, al poenta je bitna.
Daj najboljih 11 odma na teren, pa nek naprave 3 razlike do poluvremena, pa onda uvodi koga hoces i razigravaj i eksperimentisi. :cheers:
Одбрана увек мора бити најбоља од старта, ту нема калкулисања. За напад треба сачувати неког џокера јер у ситуацији кад нам не иде а Малбашић је једини на клупи кога можеш да убациш, боље да судија свира кај одмах. Од њега не очекујем да донесе неку свежину у игри или потез којим ће се решити утакмица. Њега бих пре истрошио у првом полувремену па ако нешто уради одлично, ако не ући ће неко од кога можемо очекивати да дигне темпо и постигне/намести гол.
Заборавио сам да је и Вукановић ту, може и он бити тај "џокер" па играти са Кембелом од старта. Или обрнуто.
Али је реално да Малбашић почне због екипе, ипак је он капитен и скоро са најдужим стажом у овој екипи код нас.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1887
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Grbavica.021* »

На последњих пет утакмица Војводина-Нови Пазар, наша екипа је победила три пута и два пута одиграла нерешено, постигла је 10 голова а 3 примила. На последњем мечу који је одигран прошле сезоне Војводина је победила 4:0 у Новом Саду.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by ssnigd »

Pazar ce po obicaju kuci krenuti jako nosen publikom sa tribina.
Ocekujem nasu sigurniju igru u odbrani, bez nepotrebnih provokacija i nasedanja. Grof grofovski objasnio Caru sta i kako da radi. Smanjite gluposti na minimum, igrajte fudbal, kako Bog zapoveda, pametno sutirajte na gol i nema jeda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Grof Žekula »

CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 10:16 am Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи.
Обојица су за старт, само што Кембел иде на бок, а Малбаша у врх, да прими од старта, оно што нападач мора, од одбране. Михаило после да уђе. Систем 60-30 мин (на гостовањима Малбаша 60, код куће Михаило 60...)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Voja »

Grof Žekula wrote: Wed Oct 04, 2023 12:15 pm
CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 10:16 am Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи.
Обојица су за старт, само што Кембел иде на бок, а Малбаша у врх, да прими од старта, оно што нападач мора, од одбране. Михаило после да уђе. Систем 60-30 мин (на гостовањима Малбаша 60, код куће Михаило 60...)
nama trener i ne treba :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by gospodinFKV »

Ja se trenutno jezim od Malbasicevih golgeterskih (ne)sposobnosti, pa bih pre probao sa Ivanovicem. Malbasic jeste iskusan, ali iskustvo trenutno ne moze da zameni njuh za gol, posto se sa ovim drugim zaista mucimo ove sezone.
Kembel mora od starta. Po bokovima mozemo da budemo ubitacni, pogotovo povratkom Djordjevica. Takve stvari jedino mozemo unovciti napadacem koji ima taj njuh za gol, a to je trenutno Ivanovic, s obzirom da je Bolingi van stroja.

Pazar je trenutno prepaljen, ali mislim da ce to da splasne jos kojim porazom zbog neuigranosti. Ako mozemo da prezivimo Pazar bez da nam neko po obicaju uvali prvenac (a kandidata ima), na dobrom smo putu, ali se bojim da neki Scepovic ili Suma ''ne otvore racun'' u subotu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

Voja wrote: Wed Oct 04, 2023 12:39 pm
Grof Žekula wrote: Wed Oct 04, 2023 12:15 pm
CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 10:16 am Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи.
Обојица су за старт, само што Кембел иде на бок, а Малбаша у врх, да прими од старта, оно што нападач мора, од одбране. Михаило после да уђе. Систем 60-30 мин (на гостовањима Малбаша 60, код куће Михаило 60...)
nama trener i ne treba :mrgreen: :cheers:
Evo ga još jedan što ne veruje Ranku. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Wed Oct 04, 2023 2:20 pm
Voja wrote: Wed Oct 04, 2023 12:39 pm
Grof Žekula wrote: Wed Oct 04, 2023 12:15 pm

Обојица су за старт, само што Кембел иде на бок, а Малбаша у врх, да прими од старта, оно што нападач мора, од одбране. Михаило после да уђе. Систем 60-30 мин (на гостовањима Малбаша 60, код куће Михаило 60...)
nama trener i ne treba :mrgreen: :cheers:
Evo ga još jedan što ne veruje Ranku. :mrgreen:
Verujem u Ranka, jos i pre nego sto je dosao sam citao mnogo lepog o njemu, i za sad mi se svidja kako radi. Na konferencijama prica nasim (narodskim, forumaskim) jezikom, ne libi se posle utakmice odmah da kaze sta nije valjalo, primecuje mnoge stvari koje primecujemo i mi ovde, ima pomaka i u trcanju, angazovanosti igraca. Sticem utisak i da su gotovo svi igraci dobili sansu da pokazu sta znaju. A svakako, zvao se on Ranko ili neko drugi smena mu ne gine, i kad tad ti ces biti u pravu i moci ces da kazes "jesam li vam rekao?". Ali za sad zadovoljan sam kako je Ranko pristupio ovom klubu, i deluje to mnogo postenije i uverljivije nego sto je delovalo pod Mimom ili Rasom. Gaga je isto imao lepe (zanimljive) konferencije, al to sto je on pricao na konferencijama i sto se pokazivalo na terenu je bilo dva sveta. Videcemo, ne zna se sta vreme nosi, mozda Scepovic sad da 3 gola i srusi kulu, al apsolutno sam za to da se Ranku da veliki kredit, dovoljno vremena i ukaze poverenje, jer sam ubedjen da trenutno u klubu nije ni medju 20 najslabijih karika
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

Ранко ће имати прилику да упише трећу победу за редом што се није десило скоро три године.
Последњи пут је било у сезони 20/21 под Лалатом.

Раднички Ниш - Војводина 0:1
Војводина - Мачва 1:0
Спартак - Војводина 0:1
Војводина - Пролетер 2:0

Те сезоне смо направили тај подвиг поновили трипут, овај последњи је био са 4 везане победе.

Нека ово буде додатни мотив за победу а онда да се изједначи са 4 у низу против Радника.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

@Voja
A kad sam ja ovde pisao da je trener 70% tima mnogi se nisu složili. Neka Ranko radi svoj posao a ja nikada neću reći to čuveno "šta sam vam rekao". Onog Rastavca i Lalatovića sam odmah provalio a za ovoga nisam ništa slično pomislio. Ja samo želim da vidim plodove rada(igra i rezultat) a ne da slušam kzn. Svi ste gledali Šteficu u raljama života i njeno iskustvo. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Red Marquis »

CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 4:33 pm Ранко ће имати прилику да упише трећу победу за редом што се није десило скоро три године.
Frapantan podatak.
Io odio Belgrado
Locked